Міністерство освіти І науки україни
Скачати 199.4 Kb.
НазваМіністерство освіти І науки україни
Дата конвертації05.08.2013
Розмір199.4 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Астрономія > Документы

Наказ
 


^ МІНІСТЕРСТВО ОСВІТИ І НАУКИ УКРАЇНИ

Н А К А З

м.Київ

“ 09 ” 02 2010 р. № 92

Про зміни до наказу Міністерства освіти і
науки України від 23.02.2009 № 157
„Про проведення Всеукраїнського інтерактивного
учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”, для упровадження нових форм роботи з обдарованою учнівською молоддю та розвитку творчих здібностей учнів у 2009 році було проведено Всеукраїнський інтерактивний учнівський конкурс юних істориків „Лелека-2009”. У змаганнях взяли участь близько 5 тис. українських школярів.
З метою підвищення рівня організації та проведення на високому науково-методичному рівні інтелектуального учнівського конкурсу „Лелека”, здійснення моніторингових досліджень якості знань учнів з історії, підтримуючи ініціативу Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти,

НАКАЗУЮ:

1. Внести зміни до пункту 3 наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного учнівського конкурсу юних істориків „Лелека”, пункту 1.1 розділу І Правил проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу юних істориків „Лелека”, затверджених зазначеним наказом, та визначити базовою організацією з проведення цих змагань Всеукраїнську Спілку викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти (03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, кім. 48; e-mail: hromadosvita@meta.ua; сайт: http://gromad-osvita.org.ua).
2. Міністерству освіти і науки Автономної Республіки Крим, управлінням освіти і науки обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій довести цей наказ до відома педагогічних колективів загальноосвітніх навчальних закладів і сприяти їм в організації та проведенні конкурсу.
3. Розмістити цей наказ на сайті Міністерства освіти і науки України.
4. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника Міністра Полянського П.Б.

Т.в.о. Міністра О.П.Гребельник


^ Правила проведення конкурсу


 

П Р А В И Л А
Всеукраїнського інтерактивного конкурсу юних істориків
„Лелека”
(Затверджено наказами Міністерства освіти і науки України
від 09.02.2010 № 157; від.09.02.2010 №92)

Всеукраїнський інтерактивний конкурс юних істориків „Лелека” (далі – Конкурс) проводиться для учнів 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів України відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти України від 18.08.98 р. №305 та зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 24.09.98 № 598/3038.

Мета конкурсу – активізація та актуалізація вивчення історії в загальноосвітніх навчальних закладах; підвищення рівня знань з історії; розвиток дослідницьких здібностей учнів; патріотичне виховання школярів; підтримка та підвищення ефективності роботи вчителів історії.

Завдання конкурсу:
• підвищити інтерес учнів до вивчення вітчизняної історії та країн зарубіжжя;
• поглибити та структурувати знання школярів з історії;
• створити підґрунтя у підготовці до державної підсумкової атестації та зовнішнього незалежного оцінювання з історії України;
• сприяти вихованню в учнів патріотизму;
• забезпечити належну підготовку учнів до щорічних інтелектуальних змагань.

1. Організація проведення конкурсу
1.1. Робочі органи конкурсу
Конкурс проводиться Інститутом інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України спільно з Всеукраїнською Спілкою викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти
Адреса оргкомітету: 03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, кім. 48, Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти
Тел/факс: (044) 520-12-07; (050) 145 46 31
e-mail: hromadosvita@meta.ua); сайт: http://gromad-osvita.org.ua.
Для організації проведення конкурсу створюється організаційний комітет (далі – Оргкомітет).
На місцях конкурс проводять фахівці-координатори. Дорадчим органом є координаційна рада, до складу якої входять найбільш активні й досвідчені координатори конкурсу в областях, районах, загальноосвітніх навчальних закладах.

1.2. Організаційний комітет конкурсу

Організаційний комітет – постійно діючий орган, який здійснює підготовку, проведення конкурсу та підбиття його підсумків, проводить додаткові заходи щодо удосконалення проведення змагань.

Оргкомітет конкурсу:
• налагоджує зв’язки з регіональними координаторами конкурсу в областях, районах (містах) та загальноосвітніх навчальних закладах.
• визначає дату проведення змагань, забезпечує регіональних координаторів рекламними матеріалами;
• складає і затверджує кошторис конкурсу;
• готує завдання, тиражування та розсилання текстів завдань, бланків відповідей, бланків реєстрації учасників та координаторів конкурсу, інструкцій та інших додаткових матеріалів для координаторів, які проводять змагання;
• забезпечує комп’ютерну перевірку робіт учасників конкурсу та проводить аналіз результатів перевірки;
• готує і розсилає звіти про результати конкурсу координаторам;
• визначає порядок відзначення і заохочення переможців та учасників конкурсу;
• розробляє бланки сертифікатів для відзначення учасників конкурсу;
• проводить семінари координаторів з метою узагальнення підсумків змагань, поліпшення його проведення;
• подає звіт до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти та науки України про підсумки проведення конкурсу;
• готує та подає інформацію про проведення, підсумки конкурсу до засобів масової інформації.


1.3. Координаційна рада

Координаційна рада - періодично діючий орган, який складається з координаторів областей та активних координаторів від районів (міст), селищ, загальноосвітніх навчальних закладах. Оргкомітет запрошує до роботи в координаційній раді активних і досвідчених вчителів, керівників гуртків МАН. Діяльність координаторів може охоплювати одну або кілька загальноосвітніх навчальних закладів області, району (міста), селища.
Оргкомітет разом з координаційною радою можуть вносити пропозиції щодо змін до чинних правил проведення конкурсу, встановлювати мінімальні розміри доброчинних внесків для фінансування конкурсу.
Оргкомітет звітує перед координаційною радою про витрати на організацію і проведення конкурсу, інших заходів згідно із затвердженим кошторисом.


1.4 Координатори конкурсу

Інформація про конкурс доводиться до відома координаторів Оргкомітетом. Проведення конкурсу на місцях здійснюється регіональними координаторами, які:
• поширюють ідеї конкурсу в області, районі (місті), загальноосвітньому навчальному закладі;
• отримують та розповсюджують між учасниками конкурсу рекламні матеріали, завдання, бланки відповідей та реєстраційні бланки, інструктивні матеріали;
• допомагають учням, вчителям і батькам у підготовці до участі у змаганнях;
• залучають доброчинні внески учасників та окремих спонсорів для проведення конкурсу на місцях;
• забезпечують самостійність і чесність роботи учнів над завданнями;
• надсилають на розрахунковий рахунок Благодійного фонду конкурсу доброчинні внески, а на адресу Оргкомітету – ксерокопію квитанції переказу та заявку, де вказують кількість учасників відповідно до їх вікових категорій;
• збирають бланки з відповідями, реєстраційні бланки учнів і вчителів, які проводили конкурс, відсилають їх на адресу Оргкомітету у день виконання завдань або на наступний день;
• повідомляють учасників про результати конкурсу, організовують відзначення учнів сертифікатами, інформаційними збірниками та заохочувальними призами;
• подають звіт до Оргкомітету про використання сертифікатів та інших відзнак.

2. Участь у конкурсі

У конкурсі можуть брати участь учні 5-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів за власним бажанням.
Для участі у конкурсі учень повинен зареєструватися у координатора змагань. Вчителі, які не є координаторами конкурсу, можуть залучати до його участі своїх учнів.
Участь у конкурсі учнів забезпечуються доброчинними внесками від їх імені.
На рахунок Благодійного фонду конкурсу координатори надсилають – загальну суму внесків, яка складається з індивідуальних внесків учасників, до Оргкомітету – ксерокопію квитанції про переказ доброчинного внеску разом із заявками. Заявки на участь у конкурсі за спеціальною формою (додається до рекламних матеріалів конкурсу) приймаються на групу учнів від 10 осіб і більше, до якої можуть входити представники різних вікових категорій.

3. Порядок проведення конкурсу

Конкурс проводиться в один день в усіх регіонах України за єдиними завданнями для кожної вікової категорії. Дата проведення змагань повідомляється Оргкомітетом заздалегідь.
Координатори отримують надіслані поштою завдання для кожного учасника згідно із заявкою за декілька днів до початку конкурсу. Кількість бланків відповідей (так само, як і кількість завдань) відповідає кількості учнів, зазначених у заявці та копії квитанції про переказ доброчинного внеску.

Головна вимога до проведення конкурсу – чесність і самостійність учнів у роботі над завданнями. Учні повинні сидіти по одному за партою й працювати індивідуально.
Пакет із завданнями відкривається у присутності учнів. Учасник отримує аркуш із завданням, після закінчення конкурсу може залишати його собі. Бланк відповідей учень заповнює за зразком (зразки надсилаються разом із завданнями), після закінчення змагань віддає координатору для відправки до Оргкомітету.
Конкурс триває 60 - 75 хвилин – час на виконання завдань без урахування тривалості інструктажу.
Після завершення виконання завдань координатор збирає всі бланки відповідей разом з реєстраційними бланками для учнів і вчителів, запаковує в конверт, скріплює печаткою школи у присутності кількох спостерігачів (учасників конкурсу). Координатор надсилає пакет на адресу Оргкомітету з поміткою „Лелека” у день проведення конкурсу, але не пізніше наступного дня.
Координатори, учасники конкурсу та їх вчителі можуть у письмовій формі висловити свої зауваження, побажання щодо проведення змагань, змісту завдань. Зауваження приймаються до 1 липня поточного року.
Бланки відповідей зберігаються один рік в Оргкомітеті.

Графік проведення Всеукраїнського інтерактивного конкурсу
юних істориків „Лелека”
№ Заходи Терміни виконання
1. Повідомлення про конкурс та умови його проведення, розсилання форм заявок на участь у конкурсі 1-25 січня
2. Організація роботи координаторів січень
3. Реєстрація Оргкомітетом заявок на участь у конкурсі до 20 лютого
4. Отримання благочинних внесків до 20 лютого
6. Проведення конкурсу до 30 квітня
7. Підбиття підсумків конкурсу Квітень-травень
8. Оголошення результатів конкурсу, розсилання сертифікатів до 31 травня
9. Підготовка, видання, розсилання збірників тестових завдань, відповідей на них Кінець серпня-початок вересня
4. Зміст і структура завдань
4.1. Тестові завдання
Завдання складаються окремо для кожного класу відповідно до навчальної програми відповідного рівня.
Учаснику пропонується 30 тестових завдань з історії, які мають 3 рівні складності.
До кожного із завдань пропонується від трьох до п’яти варіантів відповідей, з яких лише одна правильна.

4.2. Творчі завдання
Оргкомітет може оголошувати творчі завдання, які виконуються учасниками конкурсу за бажанням.
Умови і термін виконання творчих завдань визначаються і надсилаються Оргкомітетом на місця додатково. Творчі завдання оцінюються окремо за спеціально розробленими критеріями та вимогами.
Учасники, які виконують творчі завдання, отримують сертифікати, заохочувальні призи, тощо.


5. Критерії оцінювання результатів

5.1. Особливості оцінювання індивідуальних робіт
Оцінювання тестових завдань проводиться відповідно до його рівня:
• 10 завдань І рівня – оцінюються 3 балами;
• 10 завдань ІІ рівня – оцінюються 4 балами;
• 10 завдань ІІІ (вищого) рівня – оцінюються 5 балами.
Відсутність відповіді або вибір двох чи більше варіантів відповідей оцінюється в 0 балів.
Учасник можне набрати максимум 120 балів.
При оцінюванні відповідей на тестові завдання враховується правильне оформлення бланків відповідей, а саме:
• акуратність закреслених клітин на бланку, які відповідають коду обраної відповіді;
• вибір правильної відповіді, оскільки закреслені дві і більше клітинки, що відповідають двом (або більшій кількості) відповідей, не враховуються, така відповідь вважається неправильною;
• відсутність відповіді на певне завдання оцінюється у 0 балів.
Критерії оцінки творчих завдань визначаються Оргкомітетом окремо.
5.2. Командна першість
У командній першості можуть бути зараховані результати усіх виконаних робіт групи учнів від 10 осіб і більше у кожній віковій категорії.
6. Відзначення учасників конкурсу

Відзначення (нагородження й заохочення) учасників здійснюється за рахунок доброчинних внесків учасників та окремих спонсорів конкурсу.
Кожний учасник отримує спеціальний сертифікат учасника конкурсу „Лелека” та інформаційний збірник „Лелека” з відповідями до завдань, аналізом результатів конкурсу.
Учасники, які показали найкращі результати, отримують додатково заохочувальні призи. Сертифікатами „Відмінний результат” („Золотий лелека” і „Срібний лелека”) нагороджуються учні, які набрали понад 75% від максимальної кількості балів.
Для учнів, які постійно беруть участь у конкурсі та показують високі результати, можуть бути організовані додаткові заохочувальні заходи.

7. Підбиття підсумків конкурсу

Результати конкурсу оприлюднюються не пізніше, ніж через два місяці після проведення змагань. Результати виконаних робіт, сертифікати та інформаційні збірники розсилаються до місцевих осередків проведення конкурсу.
Оргкомітет, на основі статистичного аналізу результатів проведення конкурсу, з урахуванням зауважень та пропозицій, готує та надсилає звіт до Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України, висвітлює підсумки проведення змагань у засобах масової інформації.

8. Фінансування конкурсу

Організація та проведення конкурсу здійснюється за рахунок доброчинних внесків його учасників, окремих спонсорів.
Кошти перераховуються на поточний рахунок Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти: П/р 26004030179431 в національній валюті Код ЄДРПОУ: 26252259 у Радянському відділенні Київської міської філії АКБ „Укрсоцбанк”, МФО 322012 (з поміткою – „Конкурс „Лелека”).   


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.


Інформація про підсумки Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Лелека-2009” та про підготовку до конкурсу „Лелека-2010”


 

Інформація
про підсумки Всеукраїнського інтерактивного
історичного конкурсу „Лелека-2009”
та про підготовку до конкурсу „Лелека-2010”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Лелека” 25 квітня 2009 року вперше відбувся Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс „Лелека” базі Центру „Обдарованість” Запорізького технічного ліцею та Класичного приватного університету за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.
У конкурсі взяли участь 4 967 учнів 5-11 класів з 327 загальноосвітніх навчальних закладів Автономної Республіки Крим, 12 областей та м. Севастополя.
Під час проведення очного туру кожний учасник індивідуально отримав завдання, які мали три рівня складності та відповідали шкільній програмі. За підсумками конкурсу, відповідно до набраних балів, учасники були нагороджені наступними сертифікатами:
1. «Золотий лелека» – 1894 учні, які показали високий результат;
2. «Срібний лелека» - 1439 учнів, які показали результати середнього рівня;
3. «Сертифікат учасника» – 1634 учні, які показали низький результат.

Аналіз статистичних даних вказує на особливу зацікавленість участі у конкурсі юних істориків учнів 6-го класу (понад 20%). Також високу активність виявили учні 7 – 8 класів ( біля 19%). Найменше учасників минулорічного історичного змагання серед учнів 9 класу, але це пояснюється тим, що кількість дев`ятих класів у минулому році була досить мала.
Таблиця 1
Розподіл кількості учасників конкурсу по класах

Клас 5 6 7 8 9 10
Кількість учасників 761 1079 888 899 181 719

Нажаль, у минулому навчальному році на місцях не була проведена належна робота щодо популяризації конкурсу, тому тільки учні з 14 регіонів взяли активну участь у ньому. Найбільша кількість учасників випробувала себе в інтелектуальному історичному змаганні з Волинської (1095 учнів), Львівської (769 учнів), Запорізької (758 учнів), Харківської (515 учнів) та Черкаської (456 учнів) областей.

Таблиця 2
Кількість учасників конкурсу по регіонах України

Код області Область Кількість учнів
01000 Автономна Республіка Крим 199
31000 м. Севастополь 87
02000 Вінницька 152
03000 Волинська 1095
04000 Дніпропетровська 36
08000 Запорізька 758
11000 Кіровоградська 302
12000 Луганська 163
13000 Львівська 769
16000 Полтавська 317
20000 Харківська 515
22000 Хмельницька 84
23000 Черкаська 456
25000 Чернігівська 34
Всього 4967

Найбільше учасників залучено до участі у конкурсі координаторами:
• Завалко Тетяна Анатоліївна (відділ освіти Черкаської РДА м.Черкас – 345 учнів);
• Зінчук Наталія Петрівна (відділ освіти Ратнівської РДА Волинської обл. – 250 учнів);
• Петренко Олена Олександрівна (смт. Зачепилівка Харківської обл. – 174 учня);
• Працюк Анжеліка Липівна (м. Первомайський Харківської обл. – 180 учнів);
• Гібляк Галина Василівна (м. Сокаль Львівської обл. – 169 учнів);
• Замора Любов Миколаївна (м. Рубіжне Луганської обл. – 116 учнів).

Найбільше учасників конкурсу представили загальноосвітні навчальні заклади:

• Луцька гімназія № 4 – 182 учні. Координатор Шиць Андрій Анатолійович;
• НВК: „ЗОШ № 25 – природничо- математичний ліцей” м. Кіровограда – 162 учні. Координатор Пінчук Валерія Дмитрівна;
• ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Самбора Львівської обл. – 138 учнів. Координатор Кочерган Надія Василівна;
• Харківська гімназія № 82 – 136 учнів. Координатор Ткаленко Оксана Юріївна.
• НВК Лівадійської селищної ради м.Ялти АРК – 105 учнів. Координатор Александрова Людмила Вікторівна;
• гімназія № 27 м. Запоріжжя – 105 учнів. Координатор Розсоловська Ірина Володимирівна;
• спеціалізована школа № 6 м.Лубен Полтавської області – 103 учні. Координатор Абрамова Наталія Федорівна.

За результатами участі у конкурсі доцільно відзначити загальноосвітні навчальні заклади, учні яких показали:
найбільше максимальних результатів:
5 учнів - НВК № 3 м. Сміли Черкаської області. Координатор Золотоверха Олена Іванівна;
найбільше відмінних результатів:
86 учнів - НВК: „ЗОШ № 25 – природничо - математичний ліцей” м. Кіровограда. Координатор Пінчук Валерія Дмитрівна;
найбільше результатів середнього рівня:
80 учнів – Луцька гімназія № 4. Координатор Шиць Андрій Анатолійович.

Результати проведення конкурсу юних істориків свідчить про велику і копітку роботу вчителів, за кожним досягненням учня - його власна праця та праця наставника, який бажає навчити дитину мислити і діяти у нашому складному сьогоденні за допомогою знань з історії.
Зважаючи на те, що Всеукраїнський інтерактивний історичний конкурс «Лелека» є першим конкурсом гуманітарного профілю серед подібних змагань, враховуючи позитивні відгуки місцевих координаторів та учнів-учасників, на місцях необхідно активніше сприяти проведенню цих змагань .
Також у 2010 році буде здійснено структурування координаційних центрів. Зазначені центри можуть створюватися на базі відповідних районних і міських відділів освіти, загальноосвітніх навчальних закладів. Координаторами можуть бути активні високопрофесійні вчителі, зацікавлені у популяризації конкурсу, працівники відповідних управлінь освіти та методичних підрозділів.
Для впорядкування роботи координаційних центрів необхідно:
1. Координатору загальноосвітнього навчального закладу, який самостійно буде взаємодіяти з організаторами конкурсу, необхідно зареєструватися та надати інформацію про себе на електронну адресу hromadosvita@meta.ua; надіслати заявку (не менше, ніж на 10 учасників) електронною та звичайною поштою до 25 березня 2010 року на адресу Оргкомітету разом з копією квитанції про благодійний внесок.
2. Якщо вчитель (шкільний координатор) працює під керівництвом районного (міського) координатора, то подає йому всі необхідні дані про учасників свого навчального закладу. Районний (міський) координатор оформляє єдину заявку, в якій вказує усі загальноосвітні навчальні заклади та кількість учасників по класах.
information.docx [18.65 Kb] (завантажень: 33)   


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Інформація

про підсумки Всеукраїнського інтерактивного

історичного конкурсу „Лелека-2009”

та про підготовку до конкурсу „Лелека-2010”

На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Лелека” 25 квітня 2009 року вперше відбувся Всеукраїнський історичний інтерактивний конкурс „Лелека” базі Центру „Обдарованість” Запорізького технічного ліцею та Класичного приватного університету за підтримки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки України.

У конкурсі взяли участь 4 967 учнів 5-11 класів з 327 загальноосвітніх навчальних закладів Автономної Республіки Крим, 12 областей та м. Севастополя.

Під час проведення очного туру кожний учасник індивідуально отримав завдання, які мали три рівня складності та відповідали шкільній програмі. За підсумками конкурсу, відповідно до набраних балів, учасники були нагороджені наступними сертифікатами:

 1. «Золотий лелека» – 1894 учні, які показали високий результат;

2. «Срібний лелека» - 1439 учнів, які показали результати середнього рівня;

3. «Сертифікат учасника» – 1634 учні, які показали низький результат.

Аналіз статистичних даних вказує на особливу зацікавленість участі у конкурсі юних істориків учнів 6-го класу (понад 20%). Також високу активність виявили учні 7 – 8 класів ( біля 19%). Найменше учасників минулорічного історичного змагання серед учнів 9 класу, але це пояснюється тим, що кількість дев`ятих класів у минулому році була досить мала.

^ Таблиця 1

Розподіл кількості учасників конкурсу по класахКлас

5

6

7

8

9

10

^ Кількість учасників

761

1079

888

899

181

719

Нажаль, у минулому навчальному році на місцях не була проведена належна робота щодо популяризації конкурсу, тому тільки учні з 14 регіонів взяли активну участь у ньому. Найбільша кількість учасників випробувала себе в інтелектуальному історичному змаганні з Волинської (1095 учнів), Львівської (769 учнів), Запорізької (758 учнів), Харківської (515 учнів) та Черкаської (456 учнів) областей.

Таблиця 2

Кількість учасників конкурсу по регіонах України

^ Код області

Область

Кількість учнів

01000

Автономна Республіка Крим

199

31000

м. Севастополь

87

02000

Вінницька

152

03000

Волинська

1095

04000

Дніпропетровська

36

08000

Запорізька

758

11000

Кіровоградська

302

12000

Луганська

163

13000

Львівська

769

16000

Полтавська

317

20000

Харківська

515

22000

Хмельницька

84

23000

Черкаська

456

25000

Чернігівська

34
Всього

4967

Найбільше учасників залучено до участі у конкурсі координаторами:

 • Завалко Тетяна Анатоліївна (відділ освіти Черкаської РДА м.Черкас – 345 учнів);

 • Зінчук Наталія Петрівна (відділ освіти Ратнівської РДА Волинської обл. – 250 учнів);

 • Петренко Олена Олександрівна (смт. Зачепилівка Харківської обл. – 174 учня);

 • Працюк Анжеліка Липівна (м. Первомайський Харківської обл. – 180 учнів);

 • Гібляк Галина Василівна (м. Сокаль Львівської обл. – 169 учнів);

 • Замора Любов Миколаївна (м. Рубіжне Луганської обл. – 116 учнів).

Найбільше учасників конкурсу представили загальноосвітні навчальні заклади: • Луцька гімназія № 4 – 182 учні. Координатор Шиць Андрій Анатолійович;

 • НВК: „ЗОШ № 25 – природничо- математичний ліцей” м. Кіровограда – 162 учні. Координатор Пінчук Валерія Дмитрівна;

 • ЗОШ І-ІІІ ст. № 1 м. Самбора Львівської обл. – 138 учнів. Координатор Кочерган Надія Василівна;

 • Харківська гімназія № 82 – 136 учнів. Координатор Ткаленко Оксана Юріївна.

 • НВК Лівадійської селищної ради м.Ялти АРК – 105 учнів. Координатор Александрова Людмила Вікторівна;

 • гімназія № 27 м. Запоріжжя – 105 учнів. Координатор Розсоловська Ірина Володимирівна;

 • спеціалізована школа № 6 м.Лубен Полтавської області – 103 учні. Координатор Абрамова Наталія Федорівна.

За результатами участі у конкурсі доцільно відзначити загальноосвітні навчальні заклади, учні яких показали:

найбільше максимальних результатів:

5 учнів - НВК № 3 м. Сміли Черкаської області. Координатор Золотоверха Олена Іванівна;

найбільше відмінних результатів:

86 учнів - НВК: „ЗОШ № 25 – природничо - математичний ліцей” м. Кіровограда. Координатор Пінчук Валерія Дмитрівна;

найбільше результатів середнього рівня:

80 учнів – Луцька гімназія № 4. Координатор Шиць Андрій Анатолійович.

Результати проведення конкурсу юних істориків свідчить про велику і копітку роботу вчителів, за кожним досягненням учня - його власна праця та праця наставника, який бажає навчити дитину мислити і діяти у нашому складному сьогоденні за допомогою знань з історії.

Зважаючи на те, що Всеукраїнський інтерактивний історичний конкурс «Лелека» є першим конкурсом гуманітарного профілю серед подібних змагань, враховуючи позитивні відгуки місцевих координаторів та учнів-учасників, на місцях необхідно активніше сприяти проведенню цих змагань .

Також у 2010 році буде здійснено структурування координаційних центрів. Зазначені центри можуть створюватися на базі відповідних районних і міських відділів освіти, загальноосвітніх навчальних закладів. Координаторами можуть бути активні високопрофесійні вчителі, зацікавлені у популяризації конкурсу, працівники відповідних управлінь освіти та методичних підрозділів.

Для впорядкування роботи координаційних центрів необхідно:

1. Координатору загальноосвітнього навчального закладу, який самостійно буде взаємодіяти з організаторами конкурсу, необхідно зареєструватися та надати інформацію про себе на електронну адресу hromadosvita@meta.ua; надіслати заявку (не менше, ніж на 10 учасників) електронною та звичайною поштою до 25 березня 2010 року на адресу Оргкомітету разом з копією квитанції про благодійний внесок.

2. Якщо вчитель (шкільний координатор) працює під керівництвом районного (міського) координатора, то подає йому всі необхідні дані про учасників свого навчального закладу. Районний (міський) координатор оформляє єдину заявку, в якій вказує усі загальноосвітні навчальні заклади та кількість учасників по класах.


^ Заявка на участь у конкурсі


 

Інформуємо також, що відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 09.02.2010 № 92 „Про зміни до наказу Міністерства освіти і науки України від 23.02.2009 № 157 „Про проведення Всеукраїнського інтерактивного історичного конкурсу „Лелека” інтелектуальні змагання „Лелека – 2010” відбудуться 17 квітня 2010 року. Заявки на участь у ньому будуть прийматися до 25 березня 2010 року (додаток 2) за адресою: 03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, кім. 48, Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти. Просимо сприяти організації проведення конкурсу на місцях.
Отримати інформацію щодо умов проведення конкурсу можна за тел. (044)520-12-07; (050)145 46 31; (097) 992 37 05. Е-mail: hromadosvita@meta.ua


ЗАЯВКА
на участь у Всеукраїнському інтерактивному конкурсі з історії
«Лелека – 2010»

5 клас 6
клас 7
клас 8
клас 9 клас 10 клас 11 клас Разом
учасників
Кількість завдань
ЗНЗ
(повна назва)

Адреса місця проведення конкурсу:
Поштовий індекс__________________________________________________
Область, район ____________________________________________________
Населений пункт __________________________________________________
Вулиця, номер будинку______________________________________________
Назва ЗНЗ ______________________________________________________ ____________________________________________________________________
Контактні телефони ЗНЗ: роб.т._______________ моб.т. _________________
Тел./факс ________________________________________________________
Електронна адреса ________________________________________________
Координатор (прізвище, ім’я, по-батькові, посада)______________________
Телефони координатора ____________________________________________
Електронна адреса__________________________________________________
Заявки на групу не менше 10 учасників та доброчинний внесок 12 грн. від одного учасника приймаються до 25 березня 2010 року.
Заявки (разом з копією квитанції про оплату) надсилаються електронною (e-mail: hromadosvita@meta.ua) та звичайною поштою на адресу Оргкомітету: 03037, м. Київ, вул. Освіти, 6, кім. 48; Всеукраїнська Спілка викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти.
Cайт: http://gromad-osvita.org.ua
Телефони для довідок: (044) : (044) 520-12-07; (050) 145 46 31
Кошти перераховуються на поточний рахунок Всеукраїнської Спілки викладачів суспільних дисциплін і громадянської освіти: П/р 26004030179431 в національній валюті Код ЄДРПОУ: 26252259 у Радянському відділенні Київської міської філії АКБ „Укрсоцбанк”, МФО 322012 (з поміткою – „Конкурс „Лелека”).


zayavka.docx [12.68 Kb] (завантажень: 36)   


 

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь. Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.

Схожі:

Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, департаменти (управління) освіти І науки обласних, Київської...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки, Київської, Севастопольської...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни пр. Перемоги
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління (департаменти) освіти І науки обласних, Київської...
Міністерство освіти І науки україни iconСтр с. 180 Міністерство освіти І науки україни
З метою вдосконалення функціонування гімназій, ліцеїв, колегіумів Міністерство освіти І науки України роз’яснює застосування окремих...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни
Міністерство освіти І науки України надсилає для практичного використання інструктивно-методичні рекомендації щодо вивчення
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки, молоді та спорту україни
Міністерство освіти І науки, молоді та спорту Автономної Республіки Крим, управління освіти І науки обласних, Київської та Севастопольської...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни
Міністерство освіти І науки України вносить наступні зміни І доповнення до Методичних рекомендацій із питань порядку формування штатів...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки україни лист
Міністерство освіти І науки України надсилає для практичного використання методичний лист “Організація та зміст навчально-виховного...
Міністерство освіти І науки україни iconМіністерство освіти І науки України Національна академія наук України...
Відповідно до Положення про Міністерство освіти І науки України, затвердженого Указом Президента України від 07. 06. 2000 №773, постанови...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка