З конкурсних торгів Гриньова М. О
Скачати 55.32 Kb.
НазваЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Дата конвертації30.03.2013
Розмір55.32 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Банк > Конкурс
Протокол

_119_ від "19" вересня 2012 року

засідання комітету конкурсних торгів щодо розгляду пропозицій конкурсних торгів на предмет їх відповідності вимогам
документації конкурсних торгів

Управління головного Каховського магістрального каналу
Присутні:
Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов С. В.

Заступник голови комітету

з конкурсних торгів Гриньова М. О.

Члени комітету з конкурсних торгів:

Пінчук І. А.

Хібовська Н. Б.

Шевченко О. В.


Порядок денний:
  1. Розгляд пропозицій конкурсних торгів на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1, на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1, затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 26.07.2012 р. (протокол № 105).

  2. Визначення учасників конкурсних торгів, пропозиції яких допускаються до оцінки на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1 (оголошення про торги № 259147 (ТРП), інформаційного бюлетеня «Вісник державних закупівель» № 94 (696) від 06.08.2012 року).Слухали:
1. Голова комітету з конкурсних торгів Шестопалов Сергій Володимирович вніс на розгляд комітету з конкурсних торгів питання про розгляд пропозицій учасників торгів на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1, затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 26.07.2012 р. (протокол № 105) (далі - документація конкурсних торгів).

Як вбачається із протоколу розкриття пропозицій конкурсних торгів від 06 вересня 2012 р. № 110, на закупівлю фарби та лаки, код – 24.30.1, отримано чотири пропозиції конкурсних торгів, що надійшли від товариства з обмеженою відповідальністю "Карнеол", товариства з обмеженою відповідальністю "Южная лакокрасочная компания", товариства з обмеженою відповідальністю "Лакофарба ЛТД" та товариства з обмеженою відповідальністю «Науково-виробничого підприємства «Запоріжжяхімстандарт».

За результатами розгляду вищевказаних пропозицій конкурсних торгів на предмет їх відповідності вимогам документації конкурсних торгів з’ясовано наступне.

^ Пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Карнеол" та ТОВ "Лакофарба ЛТД" вимогам документації конкурсних торгів не відповідають:

Згідно вимог пункту 5 розділу I Переліку документів щодо підтвердження відповідності учасника кваліфікаційним критеріям та вимогам замовника (Додаток 1) документації конкурсних торгів, кожний учасник має надати, зокрема, Інформаційну довідку про відсутність провадження у справі про банкрутство, визнання банкрутом, перебування у процедурі банкрутства Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головного управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, визнання банкрутом, перебування у процедурі банкрутства.

Типовим стандартом надання адміністративної послуги з видачі довідок з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 11.11.2011 року № 3305/5, зареєстрованим в Мін’юсті 14.11.2011 за № 1297/20035, визначено, що інформаційна довідка з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, надається за письмовим запитом юридичної особи або фізичної особи - підприємця стосовно порушення щодо нього (заявника) провадження у справі про банкрутство, визнання банкрутом, перебування у процедурі банкрутства, відповідним структурним підрозділом Головного управління юстиції Міністерства юстиції України в Автономній Республіці Крим, головними управліннями юстиції в областях, містах Києві та Севастополі, що забезпечують реалізацію повноважень у сфері банкрутства, за місцезнаходженням боржника.

Натомість пропозиція ТОВ «Карнеол» містить оригінал скороченого витягу з Єдиної бази про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство від 20 серпня 2012 року № 62894, виданого Харківською філією державного підприємства "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.

Крім цього, текст основних умов договору про закупівлю пропозиції конкурсних торгів ТОВ «Карнеол» не відповідає умовам документації конкурсних торгів, так як через значну кількість граматичних помилок, його практично неможливо прочитати.

Аналогічний недолік має і пропозиція ТОВ "Лакофарба ЛТД", яка містить оригінал повного витягу з Єдиної бази про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство від 30.08.2012 року № 66886, виданого Державним підприємством "Інформаційний центр" Міністерства юстиції України.

Таким чином, вищевказаними учасниками торгів замість інформаційної довідки надано скорочений та повний витяги з Єдиної бази даних про підприємства, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, що не передбачено умовами документації конкурсних торгів.

На підставі вищевикладеного Замовник дійшов висновку про те, що пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Карнеол" та ТОВ "Лакофарба ЛТД" не відповідають умовам документації конкурсних торгів.

Згідно п. 3 ч. 1 статті 29 Закону України “Про здійснення державних закупівель” від 30.06.2010 року № 2289-VI із змінами (далі – Закон), Замовник відхиляє пропозицію конкурсних торгів, зокрема, у разі якщо пропозиція конкурсних торгів не відповідає умовам документації конкурсних торгів.

За таких обставин, на підставі вищевказаних положень Закону, пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Карнеол" та ТОВ "Лакофарба ЛТД» на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1, підлягають відхиленню у зв’язку із їх невідповідністю вимогам документації конкурсних торгів.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.

2. За результатами детального вивчення пропозицій конкурсних торгів учасників торгів ТОВ "Южная лакокрасочная компания" та ТОВ “Науково-виробничого підприємства “Запоріжжяхімстандарт” встановлено, що зазначені пропозиції відповідають вимогам документації конкурсних торгів.

Враховуючи викладене, пропонується допустити зазначених учасників до оцінки пропозицій конкурсних торгів.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.

3. Згідно із ч. 2 ст. 29 Закону, Учасник, пропозиція конкурсних торгів якого відхилена, повідомляється про це із зазначенням аргументованих підстав протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення. Інформація про відхилення пропозиції оприлюднюється відповідно до статті 10 цього Закону.

Враховуючи викладене, пропонується надіслати учасникам відкритих торгів, пропозиції яких було відхилено, повідомлення про це із зазначенням аргументованих підстав та оприлюднити інформацію про відхилення пропозицій конкурсних торгів у порядку та строки, що встановлені статтями 10, 29 Закону.

Голова комітету конкурсних торгів запропонував провести голосування з даного питання. Усі присутні голосували „ЗА” одностайно.
Ухвалили:
1. Відхилити пропозиції конкурсних торгів ТОВ "Карнеол" та ТОВ "Лакофарба ЛТД" на закупівлю: фарби та лаки, код – 24.30.1 у зв’язку із їх невідповідністю вимогам документації конкурсних торгів.

2. До оцінки пропозицій конкурсних торгів допустити: ТОВ «Южная лакокрасочная компания» та ТОВ «НВП «Запоріжжяхімстандарт».

3. Доручити секретарю комітету з конкурсних торгів надіслати учасникам відкритих торгів, пропозиції яких відхилені, повідомлення про це із зазначенням аргументованих підстав протягом трьох робочих днів з дати прийняття такого рішення.


Схожі:

З конкурсних торгів Гриньова М. О iconКонкурсних торгів Гриньова М. О
«Прокату сортового гарячекатаного» код 27. 10. 6, затвердженої рішенням комітету з конкурсних торгів від 27. 04. 2012 року (протокол...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Внесення змін до документації конкурсних торгів на закупівлю: Труби сталеві, Код – 27. 22. 1, затвердженої рішенням комітету з конкурсних...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconКонкурсних торгів Гриньова М. О
Розгляд пропозицій конкурсних торгів на закупівлю: код 33. 20. 5 «Прилади для вимірювання фізичних та хімічних величин» Тепловізор...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗ конкурсних торгів Гриньова М. О
Труби сталеві. Код – 27. 22. 1, затвердженої на засіданні комітету з конкурсних торгів від 26. 01. 2012 р. (протокол №13) (оголошення...
З конкурсних торгів Гриньова М. О icon33 від ­­­­­12 березня 2012 року засідання комітету з конкурсних...
Заст голови комітету з конкурсних торгів Гриньова М. О. внесла на розгляд питання про здійснення закупівлі електричної енергії (код...
З конкурсних торгів Гриньова М. О icon34 від ­­­­­12 березня 2012 року засідання комітету з конкурсних...
Заст голови комітету з конкурсних торгів Гриньова М. О. внесла на розгляд питання про здійснення закупівлі електричної енергії (код...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон). Терміни,...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону «Про здійснення державних закупівель» (далі – Закон). Терміни,...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconДокументація конкурсних торгів для підготовки учасниками пропозицій...
Документація конкурсних торгів розроблена на виконання вимог Закону України "Про здійснення державних закупівель". Терміни, які використовуються...
З конкурсних торгів Гриньова М. О iconЗасідання комітету з конкурсних торгів щодо внесення змін до документації...
Продовження строку подання І розкриття пропозицій конкурсних торгів та інформування учасників про зміни, внесені до документації...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка