Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко
Скачати 152.85 Kb.
НазваПро транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко
Дата конвертації14.07.2013
Розмір152.85 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Астрономія > Документы
ЗАЯВКА

на участь у роботі ІІІ Міжнародної наукової конференції

"Розвиток громадянського суспільства: духовність і право"

Назва організації, місто __Центр розвитку дитини, людини та сім’ї «Сін», м.Київ__
Учасник (ПІБ повністю) _Петюшенко Людмила Миколаївна__________________
Дата (число, місяць, рік народження) __18.10.1948___________________________
Фото учасника в електронному вигляді
Місце роботи, посада __Центр «Сін», директор_____
Назва теми для обговорення _____________________________________________
Назва доповіді _ «Про транспортний засіб для розвитку духовності – Українську національну Модель самовдосконалення (УМ)»

_________________________________________________
Кількість місць для бронювання ___________одне_____________________________
Поштова адреса, індекс __вул.Мельникова, 49, кВ.104, м.Київ, 04050____________
E-mail: ______lyudmilapet_@mail.ru________________________________________
Мобільний телефон __066-055-18-59_______________________________________
Інформація про приїзд/від’їзд (дата, час, №_поїзда) __________________________
Потреба у технічних засобах:

графопроектор

мультимедійний проектор ___так___
Форма участі:

Доповідь __так__

участь в обговоренні

планую взяти участь як слухач
III міжнародна конференція

Розвиток громадянського суспільства

^ ДУХОВНІСТЬ І ПРАВО

м.Львів, 25-26 вересня 2010 р.
ПРО ТРАНСПОРТНИЙ ЗАСIБ ДЛЯ РОЗВИТКУ ДУХОВНОСТI – УКРАЇНСЬКУ НАЦIОНАЛЬНУ МОДЕЛЬ САМОВДОСКОНАЛЕННЯ (УМ)

Людмила Петюшенко

к.т.н., директор Українського науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем та біоенергетичних технологій, директор «Центру розвитку дитини, людини та сім’ї «Сін», член правління Комітету з етики та гуманітарної експертизи, доповідач Всесвітніх Конгресів Європйської Організації Якості (EOQ) та Європейського Фонду Управління Якістю (EFQM) у 2000 (Угорщина, Ізраїль), 2002 (Великобританія), 2003 (Нідерланди) та 2010 (Туреччина) роках. www.ineolog.ucoz.ua; E-mail: lyudmilapet_@mail.ru.
вул.Мельникова, 49, кВ.104, 04050, м.Киiв
Введення.

У останні десятиліття ми все виразніше помічаємо негативний вплив навколишнього середовища на соціум, зокрема на нас з вами. У свою чергу, навколишнє середовище страждає від антропогенної дії, у тому числі і від нашого з вами. У наявності повна деградація системи цінностей у основної маси молодих людей. Ці слова не вимагають доказів. Це наша дійсність. Іноді створюються фільми про Землю через 10, 20 років, перетвореною попередніми її мешканцями (тобто нами з вами) в холодну пустелю.

Це бачення можливого результату нашої діяльності, якщо все продовжуватиметься, як і раніше.

Деякі учені вважають, що порушення людством Вселенських законів почалося ще в десятому столітті (назвемо це гріхопадінням) і поступово швидкість гріхопадіння все зростала і зростала. У колишні часи, результати неправильних дій людства і окремої людини виявлялися через великі відрізки часу, відбиваючись на інших поколіннях. У ХХ і ХХI століттях скоєне і розплата за нього часто виразно простежуються впродовж життя одного покоління, в даному випадку - нашого.

Але не все так безвихідно. Одночасно з катастрофічним прискоренням руйнування людства і планети Земля нам відкриваються шляхи для виживання, порятунку і подальшого розвитку і механізми опанування цих шляхів. Про один з таких механізмів йдеться у даній статті –Українську національну Модель самовдосконалення (УМ).

Висловлювані мотиви мають наукове обгрунтування, перевірене авторами, підтверджене практичними результатами і документованими доказами, зареєстрованими в різних інстанціях, включаючи відомі європейські організації EOQ, EFQM, а також Організацію Об'єднаних Націй.

Ключовi слова: Свiдома планетарна вiдповiдальнiсть, самовдосконалення, Украiнська нацiональна Модель самовдосконалення (УМ)
^ Точка зору

Вчені і релігійні діячі різних конфесій і віросповідань пояснюють «сповзання» людства на рівень повного зникнення тим, що людина нехтувала і тепер уже майже повністю забула основи, що забезпечували у всі часи її власне існування.

Забуто, що у кожного індивідуума є (повинно бути) ще і духовне життя.

У християнстві духовне життя людей базується на «трьох китах», сформульованих для наших предків:

Перший «кит» - десять біблейських заповідей;

Другий «кит» - сім смертних гріхів;

Третій «кит» - три чесноти.

Хоча навряд чи зможемо назвати всі заповіді, гріхи і чесноти. А якщо навіть назвати не можемо, то навряд чи варто говорити про дотримання духовних правил. Крім того, за два останні тисячоліття світ дуже змінився і людство значно розширило список гріхів, деякі з яких більш руйнівні, ніж відомі нашим предкам.

На думку автора / 1 /, це і є головним порушенням законів, що допускається людством. Це порушення присутнє в полі кожної людини, що живе на Землі: «Один з основних законів Всесвіту - неспричинення зла навіть в думках. Зараз це не може бути тільки стороннім принципом, це повинно стати способом існування. Це необхідна умова і єдиний спосіб виживання і, одночасно, самий кращий захист. Ми озираємося, шукаємо небезпеку навколо, а головна небезпека знаходиться усередині людини і діє непомітно. Корінь цієї небезпеки - в нерозумінні світу, нерозумінні того, що відбувається, в неправильній поведінці, яка непомітно приводить до розпаду людини зсередини. Катастрофи, жахи з якими ми постійно боремося, - це наслідок нашої духовної недосконалості. Зусилля, направлені на боротьбу з тінню, із слідством, не можуть усунути головної причини - духовного розпаду, який зараз відбувається і з яким мало хто пов'язує всі наші біди».

Учені також говорять, що людство стоїть перед небезпекою набагато серйознішою, ніж ядерна, - ця небезпека - розпад духу. Найстрашніші втрати - ті, яких ми не помічаємо, не відчуваємо, оскільки смерть спочатку наступає на рівні поля, а потім на рівні тіла. Зараз цей процес близький до критичного, і чим більш занепадає наш дух сьогодні, тим більш ураженим буде здоров'я - духовне і фізичне - наших нащадків. Порятунок полягає в особистому духовному пошуку кожної людини, в усвідомленні того, наскільки кожний з нас відповідальний за долі людей і життя Всесвіту.

Матеріалістичне розуміння розвитку світу привело до духовної деградації людства, тепер це ясно багатьом людям. З самого початку на Землі існувала вся необхідна інформація про закони взаємодії в світі, лаконічно і блискуче викладена в оригіналах релігійних заповідей. Сьогодні офіційна наука підтверджує реальність релігійних міфів, наука і релігія поєднуються і у нас є можливість зрозуміти утаємничнені істини за допомогою зрозумілих нам наукових і практичних методів.

Одне тільки але. Світ вже знаходиться на межі катастрофи і немає часу на тривале «розгойдування», яке так властиве людині, що духовно обледащіла (нам з вами). Тому справедлива теза, опублікована в матеріалах міжнародного Конгресу Європейського Фонду Управління Якістю (EFQM) в 2000 році “Ми повинні швидко закінчити зміну світу” / 3 /. Я додала до цієї цитати одне лише слово, щоб вона звучала зрозуміліше в ракурсі даної доповіді: Ми повинні швидко закінчити духовну зміну світу». Якщо цього не зробити, то наслідки ясно вказані в Біблії.

Під терміном «духовність» ми сьогодні розуміємо не релігійність, а розвиток знань про тонкоматеріальні (духовні) світи, тонкі тіла самої людини та взаємодію людини з оточуючим середовищем нашої планети і Великим Космосом.

Норми поведінки створювались для того, щоб життя на нашій планеті могло розвиватись і вдосконалюватись, в тому числі і життя людей теперішнього часу (тобто нас з вами).

Колись це були згадані вище духовні заповіді, а сьогодні це численні норми та стандарти, у яких про духовність немає і згадки, тому що світське життя потонуло у матеріальних уявленнях та бажаннях.

Науково-технічний вектор розвитку був необхідний для чергового просування (стрибка) в розвитку людства. Але за цим стрибком повинен наступити стрибок розвитку духовності. Якщо цього не відбувається по волі людства, то вступають в силу реконструюючі енергії Всесвіту. Учені і фахівці в нетрадиційних областях знань стверджують, що сучасна людина повинна навчитися поєднувати в собі дві половини - духовну і матеріалістичну. Тоді вектор розвитку людства вирівняється. Та часу на роздуми немає. Деградація на Землі розвивається швидше, ніж відновлення, а гаданий розвиток часто приводить до руйнування життя.

Серед нас розвинулись фахівці, що змогли поєднати академічні та «нетрадиційні» знання. Поєднання досвіду та знань таких фахівців створили системні комплексні підходи до всього, з чим людина стикається в період свого втілення на Землі у тверду фізичну оболонку. Ми називаємо ці знання «інеологією», тобто знаннями про інформаційно-енергетичний обмін між людиною та оточуючим природним середовищем нашої планети та Космосом.

^ Людина МАЄ ПРАВО дізнатись про мету свого існування на Землі. А от відняти у людини це право не має права ніхто.
ВИСНОВКИ

Давно прийшла пора інакше поглянути на діяльність людини.

І не тільки поглянути, а і впроваджувати іншу політику на основі іншої ідеології, що спирається не тільки на технічні знання і досвід, але також враховує теологічні, теософські, “сакральні” знання, докази і факти у сфері академічних наук, що свідчать про первинність духу і про вторинність всього матеріального. Особливість цієї політики в тому, що вона зобов'язана орієнтувати людей не на виживання в світі товарної конкуренції, а на виживання людства в духовно-біологічному сенсі.

Метою, до якої поведе нова політика, повинне бути свідоме, фізично здорове, духовно багате процвітаюче людське суспільство, що живе в повній гармонії з навколишнім природним середовищем власної планети, а також Великим Космосом (формулювання автора).

Щоб просуватись у вірному напрямку створено Українську національну Модель самовдосконалення (УМ), в якій є необхідні орієнтири (Політика, Стратегія, Система цінностей). УМ має десять питань (критеріїв), і цього достатньо щоб не схибити у цей відповідальний момент часу. В основі УМ – геометричні принципи побудови всього у Всесвіті та духовне наповнення кожного критерію:


П і д х о д и


Р е з у л ь т и

Критерій 1. Лідерство. Крім всього матеріального, на що до цього націлювали лідерів рекомендації цього критерію, необхідно демонструвати наступне: чи взяли лідери на себе відповідальність за досягнення планетарної стратегічної мети? Чи свідомо лідери взяли на себе відповідальність? Яка роль лідерів в розповсюдженні планетарних стратегічних цілей серед всіх зацікавлених сторін суспільства (персоналу, замовників, партнерів, акціонерів, інвесторів, жителів та ін.)? Як лідери залучають персонал до процесу духовного вдосконалення? Як лідери стимулюють персонал з метою розкриття потенціалу кожного? Чи відбито в місії і баченні значущість планетарних стратегічних цілей і яка роль лідерів в цьому питанні? Як лідери орієнтують персонал при розробці системи цінностей, як лідери забезпечують відповідність системи цінностей духовним потребам кожного працівника, кожного члена суспільства?

^ Критерій 2. Політика і стратегія. Крім всього, що раніше рекомендувалося демонструвати в даному критерії, необхідно висвітлювати політику підприємства і її можливість вивести підприємство до намічених стратегічних планетарних цілей.

Необхідно демонструвати стратегію підприємства і віддзеркалення в ній тактичних цілей (завдань), що відповідають планетарним стратегічним цілям.

^ Критерій 3. Персонал. Крім всього, що раніше рекомендувалося демонструвати в даному критерії, необхідно висвітлювати підходи залучення персоналу до діяльності по вдосконаленню особистого духовного потенціалу, підходи забезпечення можливостей навчання і самовдосконалення працівників за нетрадиційними духовным* програмами, підходи до розвитку свідомості кожного працівника.

^ Критерій 4. Партнерство і ресурси. Крім всього, що раніше рекомендувалося демонструвати в даному критерії, необхідно висвітлювати: підходи залучення партнерів до рішення планетарних стратегічних задач, підходи удосконалення технологій і ресурсів з орієнтацією на планетарні стратегічні завдання.

^ Критерій 5. Процеси. Крім всього, що раніше рекомендувалося демонструвати в даному критерії, необхідно висвітлювати орієнтацію процесів на рішення планетарних стратегічних задач.

У цьому критерії необхідно більше всього уваги приділяти процесам духовного розвитку і персоналу і суспільства.

^ Критерій 6. Результати, що стосуються споживача. Крім всього, що раніше рекомендувалося демонструвати в даному критерії, необхідно висвітлювати задоволеність споживачів діями підприємства по досягненню планетарної стратегічної мети, а також наводити докази своїх дій в цьому напрямі.

^ Критерій 7. Результати, що стосуються персоналу. Окрім колишніх рекомендацій, необхідно висвітлювати задоволеність кожного працівника діями, направленими на розвиток духовності та інтелекту, а також наводити докази цих дій.

^ Критерій 8. Результати, що стосуються суспільства. Окрім колишніх рекомендацій, необхідно висвітлювати задоволеність решти сегментів суспільства, не охоплених поняттями «споживач», «партнер» і «персонал», діями підприємства в контексті рішення трьох основних стратегічних цілей.

^ Критерій 9. Ділові результати. Тут окрім даних по відомих раніше видах діяльності необхідно наводити економічні (фінансові) дані про ефективність інвестицій в охорону навколишнього природного середовища і розвиток духовності у всіх сегментах зацікавлених сторін.

УМ розроблено на базі дуже відомих та ефективних моделей, створених у період 1945-1985 років в Японії, США, Росії, Європі з метою швидкого досягнення успіху у діловій сфері. Ці моделі були і є транспортними засобами для швидкого і ефективного пересування у епоху Риб (епоху розвитку матеріального досвіду), подібно яхтам та кораблям у водному середовищі цієї епохи. Але ми всі перейшли у повітряну, більш легку епоху Водолія (епоху розвитку знань) і тому потрібні відповідні більш легкі транспортні засоби (духовні).

Звичайно, щоб опанувати УМ, як і будь-який транспортний засіб, потрібно навчатись. Для початку я запрошую всіх ознайомитись з базовими знаннями з інеології, які розміщені на спеціально створеному для цього безкоштовному сайті www.inеolog.ucoz.ua, а також пропоную придбати невеличку книжечку «Українська національна Модель самовдосконалення (УМ)», яку я можу вислати бажаючим. Для тих, хто не має доступу до Інтернету, пропоную навчання в центрі «Сін», відвідання окремих семінарів, а також невеличку книжечку «Мы знаем, кто мы и зачем находимся здесь», в якій у вигляді підказок надається практична допомога для опанування перших сходинок в інеології.
Література

1. С.Н.Лазарев. Диагностика кармы. Чистая карма. Санкт-Петербург.2002. 364 сторінки

2. Ю.Косинська, О.Крук.Тур Хейєрдал: кінець великої мандрівки. Журнал “Панорама”,

Міжнародні авіалінії України, №5, 2002, с.60

3. European Organization for Quality. Sharing Success. Moving towards a new vision. 2000

4. Л.Н.Петюшенко. Доповідь «Человеческая деятельность и охрана окружающей

природной среды». Матеріали Всесвітнього конгресу якості. Великобританія. 2002

5. Ганічев В. Коли зустрічаються віра і знання //Чудеса и приключения. 1998. №10.С.6-10.

6. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Физика веры. Видавництво "Весь" -Добрые вести. Санкт-

Петербург. 2002. 237 страниц.

7. Эрнст Мулдашев. В поисках города богов. Москва, «АиФ-Принт», «ОЛМА-ПРЕСС»,

2002. 536 сторінок.

8. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Жизнь напрокат. Видавництво "Весь" -Добрые вести.

Санкт-Петербург. 2002. 242 сторінки.

9. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Великий переход. Видавництво "Весь" -Добрые вести.

Санкт-Петербург. 2002. 249 сторінок.

10. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Кардинальный поворот. Видавництво "Весь" -Добрые

вести. Санкт-Петербург. 2002. 289 сторінок.

11. Г.Т.Малиновський, Н.В.Мовчун. Випромінювання Землі.Психічна енергія і здоров"я

людини. Логос. Київ.2002. 298 сторінок.

12. С.Н.Лазарев. Диагностика кармы. Система полевой соморегуляции. Санкт-

Петербург.2001. 156 сторінок.

13. Александр Свияш. Как получить информацию из тонкого мира.Центрполіграф.

Видавництво РОО "Разумный путь". Москва.2002. 214 страниц.

14. Модель досконалості Європейського фонду управління якістю. Вид.Української

асоціації якості. 2003 рік.

15. Шевчук В.Я., Саталкін Ю.М., Навроцький В.М. Модернізація виробництва: системно-

екологічний підхід. Посібник з екологічного менеджменту /К.:СИМВОЛ-Т, 1997.-245с.

16. В.Ю.Рогожкин. Еніологія. Енергоінформаційний обмін. Ростов-на-Дону, Видавницький

Дім «ЕНІО», 2002.- 544 с.


ABOUT THE VEHICLE FOR DEVELOPMENT SPIRIT –

UKRAINIAN NATIONAL MODEL OF SELF-IMPROVEMENT (UM)
^

Lyudmyla Petyushenko,


Ph.D, Director of The Child Development Center, man & family “Sin”, Director of the Ukrainian scientific research institute of medico-biological problems & bio-energetic technologies; reporter EOQ & EFQM Congres 2000, 2002,2003, 2010. www.ineolog.ucoz.ua; E-mail: lyudmilapet_@mail.ru.

^

Str.Melnikova 49, apt.104, 04050 Kyiv, Ukraine

IntroductionDuring the last decades we are increasingly immune to negative influence of society on the environment, us inclusive. The environment, in its turn, suffers from anthropogenic influence, ours including. Complete degradation of the value system of the overwhelming bulk of the young is evident. These words require no proof. This is our reality. Sometimes feature films are created about the Earth in 10, 20 years turned by its former inhabitants (that is, by us) into a cold desert…

This is a conception of a possible outcome of our activity, provided everything goes on as before.
Some scientists are of the opinion that violation of ecumenical decrees started as long as in the tenth century (let’s call it the Fall), and gradually, the fall was increasingly accelerated. In past times, the results of incorrect actions of mankind and of any separate persons made themselves evident in large periods of time, affecting other generations. In XX and XXI centuries the onus is very often distinctly followed through the life of one generation, in this case, it is our life.
But not everything is so gloomy. Simultaneously with catastrophically accelerated degradation of mankind and the Planet, the ways of survival, salvation and further development and mechanisms for travel on this wais are becoming visible to us. I say in this article about one of this mechanism – Ukrainian national Model of self-improvement (UM).
The grounds set forth are scientifically substantiated, checked by the authors, confirmed by practical results and documentary evidence registered with various authorities, famous organization of Europe EOQ, EFQM and the United Nations inclusive.

^

Key words: conscious planetary responsibility, self-improvement, Ukrainian national Model of self-improvement (UM)References:

 1. 1.S.N. Lazarev. Diagnostics of Karma. Clean Karma. Saint Petersburg, 2002, 364 pages.

 2. 2.Y. Kosynska, O.Krouk. Thor Heyerdahl: End of Great Journey. Panorama. Ukrainian International Airlines. No.5, 2002, з.60

 3. European Organization for Quality. Sharing Success. Moving Towards a New Vision. 2000

 4. L.N. Petyushenko. Report “ Human Activity and Environmental Protection”. Materials of International Congress on Quality. Great Britain, 2002.

 5. V. Ganichev. “When belief and Knowledge Meet” // Miracles and Adventures. 1998. No. 10 P. 6-10.

 6. V.Y. Tikhoplav, T.S. Tikhoplav. Physics of Belief. “Ves” – Dobriye Vesti Publishers. Saint Petersburg. 2002, 237 pages.

 7. Ernst Muldashev. In search of the Town of Gods. Moscow, “AiF-Print”, “OLMA-PRESS”, 2002, 536 pages.

 8. V.Y. Tikhoplav, T.S. Tikhoplav. Life for Rent. Ves” – Dobriye Vesti Publishers. Saint Petersburg. 2002, 242 pages.

 9. V.Y. Tikhoplav, T.S. Tikhoplav. Great Transition. Ves” – Dobriye Vesti Publishers. Saint Petersburg. 2002, 249 pages.

 10. V.Y. Tikhoplav, T.S. Tikhoplav. Crucial Turn. Ves” – Dobriye Vesti Publishers. Saint Petersburg. 2002, 289 pages.

 11. G.T. Malinovskiy, N.V. Movchun. Radiation of the Earth. Psychical Energy and Human Health. Logos. Kyiv. 2002 289 pages.

 12. S.N. Lazarev. Diagnostics of Karma. System of Field Self-regulation. Saint Petersburg. 2001. 156 pages.

 13. Aleksandr Sviyash. “How to Receive Information from Thin World”. Tsentrpoligraph. Publishers ROO “Razumnyi Put”. Moscow. 2002. 214 pages.

 14. Perfection Model of the European Fund of Quality Management. Published by the Ukrainian Association for Quality. 2003.

 15. V.Ya. Shevchuk, Yu.M. Satalkin, V.M. Navrotskiy. Production Upgrading: System and Ecological Approach. Handbook on Ecological Mamagement./ k.: SIMVOL –T, 1997. 245 pages.

 16. B.Yu. Rogozhkin. Eniology. Energy and Information Exchange. Rostov-na-Donu.

“ENIO”

^ О ТРАНСПОРТНОМ СРЕДСТВЕ ДЛЯ РАЗВИТИЯ ДУХОВНОСТИ - УКРАИНСКОЙ НАЦИОНАЛЬНОЙ МОДЕЛИ САМОСОВЕРШЕНСТВОВАНИЯ (УМ)

Людмила Петюшенко

к.т.н., директор Украинского научно-исследовательского института медико-биологических проблем и биоэнергетических технологий, директор Центра развития ребенка, человека и семьи «Син», член правления Комитета по этике и гуманитарной экспертизе, докладчик Всемирных Конгрессов Европейской Организации Качества (EOQ) и Европейского Фонда Управления Качеством в 2000 (Венгрия, Израиль), 2002 (Великобритания), 2003 (Голландия), 2010 (Турция) годах. www.ineolog.ucoz.ua; E-mail: lyudmilapet_@mail.ru.

ул.Мельникова, 49, кВ.104. 04050 Киев, Украина.
Введение.

В последние десятилетия мы все отчетливее замечаем негативное воздействие окружающей среды на социум, в том числе на нас с вами. В свою очередь, окружающая среда страдает от антропогенного воздействия, в том числе и от нашего с вами. Налицо полная деградация системы ценностей у основной массы молодых людей. Эти слова не требуют доказательств. Это наша действительность. Иногда создаются фильмы о Земле через 10, 20 лет, превращенной предыдущими ее обитателями (то есть нами с вами) в холодную пустыню…

Это видение возможного результата нашей деятельности, если все будет продолжаться, как и прежде.

Некоторые ученые считают, что нарушение человечеством Вселенских законов началось еще в десятом веке (назовем это грехопадением) и постепенно скорость грехопадения все возрастала и возрастала. В прежние времена, результаты неправильных действий человечества и отдельного человека проявлялись через большие отрезки времени, отражаясь на других поколениях. В ХХ и ХХI веках содеянное и расплата за него часто отчетливо прослеживаются на протяжении жизни одного поколения, в данном случае - нашего.

Но не все так безысходно. Одновременно с катастрофически ускорившимся разрушением человечества и планеты Земля нам открываются пути для выживания, спасения и дальнейшего развития, а также механизмы для освоения этих путей. Об одном из них – Украинской национальной Модели самосовершенствования (УМ) идет речь в этой статье.

Излагаемые мотивы имеют научное обоснование, проверенное авторами, подтвержденное практическими результатами и документированными доказательствами, зарегистрированными в различных инстанциях, включая известные европейские организации EOQ, EFQM, а также Организацию Объединенных Наций.
^ Ключевые слова:

сознательная планетарная ответственность, самосовершенствование, Украинская национальная Модель самосовершенствования (УМ)
Литература
1. С.Н.Лазарев. Диагностика кармы. Чистая карма. Санкт-Петербург.2002. 364 страницы

2. Ю.Косинська, О.Крук.Тур Хейєрдал: кінець великої мандрівки. Журнал “Панорама”,

Міжнародні авіалінії України, №5, 2002, с.60

3. European Organization for Quality. Sharing Success. Moving towards a new vision. 2000.

4. Л.Н.Петюшенко. Доклад «Человеческая деятельность и охрана окружающей природной

среды». Материалы Всемирного конгресса качества. Великобритания. 2002

5. Ганичев В. Когда встречаются вера и знания //Чудеса и приключения. 1998. №10.

С.6-10.

6. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Физика веры. Издательство "Весь" -Добрые вести. Санкт-

Петербург. 2002. 237 страниц.

7. Эрнст Мулдашев. В поисках города богов. Москва, «АиФ-Принт», «ОЛМА-ПРЕСС», 2002.

536 страниц.

8. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Жизнь напрокат. Издательство "Весь" -Добрые вести. Санкт-

Петербург. 2002. 242 страницы.

9. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Великий переход. Издательство "Весь" -Добрые вести. Санкт-

Петербург. 2002. 249 страниц.

10. Тихоплав В.Ю., Тихоплав Т.С. Кардинальный поворот. Издательство "Весь" -Добрые вести.

Санкт-Петербург. 2002. 289 страниц.

11. Г.Т.Малиновський, Н.В.Мовчун. Випромінювання Землі.Психічна енергія і здоров"я людини.

Логос. Київ.2002. 298 сторінок.

12. С.Н.Лазарев. Диагностика кармы. Система полевой соморегуляции. Санкт-петербург.2001.

156 страниц.

13. Александр Свияш. Как получить информацию из тонкого мира.Центрполиграф.Издательство

РОО "Разумный путь". Москва.2002. 214 страниц.

14. Модель совершенства Европейского фонда управления качеством. Изд.Украинской

ассоциации качества. 2003 год.

15. Шевчук В.Я., Саталкін Ю.М., Навроцький В.М. Модернізація виробництва: системно-

екологічний підхід. Посібник з екологічного менеджменту /К.:СИМВОЛ-Т, 1997.-245с.

16. В.Ю.Рогожкин. Эниология. Энергоинформационный обмен. Ростов-на-Дону, Издательский

Дом «ЭНИО», 2002.- 544 с.

Схожі:

Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconЧик: Петюшенко Людмила Николаевна, к т. н., независимый консультант,...
Докладчик: Петюшенко Людмила Николаевна, к т н., независимый консультант, президент Клуба экспертов украинского национального конкурса...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconМіжнародний Форум «Етичні засади майбутньої цивілізації»
Автор: Петюшенко Людмила Миколаївна, к т н., директор Українського науково-дослідного інституту медико-біологічних проблем та біоенергетичних...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconПетюшенко людмила миколаївна, публікація, секція №2
Київ, Український науково-дослідний інститут медико-біологічних проблем та біоенергетичних технологій, директор
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconНа Всемирном конгрессе eoq великобритания, сентябрь 2002 г. Охрана...
Докладчик : Людмила Петюшенко, к т н., президент Клуба экспертов Украинского национального конкурса качества, главный эксперт конкурса,...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconЕкотрофологія – сходинка до розкриття І усвідомлення суспільством...
Доповідач: Петюшенко Людмила Миколаївна, к т н., незалежний консультант, президент Клубу експертів українського національного конкурсу...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconСуспільні взаємини як фактор розвитку дитячої творчості
Визнаючи особливості самовдосконалення, відомий український психолог Г. С. Костюк писав: "Самовиховання вища форма виявлення саморуху...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconПлан Поняття про концептуальну модель. Поняття датологічної моделі даних
Проектування інформаційних систем, що включають бази даних, здійснюється на фізичному І логічному рівнях. На логічному рівні проектується...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко icon2. 2 Модель мережі доступу
Для розрахунку необхідної кількості onu І довжини ок пропонується модель мережі абонентського доступу, наведена на рис. 5
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconМатематиЧна модель узагальненої неЯвнополюсної електриЧної машини з синусними обмотками
Разработана математическая модель обобщенной неявнополюсной электрической машины с синусными обмотками для расчета переходных электромеханических...
Про транспортний засiб для розвитку духовностi – українську нацiональну модель самовдосконалення (УМ) Людмила Петюшенко iconIii ступенів
«Обдарованість» розроблена з метою пошуку обдарованих дітей, створення умов для всебічного розвитку та розкриття їхнього інтелектуального...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка