Загальна характеристика підприємства
Скачати 44.23 Kb.
НазваЗагальна характеристика підприємства
Дата конвертації13.03.2013
Розмір44.23 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Банк > Документы


  1. Загальна характеристика підприємства.


Повна назва – Корпорація _______________________________________________________

Скорочена назва – _____________________________________________________________

Код за ЄДРПОУ – ______________________________________________________________

Зареєстровано - Московською районною у місті Києві державною адміністрацією 02 грудня 1999 року номер реєстраційної справи _______________________. Перереєстрація здійснена у зв’язку з перейменуванням районів у м. Києві станом на 05 листопада 2002 року за № _________________.

Види діяльності (ЗКНГ)

19900

Господарське управління промисловістю

84500

Маркетингові дослідження, консультації по питаннях комерційної діяльності, фінансів та управління, з ознакою зовнішньоекономічної діяльності

72200

Зовнішня торгівля недержавних організацій, з ознакою зовнішньоекономічної діяльності


^ Форма власності – Колективна, код за КФВ – 20.

Місцезнаходження підприємства: ______________________________________________________

Керівник: ___________________________________________________________________________


  1. Історична довідка.


Корпорація “_______________________________” – одна із найпотужніших промислових структур по виробництву текстильної продукції в Україні.

Корпорація заснована у 1999 році в м. Києві. В її склад зараз входить цілий ряд підприємств прядильного, текстильного, трикотажного, текстильно-галантерейного, килимового, швейного виробництв, та також дослідні інститути текстильної промисловості та по переробці натуральної і штучної сировини, а також підприємства по переробці та продажу поліетилену, інших товарів як власного виробництва так і супутніх товарів. Загальна чисельність робітників Корпорації перевищує 7000 чоловік. Великі підприємства Корпорації “_______________________” розташовані в базових регіонах України. Це такі міста, як Київ, Харків, Одеса, Сімферополь, Кривий Ріг, Рівне, Умань (Черкаська обл.), Коростень (Житомирська обл.), Дубровиця (Рівненська обл.). Всі підприємства Корпорації мають централізоване управління, свої охоронні складські приміщення, під’їзні залізничні колії і обладнання, які дозволяють виконувати весь комплекс підготовчо – допоміжних робіт по прийманню, зберіганню і відправці продукції промислового призначення. Високо професіональний персонал, який має досвід роботи з іноземними партнерами, володіє маркетинговим запасом з розвинутою інфраструктурою, як своїх зв’язків і можливостей, так і наших колег в середині України. Корпорація “___________________________” має дочірні підприємства в задачу яких входять маркетингові дослідження, координація поставок і збуту синтетичних і хімічних волокон, акрилових і поліефірних ниток, напіввовняної і бавовняної пряжі, поліетилену високого і низького тиску, як для свого використання, так і для сторонніх замовників. Кваліфікований персонал Корпорації добре обізнаний з технічними параметрами, конкурентоспроможністю і сферою застосування продукції як в Україні, так і в Росії, Р.Бєларусь, Польщі, Румунії, країн Прибалтики, Словакії і т.д. Є самостійним юридичним лицем і не державною одиницею по формі власності. Корпорація оперативно взаємодіє і постійно знаходиться в сфері інтересів Міністерства Промислової Політики України, має підтримку і поважне відношення фінансових і банківських інститутів України.


  1. ^ Економічне обґрунтування


Ми раді та зацікавлені розглянути проект створення спільного підприємства по виробництву та реалізації пряжі іноземного виробництва, в даному випадку румунського.

Проте наша зацікавленість обмежена в часі.

Ми раді запросити до співробітництва зацікавлених осіб та створити на базі одного чи декількох підприємств, що входять до складу Корпорації “________________________________” спільного підприємства по виробництву пряжі в Україні.

Слід зазначити, що ми зацікавлені більше у виробництві пряжі, ніж просто у реалізації готової продукції іноземного виробництва. Дане запрошення до співробітництва має під собою реальні події, що мають місце на ринку України.

В разі реалізації імпортної пряжі запропонована Вами ціна 3,3 долара США за 1 кг, може бути збільшена лише до 3,7 долара США за 1 кг. Це пов’язано з великою пропозицією різноманітної пряжі, іноземного походження на ринку України. Витрати на розмитнення імпортної продукції для продажу на ринку, визначені на рівні не менше ніж 0,70 долара США за 1 кг продукції. Пов’язано це зі специфікою Чинного законодавства України. Для вирішення питання по розмитненню продукції необхідно знайти компанію чи декілька компаній, що постійно взаємодіють з митними органами, та мають певний досвід співпраці. Тоді можливо, звести дані витрати до 0,25 долара США за 1 кг продукції. В даному випадку, прибуток від такої операції може скласти трохи більше 1% (одного відсотка) на долю кожного із зацікавлених сторін. Таке положення не особливо буде сприяти розвитку взаємовигідного партнерства та співробітництва.

Крім того, ціна на рівні 3,7 долара за 1 кг пряжі можлива за умови постійних рівномірних поставок на рівні не менше ніж 1200 тонн щороку.

Наш варіант вирішення питання - створення спільного виробництва з урахуванням перерозподілу витрат. Тоді запропонована Вами схема розподілу прибутку буде цікава для розгляду всіма зацікавленими сторонами. Ми зацікавлені обговорити різні можливі варіанти створення спільного виробництва пряжі на Україні.

Проте, нас може зацікавити пропозиція реалізації з розстрочкою платежу готової продукції, а саме пряжі імпортного виробництва, з урахуванням витрат та перерозподілом прибутків. Конкретні умови щодо продажу з відстрочкою платежу – це строком на 30 днів товарний кредит з можливою заставою майна (рухомого чи нерухомого), на умовах обумовлених додатково за згодою сторін.
^ 4. Оцінка і страхування ризику
Для мінімізації ризику необхідно проаналізувати

  • Ступінь ризику

В нашому випадку ризик невеликий оскільки діяльність Корпорації є добре освоєною з середнім ступенем ризику;

  • Ступінь ймовірності досягнення очікуваних результатів

Корпорація має всі підстави та можливості для вивчення можливостей ринку та здатна укласти договори на поставку продукції, що планується закупити. Крім того, ведуться переговори на предмет додаткових залучень інвестицій шляхом залучення потенційних покупців по поставках на умовах товарного кредиту строком не більше ніж 1 місяць з дотриманням курсу іноземних валют станом на момент проведення взаєморозрахунків.

Рентабельність діяльності на 2003 рік

Прибутки невисокі, але доволі стабільні з урахуванням вимог сплатити вчасно суму за реалізовану продукцію.  1. Забезпечення повернення товарного кредиту


Корпорація “_______________________” виступить майновим поручителем, передавши зацікавленій стороні у заставу рухоме чи нерухоме майно або обладнання загальною оціночною вартістю рівною ціні товару отриманого для реалізації.

З повагою,

Генеральний Директор ________________


Схожі:

Загальна характеристика підприємства iconРозділ Загальна характеристика
Розділ Загальна характеристика написати офіційну назву підприємства
Загальна характеристика підприємства iconПитання до іспиту з курсу "Практикум з психології"
Н. Методики дослідження уваги людини, їх загальна характеристика. 15. Методики дослідження мотивації людини, їх загальна характеристика....
Загальна характеристика підприємства icon„Планування виробництва продукції підприємства”
Розділ Характеристика господарської діяльності підприємства тов „Компанія „Хімпрогрес”” 24
Загальна характеристика підприємства iconРозділ І. Загальна оцінка стану діяльності підприємства
Стан діяльності підприємства ват „Галактон” можна охарактеризувати за наступними показниками
Загальна характеристика підприємства iconТипова програма комплексної перевірки професійно-технічного навчального...
Розділ І. Загальна характеристика та організаційно-правові засади діяльності суб’єкта професійно-технічної освіти
Загальна характеристика підприємства iconУрок на тему: «Клас Плазуни. Загальна характеристика: середовище...
«Клас Плазуни. Загальна характеристика: середовище існування, особливості будови, процесів життєдіяльності»
Загальна характеристика підприємства iconРеферат на тему
Змістово-типологічна характеристика економічної безпеки підприємства (організації). Аналітична оцінка рівня економічної безпеки підприємства...
Загальна характеристика підприємства icon2 Загальна характеристика революції
Введення. Актуальність теми
Загальна характеристика підприємства iconУрок з географії на тему «Інші держави сусіди України. Загальна суспільно...
«Інші держави – сусіди України. Загальна суспільно – географічна характеристика Словаччини та Угорщини. Зв’язки з Україною.»
Загальна характеристика підприємства icon7: Управління трудовими ресурсами торговельного підприємства
Характеристика трудових ресурсів торговельного підприємства та задачі управління ними
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка