Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам
НазваПільги військовослужбовцям та їхнім родинам
Дата конвертації05.04.2013
Розмір59.6 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Військова справа > Документы
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам

Стаття 18: Соціальні гарантії прав членів сімей військовослужбовців

  1. Члени сімей в\сл. строкової служби мають переважне право при прийнятті на роботу і на залишення на роботі при скороченні численності або штату працівників, а також на першочергове направлення для професійної підготовки, підвищення кваліфікації і перепідготовки з відривом від виробництва та на виплату на період навчання середньої заробітної плати.

  2. Дружинам (чоловікам ) в\сл., в\сл. строкової служби, виплачується за місяцем роботи грошова допомога в розмірі середнього місячного заробітку при розірванні ними трудового договору у зв'язку з переведенням чоловіка (дружини ) на службу в іншу місцевість. При тимчасовій втраті працездатності лікарні листки оплачуються дружинам (чоловікам ) в\сл. у розмірі 100 відсотків посадового окладу незалежно від стажу роботи.

  3. Дружинам (чоловікам ) в\сл., крім в\сл. строкової служби, до загального стажу роботи, необхідно за призначенням пенсії за віком, зараховується період проживання разом з чоловіком (дружиною) в місцевостях, де не було можливості працевлаштування за спеціальністю, але не більше 10 років.

  4. Дружинам (чоловікам ) в\сл. за їх бажанням, що річна відпустка надається одночасно з відпусткою чоловіка (дружини).

  5. Місцеві Ради народних депутатів :
  • працевлаштовують у першочерговому порядку дружин в\сл. строкової служби у разі їх звільнення при скороченні чисельності або штату працівників, при ліквідації, реорганізації або перепрофілюванні підприємства, установи, організації;

  • надають позачергового місця дітям в\сл. та дітям в\сл., які загинули або померли чи пропали безвісті під час проходження служби, у дитячих закладах по місцю проживання;

  • забезпечують відселення із закритих та віддалених від населених пунктів військових гарнізонів в\сл., звільнених у запас або у відставку.

6. Вдова ( вдовець) загиблого або померлого в\сл., а також дружина (чоловік) в\сл., який пропав безвісти під час проходження служби, в разі, якщо вона (він) не взяла (не взяв) інший шлюб, та її (його) неповнолітні діти мають право на пільги, передбаченні цим Законом.

7. Кабінетом Міністрів України, місцевими Радами народних депутатів, підприємствами, установами, організаціями можуть встановлюватися й інші пільги та гарантії соціального захисту сімей в\сл..
Вх 23 від 10.01.06

За дорученням командувача Сухопутних військ Збройних Сил України довожу випадки злочинів та подій, які були вчинені та обліковані в Сухопутних військах Збройних Сил України в період з 22 по 28 грудня 2005 року:

14.12.05 військовим прокурором Ужгородського гарнізону порушено кримінальну справу за ст. 425 КК України «Недбале ставлення до військової служби» відносно старшого лейтенанта Лічмана В.В., який не контролював дотримання заходів безпеки під час розвантаження залізобетонної конструкції, внаслідок чого військовослужбовець строкової служби отримав травму ноги (військова частина А 0822, м. Ужгород Закарпатська обл.).

16.12.05 військовим прокурором Сумського гарнізону порушено кримінальну справу за ст.407 КК України "Самовільне залишення частини або місця служби" відносно курсанта Пропоя Е.О., який, будучи виписаний з поліклініки, до місця проходження військової служби не прибув (ВІРВіА СДУ м. Суми).

17.12.05 військовим прокурором Центрального регіону порушено кримінальну справу за ст. 425 КК України "Недбале ставлення до військової служби" відносно рядового Хоменка О.В., за ст.414 КК України «Порушення правил поводження зі зброєю» відносно рядового Давидовського О.А., які 29.11.05 під час виконання стрільб з танку Т-64 здійснили постріл у приміщення класу, де знаходились військовослужбовці. Внаслідок пострілу два військовослужбовці загинули, один отримав поранення (військова частина А 1414 смт. Десна Чернігівська обл.).

19.12.05 військовим прокурором Кіровоградського гарнізону порушено кримінальну справу за ст.357 КК України «Викрадення, привласнення документів, заволодіння ними шляхом зловживання службовим становищем» та ст.215 КК України «Підроблення знаків поштової оплати і проїзних квитків» відносно підполковника запасу Новіцького В.С., який під час проходження служби на посаді начальника штабу з 19992 по 19998 роки незаконно заволодів чистим бланком військового перевізного документа та намагався придбати квитки для проїзду залізничним транспортом (військова частина А1405 м. Кіровоград).

19.12.05 військовим прокурором Одеського гарнізону порушено кримінальну справу за ст.366 ч.і КК України "Службове підроблення" відносно працівника ЗС України Острогіна Л.В., який надав колишньому військовослужбовцю неправдиву довідку про розмір заробітноїї плати, (військова частина А 1785 м. Одеса).

22.12.05 військовим прокурором Ужгородського гарнізону порушено кримінальну справу за ст. 185 КК України "Крадіжка" відносно колишніх військовослужбовців рядових Хоменка С.А. та Петрова Ю.Ю., які під час проходження військової служби у звільненні пограбували магазин (військова частина А 1778 м. Ужгород Закарпатська обл.).

22.12.05 прокурором Балтського району Одеської обл. порушено кримінальну справу за ст.307 ч.2 КК України «Незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення, пересилання чи збут наркотичних засобів, психотропних речовин» відносно капітана Кряка О.Я., який 16.12.05 був затриманий представниками МВС України при спробі збуту 10 грамів наркотичної речовини (військова частина А 1559 м. Балта Одеської обл.).

23.12.05 військовим прокурором Чернігівського гарнізону порушено кримінальну справу за ст.421 КК України «Порушення статутних правил внутрішньої служби» відносно рядового Удода В.С., який під час виконання обов'язків чергового батальйону не вжив заходів щодо припинення нестатутних взаємовідносин у підрозділі та нікому не доповів про побиття молодих військовослужбовців, свідком якого він був (військова частина А 1815 смт. Гончарівське Чернігівська обл.).

26.12.05 військовим прокурором Івано-Франківського гарнізону порушено кримінальну справу за ст.192 КК України. „Заподіяння майнової шкоди шляхом обману або зловживання довірою" відносно колишнього військовослужбовця Івано-Франківського МВК підполковника Труш І.С., який з метою отримання пільг незаконно виготовив собі посвідчення інваліда війни по якому незаконно отримав піьги при опаті житла. Збитки, нанесені державі складають 6888 грн.(Івано — Франківський МВК).

26.12.05 командиром частини порушено кримінальну справу за ст.424 ч.і "Перевищення військовою службовою особою влади чи службових повноважень" відносно прапорщика Магрело П.Є., який побив підлеглих (військова частина А 1735 м. Житомир).

26.12.05 командиром частини порушено кримінальну справу за ст.406 ч.2 „Порушення статутних правил взаємовідносин" відносно рядового Матвєєва С.В., який неодноразово застосовував нестатутні взаємовідносини до співслужбовців молодшого призову (військова частина А 1232 м. Біла Церква Київська обл.).

26.12.05 піся розлучення з дружиною, перебуваючи у нетверезому стані, вчинив спробу самогубства, завдавши собі тяжкі ножові поранення грудної клітини в області серця, печінки та легень сержант військової служби за контрактом Степанюк Р.Б. (військова частина А 2076 м. Новоград - Волинський Житомирська обл.).

26.12.05 військовим прокурором Львівського гарнізону була порушена кримінальна справа за ст.426 ч.2 КК України «Бездіяльність військової влади» відносно підполковника Пархомовича В.М., який не організував проведення сужбового розслідування по факту побиття офіцером підлегого (військова частина А 0264 м. Львів).

26.12.05 військовим прокурором Чернівецького гарнізону порушено кримінальні справи за ст.409 ч.2 КК України "Ухилення від військової служби шляхом самоскалічення або іншим способом" відносно рядових військової служби за контрактом Міцкана В.Т. та Копельчука Т.П., які протягом 2004-2005 років під виглядом участі в тренувальних зборах проводили час за власним розсудом (військова частина А 0264 м. Чернівці).

26.12.05 військовим прокурором Чернівецького гарнізону у ході проведення слідчих дій щодо обставин загибелі 03.08.05 військовослужбовця внаслідок перекидання землерійної машини виявлені порушення порядку випуску техніки з парку військової частини та порушено кримінальну справу за ст.287 КК України «Випуск в експлуатацію технічно несправних транспортних засобів або інше порушення їх експлуатації» (військова частина А 0264 м. Чернівці).

26.12.05 командиром військової частини порушено кримінальну справу за ст.425 ч.2 КК України "Недбале ставлення військової службової особи до служби" за фактом нестачі 5 комплектів електростанцій силових на загальну суму 45 тис. 886 грн. (військова частина А 4558 м. Ніжин Чернігівська обл.).

27.12.05 самовільно залишив військову частину та покінчив життя самогубством, повісившись, рядовий Плашкою С.О. (військова частина А 1126 смт. Гвардійське Дніпропетровська обл.).

27.12.05 командиром частини було порушено кримінальну справу за ст.407 ч.2 КК України «Самовільне залишення військової частини» відносно майора Татомир І.О., який в період з 07.12.05 р. по 16.12.05 р. та з 19.12.05 р. по 26.12.05 р. був відсутній на службі (військова частина А 3913 смт. Новий Калинів Львівська обл.).

27.12.05 командиром військової частини порушено кримінальну справу за ст.426 ч.і КК України «Бездіяльність військової влади» за фактом нестачі майна зв'язку військової частини на суму 18 тис грн. (військова частина А 1556 м. Мукачеве Закарпатська обл.).

Схожі:

Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconПро встановлення норм користування житлово-комунальними послугами...
...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconЗаява про застосування податкової соціальної пільги

Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconРоссийской федерации
Президента Росії В. Путіна. Нас, так само як І усіх нормальних людей, приголомшило повідомлення про вбивство В. Сенишина, голови...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconУрок-рольова гра
...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconНаказ
Про проведення атестації робочих місць за умовами праці для визначення права працівників на пільги та компенсації за роботу в несприятливих...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconТема: Розробка програм з функціями. Оголошення, визначення І виклик функцій
Ціль роботи: виробити практичні навички в написанні програм з виділенням функцій, їхнім оголошенням, визначенням І використанням
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам icon1. Ефективність зовнішньоекономічної діяльності як фактор
Додаток Е. Звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу із шкідливими умовами праці
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconТема: Ліплення овочів. Мета
Мета: Ознайомити дітей з різними овочами,їхнім значенням;навчити дітей ліпити овочі з пластиліну,зокрема цибулю та огірок;виховати...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconЗакони України
Постанова Кабінету Міністрів України від 29. 01. 2003р. №117 „Про Єдиний державний автоматизований реєстр осіб, які мають право на...
Пільги військовослужбовцям та їхнім родинам iconРозвиток ігри сліпих дітей молодшого дошкільного віку
Розвиток ігрової діяльності сліпих дітей знаходиться у тісному й безпосередньому зв’язку з їхнім психічним розвитком, із формуванням...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка