Відділом організаційно-кадрової роботи
Скачати 301.59 Kb.
НазваВідділом організаційно-кадрової роботи
Дата конвертації27.03.2013
Розмір301.59 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы


ЗАТВЕРДЖУЮ

Голова

районної державної адміністраціїВ. КРИНИЧАНСЬКИЙ

“ 14” грудня 2011 року
Відомості
про виконання плану основних заходів Великобурлуцькою


районною державною адміністрацією

у листопаді місяці 2011 року
Діяльність районної державної адміністрації протягом листопада 2011 року була спрямована на виконання Конституції України, Законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної та районної адміністрацій відповідно до затвердженого плану роботи райдержадміністрації.

Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови районної державної адміністрації на яких розглядалися питання згідно визначеного порядку денного.

24 листопада 2011 року організовано проведення спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району з порядком денним:

1. Про хід виконання районної програми «Молодь Великобурлуччини на 2009-2015 рр.»;

2. Про роботу служби у справах дітей щодо здійснення соціального захисту дітей- сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування;

3. Про протидії незаконному обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів та профілактика наркоманії в районі;

4. Про вжиття заходів Великобурлуцькою райдержадміністрацією щодо підвищення кваліфікації державними службовцями посадових осіб місцевого самоврядування та їх кадрового резерву з 2011 року.

За звітний період працівниками відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації було складено план роботи відділу організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації, план роботи апарату райдержадміністрації, план роботи районної державної адміністрації на грудень та план роботи голови райдержадміністрації на грудень місяць 2011 року, а також складено щотижневий план основних заходів райдержадміністрації на листопад місяць 2011 року.

Протягом листопада місяця щоденно готувалась та надавалась до Харківської обласної державної адміністрації інформація про місце перебування голови райдержадміністрації на наступну добу та щотижнево на наступний тиждень.

Відділом організаційно-кадрової роботи апарату було здійснено аналіз виконання планів роботи структурних підрозділів райдержадміністрації за жовтень 2011 року, та складено відомості про виконання плану роботи райдержадміністрації.

Приймалася участь в організаційному забезпеченні проведення святкових заходів.

Головним спеціалістом з питань кадрів відділу організаційно-кадрової роботи були надані до обласної держаної адміністрації дані:

 • призначення та звільнення з посад керівників територіальних органів, інших центральних органів виконавчої влади за жовтень місяць;

 • про зміни облікових даних працюючих державних службовців IV-VII категорії станом на 1 число, які формуються засобами підсистеми обліку державних службовців (система «Картка») єдиної державної комп’ютерної системи «Кадри» за листопад місяць;

 • про наявність вакантних посад державних службовців за листопад місяць;

 • про працівників органу виконавчої влади, притягнутих до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень за листопад місяць.

У листопаді місяці 2011 року нагороджувалися Почесними грамотами та подяками працівники соціальної сфери, місцевого самоврядування, сільського господарства, сільських, селищних рад за підсумками соціально-економічного і культурного розвитку територіальних громад сіл, селищ Великобурлуцького району у 2011 році, ветерани внутрішніх справ, працівник Цеху телекомунікаційних послуг №15 ХФ ПАТ «Укртелеком», переможці районного змагання за підсумками проведення збирання урожаю 2011 року.

2 листопада 2011 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади завідувача сектору з питань опіки та піклування служби у справах дітей районної державної адміністрації.

11 листопада 2011 року проведено конкурс на заміщення вакантної посади начальника відділу ведення Державного реєстру виборців апарату районної державної адміністрації.

В листопаді місяці робота ради по роботі з кадрами:

1. Звіт начальника управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації про стан кадрової роботи та дотримання вимог Закону України «Про державну службу».

2. Про підсумки проведення атестації по районній державній адміністрації.

Підготовлено інформацію про конкретні справи щодо покращення соціально-економічного становища пересічних громадян на наступний тиждень та на наступний місяць. Підготовлено інформацію про характер розглянутих питань на спільних засіданнях колегії райдержадміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, аналіз роботи колегії та інформацію про загальний склад колегії за січень-жовтень 2011 року.

Щоп'ятниці організаційно забезпечувалася участь голови райдержадміністрації, заступників голови та запрошених у обласних селекторних нарадах через канали зв'язку Укртелекому в районній студії.

Загальним відділом апарату райдержадміністрації в листопаді місяці 2011 року було оформлено протокол спільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району від 24 листопада 2011 року. Своєчасно доведено рішення колегії до виконавців.

Підготовлено та направлено до юридичного відділу апарату облдержадміністрації та до районної прокуратури копії розпоряджень голови райдержадміністрації прийнятих протягом жовтня 2011 року (№ № 317-367).

Здійснювалось опрацювання проектів розпоряджень голови райдержадміністрації, їх реєстрація, тиражування та направлення заінтересованим юридичним та фізичним особам - (77).

Здійснювалось опрацювання вхідної кореспонденції, прийом та відправка електронної пошти, реєстрація вхідної та вихідної кореспонденції, опрацьовано 196 вхідних документів та 214 вихідних, організовувалась доставка документів за резолюцією голови райдержадміністрації згідно «Розносної книги».

Щоденно здійснювалось посвідчення гербовою та іншими печатками райдержадміністрації документів, які видавались, погоджувались або затверджувались керівництвом райдержадміністрації та державних актів на право власності на землю.

Здійснено аналіз документообігу в райдержадміністрації за вересень 2011 року.

Здійснено аналіз звернень громадян, що надійшли до райдержадміністрації у жовтні 2011 року.

Здійснено аналіз виданих розпоряджень голови райдержадміністрації за жовтень 2011 року.(Форма №7). Аналіз направлений до облдержадміністрації.

Проводилась робота з документами «Для службового користування».

Надавались консультації головам сільських та селищних рад та секретарям рад та управлінням та відділам райдержадміністрації з питань роботи із зверненнями громадян. Протягом жовтня здійснено перевірку з питань виконання делегованих повноважень виконкому Міловської сільської ради, здійснено перевірку дотримання діловодства за зверненнями громадян в управлінні праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, фінансовому управлінні райдержадміністрації та управлінні агропромислового розвитку райдержадміністрації.

На виконання Закону України «Про звернення громадян» здійснювались організаційно-технічні заходи щодо організації особистих та виїзних прийомів громадян керівництвом райдержадміністрації, обліку письмових звернень, зареєстровано 24 письмові звернення громадян.

На виконання Указу Президента України від 7 лютого 2008 року № 109/2008 «Про першочергові заходи щодо забезпечення реалізації та гарантування конституційного права на звернення до органів державної влади та органів місцевого самоврядування» організовано особисті прийоми громадян керівництвом адміністрації згідно затвердженого графіку.

Протягом листопада 2011 року проведено 1 особистий прийом громадян головою райдержадміністрації. Прийнято на особистих прийомах головою райдержадміністрації та його заступниками - 12 громадян.

В більшій кількості звернень, які зареєстровані в листопаді 2011 року порушувались питання аграрної політики та комунального господарства, житлової політики, питання, що стосуються дітей, сім'ї, молоді.

Проведено засідання комісії з питань розгляду звернень громадян 30 листопада 2011 року.

У листопаді 2011 року сектором контролю апарату райдержадміністрації взято на контроль 27 документів, у тому числі 6 розпоряджень та 3 доручень голови облдержадміністрації, 16 листів управлінь та відділів обласної державної адміністрації, 2 розпорядження голови районної державної адміністрації.

Для підтримки стану виконавської дисципліни, в частині дотримання строків виконання, сектором контролю протягом місяця надіслано у структурні підрозділи райдержадміністрації нагадування про наближення строків виконання 47 завдань визначених у контрольних документах.

Знято з контролю, як виконані, 22 документи, у тому числі 6 розпоряджень та 3 доручення голови обласної державної адміністрації, 10 листів з управлінь та відділів обласної державної адміністрації, 1 розпорядження та 2 доручення голови райдержадміністрації.

Всі контрольні інформації надаються в зазначені терміни.

Станом на 1 грудня 2011 року на контролі в секторі знаходиться 124 документи. Із них 43 розпорядження та 29 доручень голови обласної державної адміністрації, 9 розпоряджень та 3 доручення голови районної державної адміністрації, 35 листів, що надійшли з управлінь та відділів обласної державної адміністрації.

Проведено моніторинг стану виконавської дисципліни в управліннях, відділах, інших структурних підрозділах райдержадміністрації та підготовлено статистичну інформацію про роботу з контрольними документами в райдержадміністрації за листопад 2011 року.

Здійснювався попередній розгляд та візування 41 проекту розпоряджень голови райдержадміністрації.

Протягом звітного місяця сектором контролю апарату районної державної адміністрації були проведені перевірки щодо роботи з контрольними документами у відділі з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації та відділі житлово-комунального господарства райдержадміністрації. За результатами перевірок складено довідки.

Відповідно до Закону України "Про Державний реєстр виборців", Положення про відділ ведення Державного реєстру виборців та Посадових інструкцій працівниками відділу ведення Державного реєстру виборців апарату райдержадміністрації за листопад 2011 року було виконано наступні функціональні обов’язки:

 1. забезпечено функціонування комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців”;

 2. проводилась робота з автоматизованою інформаційно-комунікаційною системою “Державний реєстр виборців”;

 3. опрацьовано інструкцію користувача Автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної системи “Державний реєстр виборців” та вдосконалено навички користування даною програмою для роботи з базою даних виборців району;

 4. опрацьовано нові розпорядчі та нормативні акти з питань ведення Державного реєстру виборців, якими керується відділ у своїй роботі: Закони України, постанови ЦВК, укази Президента України, постанови КМУ, постанови ВРУ та ін.;

 5. постійно проводилися перевірки бази даних на виявлення двійників в Реєстрі виборців та встановлювалися висновки по кратних включеннях виборців згідно відповідей на запити отримані від Великобурлуцького РВУМВС України в Харківській обл.;

 6. виконано роботи щодо проведення щомісячного періодичного поновлення персональних даних Державного реєстру виборців;

 7. проводилося листування з регіональним відділом адміністрування Державного реєстру виборців апарату обласної державної адміністрації з питань ведення Реєстру;

 8. складено й передано в строк попередні та уточнені списки виборців Підсереднянській сільській виборчій комісії.

За листопад місяць державним реєстратором апарату райдержадміністрації проведено 65 реєстраційних дій, надано 93 відомості з Єдиного державного реєстру у вигляді виписок, довідок, витягів. Проведено 15 листопада 2011 року звірку реєстру платників податків з даними Єдиного державного реєстру (згідно пункту 3.3 Порядку обліку платників податків, зборів (обов'язкових платежів), затвердженого Наказом ДПА України від 19.02.1998 року №80.

Протягом листопада 2011 року відділом фінансово-господарського забезпечення апарату райдержадміністрації складено та надано до Державного казначейства у Великобурлуцькому районі фінансовий звіт станом на 1 листопада 2011 року, до Пенсійного фонду та відділу статистики— звіти за жовтень 2011 року. Звіти надано в зазначені терміни.

Бухгалтерський облік ведеться відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку в державному секторі, а також інших нормативно-правових актів щодо ведення бухгалтерського обліку.

Протягом листопада 2011 року зареєстровано бюджетних зобов'язань в сумі 110,1 тис.грн. та здійснено платежів в сумі 111,3 тис. грн. Всі бюджетні зобов'язання та платежі здійснено відповідно до річного розпису асигнувань бюджету на 2011 рік.

План роботи запланований державним адміністратором апарату районної державної адміністрації за листопад 2011 року виконано. Протягом місяця надано одну консультацію.

Підготовлено інформацію на виконання розпорядження КМУ від 22.04.2009 р. № 449-р про діяльність дозвільного центру. Протягом місяця видано 1 документ дозвільного характеру.

Проведено засідання у Дозвільному центрі місцевих органів виконавчої влади, підприємств та організацій, уповноважених відповідно до наданих їх повноважень видавати документи дозвільного характеру, та які здійснюють роботу по прийманню, розгляду заяв, прийняттю рішень щодо видачі документів дозвільного характеру та безпосередньо видачі дозвільних документів.

Протягом листопада місяця сектором з питань внутрішньої політики апарату райдержадміністрації проводилася систематизація та аналіз інформації за основними напрямками, які характеризують суспільно-політичну ситуацію в районі. Щоп’ятниці готувалася та надавалася до управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю Харківської облдержадміністрації інформація щодо суспільно-політичної ситуації в районі.

Протягом звітного періоду здійснювався контроль за реєстрацією в районному управлінні юстиції новостворених партійних районних осередків та громадських організацій, за змінами в керівному складі районних організацій.

Здійснювався контроль за діяльністю сект та незареєстрованих релігійних організацій.

Щотижнево сектором проводився аналіз інформаційного простору району (випуски районної газети “Радянський патріот”) та надавалися відповідні звіти до обласного управління внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.

Протягом листопада місяця сектором забезпечувалося інформаційне наповнення офіційного веб-сайту Великобурлуцької райдержадміністрації. На сайті забезпечувалося висвітлення основних подій у життєдіяльності району, участь у них керівництва.

Завідувачем сектору здійснювалась координація підготовки та проведення у районі заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів (26 листопада). Був розроблений і затверджений районний план заходів, які проводилися з нагоди цієї дати.

25 листопада 2010 року у фойє районного будинку культури був організований і проведений мітинг-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів, у якому взяли участь представники органів виконавчої влади та місцевого самоврядування району, педагоги та учні Великобурлуцької ЗОШ та Великобурлуцького ліцею, представники трудових колективів районних установ та організацій, мешканці селища. Перед присутніми виступили заступник голови райдержадміністрації Т.Пащенко, керуючий справами виконавчого апарату районної ради О.Кравченко, начальник відділу культури та туризму райдержадміністрації М.Мозговський, настоятель Свято-Преображенського храму протоієрей отець Іоанн. Завідувач сектору у складі делегації громадськості приймала участь у покладання вінків та квітів до пам’ятного знаку жертвам голодомору - Хреста, встановленому на меморіальному комплексі смт. Великий Бурлук.

У районній газеті “Радянський патріот” №№ 95-96 від 26 листопада 2011 року розміщено звернення першого заступника голови РДА з нагоди цієї скорботної дати. До обласного управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю було надано узагальнюючу інформацію по проведеним заходам.

Сектором підготовлені та надруковані у районній газеті “Радянський патріот” протягом місяця привітання від імені голови райдержадміністрації та голови районної ради з професійними та державними святами до Дня працівників залізничного транспорту, Дня працівників соціальної сфери, Дня працівників радіо, телебачення та зв’язку, Дня працівників гідрометеорологічної служби, Дня працівників сільського господарства .

Сектором було розроблено план заходів щодо участі Великобурлуцького району у проведенні у 2011 році Всеукраїнського тижня права.

Робота сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної та режимно-секретної роботи апарату райдержадміністрації протягом листопада 2011 року здійснювалася згідно розробленого і затвердженого плану роботи:

1 листопада 2011 року проведена перевірка Новоолександрівської сільської ради, 18 листопада 2011 року - Міловської сільської ради.

29-31 листопада відбулось засідання призовної комісії.

1-30 листопада 2011 року відправлення призовників до Збройних Сил України.

Протягом листопада 2011 року відділом містобудування та архітектури районної державної адміністрації:

1. Виготовлено викопіювання під проектування водопроводу до житлового будинку в смт. Великий Бурлук по вул. Чапаєва.

2. Підготовлено інформацію до Великобурлуцького РВ ГУМВС України в Харківській області щодо проценту зносу восьмихвильового шиферу, що був у використанні гр. Гайчук Н.М.

3. Виготовлено будівельний паспорт на будівництво гаражу в смт. Великий Бурлук по вул. Радянська, гр. Бойканіч Валерії Юріївни.

   1. Погоджено 4 технічних документації із землеустрою для будівництва житлових будинків та ведення фермерського господарства.

   2. Підготовлено інформацію до Харківської облдержадміністрації щодо забезпечення введення в експлуатацію індивідуальних житлових будинків.

6. Здійснено архітектурно-будівельний контроль за будівництвом спортивного майданчика в смт. Великий Бурлук по вул. Леніна.

Фінансове управління Великобурлуцької райдержадміністрації всі заплановані завдання на листопад 2011 року виконало в повному обсязі.

Згідно з додержанням вимог Бюджетного кодексу України, Закону України «Про Державний бюджет України на 2011 рік» та рішень сесій селищних та сільських рад вносилися зміни до доходної та видаткової частин зведеного бюджету району на 2011 рік у відповідних електронних програмах.

Додержані строки здачі місячної звітності до Головного фінансового управління Харківської ОДА та інформацій по утриманню апарату фінансового управління та по утриманню управлінь, відділів та апарату райдержадміністрації, місячних звітів до фондів, державної податкової служби та управління статистики по апарату фінансового управління.

Щоденно проводився моніторинг та аналіз виконання як доходної, так і видаткової частин в розрізі та в цілому по бюджету району, щоденно здійснювалося прийняття, опрацювання та аналіз бухгалтерських документів по державному та місцевому бюджету в межах своїх повноважень, та як наслідок проводилося щоденне фінансування головних розпорядників та одержувачів коштів місцевого бюджету, здійснювався розподіл та фінансування державного бюджету в частині забезпечення апарату райдержадміністрації згідно з затвердженим кошторисом на листопад 2011 року, забезпечувалося фінансування апарату фінансового управління. В строк із доведеними завданнями на листопад 2011 року надавалися оперативні дані, інформації до ГФУ Харківської ОДА та забезпечувалося надання даних, інформацій та виконання доручень голови райдержадміністрації.

Здійснювалося ведення діловодства, кадрової роботи, роботи з контрольними документами та забезпечення функціонування комп'ютерної та оргтехніки для діяльності фінансового управління.

Відділ культури і туризму Великобурлуцької райдержадміністрації, повідомляє що планові завдання за листопад 2011 року в цілому було виконано.

За звітний період структурними підрозділами відділу культури і туризму райдержадміністрації згідно плану були проведені заходи, які включають в себе: 1, 8, 23 листопада тематичні екскурсії, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні «Колосок життя» (краєзнавчий музей), 2 листопада лекцію, присвячену Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні «Кому це потрібно?» (краєзнавчий музей), 4 листопада образотворчий альманах «Диво – джерело народної творчості» (ЦРБ), 5 листопада інформаційну годину, присвячену 65-й річниці заснування організації об’єднаних націй з питань освіти, науки і культури: «ЮНЕСКО – 65» (ЦРБ), 7 листопада виставку, присвячену 73-й річниці з дня народження В.О.Щербаня «Життя віддане людям» (Приколотненський музей), 9 листопада літературно-музичну композицію, присвячену Дню української писемності та мови «О слово рідне! Українське слово!» (ЦРБ) та конкурс на краще читання «Мова – це безмежна душа народу, гордість, слава, єдність роду» (РДБ), 11 листопада виставку, присвячену 190-й річниці з дня народження російського письменника Ф.М.Достоєвського «Та прийде час, і ти огнистим видом засяєш у народів вольних колі» (РДБ), 14, 21 листопада екскурсії, присвячені Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні (Приколотненський музей), 15 листопада оглядові екскурсії «Сьогодення нашого краю» (краєзнавчий музей), 16 листопада урок толерантності «Як виховувати толерантну особу» (ЦРБ), 17 листопада правову гру «Я маю право жити на землі: творити, дихати, учитись» (РДБ), 19 листопада районне свято, присвячене Дню працівників сільського господарства «Благословен їх рід на цій землі» (РБК), 22 листопада день новинок-цікавинок «Юним умільцям» (РДБ), 24 листопада книжково-ілюстративну виставку, присвячену Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні «Слідами української гологофи» (ЦРБ) та вечір-спомин «Землі моєї – ревний біль і жаль» (РДБ), 25 листопада віче-реквієм, присвячений Дню пам’яті жертв голодоморів в Україні «Лиш пам’ять спомин береже» (РБК), 28 листопада книжково-ілюстративну виставку «Незалежність: шляхи і долі» (ЦРБ), 29 листопада День екології «Збережемо довкілля заради життя» (ЦРБ), а начальник відділу взяв участь у засіданні колегії управління культури і туризму Харківської облдержадміністрації, 30 листопада інформаційну годину «Світоглядний вибір народу» (ЦРБ).

Кожну п’ятницю та суботу поточного місяця в районному Будинку культури проводилися молодіжні дискотеки.

Протягом звітного періоду затверджувалися плани роботи відділу на наступний тиждень, місяць поточного року, річний, квартальний на 2012 рік та надавалися довідки про виконання плану роботи за даний період до відділу організаційно-кадрової роботи апарату.

18 листопада 2011 року було здійснено методичний виїзд до виконкому Міловської сільської ради з питань вивчення стану виконання делегованих повноважень органів виконавчої влади та надання їм методичної допомоги.

Управління економіки райдержадміністрації у листопаді 2011 року працювало згідно розробленого і затвердженого плану роботи:

 • здійснено аналіз виконання завдань Програми економічного і соціального розвитку області на 2011 рік;

 • забезпечено проведення моніторингу цін на основні продовольчі товари по району;

 • здійснено аналіз стану розрахунків за спожиті енергоносії (газ, електроенергія):

- споживачів з енергопостачальними підприємствами по району та в розрізі категорій споживачів;

- енергопостачальних підприємств;

 • протягом місяця забезпечено підготовку інформацій, які були на контролі у відділі контролю райдержадміністрації та безпосередньо в даному управлінні;

 • забезпечено підготовку інформацій на виконання доручень голови облдержадміністрації на селекторних нарадах та на доручення голови райдержадміністрації;

 • забезпечено підготовку щомісячних звітів про цільове використання коштів бюджетів усіх рівнів на будівництво об’єктів газифікації району та об’єктів житлово-комунального господарства;

 • щоденно здійснювався моніторинг автобусного сполучення по району;

 • забезпечено сприяння виконанню пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку району на 2011 рік, які належать до компетенції управління економіки;

 • підготовлені та надані матеріали до сектору внутрішньої політики РДА для створення електронної бази публічної інформації;

 • забезпечено підготовку інформації для оновлення паспорта району;

 • здійснено підготовку інформацій щодо виконання завдань по закупівлі надлишків сільськогосподарської продукції у населення;

 • були підготовлені проекти розпоряджень про внесення змін до складу районних комісій у зв'язку з кадровими змінами;

 • готували матеріали та приймали участь в роботі сесії районної ради;

 • забезпечено проведення районного Форуму Місцевого Розвитку ІІ фази спільного проекту Європейського Союзу та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток орієнтований на громаду»;

 • начальником управління прийнято участь в тренінгу «Впровадження Проекту Місцевий розвиток, орієнтований на громаду» в м. Полтава;

 • надання допомоги громадським організаціям у впровадженні на території району Проекту ЄС та Програми розвитку ООН «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду-2».

В цілому всі пункти плану роботи управління економіки районної державної адміністрації виконано.

Спеціалістами управління агропромислового розвитку райдержадміністрації розроблені плани роботи на листопад 2011 року. Як показує аналіз роботи відділів управління, робочий план складено згідно зі структурою і посадовими обов’язками спеціалістів.

Проводилась робота з керівниками сільськогосподарських підприємств щодо виконання рекомендованих району площ посіву озимих зернових культур та підготовки глибокої оранки під посів цукрових буряків в 2012 році в обсягах, рекомендованих обласною державною адміністрацією. Щотижня проводився моніторинг роботи кормозбиральної та зернозбиральної техніки в господарствах, забезпеченості сільськогосподарських підприємств паливо-мастильними матеріалами.

Надавалась методологічна та консультативна допомога керівникам та спеціалістам сільгосппідприємств під час збирання круп’яних та технічних культур культур, посіву озимих, підготовки грунту до вирощування врожаю 2012 року, заготівлі кормів.

Проводилось координування діяльності галузі тваринництва, зроблено аналіз інформації про розвиток тваринництва (Ф–24сг.), наданої сільгосппідприємствами району, надано зведену інформацію (Ф-24сг) до Головного управління агропромислового розвитку. Проводилась робота з сільськогосподарськими підприємствами та сільськими радами щодо організації закупівлі телиць в особистих господарствах населення згідно доручення Прем’єр-міністра України М.Я.Азарова від 31.01.2011 року № 3852/1/1-11.

Проведено збір інформації та обробка заключної статистичної звітності по збиранню урожаю сільськогосподарських культур в 2011 році (ф.29 — с.г.).

Підготовлено та проведено наради з керівниками сільгосппідприємств з питань щодо завершення осіннього комплексу польових робіт.

Забезпечено виконання завдання щодо організації бухгалтерського обліку та звітності управління, складено бухгалтерську звітність щодо функціонування апарату управління, постійно забезпечувалось методологічне керівництво бухгалтерським обліком по сільгосппідприємствах району.

Проводилось координування роботи сільгосппідприємств району з питань охорони праці та техніки безпеки.

Проводилась робота з керівниками щодо отримання сільськогосподарськими підприємствами дозволів на розміщення твердих відходів, викиди в атмосферне повітря та спецводокористування.

Здійснювався моніторинг аграрної реформи та контроль за дотриманням чинного законодавства під час використання орендаторами приватної власності селян, розрахунків за оренду земельних паїв.

Проводилась робота з господарствами району по передачі об’єктів соціальної сфери та житла з балансу сільгосппідприємств у комунальну власність.

Забезпечувався контроль, аналіз та оцінка стану справ по заготівлі та якості продукції рослинництва та тваринництва, проводився моніторинг цін на сільськогосподарську продукцію.

Проводилась робота по підготовці та організації святкових заходів з нагоди професійного свята — Дня працівників сільського господарства.

Спеціалісти управління брали участь у засіданнях комісії з питань врегулювання земельних відносин, постійно – діючої комісії з питань обстеження полезахисних смуг та лісових насаджень, районної робочої групи з питань раціонального та ефективного використання земель та запобігання порушенням земельного законодавства. Ведеться облік використання земель державного підпорядкування та підготовка договорів оренди для заключення з орендарями на землі резерву, запасу та по невитребуваних сертифікатах.

Проводилось декларування обсягів зберігання зерна, олійних культур та цукру у суб’єктів господарювання, підготовка декларації та зведеної інформації, подання до Інспекції якості та формування ресурсів сільськогосподарської продукції облдержадміністрації.

З метою провадження державної політики щодо розвитку сільського господарства, підвищення ефективності виробництва у всіх його галузях, забезпечувалось надання точної і повної інформації Головному управлінню АПР, райдержадміністрації, господарствам району, підтримка диспетчерського зв’язку з об’єктами диспетчеризації, прийом, обробка та аналіз оперативної інформації про хід виконання робіт в рослинництві, тваринництві, про роботу машинно – тракторного парку тощо.

Служба у справах дітей районної державної адміністрації інформує, що заходи, сплановані на листопад 2011 року, виконано.

Протягом листопада 2011 року проведено 7 профілактичних рейдів, під час яких обстежено умови проживання 3 сімей. Складені акти обстежень умов проживання дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди та надано консультації по вихованню дітей.

Підготовлено та проведено 2 засідання комісії з питань захисту прав дитини районної державної адміністрації, на якому розглянуто питання щодо визначення місця проживання малолітньої дитини, влаштування дитини в прийомну сім’ю, захисту житлових та майнових прав дітей

Підготовлено інформації щодо справ, що перебувають на розгляді в суді про позбавлення батьківських прав та усиновлення.

Підготовлено інформацію про випадки насилля вчинені над дітьми в сім’ї за встановленою формою та направлено до служби у справах дітей Харківської обласної державної адміністрації.

Підготовлено щомісячну інформацію про стан злочинності серед неповнолітніх району.

Підготовлено інформацію про стан виплати соціальної допомоги батькам-вихователям та прийомним батькам та грошового забезпечення прийомним дітям та дітям-вихованцям.

В листопаді відділом освіти райдержадміністрації в усіх загальноосвітніх навчальних закладах проводилися заходи щодо вшанування пам'яті жертв голодомору.

9 листопада проводилися заходи щодо дня української писемності.

В шкільних бібліотеках пройшли тематичні виставки до дня української писемності.

9 листопада переможець ІІ (районного), лауреат ІІІ (обласного) конкурсу ораторського мистецтва, учень Великобурлуцького ліцею Сєдихов Євгеній, взяв участь у обласних заходах до дня української писемності.

11 листопада в Великобурлуцькому ліцеї відбувся турнір юних біологів.

12 листопада на базі Великобурлуцької загальноосвітньої школи проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з іноземної мови.

13 листопада на базі цієї ж школи проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з математики.

З 8 по 18 листопада районною експертною атестаційною комісією проведено атестаційну експертизу Великобурлуцької дитячо-юнацької спортивної школи та Великобурлуцького центру дитячої та юнацької творчості.

19 листопада на базі Великобурлуцького ліцею проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з фізики.

20 листопада на базі цього ж закладу проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з російської мови і літератури (світової літератури).

26 листопада на базі Великобурлуцької загальноосвітньої школи проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з історії.

27 листопада на базі цієї ж школи проведено ІІ (районний) етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з інформаційних технологій.

27 листопада проведено ІІ етап ХІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

29 листопада відбулося урочисте відкриття Першогнилицького навчально-виховного комплексу та Катеринівського дошкільного навчального закладу (дитячого садка) «Веселка».

30 листопада відбулося засідання ради директорів загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів щодо вибору керівного складу Великобурлуцького освітнього округу та прийняття Положення про освітній округ у Великобурлуцькому районі.

Відділ у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації інформує, що заходи, сплановані на листопад 2011 року, виконано.

Протягом листопада 2011 року проведено 7 профілактичних рейдів, під час яких обстежено умови проживання 7 сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Складено акти обстежень умов проживання дітей. З батьками проведені профілактичні бесіди та надано консультації по вихованню дітей.

За результатами паспортизації багатодітних сімей, яка постійно ведеться відділом, станом на 01.12.2011 року на території Великобурлуцького району зареєстровано 164 багатодітні сім’ї, в яких виховується 554 дитини. У районі проживає одна сім’я, в якій народилася та виховується трійня, а також сім’я, в якій народилося та виховується 8 дітей (це сім’я «матері-героїні»). Протягом листопада відділом видано 3 посвідчення батькам та 7 посвідчень дітям з багатодітних сімей, які дають право на встановлені законами пільги для таких сімей.

Протягом звітного періоду до відділу звернулося 8 осіб щодо надання консультацій. Усім надано роз’яснення стосовно порядку присвоєння почесного звання «Мати-героїня», про порядок видачі посвідчень та нагрудних знаків до почесного звання України «Мати-героїня», про порядок здійснення виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня», про порядок надання соціальних пільг багатодітним сім’ям, про порядок видачі посвідчень багатодітним сім’ям.

Відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації підготовлено матеріали щодо присвоєння трьом багатодітним матерям, жителькам с.Плоске, с.Підсереднє почесного звання України «Мати - героїня» та 15.11.2011 року розглянуто їх на засіданні робочої групи. 18.11.2011 року матеріали засідання направлено до нагородного відділу ХОДА.

Відділом у справах сім’ї та молоді проведено перевірку здійснення органами місцевого самоврядування району делегованих повноважень органів виконавчої влади. Складено та надано до відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації довідку про стан виконання делегованих повноважень виконавчим комітетом Міловської сільської ради від 18 листопада 2011 року.

24.11.2011 р. відділом взято участь у спільному засіданні колегії районної державної адміністрації та зборів адміністративно-господарського активу району, де розглядалось питання про хід виконання районної програми «Молодь Великобурлуччини» на 2009-2015 рр. За результатами колегії підготовлено та видано розпорядження голови Великобурлуцької районної державної адміністрації.

З метою реалізації у Великобурлуцькому районі державної молодіжної політики, на виконання плану заходів районної програми «Молодь Великобурлуччини на 2009-2015 рр.» 28 листопада 2011 року у приміщенні Великобурлуцької районної державної адміністрації відбулося урочисте нагородження грамотою від Головного Управління у справах сім’ї, молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації Долі Наталі Володимирівни, голови Великобурлуцької районної організації Товариства Червоного Хреста України, яка стала лауреатом фестивалю-конкурсу «Молодіжний лідер 2010» у номінації «Волонтер».

Відділом у справах сім’ї та молоді райдержадміністрації своєчасно надавалась контрольна інформація:

- на виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.01.11 № 26 «Про план заходів щодо виконання у 2011 році Загальнодержавної програми «Національний план дій щодо реалізації Конвенції ООН про права дитини»

На виконання наказу Міністерства юстиції України від 11.10.2010 року
№ 2478/5 «Про затвердження Змін до Порядку проведення органами юстиції перевірок стану додержання законодавства про державну реєстрацію нормативно-правових актів» відділом у справах сім’ї та молоді районної державної адміністрації до Великобурлуцького районного управління юстиції Харківської області надано інформацію щодо переліку прийнятих актів за жовтень 2011 року.


Протягом листопада 2011 року відділом з питань фізичної культури та спорту райдержадміністрації організовано і проведено 7 спортивних заходів.

Протягом листопада 2011 року збірні команди району дітей 1996-95, 1997-98 р.н. прийняли участь у волейбольному турнірі м. Вовчанськ. Проведено першість району з волейболу серед дівчат та хлопців 1997-1999 років народження в змаганнях прийняли участь 6 команд дівчат і 7 команд хлопців. Проведено Кубок «Відкриття» з волейболу та баскетболу серед підприємств та організацій району, в яких відповідно прийняли участь 9 команд у волейболі і 8 команд у баскетболі.

Протягом листопада 2011 року управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації було здійснено 2 планових вивчення діяльності з питань дотримання законодавства про працю: ФОП Подорожній В.П., ТОВ «Зоря»; з питань охорони праці: Приколотнянська амбулаторія, ПДНЗ «Сонечко».

Відділом грошових виплат та компенсацій нараховано субсидій на тверде паливо 34 сім’ям на суму 20,0 тис.грн., профінансовано 256,7 тис.грн., заборгованість з початку року складає 70,0 тис.грн.

Субсидії на житлово-комунальні послуги нараховані 392 сім’ям на суму 176,2 тис.грн., профінансовано 65,5 тис.грн., заборгованість з урахуванням боргів минулих місяців складає 220,8 тис.грн.

Соціальних допомог нараховано та виплачено 1786 сім’ям на суму 1330,0 тис.грн. Заборгованість складає 18,4 тис.грн.

Відділом пільг та персоніфікації протягом місяця нараховано пільги на тверде паливо та скраплений газ на суму 61,9 грн., профінансовано 61,5 грн. заборгованість складає 0,4 тис.грн.

На житлово-комунальні послуги пільг нараховано на суму 159,8 тис.грн., профінансовано 37,6 тис.грн., заборгованість з урахуванням боргів минулих місяців становить 506,7 тис.грн.

Нараховані пільги на зв’язок на суму 6,8 тис.грн., профінансовано 7,1 тис.грн., заборгованість з урахуванням боргів минулих місяців становить 6,8 тис.грн.

Відшкодування витрат автоперевізникам від пільгового перевезення громадян здійснено в сумі 4,4 тис.грн. Заборгованість відсутня.

Відділом контролю за призначенням та виплатою пенсій, субсидій, соціальних виплат та допомог протягом місяця проведено 86 обстежень матеріально-побутових умов проживання сімей, з них 73 для призначення житлових субсидій, 1 – щодо призначених державних соціальних допомог, 9 – одноразова допомога при народженні дитини, 3 – щодо роботи особи, яка надає соціальні послуги.

Перевірено 10 новопризначених пенсійних справ, 54 справ, по яких здійснено перерахунки, 33 справи померлих пенсіонерів. Перевірено 60 справ одержувачів житлових субсидій правильність щодо правильності нарахування та розрахунків по справах.

Внаслідок проведених перевірок цільового використання бюджетних коштів станом на 01.12.11 року через подання громадянами неправдивих відомостей про доходи сума надміру виплачених коштів складає 397,21 грн. З громадянами, які подали неправдиві відомості про доходи, проводиться робота по поверненню надміру сплачених коштів.

Заходи, відповідно плану роботи на листопад 2011 року, відділом з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації виконано не в повному обсязі.

Надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру у звітному періоді на території району не зареєстровано.

Вжиті організаційні заходи щодо виконання вимог розпоряджень, доручень облдержадміністрації, райдержадміністрації та надані інформації про їх виконання:

розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 22 березня 2011 року № 111 “Про заборону відвідування населенням хвойних лісів і в’їзду до лісів області транспортних засобів у період високої пожежної небезпеки протягом 2011 року”;

Розпорядження голови облдержадміністрації від 19 листопада 2010 року № 639 “Про затвердження плану комплектування курсів ДУ “Навчально-методичний центр цивільного захисту та безпеки життєдіяльності Харківської області” слухачами на 2011 рік”;

Листа облдержадміністрації від 14 вересня 2011 року про виконання “Комплексного плану заходів щодо попередження надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, забезпечення пожежної безпеки в осінньо-зимовий період 2011-2012 років”.

Проведено 2 рейдових перевірки виконання заходів пожежної безпеки в лісонасадження та вимог правил охорони життя людей на водних об’єктах.

Навчання населення з питань запобігання надзвичайним ситуаціям та діям при виникненні НС та ліквідації їх наслідків проводилось фахівцями відповідних служб через засоби масової інформації району. На сторінках газети “Радянський патріот”, радіокомпанією Великобурлуччини “Патріот” (Лукашова Л.М.) опубліковано 2 інформаційні матеріали та надано по районній радіотрансляційній мережі 4 тематично-інформаційних звернення до громадян.

16 листопада проведена контрольно-технічна перевірка автоматизованої системи оповіщення та зв’язку з абонентами, а також з включенням сирени оповіщення, апаратура якої знаходиться на обслуговувані цехом телекомунікаційних послуг № 15 ХФ Публічного АТ “Укртелеком”.

18 листопада проведено надання методичної допомоги виконкому Міловської сільської ради у виконанні делегованих повноважень відповідно Закону України “Про місцеве самоврядування”.

Проведено методичне забезпечення та організація 2 засідань районної комісії з питань ТЕБ і НС з розглядом питань:

1 листопада:

– про результати виконання заходів проведення технічної інвентаризації та огляду-конкурсу протирадіаційних укриттів на території району.

16 листопада:

– про заходи щодо попередження пожеж в осінньо-зимовий період;

- про заходи щодо попередження загибелі людей на водоймах і річках району в осінньо - зимовий період;

- про стан виконання заходів щодо зберігання та утилізації заборонених і непридатних для подальшого використання пестицидів та агрохімікатів у сільськгосппідприємствах району.

Управлінням та відділам райдержадміністрації, виконкомам селищних і сільських рад, підприємствам, організаціям та установам району рекомендовані до виконання заходи відповідно рішення засідання Комісії (протоколи № 13 та 14).

Заходи, які не виконані:

Не надавалась методична допомога керівному складу підприємств, організацій та установ району в підготовці та проведенні 2 комплексних об’єктових тренувань, 3 штабних об’єктових тренування у зв’язку із знаходженням на лікуванні.

Відділом житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації за листопад 2011 року згідно плану роботи було зроблено:


 • щодекадно забезпечено підготовку інформації щодо стану розрахунків споживачів за послуги з водопостачання, водовідведення та теплопостачання;

 • здійснено підготовку інформації про фінансові результати, дебіторську та кредиторську заборгованість підприємств житлово-комунального господарства;

 • підготовлено інформацію щодо виконання Закону України “Про реструктуризацію заборгованості з квартирної плати, плати за житлово-комунальні послуги, спожиті газ та електроенергію”;

 • забезпечено підготовку інформації про наявність в районі виробництва паливних брикетів;

 • здійснено підготовку інформації щодо необхідності оснащення квартирними засобами обліку холодної, гарячої води в одно-, двоквартирних та багатоквартирних будинках району;

 • на виконання доручення голови обласної державної адміністрації М.М.Добкіна підготовлено інформацію щодо функціонування відомчих котелень, які опалюють об’єкти соціальної сфери та житлові будинки району;

 • забезпечено підготовку узагальненої інформації щодо стану виконання вимог Закону України «про благоустрій населених пунктів»;

 • здійснено підготовку інформації про виконання плану заходів до Дня пам’яті жертв голодоморів у 2011 році у Великобурлуцькому районі.

Заплановані заходи були виконані в строк та без порушень термінів виконання.

Протягом листопада 2011 року архівним відділом райдержадміністрації проводилася робота з виконання запитів громадян району, Харківської області, інших областей України. Виконано 18 запитів соціально-правового характеру від громадян України.

Надано методичну та консультаційну допомогу з питання складання положення про експертну комісію районному центру зайнятості.

Продовжено поетапне перевіряння наявності та стану документів відділу (перевірено 60 одиниць зберігання).

Проведено ремонт документів по фонду №94 в кількості 33 аркушів.

Керівник апарату

райдержадміністрації Ю. ВАСИЛЬЄВА
Левченко, 5-42-05
Ільченко, 5-22-05


Схожі:

Відділом організаційно-кадрової роботи iconВідділом організаційно-кадрової роботи
Конституції України, Законів України, Указів Президента України, постанов Кабінету Міністрів України, розпоряджень голів обласної...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconГолова районної державної адміністрації
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату райдержадміністрації організовувалося проведення апаратних нарад у голови...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗатверджую голова районної державної адміністрації В. Криничанський
Щопонеділка відділом організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації організовувалося проведення апаратних...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconЗаходи
Начальник відділу організаційно-кадрової роботи апарату районної державної адміністрації
Відділом організаційно-кадрової роботи iconПоложення про сектор організаційно-кадрової та правової роботи управління...
Сектор організаційно-кадрової та правової роботи (далі –сектор) управління праці та соціального захисту населення Селидівської міської...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconВідділ організаційно – кадрової роботи апарат
Проводив організаційне забезпечення апаратних нарад голови райдержадміністрації за участю начальників структурних підрозділів райдержадміністрації...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconРозпорядженням голови районної
Відділ організаційно-кадрової роботи (далі – відділ) є структурним підрозділом апарату районної державної адміністрації
Відділом організаційно-кадрової роботи iconРозпорядження
України від 11 грудня 1999 року№2263 «Про затвердження типового регламенту районної державної адміністрації» зі змінами від 31 жовтня...
Відділом організаційно-кадрової роботи iconПоложення про сектор організаційно-кадрової та правової роботи, забезпечення...
Селидівської міської ради (далі - управління) є структурним підрозділом управління, що утворюється за наказом начальника управління...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка