3. Десять Універсальних Елементів
Скачати 48.05 Kb.
Назва3. Десять Універсальних Елементів
Дата конвертації25.06.2013
Розмір48.05 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Астрономія > Документы
.

3. Десять Універсальних Елементів

 

Після огляду діяльності Рухів Заснування Церков у всьому світі ми можемо виділити щонайменше 10 елементів, притаманних кожному з них. Оскільки жоден такий Рух не може існувати без них, нам слід простежити, звідки взялися ці елементи. І кожен місіонер, що має намір розглянути діяльність Руху Заснування Церков, повинен брати їх до уваги.

 

  1. Молитва

Молитва виявилася фундаментальним елементом кожного розглянутого нами Руху Заснування Церков. Молитва типово створює підвалину плану навчання довіреної майстрові стратегічної координації групи людей. Саме життєва сила молитви в особистому житті місіонера приводить до того, що вона імітується в житті новоутвореної церкви та її лідерів. З самого початку виявивши джерело сили в молитві, місіонер ефективно використовує всі ті значні ресурси, надані йому при призначенні. Те, що він ділиться цим могутнім джерелом сили, є вирішальним при передачі місіонером повноважень та знань новому місцевому християнському лідеру.

 

  1. ^ Щедре розсівання євангельського зерна

Досі ми спостерігали, як виникав Рух Заснування Церков там, де євангелізм був відсутнім чи рідкісним. Діяльність кожного Руху Заснування Церков супроводжувалася щедрим розсіюванням вістки Євангелія. Закономірність при збиранні врожаїв свідчить: «Щедро сієш – щедро пожнеш». Під час роботи Рухів сотні а то й тисячі людей чули заклик Христа. «Розсівання зерна» часто залежить від євангелізму через засоби масової інформації, але воно повинно включати і особистий євангелізм з наочними свідченнями зміни способу життя під впливом Євангелія.

Отже, приклад про закон врожайності є правдою. Там, де уряд чи суспільні організації змогли придушити чи залякати християн у свідоцтві про Христа, Рухи Заснування Церков приходили до швидкого занепаду.

 

  1. ^ Заснування церков з певною метою

Перед початком діяльності кожного з Рухів Заснування Церков був хтось, хто розробляв стратегію утворення церков. Існує декілька прикладів, коли при наявності всіх згаданих елементів місіонерам бракувало визначеності, передбачуваності в роботі скерування Руху. Але коли додавався цей інгредієнт, результат був вражаючим.

Церкви не виникали просто так. По всьому світові існують випадки, коли тисячі людей приходили до Христа через різноманітні засоби, але без утворення численних церков. У цьому випадку стратегія заснування церков з певною метою здатна перетворити таке велике духовне пробудження народу в могутній Рух Заснування Церков.

 

  1. ^ Авторитет Писання (Біблії)

Навіть серед неписьменного населення Біблія стала основним скеровуючим джерелом у вивченні доктрин церкви, церковної політика та самого життя. Якщо Рух Заснування Церков виникав там, де люди не мали Біблії, перекладеної на їхню рідну мову, то більшість населення мало змогу почути розповіді з Біблії усно або в записах на місцевих діалектах. Але в кожному випадку Біблія відігравала керівну роль у житті церкви, а її авторитет не підлягав сумніву.

 

  1. ^ Місцеві лідери

Місіонери, залучені до праці в Рухах Заснування Церков, часто говорять про самовиховання, тобто необхідність навчання засновників церков, тобто не потрібно самотужки створювати церкву. Якщо місіонер візьме на себе повноваження первісного засновника церкви чи пастора, то йому буде дуже важко згодом повернути собі початкове призначення. Це не означає, що місіонер не відіграє ніякої ролі в заснуванні церкви. Навпаки, місцеві організатори церковних осередків отримують від нього найефективніші знання, спостерігаючи, як спрацьовує створена місіонером модель організації Біблійних курсів для невіруючих. Підтримка місцевих засновників церков є першим кроком в утворенні та встановленні місцевого керівництва.

 

  1. ^ Добровільні, непрофесійні лідери

Рух Заснування Церков проводиться непрофесійними лідерами. Ці лідери, типово, є добровольцями, тобто вихідцями з середовища тих людей, серед яких проводилась євангелізаційна робота. Інакше кажучи, якщо група людей спочатку була неписьменною, то і лідеру притаманна ця риса. Якщо йдеться про групу людей, що займаються рибальством, то і лідером є людина є їхнього оточення. З розвитком руху часто з'являлись і оплачувані служителі. Хоча в більшості Рухи проводились непрофесійними лідерами-добровольцями.

Ця надія на непрофесійне лідерство давала впевненість у потенційному зростанні загальної кількості засновників церков та лідерів церковних відгалужень. Залежність від пасторів-лідерів, що навчалися в духовних семінаріях, -- а тим більше в суспільствах, де був дуже низький рівень освіти, -- означало постійну нестачу лідерів.

 

  1. ^ Домашні церкви та церковні відгалуження

За час діяльності Руху Заснування Церков з'явились і спеціальні церковні приміщення. Хоча більшість церков були нечисленними, тобто існували церковні відгалуження, які проводили служіння в приватних будинках.

 

  1. ^ Церкви, що засновують інші церкви

Під час більшості Рухів Заснування Церков перші церкви засновувались або самим місіонерами, або засновниками, яких вони підготували для цього. Але ввійшовши в показову фазу репродукування, церкви самі починають засновувати нові осередки. Для того, щоб сталося подібне, члени церкви повинні повірити, що репродукування – це природна річ, і що для створення нової церкви не потрібна якась зовнішня, стороння допомога. В діяльності Руху Заснування Церков місцевих віруючих ніщо не може стримати від прагнення завойовувати нові душі для Христа та засновувати нові церковні відгалуження.

 

  1. ^ Швидке відтворення (репродукування)

Дехто піддавав сумніву важливість швидкого відтворення для діяльності Руху Заснування Церков, але ніхто не ставив під питання наявність цього явища в жодному з РЗЦ. Більшість церковних засновників, задіяних в таких рухах, свідчать, що швидке репродукування життєво важливе для самого руху. Вони стверджують, що коли рейтинг відтворення починає падати, то згодом припиняється діяльність усього Руху Заснування Церков. Швидке відтворення повідомляє про необхідність та важливість факту приходу до віри в Ісуса Христа. Якщо швидке репродукування має місце, то можна бути впевненим, що церкви не обтяжені несуттєвими елементами, а паства бере участь у праці на ниві Господній.

 

  1. ^ Процвітаючі, життєздатні церкви

Експерти, що займаються питаннями росту церков, в попередні роки дуже багато говорили про ознаки такого явища, як церкви. Більшість визнає, що життєздатна церква повинна мати такі ознаки: 1) церковна служба, 2) євангелізаційна та місіонерська праця, 3) освіта та навчання послідовників, 4) наявність церковних служителів та 5) пастви. В кожному з розглянутих нами Рухові Заснування Церков наявні всі ці центральні п'ять функцій.

Багато хто з церковних засновників відзначає, що коли ці п'ять індикаторів процвітання церкви є досить сильними, то церква просто не може не рости, сильнішати. Можна було б розповісти набагато більше про ці ознаки життєздатності церкви, але одним із найважливіших, на погляд місіонерських діячів, є місіонерська соціальна робота церкви. Саме цим керуються РЗЦ-орієнтовані церкви, розповсюджуючи Євангелія серед жителів віддалених районів та долаючи перешкоди, що довгий час стримували діяльність місіонерів з Заходу.

Схожі:

3. Десять Універсальних Елементів iconЯк їм це вдалося?
Три курки несуть три яйця за три дні. Скільки курок знесуть десять яєць за десять днів?
3. Десять Універсальних Елементів iconСприяння поінформованості: Розвиток мережі 54 Інформаційних пунктів...
Нституті міжнародних відносин кну ім. Т. Шевченка відбулась панельна дискусія за участі представників бібліотек, в яких розміщені...
3. Десять Універсальних Елементів icon„ Аналіз методологічних аспектів універсальних виборчих технологій...
Вступ
3. Десять Універсальних Елементів iconУрок № дата тема: валентність атомів хімічних елементів. Визначен
Мета: дати поняття про валентність як властивість атомів хімічних елементів; навчити визначати валентність елементів за формула-...
3. Десять Універсальних Елементів iconЮ. Знов’як, Д. Кордубан, Д. Мисак, М. Рибак О. Рибак, О. Рудик, В. Ткачук
У ньому є n елементів пам’яті, в кожному з яких зберігається число. Сортування здійснюється за допомогою операцій обміну вмістом...
3. Десять Універсальних Елементів iconУрок № Періодична система хімічних елементів у світлі теорії будови атома
Мета. Повторити структуру періодичної системи, склад, будову атомів І основні закономірності змін властивостей елементів у групах...
3. Десять Універсальних Елементів iconПравила опрацювання елементів одновимірних(двовимірних) масивів....
Ввести довільний текст. Відредагувати даний текст, замінивши всі символи ":" на "-" І підрахувати кількість виконаних замін
3. Десять Універсальних Елементів iconСтворення таблиць І форм мовою html
Мета роботи – навчитися створювати форми І таблиці, вивчити синтаксис І теги цих елементів, набути навичок з використання цих елементів...
3. Десять Універсальних Елементів iconТема. Атомна одиниця маси. Відносна атомна маса хімічних елементів Цілі уроку
Обладнання: періодична система хімічних елементів Д. І. Менделєєва, картки із завданнями за пе­ріодичною системою
3. Десять Універсальних Елементів iconЛекція №11 Тема: Концепції проектування екранних форм та звітів
Елементи управління можна легко додати у форму І видалити з неї. Крім того, щоб допомогти користувачу в додаванні до форми елементів...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка