Конкурсу "Левеня"
Скачати 63.56 Kb.
НазваКонкурсу "Левеня"
Дата конвертації28.03.2013
Розмір63.56 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Астрономія > Конкурс
Офіційний сайт конкурсу "Левеня"
levenia.lviv@gmail.com
П Р А В И Л А


організації та проведення

Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня-2011”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 20.08.2002 №467 “ Про проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “ Левеня ” конкурс проводиться щорічно на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, активізації творчої діяльності вчителів, формування методичних рекомендацій до навчальних програм та нових підручників за результатами конкурсу.

^ 1. Оргкомітет конкурсу

Організація і проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “ Левеня ” покладається на Центральний організаційний комітет, який діє на базі Львівського фізико-математичного ліцею-інтернату при Львівському національному університеті імені Івана Франка (директор ліцею – Мар’ян Добосевич ).

^ Адреса оргкомітету Всеукраїнського фізичного конкурсу “ Левеня ”: вул. Караджича, 29,
м. Львів, 79054; тел.-факс.: (032) 240-17-02, e-mail:
levenia.lviv@gmail.com ; http://levenia.com.ua.

До повноважень оргкомітету належить:

пропагування ідеї конкурсу на території України;

забезпечення регіональних координаторів рекламними матеріалами;

проведення семінарів регіональних координаторів з метою вироблення спільних критеріїв проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”;

підготовка та обговорення пакетів завдань, підготовка , друк та розсилка координаторам у регіонах бланків відповідей, бланків реєстрації учасників та координаторів, інструкцій для координаторів;

перевірка бланків відповідей учасників конкурсу, проведення статистичної обробки результатів конкурсу;

оприлюднення результатів конкурсу;

розробка та друк бланків сертифікатів;

розсилка результатів конкурсу , бланків сертифікатів координаторам у регіонах;

відзначення учасників і переможців конкурсу та регіональних координаторів;

делегування частини своїх повноважень регіональним координаційним центрам при підписанні відповідної двохсторонньої угоди;

подання звіту Міністерству освіти та науки про проведення конкурсу в Україні.

вироблення методичних рекомендацій щодо вдосконалення навчальних програм та підручників, підготовка навчально-методичних посібників.

^ 2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь усі бажаючі учні 7– 11 класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Конкурс у загальноосвітніх навчальних закладах проводять координатори конкурсу або вчителі цього закладу.

Для участі в конкурсі учень повинен зареєструватися в координатора конкурсу в своїй школі або в регіонального координатора в іншій установі освіти, де буде проводитися конкурс.

^ За бажанням учасників учні 9-11 класів можуть обирати завдання для загальноосвітніх чи спеціалізованих класів, про що слід повідомити у заявці.

Координатор заповнює заявку на участь у конкурсі та надсилає її на адресу оргкомітету разом з копією переказу благодійного внеску не пізніше 15 березня 2011 року.

^ Конкурс проводиться:

- для учнів 7 класів;

- для учнів 8 класів;

- для учнів 9 класів;

- для учнів 10 класів;

- для учнів 11 класів;

- для учнів 10 класів з поглибленим вивченням фізики;

- для учнів 11 класів з поглибленим вивченням фізики.

Рекомендований благодійний внесок складає 11 гривень від кожного учасника та повністю використовується для покриття витрат на організацію та проведення конкурсу. До 9 % цих внесків призначається для забезпечення організації та проведення конкурсу в навчальному закладі чи об'єднанні навчальних закладів.

^ 3. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один день 10 квітня 2011 року в усіх регіонах України за однаковими завданнями для кожної вікової групи.

Місцеві осередки проведення конкурсу отримують завдання за кілька днів до його початку. Конверти із завданнями відкриваються в день проведення конкурсу в присутності учасників.

^ Координаторам конкурсу категорично забороняється оприлюднювати завдання конкурсу повністю або частково до 17 березня 2011 року.

Кількість аркушів із завданнями та бланків відповідей висилається відповідно до заявки про участь та копії переказу благодійного внеску.

Перед початком конкурсу координатором проводиться детальний інструктаж учасників щодо правил проведення конкурсу та заповнення бланку відповідей, який надсилається разом із завданнями.

^ Координатори особисто перевіряють правильність реєстрації учасників та відмітку про вибране завдання для звичайних чи спеціалізованих класів.

Головна вимога до координаторів та учасників конкурсу – самостійна та чесна робота над завданнями.

^ Учасники конкурсу сидять за партами по одному.

Користуватися підручниками, довідниками, та допоміжною літературою категорично забороняється, розрахунки та обчислення проводяться лише на чистому аркуші паперу.

^ Учасники конкурсу для розрахунків можуть використовувати калькулятор.

Кожен учасник конкурсу отримує аркуш із завданням, який потім залишає собі, та бланк відповідей учасника, який після закінчення конкурсу віддає координаторові.

^ Конкурс триває 75 хвилин – час на розв’язування завдань без урахування тривалості інструктажу.

Після закінчення роботи над завданнями координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками учнів та вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи в присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу) і висилає на адресу оргкомітету з поміткою “Левеня”.

^ Кожен учасник та координатор конкурсу може висловити у письмовій формі свої зауваження щодо проведення конкурсу.

Усі претензії щодо надісланих результатів оргкомітетом приймаються до 1 липня 2011 року.

^ Бланки відповідей учасників конкурсу зберігаються в оргкомітеті до 1 вересня 2011 року, після чого утилізуються.

З будь-яких питань щодо проведення конкурсу можна звертатися на адресу організаційного комітету з проведення конкурсу “ Левеня ”.

^ 4. Зміст і структура завдань

Завдання для учасників конкурсу запропоновані оргкомітетом конкурсу та затверджені експертною радою конкурсу.

Учасникам конкурсу пропонується 30 цікавих тестових завдань різного ступеня складності (10 – трьохбальних, 10 – чотирибальних, 10 – п’ятибальних);

До кожного завдання є три-п’ять відповідей, серед яких є лише одна правильна;

На спеціальному бланку відповідей необхідно вказати лише одну правильну відповідь.

^ 5. Критерії оцінювання результатів

Якщо вибрано дві і більше відповідей на дане завдання, то відповідь вважається неправильною.

Відсутність відповіді оцінюється в 0 балів.

^ За неправильну відповідь знімається 25% від кількості балів, що визначено за дану задачу.

Максимальна кількість балів, яку може отримати учасник – 150; з них 30 балів кожен учасник отримує авансом.

Основним критерієм оцінювання результату є сумарна кількість балів, набрана одним учасником.

^ 6. Підбиття підсумків конкурсу

Результати конкурсу, отримані шляхом обробки бланків відповідей учасників, оприлюднюються не пізніше, ніж через вісім тижнів після його проведення.

Сертифікатом «Відмінний результат» нагороджуються 12,5 % учасників конкурсу; сертифікатом «Добрий результат» - 37,5 % учасників конкурсу; сертифікат учасника отримають 50 % учасників конкурсу. Переможцями конкурсу вважаються учні, які нагороджені сертифікатами «Відмінний результат» та «Добрий результат».

^ Результати разом із сертифікатами та інформаційними вісниками розсилаються в усі місцеві осередки проведення конкурсу.

Оргкомітет на основі отриманої під час перевірки бази даних здійснює статистичний аналіз результатів, опрацьовує всі зауваження щодо проведення конкурсу та його завдань.

Аналітичний звіт про результати проведення конкурсу надсилається в МОН України та управління освіти і науки обласних (міських) державних адміністрацій, інститути післядипломної педагогічної освіти.

^ 7. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення учасників конкурсу здійснюється за рахунок благодійних внесків учасників. Додатково можуть залучатися спонсорські кошти на місцях.

Кожному учасникові вручається спеціальний сертифікат переможця або учасника Всеукраїнського фізичного конкурсу “Левеня”, який при необхідності може бути завірений дирекцією навчального закладу, де проводився конкурс, та інформаційний вісник. Учасники, що покажуть відмінний результат додатково отримають інформаційний вісник «Левеня-2011» вітає переможців» .

Схожі:

Конкурсу \"Левеня\" iconОрганізації та проведення Всеукраїнського фізичного конкурсу Левеня-2012-2013”
Франка з метою популяризації ідей фізики та підтримки талановитих школярів, розвитку їх інтелектуальних здібностей, активізації творчої...
Конкурсу \"Левеня\" iconНака з від 05. 11. 2012р №629 Про організацію районного конкурсу
Надати необхідну консультативну допомогу учасникам конкурсу та організаторам щодо організації та проведення конкурсу, підготовку...
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурсу на найкращу розробку уроку для платформи
Організатором конкурсу «Педагогічний «Щоденник» є Хмельницький обласний інститут післядипломної освіти (оіппо). Технічне забезпечення...
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурс "Левеня"
України, запрошує всіх учнів 7-11 класів, які цікавляться фізикою, тих, хто любить думати І спостерігати, змагатися І перемагати,...
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурс проводиться серед молодих сімей міста Горлівка
Положення є основним документом для проведення конкурсу та визначає мету, учасників міського конкурсу «Молода сім’я 2012» (далі конкурс),...
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурс подати до рмк до 01 березня 2013 року
Білоцерківська міська молодіжна громадська організація «Молода Еліта». Оргкомітет конкурсу утворюється з представників організаторів...
Конкурсу \"Левеня\" iconРезультати VІ всеукраїнського конкурсу учнівських пошукових робіт „Слідами історії” 2008 р
В україні І тривав у період 1 вересня 2007 по 15 березня 2008 року. На адресу журі конкурсу надійшло -412 учнівських робіт із різних...
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурсу проектів
Експертною радою обласного конкурсу проектів "Молоді вчені Дніпропетровщині" на отримання матеріального заохочення
Конкурсу \"Левеня\" iconНака з
Затвердити склад міського оргкомітету та журі конкурсу (додаток №1) І умови проведення конкурсу (додаток №2)
Конкурсу \"Левеня\" iconКонкурсу з креслення рекомендуємо провести 17 грудня 2011 року
На виконання завдання конкурсу з креслення передбачено 3 години (астрономічний час)
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка