План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік
НазваПлан заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік
Дата конвертації29.03.2013
Розмір59.6 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Право > Документы


ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р о з п о р я д ж е н н я

смт Великий Бурлук

від 4 травня 2011 року № 140

Про затвердження плану заходів з

профілактики травматизму невиробничого

характеру в районі на 2011 рік
На виконання завдання головного управління праці та соціального захисту населення Харківської ОДА від 20.04.2011 р. № 2726/05-43 щодо подальшого виконання пункту 2 розпорядження Кабінету Міністрів України від 8 листопада 2007 року № 980-р «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру»:
1. Затвердити план заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік в новій редакції (додається).

2. Управлінням, відділам та іншим структурним підрозділам районної державної адміністрації забезпечити виконання зазначених заходів та надавати інформацію про хід їх виконання управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації до 20 липня 2011 року та 20 січня 2012 року.

3.Рекомендувати РВ ГУМНС України в Харківській області, РВ ГУМВС України в Харківській області, ВДАІ , районній санітарно-епідеміологічній станції, Редакції газети «Радянський патріот», В-Бурлуцькому РВЕ АК Харківобленерго, В-Бурлуцькій РЕМ, Куп’янській філії ВАТ «Харківгаз» забезпечити виконання зазначених заходів та надавати інформацію про хід їх виконання управлінню праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації до 20 липня 2011 року та 20 січня 2012 року.

4. Покласти на управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації координацію роботи щодо виконання зазначених заходів.

5. Вважати таким, що втратило чинність розпорядження голови районної державної адміністрації від 19 травня 2009 року № 132 «Про затвердження плану першочергових заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру на 2009 рік ».

6. Контроль за виконанням розпорядження покласти на заступника голови районної державної адміністрації Пащенко Т.О.
Голова районної державної

адміністрації В.КРИНИЧАНСЬКИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови районної

державної адміністрації

від 4 травня 2011 року №140

^ ПЛАН

заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік
1. Забезпечити функціонування в районі ефективної системи державного управління з питань профілактики травматизму невиробничого характеру на всіх рівнях виконавчої влади району.

РВ ГУМНС України в Харківській області, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Постійно
2. Здійснювати аналіз стану і причин травматизму невиробничого характеру, а також розробляти на підставі їх аналізу профілактичні заходи щодо запобігання виникненню нещасних випадків невиробничого характеру. Здійснювати моніторинг стану травматизму невиробничого характеру із подальшим оприлюдненням результатів такого моніторингу у засобах масової інформації.
РВ ГУМНС України в Харківській області, РВ ГУМВС України в Харківській області, ВДАІ, управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Щокварталу

3. Підтримувати в актуальному стані базу даних про найбільш небезпечні для життєдіяльності населення місця в населених пунктах та на інших територіях.

Управління праці та соціального захисту населення.

Постійно

4. Сприяти забезпеченню належного утримання підприємствами, організаціями та установами всіх форм власності територій, тротуарів, доріг тощо, особливо при несприятливих погодних умовах.
Управління економіки районної державної адміністрації, праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділи житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, освіти і науки, у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, ВДАІ, районна санітарно-епідеміологічна станція, Центральна районна лікарня, Редакція газети «Радянський патріот», В-Бурлуцький РВЕ АК Харківобленерго, В-Бурлуцька РЕМ.

Постійно
5. Сприяти роботі щодо виявлення, обрізання та утилізації сухих дерев, що створюють загрозу падіння, особливо поблизу навчальних та лікувальних закладів, в місцях масового проходу людей, розташування повітряних ліній електромереж та ліній електротранспорту, пішохідної та проїжджої частини доріг.
Відділи житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури районної державної адміністрації, освіти і науки, Центральна районна лікарня.

Постійно
6. Сприяти роботі щодо активізування діяльності технічних, музичних, фізкультурно-оздоровчих та інших клубів і гуртків для організованого дозвілля підлітків і молоді.

Відділи у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації.

Постійно
7. Організувати проведення конференцій, тренінгів, вікторин, семінарів та нарад з питань безпечної життєдіяльності населення, циклу теле- і радіопередач для висвітлення питань безпеки життєдіяльності, зокрема, в частині безпечної експлуатації мереж електро-газопостачання, використання природного та скрапленого газу в побуті, безпеки дорожнього руху, безпеки на залізничному транспорті та на водних об’єктах, методів надання першої медичної допомоги при травмах, опіках, обмороженнях, отруєннях, укусах тварин тощо.
Управління праці та соціального захисту населення, відділи освіти і науки районної державної адміністрації, у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, РВ ГУМНС України в Харківській області, РВ ГУМВС України в Харківській області, ВДАІ, районна санітарно-епідеміологічна станція, Центральна районна лікарня, Редакція газети «Радянський патріот», В-Бурлуцький РВЕ АК Харківобленерго, В-Бурлуцька РЕМ.

Постійно
8. Сприяти формуванню у громадян прагнення до здорового та безпечного способу життя, негативного ставлення до вживання алкоголю та наркотиків, забезпечення належного виховання дітей і підлітків.
Центральна районна лікарня, відділи освіти і науки районної державної адміністрації, у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, Редакція газети «Радянський патріот».

Постійно

9. Сприяти підготовці та випуску збірників, бюлетенів, буклетів, проспектів, інформаційно-аналітичних матеріалів тощо у друкованих та інших засобах масової інформації про причини і наслідки аварій, нещасних випадків у побуті, надання першої медичної допомоги постраждалим при травмах невиробничого характеру, а також, про заходи з профілактики травматизму невиробничого характеру, що здійснюються центральними та місцевими органами виконавчої влади.
Управління економіки районної державної адміністрації, праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, відділи освіти і науки районної державної адміністрації, у справах сім’ї та молоді, з питань фізичної культури і спорту районної державної адміністрації, РВ ГУМНС України в Харківській області, РВ ГУМВС України в Харківській області, районна санітарно-епідеміологічна станція, Редакція газети «Радянський патріот», В-Бурлуцький РВЕ АК Харківобленерго, В-Бурлуцька РЕМ

Постійно
10. Рекомендувати роботодавцям та профспілкам передбачати в колективних договорах і угодах усіх рівнів вирішення найважливіших питань запобігання травматизму невиробничого характеру.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації, Центральна районна лікарня, відділ освіти і науки, об’єднання профспілок району.

Постійно
11. Забезпечити розгляд стану травматизму невиробничого характеру на засіданнях обласної та районних рад з питань безпечної життєдіяльності населення.

Управління праці та соціального захисту населення районної державної адміністрації.

Щокварталу
12. Сприяти виведенню котелень на газовому паливі з приміщень жилих будинків, закладів освіти, культури, охорони здоров'я та соціальної сфери.
Районна державна адміністрація, об’єднання профспілок району, Куп’янська філія ВАТ «Харківгаз».
Перше півріччя
Керівник апарату районної

державної адміністрації Ю.ВАСИЛЬЄВА
Кайдалов

Схожі:

План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconПлан заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру у...
Забезпечити функціонування у Великобурлуцькому районі ефективної системи державного управління з питань профілактики травматизму...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconЗагальні питання
З метою реалізації державної політики в сфері безпечної життєдіяльності населення та поліпшення організації роботи з профілактики...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconЗагальні питання
З метою реалізації державної політики в сфері безпечної життєдіяльності населення та поліпшення організації роботи з профілактики...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconЗаставнівська районна державна адміністрація відділ освіти нака з
«Про комплексні заходи профілактики травматизму невиробничого характеру на 2009-2012 роки по Чернівецькій області», рішення колегії...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconНаціональна академія наук україни київський університет права кафедра...
Чорнобильської катастрофи, рятувальної справи, техногенної І пожежної безпеки, створення та функціонування     системи страхового...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconЩодо заходів з профілактики грипу та респіраторних вірусних інфекцій в епідсезон 2011 2012 років
Моз україни в епідсезоні 2011 – 2012 років прогнозується переважна циркуляція вірусів грипу А(Н3N2). У зв’язку з чим на 05. 10. 2011...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconДонецька обласна державна адміністрація
України на 2013 рік за бюджетною програмою кпквк 2301400 «Забезпечення медичних заходів окремих державних програм та комплексних...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconПлан правовиховної роботи з учнями в школі на 2011-2012 н р
«Стан правовиховної роботи в школі за минулий навчальний рік. План заходів по правовому вихованню на 2011-2012 н р.»
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconСпільного засідання колегії районної державної адміністрації та зборів...
Харківській області у 2007-2011 роках, районних заходів щодо виконання Загальнодержавної програми протидії захворюванню на туберкульоз...
План заходів з профілактики травматизму невиробничого характеру в районі на 2011 рік iconПро заходи щодо попередження бездоглядності, злочинності, правопорушень...
Затвердити план роботи школи "З профілактики правопорушень, шкідливих звичок: наркоманії, алкоголізму в середовищі учнівської молоді...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка