Відділом організаційно-кадрової роботи
Скачати 277.36 Kb.
НазваВідділом організаційно-кадрової роботи
Сторінка1/3
Дата конвертації16.03.2013
Розмір277.36 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы
  1   2   3


ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова

районної державної адміністраціїВ. КРИНИЧАНСЬКИЙ

“14” листопада 2011 року
Відомості
про виконання плану основних заходів Великобурлуцькою


районною державною адміністрацією

у жовтні місяці 2011 року
Діяльність районної державної адміністрації протягом жовтня 2011 року була спрямована на виконання Конституції України, Законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної адміністрацій відповідно до затвердженого плану роботи райдержадміністрації.

Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови районної державної адміністрації на яких розглядалися питання згідно визначеного порядку денного.

28 жовтня 2011 року організовано проведення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним:


1. Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах районної державної адміністрації;

2. Стан дотримання трудового законодавства на підприємствах, установах, організаціях району за підсумками 9 місяців 2011 року;

3. Аналіз виконання бюджету району за 9 місяців 2011 року.

За звітний період працівниками відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було складено план роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, план роботи апарату райдержадміністрації, план роботи районної державної адміністрації на листопад та план роботи голови райдержадміністрації на листопад місяць 2011 року, а також складено щотижневий план основних заходів райдержадміністрації на жовтень місяць 2011 року.

Протягом жовтня місяця щоденно готувалась та надавалась до Харківської обласної державної адміністрації інформація про місце перебування голови райдержадміністрації на наступну добу та щотижнево на наступний тиждень.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату було здійснено аналіз виконання планів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за вересень та за ІІІ квартал 2011 року, та складено відомості про виконання плану роботи райдержадміністрації.

Приймалася участь в організаційному забезпеченні проведення святкових заходів.

Головним спеціалістом з питань кадрів відділу організаційно-кадрової роботи були надані до обласної держаної адміністрації дані:

 1. про призначення та звільнення з посад керівників територіальних органів, інших центральних органів виконавчої влади за жовтень місяць;

 2. про зміни облікових даних працюючих державних службовців IV-VII категорії станом на 1 число, які формуються засобами підсистеми обліку державних службовців (система «Картка») єдиної державної комп’ютерної системи «Кадри» за жовтень місяць;

 3. про наявність вакантних посад державних службовців за жовтень місяць;

 4. про працівників органу виконавчої влади, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень за жовтень місяць.

У жовтні місяці 2011 року нагороджувалися Почесними грамотами та подяками працівники прокуратури та суду, «Укрпошти», ПП «БУРЛУК Автотранс» та ПП «БУРЛУК Автотранс 1», Великобурлуцького районного центру зайнятості.

14 жовтня 2011 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади головного спеціаліста юридичного відділу апарату районної держаної адміністрації.

В жовтні місяці була проведена робота ради по роботі з кадрами:

1. Звіт начальника фінансового управління про роботу з кадровим резервом та залучення на державну службу молодих фахівців.

2. Про аналіз дієвості кадрового резерву в структурних підрозділах райдержадміністрації в 2011 році.

25 жовтня 2011 року проведена перевірка виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Шипуватської сільської ради та надана методична допомога.

31 жовтня 2011 року організаційно забезпечено проведення підвищення кваліфікації за програмою одноденного тематичного семінару “Запобігання і протидія проявам корупції на державній службі та службі в органах місцевого самоврядування” за участю працівників управлінь та відділів райдержадміністрації та головами, секретарями та бухгалтерами сільських та селищних рад.

Підготовлено інформацію про конкретні справи щодо покращення соціально-економічного становища пересічних громадян на наступний тиждень та на наступний місяць. Підготовлено інформацію про характер розглянутих питань на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, аналіз роботи колегії та інформацію про загальний склад колегії за січень-вересень 2011 року.

Щоп'ятниці організаційно забезпечувалася участь голови райдержадміністрації, заступників голови та запрошених у обласних селекторних нарадах через канали зв'язку Укртелекому в районній студії.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації в жовтні місяці 2011 року було оформлено протокол спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 29 вересня 2011 року. Своєчасно доведено рішення колегії до виконавців.

Підготовлено та направлено до юридичного відділу апарату облдержадміністрації та до районної прокуратури копії розпоряджень голови райдержадміністрації прийнятих протягом вересня 2011 року (№ № 283-316).

Здійснювалось опрацювання проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, їх реєстрація, тиражування та направлення заінтересованим юридичним та фізичним особам (51).

Здійснювалось опрацювання вхідної кореспонденції, прийом та відправка електронної пошти, реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, опрацьовано 187 вхідних документів та 225 вихідних, організовувалась доставка документів за резолюцією голови райдержадміністрації згідно «Розносної книги».

Щоденно здійснювалось посвідчення гербовою та іншими печатками райдержадміністрації документів, які видавались, погоджувались або затверджувались керівництвом райдержадміністрації та державних актів на право власності на землю.

Здійснено аналіз документообігу в райдержадміністрації за серпень 2011 року.

Здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у вересні 2011 року.

Здійснено аналіз виданих розпоряджень голови райдержадміністрації за вересень 2011 року.(Форма №7). Аналіз направлений до облдержадміністрації.

Проводилась робота з документами «Для службового користування».

Надавались консультації головам сільських та селищних рад та секретарям рад та управлінням та відділам райдержадміністрації з питань роботи із зверненнями громадян. Протягом жовтня здійснено перевірку з питань виконання делегованих повноважень виконкому Підсереднянської сільської ради, здійснено перевірку дотримання діловодства за зверненнями громадян у секторі у справах дітей районної державної адміністрації.

На виконання Закону України « Про звернення громадян» здійснювались організаційно-технічні заходи щодо організації особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, обліку письмових звернень, зареєстровано 19 письмові звернення громадян.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» організовано особисті прийоми громадян керівництвом адміністрації згідно затвердженого графіку.

Протягом жовтня 2011 року проведено 2 особистий прийом громадян головою райдержадміністрації. Прийнято на особистих прийомах головою райдержадміністрації та його заступниками -30 громадян.

В більшій кількості звернень, які зареєстровані в жовтні 2011 року порушувались питання аграрної політики та комунального господарства, житлової політики, питання, що стосуються дітей, сімї, молоді.

Проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян 31 жовтня 2011 року.

Протягом жовтня 2011 року сектором контролю апарату райдержадміністрації взято на контроль 36 документів, з них 5 розпоряджень, 6 доручень, 21 лист керівництва обласної державної адміністрації, 1 розпорядження, 3 доручення голови районної державної адміністрації.

З метою запобігання порушенням термінів виконання сектором контролю протягом звітного періоду надіслано в управління і відділи райдержадміністрації нагадування про наближення строків виконання 80 завдань визначених у контрольних документах.

За результатами виконання знято з контролю, як виконані, 34 документи, у тому числі 4 розпорядження, 8 доручень, 19 листів керівництва обласної державної адміністрації, 1 розпорядження та 2 доручення голови районної державної адміністрації.

Всі контрольні інформації надаються в зазначені терміни.

Станом на 1 листопада 2011 року на контролі в секторі знаходиться 114 документів. Із них 43 розпорядження та 29 доручення голови обласної державної адміністрації, 8 розпоряджень та 5 доручення голови районної державної адміністрації, 29 листів, що надійшли з управлінь та відділів обласної державної адміністрації.

Здійснювався попередній розгляд та візування 32 проектів розпоряджень голови райдержадміністрації.

У жовтні сектором контролю апарату районної державної адміністрації була проведена перевірка в службі у справах дітей та фінансовому управлінні райдержадміністрації щодо роботи з контрольними документами та стану їх виконання. За результатами перевірок складено довідки.

Підготовлено матеріали для розгляду на спільне засідання колегії районної державної адміністрації та адміністративно-господарського активу району та 29 жовтня 2011 року з питання «Про стан виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах районної державної адміністрації». За результатами розгляду даного питання видане розпорядження голови районної державної адміністрації.

Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців", Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та Посадових інструкцій працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за жовтень 2011 року було виконано наступні функціональні обов’язки:

 1. забезпечено функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”;

 2. проводилась робота з автоматизованою інформаційно-комунікаційною системою “Державний реєстр виборців”;

 3. опрацьовано інструкцію користувача Автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” та вдосконалено навички користування даною програмою для роботи з базою даних виборців району;

 4. опрацьовано нові розпорядчі та нормативні акти з питань ведення Державного реєстру виборців, якими керується відділ у своїй роботі: Закони України, постанови ЦВК, укази Президента України, постанови КМУ, постанови ВРУ та ін.;

 5. постійно проводилися перевірки бази даних на виявлення двійників в Реєстрі виборців та встановлювалися висновки по кратних включеннях виборців згідно відповідей на запити отримані від Великобурлуцького РВУМВС України в Харківській обл.;

 6. виконано роботи щодо проведення щомісячного періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців;

 7. проводилося листування з регіональним відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації з питань ведення Реєстру;

 8. складено й передано в строк попередні та уточнені списки виборців Вільхуватській сільській виборчій комісії.

За жовтень місяць державним реєстратором апарату райдержадміністрації проведено 31 реєстраційних дій, надано 64 відомості з Єдиного державного реєстру у вигляді виписок, довідок, витягів. Проведено 14 жовтня 2011 року звірку реєстру платників податків з даними Єдиного державного реєстру (згідно пункту 3.3 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого Наказом ДПА України від 19.02.1998 року №80.

Протягом жовтня 2011 року відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації складено та надано до Державного казначейства у Великобурлуцькому районі фінансовий звіт станом на 1 жовтня 2011 року, до Пенсійного фонду та відділу статистики— звіти за вересень 2011 року. Звіти надано в зазначені терміни.

Бухгалтерський облік ведеться відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку.

Протягом жовтня 2011 року зареєстровано бюджетних зобов'язань в сумі 111,8 тис.грн. та здійснено платежів в сумі 112,2 тис. грн. Всі бюджетні зобов'язання та платежі здійснено відповідно до річного розпису асигнувань бюджету на 2011 рік.

План роботи запланований державним адміністратором апарату районної державної адміністрації за жовтень 2011 року виконано. Протягом місяця надано дві консультації.

Підготовлено інформацію на виконання розпорядження КМУ від 22.04.2009 р. № 449-р про діяльність дозвільного центру. Протягом місяця видано 3 документи дозвільного характеру.

Проведено засідання у Дозвільному центрі місцевих органів виконавчої влади, підприємств та організацій, уповноважених відповідно до наданих їх повноважень видавати документи дозвільного характеру, та які здійснюють роботу по прийманню, розгляду заяв, прийняттю рішень щодо видачі документів дозвільного характеру та безпосередньо видачі дозвільних документів.

Протягом жовтня місяця сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проводилася систематизація та аналіз інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі. Щоп’ятниці готувалася та надавалася до управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації інформація щодо суспільно-політичної ситуації в районі.

Протягом звітного періоду здійснювався контроль за реєстрацією в районному управлінні юстиції новостворених партійних районних осередків та громадських організацій, за змінами в керівному складі районних організацій.

Здійснювався контроль за діяльністю сект та незареєстрованих релігійних організацій.

Щотижнево сектором проводився аналіз інформаційного простору району (випуски районної газети “Радянський патріот”) та надавалися відповідні звіти до обласного управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

Протягом жовтня місяця сектором забезпечувалося інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Великобурлуцької райдержадміністрації.

Сектором здійснювалася координація проведення у районі урочистих заходів з нагоди відзначення Дня українського козацтва (14 жовтня),67-ї річниці визволення України від фашистських загарбників (28 жовтня).

Було підготовленого та надруковано у районній газеті «Радянський патріот» та оприлюднено на офіційному веб-сайті райдержадміністрації привітання від імені голови райдержадміністрації з професійними та державними святами: Дня працівників освіти, Всеукраїнського дня бібліотек, Дня усиновлення, Дня ветерана, Дня працівників поштового зв’язку, Дня юриста, Дня працівників санітарно-епідеміологічної служби, Дня українського козацтва, Дня працівників харчової промисловості, Дня визволення України від фашистських загарбників, Дня автомобіліста і дорожника.. Були підготовлені матеріали для виступів керівництва райдержадміністрації під час проведення урочистих заходів.

Забезпечувалося інформування населення району про підготовку та проведення урочистих заходів до 67-ї-річниці визволення України від фашистських загарбників.

Робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації протягом жовтня 2011 року здійснювалася згідно розробленого і затвердженого плану роботи:

20 жовтня проведена перевірка Підсереднянської сільської ради.

24-31 жовтня проводилась робота призовної комісії.

23-31 жовтня укладення договорів на виконання мобілізаційного завдання районної державної адміністрації.

15 жовтня до Збройних Сил України.

Протягом жовтня 2011 року відділом містобудування та архітектури районної державної адміністрації:

1. Підготовлено інформацію до управління містобудування та архітектури щодо освоєння земельних ділянок, виділених під будівництво, в тому числі під індивідуальне будівництво.

2. Підготовлено інформацію до управління містобудування та архітектури щодо кількості введених в експлуатацію приватних житлових будинків.

3. Виготовлено викопіювання під проектування водопроводу до житлового будинку в смт. Великий Бурлук по вул. Садова, 26.

4. Підготовлено інформацію до Харківської обласної державної адміністрації щодо введення в експлуатацію житла по спрощеній системі.

5. Виготовлено будівельний паспорт на будівництво гаражу та прибудови до житлового будинку в смт. Великий Бурлук по вул. Чапаєва, 5 гр. Шульга Володимиру Петровичу.

6. Погоджено технічну документацію із землеустрою для ведення товарного сільськогосподарського виробництва на території Вільхуватської сільської ради площею 2,3959 га.

7. Здійснено архітектурно-будівельний контроль за будівництвом спортивного майданчика в смт. Великий Бурлук по вул. Леніна.

8. Виготовлено план житлового будинку та схему забудови земельної ділянки в смт. Великий Бурлук по вул. Карла Маркса, 14 гр. Подорожного Віктора Павловича під газифікацію.
  1   2   3

Схожі:

Відділом організаційно-кадрової роботи iconВідділом організаційно-кадрової роботи
Конституції України, Законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconГолова районної державної адміністрації
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗаходи
Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації
Відділом організаційно-кадрової роботи iconПоложення про сектор організаційно-кадрової та правової роботи управління...
Сектор організаційно-кадрової та правової роботи (далі –сектор) управління праці та соціального захисту населення Селидівської міської...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconВідділ організаційно – кадрової роботи апарат
Проводив організаційне забезпечення апаратних нарад голови райдержадміністрації за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconРозпорядженням голови районної
Відділ організаційно-кадрової роботи (далі – відділ) є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації
Відділом організаційно-кадрової роботи iconРозпорядження
України від 11 грудня 1999 року№2263 «Про затвердження типового регламенту районної державної адміністрації» зі змінами від 31 жовтня...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconПоложення про сектор організаційно-кадрової та правової роботи, забезпечення...
Селидівської міської ради (далі - управління) є структурним підрозділом управління, що утворюється за наказом начальника управління...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка