Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка!
Скачати 126.03 Kb.
НазваПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка!
Дата конвертації15.06.2013
Розмір126.03 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
Повідомлення

про оприлюднення проекту

регуляторного акту
Шановні мешканці смт. Калинівка!
Керуючись ст. 9 Закону України від 11.09.2003 року №1160-IV «Про засади державної політики у сфері господарської діяльності», на підставі ст.28 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське ДПС” повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Калинівської селищної ради: „Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у смт. Калинівка ”

Проект рішення, аналіз регуляторного впливу та детальні розрахунки тарифів розміщено на сайті КП "Калинівське ДПС" http://www.kalin-dps.narod.ru/ в розділі "Регуляторна політика".

Обґрунтовані зауваження та пропозиції від фізичних осіб та їх об’єднань приймаються розробником у письмовому вигляді протягом 1-го місяця з дати оприлюднення проекту рішення та аналізу регуляторного впливу за адресою:

Броварський р-н, смт. Калинівка, вул. Чернігівська,20, тел.: 78-157

E-mail: kdps@online.ua


^ Проект рішення

Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових

територій для населення у смт. Калинівка ”

У зв’язку з набуттям чинності Постанови Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та затвердженого нею Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій; розглянувши звернення  Комунального підприємства "Калинівське ДПС" щодо приведення тарифів на послуги у відповідність до діючого законодавства з урахуванням  економічно обґрунтованих витрат; з метою належного забезпечення споживачів селища послугами з утримання будинків і споруд та прибудинкової території; згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги»; керуючись ст.28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ КАЛИНІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ВИРІШИВ :
1. Затвердити тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для мешканців багатоквартирних будинків житлового масиву смт.Калинівка з урахуванням ПДВ – 1,65 грн./м2;

2. Вважати таким, що втратило чинність, рішення Калинівської селищної ради від 18.10.2005 р. №455 «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги»  у частині застосування тарифів на квартирну плату для населення.

3. Комунальному підприємству „Калинівське ДПС”:

- довести тарифи до відома споживачів.

- з 1 березня 2012 р. проводити розрахунки зі споживачами за затвердженими тарифами.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на члена виконкому Пустовойта В.В.

 

^ Селищний голова                                            Г.М.Пузан
Аналіз регуляторного впливу до проекту рішення виконкому

Калинівської селищної ради Броварського району Київської області

Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових

територій для населення у смт. Калинівка ”
1. Визначення та аналіз проблеми, яку пропонується розв’язати шляхом державного регулювання господарських відносин, а також оцінка важливості цієї проблеми.

  Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 №869 «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» та затвердженого нею Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій визначено повноваження органів місцевого самоврядування в частині встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території.

Прийняття цього регуляторного акта – рішення виконкому селищної ради надасть можливість розв’язати проблему, яка полягає у необхідності приведення діючіх тарифів відповідно до вимог Закону України «Про житлово-комунальні послуги» до рівня економічно обґрунтованих витрат, стабілізації фінансового стану КП "Калинівське ДПС", підвищенні якості надання послуг з утримання будинків  та прибудинкових територій.

Економічне обґрунтування показало, що діючі тарифи не відшкодовують у повній мірі витрати підприємства, пов’язані з експлуатацією і утриманням житлового фонду.

У зв’язку з цим підприємство отримує збитки і має значні борги за енергоносії та до бюджетів усіх рівнів, що в подальшому може призвести до припинення надання послуг мешканцям житлових будинків.

 ^ 2. Обґрунтування, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів і потребує державного регулювання.

Згідно із Законом України «Про житлово-комунальні послуги» повноваження щодо встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій мають органи місцевого самоврядування.

Враховуючи зазначене та з метою чіткої, прозорої процедури встановлення тарифів на послуги з утримання будинку та прибудинкової території органи місцевого самоврядування дотримуються вимог верховенства законодавчих актів та повинні прийняти визначений нормативно-правовий акт.

 Зазначена проблема не може бути розв’язана за допомогою ринкових механізмів і потребує прийняття рішення про встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій по кожному будинку окремо в залежності від кількісних показників фактичного надання послуг.

 3. Обґрунтування, чому визначена проблема не може бути розв’язана за допомогою діючого регуляторного акта.

Діючій регуляторний акт – рішення Калинівської селищної ради від 18.10.2005 р. №455 «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги»не дає можливості розв’язати існуючу проблему, тому що з часу його прийняття зросли ціни на електроенергію на 55%, матеріали та металопродукцію до 70%, збільшився рівень мінімальної заробітної плати на 65% відповідно до чинного законодавства.

Діючі тарифи, затверджені вищевказаним рішенням, не відповідають економічно обґрунтованому рівню витрат підприємства.

 4. Визначення очікуваних результатів прийняття запропонованого регуляторного акта, у тому числі здійснення розрахунку очікуваних витрат та вигод суб’єктів господарювання, територіальної  громади та  органів місцевого самоврядування внаслідок дії регуляторного акта.

Прийняття цього регуляторного акта – рішення виконкому селищної ради надасть можливість КП "Калинівське ДПС" своєчасно та в повному обсязі надавати вказані послуги. Кошти, які планується отримати від сплати за послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, будуть направлені на утримання в належному стані житлового фонду, технічної модернізації підприємства, своєчасне надходження обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

Додаткових витрат часу на виконання вимог, на яких поширюється дія  регуляторного акту не передбачено.

Унаслідок дії регуляторного акта очікувані витрати та вигоди  суб’єктів господарювання, територіальної громади та органів місцевого самоврядування  наведені в таблиці.

 

 

Сфера інтересів

Вигоди

Витрати

Територіальної громади

Збереження прав для населення на отримання субсидій та пільг щодо сплати за житлово-комунальні послуги. Своєчасне та в повному обсязі надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.

Економічно обґрунтовані витрати на 1 м2 загальної площі жилого приміщення


 

 

 

КП "Калинівське ДПС"

 

 

Доходи підприємства, направлені на його технічну модернізацію  та стабілізацію фінансово-економічного стану;

Своєчасне та в повному обсязі надання послуг з утримання будинків та прибудинкових територій.


Витрати на збереження стану житлового фонду;


Держави / Органів

місцевого самоврядування

Дотримання вимог законодавчих актів органами місцевого самоврядування.

Забезпечення належного стану житлового фонду територіальної громади міста та стабільні надходження обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів.

Субвенції на покриття витрат із надання субсидій та пільг за наданні послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.


        

5.Визначення цілей державного регулювання.

Встановлення тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій до рівня економічно обґрунтованих витрат.

6. Визначення та оцінка всіх прийнятих альтернативних способів досягнення визначених цілей, у тому числі тих, які не передбачають безпосереднього державного регулювання господарських відносин.

Альтернативними способами досягнення визначених цілей є:

  • внесення змін та доповнень до діючого рішення Калинівської селищної ради від 18.10.2005 р. №455 «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги» 

  • залишення діючого рішення Калинівської селищної ради від 18.10.2005 р. №455 «Про затвердження тарифів на житлово-комунальні послуги» 

Це призведе до невідповідності діючих тарифів економічно обґрунтованому рівню витрат КП "Калинівське ДПС" та буде суперечити чинній нормативно-правовій базі.

- встановлення економічно не обґрунтованих тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, що не відповідають рівню витрат підприємства.

Призведе до негативного фінансово-економічного стану підприємства, що в свою чергу буде впливати на своєчасність надання послуг, погіршення технічного стану житлового фонду.

 ^ 7. Аргументація щодо переваг обраного способу досягнення визначених цілей. 

Досягнення зазначених цілей можливе завдяки прийняттю запропонованого регуляторного акта „Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у смт. Калинівка ”, що дозволить:

- своєчасно надавати послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення та суб’єктів господарювання;

- забезпечити належні умови праці суб’єктів господарювання та безперебійну роботу КП "Калинівське ДПС";

- здійснювати розрахунки  до бюджетів усіх рівнів.

^ 8. Механізми та заходи, які  забезпечать  розв’язання визначених проблем шляхом прийняття запропонованого регуляторного акта.

Введення в дію цього регуляторного акта надасть можливість:

- забезпечити надання повноцінних, якісних та своєчасних послуг з утримання будинків і прибудинкових територій;

- утримувати житловий фонд у належному стані;

  Регуляторний акт доводиться до відома через веб-сайт Комунального підприємства "Калинівське ДПС" у розділі «Регуляторна політика» www.kalin-dps.narod.ru

9.Обґрунтування  можливості досягнення визначених цілей у разі прийняття запропонованого регуляторного акта.

Досягнення встановлених цілей можливе завдяки затвердженню запропонованого регуляторного акта. В іншому випадку, у зв’язку з тим, що діючі тарифи не покривають витрати підприємства, яке не в змозі належним чином утримувати житловий фонд. Відповідно підприємство буде вимушене припинити роботу, а мешканці житлових будинків не отримають своєчасних послуг.

10. Обґрунтування  можливості досягнення визначених цілей з найменшими витратами для суб’єктів господарювання, територіальної громади, органів місцевого самоврядування.

Досягнення цим регуляторним актом визначених цілей буде здійснено з найменшими витратами для усіх учасників регуляторного процесу, тому що при розрахунку тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкової території враховувались тільки економічно обґрунтовані витрати підприємства відповідно до діючого законодавства України.

11. Обґрунтування щодо вигод, які виникатимуть внаслідок дії запропонованого   регуляторного   акта, виправдовують відповідні витрати у випадку, якщо витрати та/або вигоди не можуть бути кількісно визначені.

Внаслідок дії регуляторного акта не всі вигоди можуть бути кількісно визначені, серед них:

- своєчасність  наданих послуг з утримання будинків та прибудинкових територій;

- можливість КП "Калинівське ДПС" виконувати перерахунки за ненадані або надані не в повному обсязі послуги.

- збереження житлового фонду;

- час, що витрачатиметься на виконання вимог цього рішення залишається незмінним.

^ 12. Оцінка ризику впливу зовнішніх чинників на дію запропонованого регуляторного акта.

При виникненні змін у чинному законодавстві та за результатами відстеження результативності дії запропонованого регуляторного акта, якщо такі впливатимуть на його дію, до нього будуть вноситися відповідні коригування.

^ 13. Обґрунтування запропонованого терміну дії регуляторного  акта.

Регуляторний акт  „Про затвердження тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій для населення у смт. Калинівка ”є  нормативно-правовим актом, обов’язковим до застосування на території селища та терміном дії  на довгостроковий період. У разі прийняття нових нормативних актів або за підсумками його результативності, вноситимуться зміни.

 ^ 14. Визначення показників результативності дії регуляторного акта.

Прогнозними показниками результативності регуляторного акта є :

- сталий відсоток оплати мешканцями житлових будинків за надані послуги з утримання будинків та прибудинкової території;

- своєчасне надходження обов’язкових платежів до бюджетів усіх рівнів;

- технічна модернізація КП "Калинівське ДПС", що призведе до надання цих послуг на більш високому рівні.

Відповідно до частини 5 статті 12 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» рівень поінформованості суб’єктів господарювання з основних положень рішення визначається кількістю осіб, що ознайомляться з ним:

- у мережі Інтернет на веб-сайті Комунального підприємства "Калинівське ДПС" у розділі «Регуляторна політика» www.kalin-dps.narod.ru

 15. Визначення заходів, за допомогою яких буде здійснюватися відстеження результативності дії регуляторного акта у разі  його  прийняття.

Базове відстеження результативності  дії цього рішення буде здійснено до набрання ним чинності.

Повторне відстеження буде проведене протягом 2-х років після набуття чинності регуляторного акта.

Періодичне відстеження буде проводитись один раз на кожні три роки, починаючи від дня закінчення заходів повторного відстеження результативності дії цього рішення.
^ О.Б. Гарбузю

Директор КП "Калинівське ДПС"

Додаток №1

К А Л Ь К У Л Я Ц І Я
формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та при будинкових територій
Площа 41996,10 м2


№№

п/п

^ Перелік послуг з утримання будинків і споруд та при будинкових територій згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 р. № 869Вартість робіт за місяць (грн.)

1.

Прибирання сходових кліток та при будинкової території

25853,66

2.

Вивезення та утилізація твердих побутових и негабаритних відходів

11678,83

3.

Технічне обслуговування внутрішньо-будинкових систем тепло-водопостачання,водовідведення и зливної каналізації

1089,22

4.

Поточний ремонт інженерних систем і технічних пристроїв будинків та елементів зовнішнього благоустрою, розташованих на прибудинковій території

950,00

5.

Витрати на освітлення місць загального користування

4380,19

Всього витрат за місяць


53755,28

Собівартість на 1 м2

1,28
Рентабельність 8%

0,10
ПДВ 20%

0,27

Всього на 1 м2


1,65

Головний бухгалтер Л.В.Сєркова

Схожі:

Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні...
Калинівське дпс” повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого комітету Калинівської селищної ради:...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні...
Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське дпс” повідомляє про оприлюднення проекту регуляторного акта – рішення виконавчого...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівки!
Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське дпс” буде виносити на розгляд засідання Калинівської селищної ради проект рішення...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівки!
Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське дпс” буде виносити на розгляд засідання...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівки!
Україні”, Комунальне підприємство „Калинівське дпс” буде виносити на розгляд засідання Калинівської селищної ради проект рішення...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПро питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту „Про Порядок...
Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту „Про Порядок плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПро питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту „Про Порядок...
Про питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту „Про Порядок плати за тимчасове користування місцями розташування рекламних...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПро питання щодо оприлюднення проекту регуляторного акту
Про планування І забудову територій” та постановою Кабінету Міністрів України „Про затвердження методик проведення аналізу впливу...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconАналіз регуляторного впливу до проекту розпорядження голови обласної...
Назва регуляторного акту: «Про затвердження Тимчасового порядку виділення лісових ділянок у довгострокове тимчасове користування...
Повідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акту Шановні мешканці смт. Калинівка! iconПовідомлення про оприлюднення проекту регуляторного акта Проект рішення
«Про встановлення вартості місячної оренди одного квадратного метра загальної площі нерухомості на території Згурівської селищної...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка