Меч конкістадора
Скачати 11.66 Kb.
НазваМеч конкістадора
Дата конвертації05.08.2013
Розмір11.66 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Банк > Документы
Меч конкістадора

У світській левиці, що танцювала з молодим бізнесменом, не всякий з першого погляду міг би впізнати «Міс зручні джин­си» — Шеллі Холмс. Сьогодні святковий прийом у знаного бан­кіра. Нелегко було дістати сюди запрошення, але тепер, легко кружляючи в танці, дівчина уважно розглядала присутніх, не забуваючи при цьому пускати бісиків своєму кавалерові.

Тим часом хазяїн запросив гостей помилуватися своєю гордіс­тю — колекцією старовинної холодної зброї. Шеллі вирішила не пропускати цієї нагоди, інформація могла колись знадобитися. Мечі і кинджали, шаблі та алебарди — чоловічі іграшки різних епох — просто вражали своєю смертоносною красою.

— А ось і моє нове надбання — меч конкістадора, що прибув з Колумбом на «Санта-Марії» до берегів Південної Америки ще під час його першої експедиції,— з гордістю промовив господар.

— О! Він спражнє диво! Може, розкриєте секрет, де можна купити такий раритет? — мило посміхаючись, спитала Холмс.

— Є у мене в Бразілії спеціальний агент, він порадував не одним цікавим експонатом. А цей меч придбав випадково у мис­ливців за скарбами, що розкрадають старі могили. Справжній толедський клинок,— великодушно пояснив банкір.

— Він дуже гарний і дорогий, мабуть, дійсно зроблений ру­ками кращих іспанських майстрів, але я б радила вам показати його експерту,— не втрималась Шеллі.

Банкір лише іронічно посміхнувся: — Ох, ці жінки та їх вічні поради на всі випадки життя,— і, кивнувши, повернувся до чоловіка праворуч.
Чому Шеллі Холмс дала банкірові таку пораду?

Схожі:

Меч конкістадора iconIi причини виникнення магії
Верховна жриця, теж вся в чорному, стискає в правій руці меч, лезо якого, відкидаючи відблиски вогню, здається живим. Вимовляючи...
Меч конкістадора icon17. Київські перекази про старовину
Кияне дали по мечу від кождого „диму (від хати). Але хозарська старшина була не рада такій дани, бо віщувала з того, що Поляне візьмуть...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка