План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема




Скачати 49.57 Kb.
НазваПлан-конспект відкритого уроку 6-а класі тема
Дата конвертації15.03.2013
Розмір49.57 Kb.
ТипПлан-конспект
uchni.com.ua > Військова справа > План-конспект
ПЛАН-КОНСПЕКТ ВІДКРИТОГО УРОКУ 6-А КЛАСІ

Тема: CLOTHES

Цілі:

Практичні: удосконалити лексичні навички,

активізувати лексичний матеріал,

удосконалювати навички говоріння, письма, читання,

аудіювання,

практикувати у вживанні the Present Continuous,

розвивати аудіювати текст,

повторити кольори та числівники,

удосконалити вживання присвійного відмінка Possessive

Case.

Освітня: розширити кругозір учнів.

Розвиваючі: розвивати мовну здогадку і мовленнєву реакцію учнів,

розвивати навички аудіювання, читання, письма,

говоріння,

розвивати лексичні навички,

розвивати граматичні навички,вживаючи the Present

Continuous.

розвивати фонетичні навички,

розвивати самостійність у праці.

Виховні: виховувати почуття ввічливості,

виховувати чуйність у стосунках з однокласниками,

виховувати любов до англійської мови.

Обладнання уроку: дошка, роздатковий матеріал із завданнямиHandouts, “Stepping Stones1”, Course Book, ActivityBook, комп’ютер, магнітофон.

Тип уроку: комбінований.

Хід уроку

Початок уроку

І Організація класу.

Привітання.

а) T: Good morning, children!

I am glad to see you!

Who is on duty today?

What day is today?

What date is it today?

б) Введення в іншомовну атмосферу.

Warming-up.

T: How do you feel now at the beginning of the lesson.

P1: I feel happy.

Основна частина уроку.

ІІ а) Повідомлення теми уроку.

T: The topic of today’s lesson is Clothes.

б) Повідомлення цілей уроку.

T: Today we are going to revise and activate the words on the topic, practice and develop writing, reading, listening, lexical and phonetic skills.

в) Учні читають прислів’я про одяг.

T: Your homework was to prepare proverbs about clothes.

What proverbs about clothes do you know?

P1: Good clothes open all doors.

III Фонетична зарядка.

T: Now, please, let’s listen to the tongue twister and then we’ll read it together and practice the sounds [w] and [ ].

Учні слухають запис на комп’ютері і потім читають скоромовку із вчителем.

Who washed Washington’s

white woolen underwear

when Washington’s washer woman

went west?

IV Повторення і активізація лексичного матеріалу по темі.

Розвиток лексичних навичок і навичок говоріння.

Учні виконують Task 1 – називають одяг, який зображений на мотузці для білизни.

T: Now, children, let’s do Task 1. Look at the washing line and tell me what clothes you see on it.

P1: Number 1 – this is a skirt.

IV Повторення кольорів та числівників.

Учні виконують Task 2 і Task 3.

Task 2 – учні шукають колір одягу по ниткам і записують його, а потім читають речення.

Task 3 – учні рахують, скільки речей є у пральній машині і записують числівники, а потім читають речення.

T: Now let’s do Task 2 – find out on your Handouts what colour the clothes have.

P1: The jumper is blue.

T: Task 3 – you must count how many clothes there are in the washing machine.

P1: There are 3 trousers.

V Розвиток навичок письма і читання.

Учні розгадують кросворд “CLOTHESCROSSWORD”на Handouts, потім підходять до дошки і записують слова на великому кросворді на дошці,і читають слова.

T: Look at the next task – this is “Clothes Crossword”, which you must do. And then you must come to the blackboard and write the word on the same but bigger crossword. The pictures will help you. So what is number 1? Please come the blackboard and write this word and read it.

P1: 1 – skirt.

VI Розвиток навичок аудіювання, письма і читання.

  1. Учитель роздає книжки “SteppingStones1”, які учні відкривають на сторінці 52, де вони бачать діалог з малюнками. Учні слухають діалог між С’юзіта її братом Білом.

T: Take your books and open on page 52. Look at the pictures and the dialogue “Getting Dressed”. Listen to this dialogue between Suzy and her brother Bill.

Tapescript “Getting Dressed”:

  • Suzy: Bill, are you ready? What are you doing?

  • Bill: I’m getting dressed. Where are my yellow shoes?

  • Suzy: They’re under the bed. Come on hurry, up Bill!

  • Bill: Where’s my yellow jacket?

  • Suzy: It’s in the wardrobe. What are you wearing?

  • Bill: My yellow jumper, jacket, trousers and shoes.

  • Suzy: You look like a banana!

  1. Двоє учнів читають діалог по ролях.

  2. Перевірка розуміння тексту.

Учні слухають питання після тексту, повторюють їх і відповідають на ці питання.

  • Where is Bill?

  • In his bedroom.

  • What’s he doing?

  • Getting dressed.

  • What’s he wearing?

  • A yellow jumper, yellow trousers and yellow shoes.

VII Фізкультхвилинка.

  • Учні із вчителем слухають, співають і виконують рухи пісні “HokeyPokey”.

  • T: Now, let’s have a break and relax. We’ll listento the song “Hokey Pokey” and do some exercises.

Hokey Pokey

  • You put your right foot in,

  • You put your right foot out,

  • You put your right foot in and you shake it all about.

  • You do the Hokey Pokey and turn yourself around.

  • And that’s what it’s about.



  • You put your left foot in,

  • You put your left foot out,

  • You do the Hokey Pokey and turn yourself around.

  • And that’s what it’s all about.

  • You put your right hand in,

  • You put your right hand out,

  • You put your right hand in and shake it all about.

  • You do the Hokey Pokey and turn yourself around.

  • And that’s what it’s all about.



  • You put your left hand out,

  • You put your left hand out,

  • You put your left hand out and shake it all about.

  • You do the Hokey Pokey and turn yourself around.

  • And that’s what it’s all about.



  • You put your wholeself in,

  • You put your wholeself out,

  • You put your wholeself in and you shake it all about.

  • You do the Hokey Pokey and you turn yourself around.

  • And that’s what it’s all about.

VIII Удосконалення навичок аудіювання та вживання присвійного займенника.

Робота з текстом.

Учні слухають текст про Гері, Біла та їх сестру С’юзі, які збираються до школи, а потім виконують наступні завдання – відповідають на питання після тексту хором усім класом і закінчують речення на Handouts, в яких вказують, якого кольору і кому належить одяг відповідно до тексту,вживаючи присвійний відмінок.

  1. While-listening.

T: Now, you are going to listen to the text two times about Gary, Bill and Suzy and the clothes they wearto school.

Tapescript “Bye, Mum”:

Suzy, Bill and Gary are ready for school. Bill is wearing his yellow clothes. Suzy is wearing a t-shirt, a skirt, socks and shoes. Gary is wearing a t-shirt, shorts, socks and shoes.

  1. Post-listening.

  1. T: Now, please, let’s answer the questions after the text:

  • Is Suzy wearing shorts?

  • No, she’s wearing a skirt.

  • What colour is Gary’s t-shirt?

  • Blue and white.

  • Are Suzy’s socks red or white?

  • White.

  • What colour are Bill’s clothes?

  • Yellow.

  1. And then you must finish the sentences on your Handouts, using possessive case. The clothes on the washing line will help you – use it doing Task 4.

T: Whose skirt and what colour is it?

T: Suzy’sredskirt.

Заключна частина уроку.

IX Повідомлення домашнього завдання.

T: Your homework for the next lesson is Exercise 3 on the page 41 in your Workbooks. The task is to sort out the pictures, describing what each person is wearing. Use the Present Continuous.

X Виставляння оцінок, їх мотивація.

T: Today you have worked very well. So, your marks are … .

XI Підбиття підсумків.

T: Today at the lesson we have spoken, written, listened to the text, sung a song, read a tongue twister and done many tasks.

Tell me now, please, at the end of the lesson how you feel.

How do you feel now?

P1: I feel happy.

XII Закінчення уроку.

T: The lesson is over!

Thank you!

Good bye!

Схожі:

План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект відкритого уроку із зарубіжної літератури у 5 класі...
«рольова гра»: розкажіть від імені пасербиці про те, як вона почувалася в зимовому лісі
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект уроку з української літератури в 11 класі
Тема: Андрій Малишко. Відомий український поет І його пісні, що стали народними
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект відкритого уроку
Мета: Вдосконалювати навички читання та усного мовлення з вивчених тематичних лексико-граматичних одиниць
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект уроку фізики в 11 класі Контрольна робота з теми «Електричне поле»
Мета уроку: контроль та оцінювання знань, умінь І навичок учнів по вивченій темі
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан відкритого уроку розвитку мовлення в 4 класі Твір опис на основі власних спостережень
Мета: Закріпити, систематизувати й узагальнити знання учнів про текст, його будову
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconКонспект відкритого уроку із світової літератури у 7 класі О. Генрі «Останній листок»
О. Генрі «Останній листок». Взаємопорозуміння та прагнення зробити добро іншим як засіб подолання життєвих негараздів
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект уроку художньої культури у 10 класі 22. 11. 10 Тема:...
Хорова, вокально-симфонічна І симфонічна музика. Напрями популярної музики. Музичне виконавство та освіта
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект відкритого уроку з фізичного виховання для учнів 4...
Повторити техніку виконання стрибка через «гімнастичного козла» способом «ноги порізно»
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан конспект відкритого уроку для 5-го класу за темою “
«болить». Учні вгадують, про що йдеться. Учень, який здогадався, про що йдеться І правильно поставив запитання, зай
План-конспект відкритого уроку 6-а класі тема iconПлан-конспект уроку художньої культури у 10 класі 14. 12. 10 Тема. Театральна культура
Україні; розвинути загально психологічні якості, такі як увага, уява, творче та логічне мислення, театральні здібності дитини; виховати...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка