План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р
Скачати 46.34 Kb.
НазваПлан заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р
Дата конвертації26.02.2013
Розмір46.34 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Література > Документы
ПЛАН ЗАХОДІВ

БІБЛІОТЕКИ УКРАЇНСЬКОЇ ЛІТЕРАТУРИ

НА БЕРЕЗЕНЬ 2009 р.

1 березня, неділя. 14.00. Велика зала

День Масниці для дітей. Історія свята Масниці на Русі: мультимедіа-презентація "Християнство Київської Русі та слов'янські звичаї півночі". Театральна постановка дітей недільної школи. Концерт музично-співочого колективу Сретенської семінарії.
2 березня, понеділок. 17.00. Абонемент

«Шолом і уклін Вам, Шолом-Алейхеме!». Книжково-ілюстративна виставка, присвячена 150-й річниці від дня народження Шолом-Алейхема (спр. - Рабинович Шолом Нохумович) (1859-1916), видатного єврейського письменника.
3 березня, вівторок. 17.00. Читальна зала, абонемент

Вінок Гоголеві. Відкриття книжково-ілюстративної виставки, присвяченої 200- річчю від дня народження М.В. Гоголя.
3 березня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір вокальної музики "Російський романс і українська пісня". Співає Володимир Нугманов (вокал, гітара).
4 березня, середа. 17.00. Абонемент

З цикла зустрічей "Кримський міст". Відкриття виставки широкоформатних фотокартин Валентина Наугольного "Південно-Східний Крим: Феодосія-Коктебель-Карадаг-Судак-Новий Світ-Казантип". Унікальні знімки, зроблені з дельтаплана, повітряної кулі, на заповідних стежках Криму. За участю вдови фотохудожника, члена національної Спілки архітекторів України Олени Геннадіївни Наугольної.
5 березня, четвер. 17.00. Читальна зала

"Русской земли человек замечательный...". Відкриття книжково-ілюстративної виставки, присвяченої 195-й річниці від дня народження Т.Г. Шевченка. В експозиції представлені раритетні видання "Кобзаря" з фонду БУЛ, творчість Т.Г. Шевченка-художника (академік гравюри), праці українських, російських, зарубіжних шевченкознавців.
6 березня, п'ятниця. 18.30. Велика зала

Відкриття весняної художньої виставки "8 Березня — магія знаків".

Святкова концертна програма. Ведуча — член Спілки письменників Наталя Стеркина.
10 березня, вівторок. 18.30. Велика зала

Творчий вечір української поетеси Світлани Попович. У програмі беруть участь В. Нугманов, С. Красоткін (гітара, вокал), члени Спілки письменників Росії Тетяна Сергєєва, Наталя Філатова й інші.
11 березня, середа. 18.30. Велика зала

Московський театр Музики і Слова Володимира Лісового "Золотая лампада" представляє літературно-музичну композицію про Тараса Шевченка "Привіт тобі, коханий друже...", створену за листами до поета від П. Гулака-Артемовського, Г. Квітки-Основ`яненка, М. Щепкіна, В. Рєпніної, Я. Кухаренка.
12 березня, четвер. 18.30. Велика зала

Наша гоголіана. Театр "Festus de voce" представляє концертну програму "Гоголь у музиці", присвячену 200-річчю від дня народження М.В. Гоголя.
13 березня, п'ятниця. 18.00. Конференц-зала

Зустріч українського земляцтва Російського університету дружби народів.

Показ х/ф "За двома зайцями" за однойменною п`єсою М.П. Старицького (у головній ролі О. Борисов).
14 березня, субота. 14.00. Конференц-зала

Презентація книги А.В. Артамонова, К.А. Кочегарова, І.В. Курукіна "Вторжение шведской армии на гетманщину в 1708 г. Образы и трагедия гетмана Мазепы". До 300-річчя від дня Полтавської битви.
17 березня, вівторок. 18.30. Велика зала

Ювілейний вечір члена Союзу письменників Наталі Стеркиной. Літературно-музична програма.
18 березня, середа. 18.30. Конференц-зала

Клуб "Родичі – Велика сім`я". До 100- річчя від дня народження Олекси Десняка, автора роману "Десну перейшли батальйони". Зустріч із представниками роду Руденко-Десняків. Засідання генеалогічної секції клубу.
20 березня, п'ятниця. 17.00. Читальна зала

"Непогасна зірка Юрія Мушкетика". Книжково-ілюстративна виставка до 80-ї річниці від дня народження видатного українського письменника.
20 березня, п'ятниця. 18.00. Велика зала

До 170-річчя М.П. Мусоргського. Концерт класичної музики.
21 березня, субота. 14.00. Велика зала

Літературно-музичний вечір пам'яті Олександра Вертинського. Ведучий — заслужений артист Росії Г.І. Саракасідіс.
21 березня, субота. 14.00. Конференц-зала

Відеопрограма. Світова кінокласика. Показ х/ф "Париж-Техас" (нагороджений Золотою пальмовою гілкою в Каннах в 1984 р.). Режисер Вім Вендерс. Вступне слово журналіста

Т. Тимоніної.
24 березня, вівторок. 18.00. Велика зала

Велика святкова програма до 200-річчя від дня народження М. В. Гоголя.

- гоголівські читання;

- відкриття художньої виставки "Міфологія Гоголя";

- огляд книжково-ілюстративної виставки "Вінок Гоголеві";

- сцени з моноспектаклю за повістю М.В. Гоголя "Шинель" у виконанні народного артиста Росії А. М.Торопова;

- монолог зі спектаклю "Потрібно любити Росію": фрагменти "Вибраних місць з листування із друзями" М.В.Гоголя читає акторка театру "Луна" (м. Москва) Олена Цорн.

- "фольклорні джерела Гоголя...": у виконанні Української хорової капели прозвучать українські народні пісні.
25 березня, середа. 18.00. Конференц-зала

Вас запрошує студія "Слово". Для бажаючих вивчати українську мову, опанувати основами художнього перекладу з української мови — російською та навпаки. Заняття за участю дипломованих філологів (україністів), письменників-перекладачів у Бібліотеці української літератури здійснюються безкоштовно.
26 березня, четвер. 15.00. Велика зала

Клуб «Зірка Вернадського». Духовний і фізичний розвиток людини в світлі вчення академіка В.В. Вернадського про ноосферу.
26 березня, четвер. 18.30. Конференц-зала

Пісенні вечорниці. "Не відцвітай, "Червона Руто"! Присвячується 60-ій річниці від дня народження Володимира Михайловича Івасюка (1949-1979), українського поета і композитора, автора багатьох популярних пісень.
26 березня, четвер. 18.00. Велика зала

Гуманітарний центр Ірини Соб`яніної представляє програму для дітей і їхніх батьків. Сімейний культосвітній абонемент "У минуле й назад". "Феномен відродження": 1. Ілюстративна бесіда про мистецтво. 2. Виставка дитячої творчості. 3. Практикум (малювання).
27 березня, п`ятниця. 18.30. Велика зала

Наша гоголіана. До 200-річчя від дня народження М.В. Гоголя. Літературно-сценічний вечір. Прозвучать фрагменти з творів М.В. Гоголя. Ведуча — заслужена артистка Росії Ольга Георгіївна Фомічова. За інформаційної підтримки «Народного радіо».
28 березня, субота. 15.00. Конференц-зала

Російська україніка з фонду БУЛ. Представляємо відеоматеріали про життя української діаспори в Росії. Національно-культурна автономія українців Камчатки та український хоровий колектив "Вербиченька" (м. Нижньокамськ, Республіка Татарстан). За участю московського товариства української культури "Славутич", РГО "Українці Москви".
28 березня, субота. 17.00. Абонемент

Виставка Нізамі Абраімова "Вишивка і ткацьке мистецтво кримських татар".

Предмети побуту і образотворчі фотоматеріали.
31 березня, вівторок. 18.30. Велика зала

Вечір фортепіанної музики. Твори зарубіжних і російських композиторів виконує лауреат міжнародних конкурсів випускник Лондонської Королівської академії музики Євгеній Андрєєв.

Схожі:

План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на лютий 2009 р
...
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р icon«Робота публічної бібліотеки з популяризації сучасної української літератури»
«Сучасна українська література. Електронні бібліотеки української літератури» (лекція-презентація)
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки української літератури на травень 2009 р. Протягом місяця
Подорож у часі", присвяченій 200-річчю від дня народження письменника. Видання з фонду бул представлені на початку галереї (праворуч)....
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconЗаходи бібліотеки української літератури на квітень 2009 р
День народження Гоголя. Покладання квітів на могилу М. В. Гоголя від читачів І співробітників Бібліотеки
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури Жовтень 2006 р Бібліотека...
Круглий стіл «І близький, І дорогий нам». Зустріч читачів, співробітників Бібліотеки з членами громадської Ради з пропаганди творів...
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconЗаходи Бібліотеки української літератури у жовтні 2009 р
Міжнародний день музики. Концерт фортепіанної музики, присвяченої 105 –річчю від дня народження видатного піаніста В. С. Горовиця...
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconПлан заходів бібліотеки на червень 2009 р
Подорож у часі", присвяченій 200-річчю від дня народження письменника. Видання з фонду бул представлені на початку галереї (праворуч)....
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconПлан заходів щодо відзначення
Учителі української мови та літератури Шаповал І.І. (класний керівник 6-а класу), Закутна В. М. (класний керівник 8-а класу)
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconОбласний інститут післядипломної педагогічної освіти Відділ української...
Напишіть твір-роздум дискусійного характеру на одну з тем: *Чи для всіх школярів уроки фізкультури є необхідними? *Навіщо вивчати...
План заходів бібліотеки української літератури на березень 2009 р iconПлан: Вступ відомості про життя І. П. Котляревського Передумови розвитку нової літератури
П. Котляревський – засновник нової української літератури. Його поема “Енеїда”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка