Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса
НазваБізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса
Сторінка1/8
Дата конвертації06.03.2013
Розмір0.8 Mb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Банк > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8


БІЗНЕС-ПЛАНРозробник

Кащенко Лариса Вікторівна

Домашня адреса

Дніпропетровська обл., м. Першотравенська, вул. Гагаріна буд. 37 кв.40

Телефон

-

Найменування проекту

Бізнес-план нового підприємства в сфері надання фото послуг

Назва підприємства

ТОВ “Фуджі фото сервіс

Дата розробки

15 березня 2008 року

Вартість проекту

318 тис. грн.

Сума, яка була розрахована до фінансування, грн..

972,23 тис. грн. (176,8 тис. доларів США), у тому числі власні кошти ініціаторів проекту 312,23 тис. грн.

Місто реалізації проекту

м. Дніпропетровськ

1. РЕЗЮМЕ

1.1. Заявник.

ТОВ “Фуджі фото сервіс”.

1.2. Адреса заявника.

Місто Дніпропетровськ, вул. Мечнікова (центр міста). Банківські реквізити: розрахунковий рахунок – 1231910034063 у Дніпропетровському відділенні регіонального управління “Приватбанку” України. МФО – 503456, телефон: 22-72-99, факс: 22-72-99.

1.3. Найменування проекту.

Бізнес-план нового підприємства в сфері надання фото послуг.

1.4. Коротке описання проекту.

Даний проект являє собою створення нового підприємства, шляхом реєстрації товариства з обмеженою відповідальністю з трьома засновниками й участю позикового капіталу у формі лізингу чи кредиту на покупку устаткування в сфері надання послуг фотодруку, редагування і відновлення фотознімків і продажу супутніх товарів. У виробництві планується використовувати машину для печатки фотознімків і проявлення фотоплівок "Frontіer", що забезпечує високу продуктивність друку – 5 тис. фотознімків у годину, дозволяє працювати як з цифровими файлами, так і з фотоплівками і забезпечує висока якість фотознімків. Передбачається здійснити розгортання бізнесу-проекту протягом 5,5 років, (у тому числі 6 місяців – підготовча стадія) із середньорічною чисельністю персоналу в перший рік – 21 чоловік ( до кінця 6-го року – 45 чоловік). Для успішної реалізації проекту необхідно забезпечити виторг не менш 954 тис. грн. у перший рік реалізації проекту. Прогноз рівня попиту показує, що до кінця 5-го року виторг можна буде збільшити до 6000 тис. грн. Необхідна виробнича площа – 80 кв. метрів, приміщення під офіс і торговий зал – 120 кв. метрів. Приміщення планується узяти під оренду.

^ 1.5. Місце реалізації проекту.

Специфіка діяльності в сфері надання фото послуг вимагає особливої уваги до місця розташування майбутньої фірми. Для фото центра необхідно, щоб його місце розташування було як можна більш зручним для жителів міста – його потенційних клієнтів. У той же час, необхідно враховувати також і місце розташування конкурентів, а також вартість і наявність необхідних площ у даному районі. З метою виявлення найбільш вдалого місця розташування фото центра були оцінені переваги і недоліки місця знаходження майбутньої фірми на декількох центральних вулицях міста.

Було виявлено, що найбільш вигідним місцем розташування буде центр міста – Центр побутового обслуговування, що знаходиться поблизу Торгівельного центру. Недоліком такого розміщення є безпосередня близькість від конкурентів. Передбачається взяти приміщення розміром 200 кв. метрів в оренду. Договір оренди передбачає виконання капітального ремонту приміщення і зовнішнього ремонту будинку на суму 30 тис. доларів США і щомісячну орендну плату в розмірі 1000 гривень. Договір укладається терміном на 20 років. Крім того, планується взяти під оренду склад по вулиці Хлібній площею 50 кв. метрів.

^ 1.6. Загальна вартість проекту, грн.

Фінансові ресурси, необхідні для здійснення проекту складають 972,23 тис. грн. (176,8 тис. доларів США), у тому числі власні кошти ініціаторів проекту 312,23 тис. грн. Іншу суму планується одержати шляхом придбання машини для проявлення і друкування фотознімків (120 тис. доларів США) по лізингу. Лізингові платежі будуть здійснюватися щорічно. Бажана сума оплати послуг лізингу складає 50% від вартості устаткування (60 тис. доларів США).

1.7. Сума фінансування зі сторони центру зайнятості, грн.

Не передбачається.

1.8. Цілі, які повинні бути досягнути у результаті реалізації проекту.

В даний час ринок фото послуг розвивається досить високими темпами, і хоча підвищений інтерес до послуг фото фірм починає вгасати, даний вид товарів завжди буде користатися популярністю, тому що фотографії стали невід'ємною частиною життя будь-якої родини. Потенційними споживачами фірми є як постійно проживаюче населення міста Дніпропетровська, так і гості міста. Цільовим сегментом для фірми є всі родини і самотні люди, крім пенсіонерів. Потенційна місткість ринку складе 541 тис. плівок у рік – попит на фотоплівку і проявлення, 19476 тис. у рік на печатку фотознімків, а також близько 8,5 тис. фотоапаратів у рік (вважаючи, що кожна десята родина буде купувати раз у рік новий фотоапарат). Крім того, послуги цифрового друку, ринок яких перебуває в стадії формування, будуть користатися великим попитом з ростом добробуту населення. Основною метою проектованої фірми буде комплексна стратегія по зниженню цін, підвищенню якості і рівня обслуговування з метою проникнення на ринок і розширення обсягу продажів.

Прогнозована частка ринку проектованої фірми в перший рік складе близько 10%, що приблизно дорівнює 584,28 тис. фотознімків у рік.

У даний момент на ринку м. Дніпропетровська працюють близько 10 фірм, що надають фото послуги, причому найбільш великими і потенційно серйозними конкурентами є лише 2-3 фірми. Слід зазначити, що устаткування практично усіх фото фірм значно застаріло, є малопродуктивним і, найчастіше не дозволяє одержувати знімки високої якості. Крім того, у Дніпропетровську не існує великого спеціалізованого центра по наданню комплексних недорогих фото послуг, дуже малий асортимент фототоварів.

Основними конкурентними перевагами даного проекту є:

  1. використання нового високопродуктивного обладнання;

  2. обладнання великого торгового павільйону, що буде надавати різноманітний асортимент послуг і стане центром цифрової печатки;

  3. зниження витрат за рахунок високої продуктивності устаткування, підвищення якості обслуговування, зниження цін, більш повного задоволення споживачів за рахунок розширення спектра послуг і введення гнучкої системи знижок.


^ 2. ЮРИДИЧНІ АСПЕКТИ МАЙБУТНЬОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
2.1. Правова форма здійснення підприємницької діяльності.

Повна та скорочена назва підприємства: ТзОВ “Фуджі фото сервіс”.

Юридична адреса: місто Дніпропетровськ, вул. Мечнікова (центр міста). Банківські реквізити: розрахунковий рахунок – 1231910034063 у Дніпропетровському відділенні регіонального управління “Приватбанку” України. МФО – 503456, телефон: 22-72-99, факс: 22-72-99.

Код: за ЗКПО 32371556.

Номер та дата державної реєстрації: ТОВ “Фуджі фото сервіс” є новоствореним малим підприємством, яке діє на основі державної реєстрації №228.

Форма власності: товариство з обмеженою відповідальністю, засноване на приватній власності, у якому засновники мають право розпоряджатися рухомим та нерухомим майном підприємства в межах частки, затвердженої в установчому договорі підприємства. У разі невдачі засновник несе повну відповідальність за стан підприємства.

Засновники: Петров А. В., Сидорова М.В., Іванов О.В.

Структура управління:

Вищим органом управління є збори засновників, які складаються з засновників або їх представників. Засновники володіють кількістю голосів пропорційно до розміру їх частки в статутному фонді. Вищим виконавчим органом, який забезпечує поточне управління діяльністю підприємства є директор, який призначається зборами засновників. Директор самостійно вирішує всі питання поточної діяльності, крім питань, які належать до виключної компетенції зборів засновників. Установчі збори здійснюють нагляд і контроль за діяльністю підприємства.

Спеціалізація діяльності: Фото послуги.

Керівники підприємства та їх службові телефони:

Директор ТОВ “Фуджі фото сервіс” – Петров А.В., тел. 22-92-77; Технічний директор – Сидорова М.В., тел. 22-92-78.

2.2. Заплановане податкове обкладення підприємницької діяльності.

Податок на прибуток підприємств – прямий основний податок юридичних осіб в Україні. В Україні цей податок поширюється на прибуток усіх суб'єктів господарювання, визначених як платники податків, незалежно від того, мають вони корпоративний статус чи ні. Тепер прибуткове оподатковування юридичних осіб у виді податку на прибуток корпорацій у тій чи іншій формі застосовують усі розвиті країни світу.

Порядок стягування податку встановлений Законом України «Об оподаткування прибутку підприємств» у редакції від 22.05.97р. № 283/97-ВР із наступними змінами і доповненнями.

Об'єктом оподатковування є прибуток, що визначається шляхом зменшення суми скоректованого валового доходу звітного періоду на суму валових витрат платника податків, суму амортизаційних відрахувань платника податків. Валовий доход – загальна сума доходу платника податків від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній чи нематеріальній формах, як на території України, так і за її межами.

Прибуток платників податків, включаючи підприємства, засновані на власності окремої фізичної особи, обкладається податком по ставці – 30% об'єкта оподатковування. Платники податків самостійно визначають суми податку, що підлягають до сплати.

2.3. Початковий баланс і стартові затрати.

Код

Стаття

Сума, грн.

АКТИВ

Наявні активи

01

Устаткування
02

Канцелярські витрати
03

Грошові кошти
04

Сировина, матеріали, комплектуючі
05

Офісні меблі
06

Транспорт
07

Приміщення
08

Інші
09

^ Всього наявні активи (01 + 08)
Необхідні активи

11

Устаткування
12

Грошові кошти
13

Сировина, матеріали
14

Офісні меблі
15

Комп’ютери
16

Затрати на юридичні послуги
17

Затрати на рекламу
18

Канцелярські затрати
19

Реєстрація
20

Ліцензія
21

Транспортні затрати
22

Оренда устаткування
23

Оренда приміщення
24

Охоронна сигналізація
25

Телефон
26

Страхування
27

Інші початкові затрати
28

^ Всього початкових затрат (11) + (27)
БАЛАНС
ПАСИВ (Джерела фінансування)

^ Власні кошти (статутний фонд)

2930

Всього
Короткострокові зобов’язання

31

Безпроцентні займи
32

Короткострокові кредити
33

^ Допомога по безробіттю
34

Всього короткострокових зобов’язань (31) + (32) + (33)  1   2   3   4   5   6   7   8

Схожі:

Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconАнкета
Домашня адреса: житловий масив "Червоний Камінь", 4, помешкання 159, місто Дніпропетровськ 49099
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса icon3. Домашня адреса(індекс), телефон (код)
Всеукраїнського конкурсу "Класний керівник -2011" Тітловій В.І. класного керівника 3 класу Пустовітської зош І iii ступенів
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconПрізвище, ім’я, по батькові (повністю)
Прізвище, ім’я, по батькові (повністю) Науковий ступінь, вчене звання Місце роботи Домашня адреса
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconУкраїнець Освіта Вища технічна. Посада майстер Домашня адреса дата поступлення
Пацієнт скаржиться на висипання в області стегон, гомілок, передплічь, потилиці, передній черевній стінці, що супроводжуються свербінням,...
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconПоняття «міжнародний бізнес» тісно пов’язано з двома іншими важливими...
Дані питання достатньо висвітлені в підручнику «Международный менеджмент» за редакцією С. Е. Пивоварова. Для глибокого опанування...
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconРекомендації Житомирського оіппо перелік документації
Шмо (вік, освіта, спеціальність за дипломом, посада, педагогічний стаж роботи, рік атестації, встановлена кваліфікаційна категорія,...
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconМіської цільової Програми Назва: Цільова програма соціального захисту...
Розробник Програми: Міське управління праці та соціального захисту населення Луганської міської ради
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconЮридична адреса розташування підрозділу, адреса електронної пошти
Юридична адреса – 62602 Харківська область, Великобурлуцький район, смт Великий Бурлук, вул. Радянська, 9
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconІндивідуальні навчально-дослідні завдання Теми рефератів
Бізнес-план – як важлива умова успішного функціонування підприємницьких структур
Бізнес-план розробник Кащенко Лариса Вікторівна Домашня адреса iconБізнес-план зат”Львівський автомобільний завод” Виконали: Керівник...
Розділ суть проекту
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка