Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році
Скачати 170.2 Kb.
НазваПро порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році
Дата конвертації07.03.2013
Розмір170.2 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Банк > ДокументыСумська обласна державна адміністрація

обласне управління освіти і науки


Харківський регіональний центр оцінювання якості освіти


Н А К А З

Від 17.10.2007 № 673/41
Про порядок проведення реєстрації

учасників зовнішнього незалежного

оцінювання у 2008 році
На виконання наказу Міністерства освіти і науки України від 13.07.2007р. № 607 "Про проведення у 2008 році зовнішнього незалежного оцінювання навчальних досягнень випускників загальноосвітніх навчальних закладів та з метою своєчасного та організованого проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008р. в Сумській області
НАКАЗУЄМО:


  1. Начальникам управлінь (відділів) освіти райдержадміністрацій, міськвиконкомів:

    1. Провести реєстрацію випускників загальноосвітніх, професійно - технічних і вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2008 р. та попередніх років, які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів у 2008 р. відповідно до Порядку реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році (Додаток 1).

01.11.2008р.- 20.02.2008р.


    1. Затвердити мережу пунктів реєстрації у відповідності з додатком 2.

До 15.10.2007р.

1.3. Організувати ознайомлення випускників загальноосвітніх, професійно - технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2008 року та попередніх років з умовами та терміном реєстрації, з місцями розташування та часом роботи пунктів реєстрації для учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008року.

До 01.11.2007р.
1.4. Призначити відповідальних за проведення реєстрації у пунктах реєстрації.

До 15.10.2007р.

1.5. Визначити порядок та забезпечити організаційні заходи щодо реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008році у єдиних районних (міських) пунктах реєстрації у Сумській області.

29.10.2007р.- 20.02.2008р.
2. Керівникам загальноосвітніх, професійно-технічних та вищих І-ІІ рівня акредитації навчальних закладів усіх типів і форм власності призначити відповідальних за проведення реєстрації випускників своїх закладів.

До 15.10.2007р.

3. Головному бухгалтеру Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Нестеренко С.В. укласти угоди з відповідальними за проведення реєстрації у єдиних районних (міських) пунктах реєстрації у Сумській області та з відповідальним за проведення реєстрації у єдиному міському пункті реєстрації у м. Суми.

До 01.03.2008р.

4. Начальнику відділу інформаційних технологій Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Подгорній Н.Ю.:

4.1 Здійснити тиражування та передачу до пунктів реєстрації програмного засобу для реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008 року.

До 01.11.2008р.
4.2. Провести навчання відповідальних за проведення реєстрації.

До 01.11.2008р.
5. Начальнику організаційно-методичного відділу Русановій Н.О. провести організаційні наради з відповідальними за проведення зовнішнього незалежного оцінювання у районних (міських) відділах (управліннях) освіти, системі професійно-технічних та вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації щодо реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання 2008 р.

До 01.11.2008р.

6. Контроль за виконанням наказу покласти на заступника директора Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти Сичову М.М. та на проректора з навчально-методичної роботи Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти Бєлковського В.В.^ Начальник обласного управління освіти і науки Сумської обласної державної адміністрації
___________ Л.В. Пшенична
Директор Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
___________ О.Л.Сидоренко

Візи:
Заступник директора Харківського

регіонального центру оцінювання якості освіти М.М. Сичова
Головний бухгалтер Харківського

регіонального центру оцінювання якості освіти С.В. Нестеренко
Начальник організаційно-методичного відділу

Харківського регіонального центру оцінювання

якості освіти Н.О. Русанова
Начальник відділу інформаційних технологій

Харківського регіонального центру оцінювання

якості освіти Н.Ю. Подгорна

Візи:
Проректор з навчально-методичної роботи

Сумського обласного інституту

післядипломної педагогічної освіти В.В. Бєлковський
Головний спеціаліст відділу

дошкільної, загальної середньої та

позашкільної освіти Ю.І. Харламов
Начальник відділу координації

діяльності вищих навчальних закладів

та закладів професійно-технічної освіти О.М. Чхайло

Додаток 1.

До спільного наказу управління освіти і науки облдержадміністрації, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
Затверджено директором Українського центру оцінювання якості освіти 08.10.2007
ВИТЯГ з ПОРЯДКУ реєстрації учасників

зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році
1. Учасники зовнішнього незалежного оцінювання

1.1. Учасниками зовнішнього незалежного оцінювання в 2008 році можуть бути особи, які виявили бажання здобути вищу освіту і зареєструвалися для проходження тестування в пунктах реєстрації з 1 листопада 2007 року до 20 лютого 2008 року.

1.2. Право на проходження зовнішнього незалежного оцінювання мають:

  • учні (студенти) випускних класів (курсів) навчальних закладів системи загальної середньої освіти, які планують у 2008 році вступати до вищих навчальних закладів (надалі – випускники);

  • особи, які мають повну загальну середню освіту та планують вступати у 2008 році до вищих навчальних закладів (надалі – випускники минулих років).

1.3. Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання організовується Українським центром оцінювання якості освіти та регіональними підрозділами за сприянням місцевих органів управління освітою.
^ 2. Пункти реєстрації, організація їх роботи

2.1. Пункт реєстрації – навчальний заклад у якому здійснюється реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання.

2.2. Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів 2008 року здійснюється за місцем їх постійного навчання.

У разі відсутності належних умов для реєстрації місцеві органи управління освітою можуть приймати рішення про організацію реєстрації зазначеної вище категорії учасників ЗНО в іншому навчальному закладі.

2.3. Реєстрація випускників загальноосвітніх навчальних закладів попередніх років, а також учнів, студентів професійно-технічних навчальних закладів, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації здійснюється за місцем їх проживання в єдиному в межах району (міста) пункті реєстрації (надалі – єдиний пункт реєстрації).

2.4. Рішення про створення єдиного пункту реєстрації приймається відповідним регіональним центром оцінювання якості освіти за пропозиціями місцевого органу управління освітою.

2.6. Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання здійснюється за допомогою програмного засобу Українського центру оцінювання якості освіти. Тиражування програмного засобу, його доставку до пунктів реєстрації організовують регіональні центри оцінювання якості освіти. Робота з програмним засобом здійснюється відповідно до вимог Інструкції користувача.

2.7. Пункт реєстрації повинен бути обладнаний:

персональним комп’ютером з друкуючим пристроєм;

сейфом (металевою шафою) для зберігання заяв-реєстраційних карток учасників зовнішнього незалежного оцінювання;

інформаційними табличками про місцезнаходження та режим роботи пункту, на яких зазначено посаду, прізвище, ім’я, по батькові особи, відповідальної за реєстрацію, її контактний телефон і контактні телефони відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти.

2.8. Регіональні центри оцінювання якості освіти організовують через місцеві засоби масової інформації роботу щодо інформування про порядок та місця реєстрації осіб, які виявили бажання взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні.
^ 3. Реєстрація учасників зовнішнього незалежного оцінювання

3.1. Реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання здійснює відповідальна особа, яка призначається наказом керівника навчального закладу, на базі якого проходить реєстрація.

3.2. Відповідальний за реєстрацію учасників зовнішнього незалежного оцінювання повинен виконувати такі обов’язки:

надання всім бажаючим інформаційно-консультативної допомоги з процедурних питань реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання;

внесення реєстраційних даних особи до програми реєстрації, оформлення заяв-реєстраційних карток учасників зовнішнього незалежного оцінювання;

збереження та передання (до 20 числа кожного місяця) реєстраційних даних на електронних і паперових носіях до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти;

внесення в разі потреби змін до реєстраційних карток;

отримання від Українського центру оцінювання якості освіти та вручення зареєстрованим особам запрошень учасника зовнішнього незалежного оцінювання;

вручення учасникам тестувань сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання.

3.3. Особа, яка виявила бажання зареєструватися для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, має особисто звернутися у встановлені терміни до відповідального за пункт реєстрації та подати такі документи:

паспорт (для осіб, яким на момент закінчення реєстрації не виповнилося 16 років – свідоцтво про народження);

документ про повну загальну середню освіту (для випускників загальноосвітніх навчальних закладів минулих років);

довідку з місця навчання (для учнів професійно-технічних та студентів вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації).

3.4. Реєстраційні дані особи, яка бажає взяти участь у зовнішньому незалежному оцінюванні, вносяться до програми реєстрації, за допомогою якої формується заява-реєстраційна картка, що роздруковується у двох екземплярах. Реєстрація вважається здійсненою після перевірки та підписання особою обох примірників заяви-реєстраційної картки. Перший примірник залишається у відповідального за реєстрацію та в подальшому надсилається до відповідного регіонального центру оцінювання якості освіти, другий – залишається в особи, яка реєструється.

3.5. Особа, яка зареєструвалася для проходження зовнішнього незалежного оцінювання, має право в межах встановленого терміну реєстрації внести зміни до реєстраційних даних. Для цього вона повинна звернутися до пункту попередньої реєстрації, надавши паспорт та другий примірник заяви-реєстраційної картки. Після внесення необхідних змін до програми реєстрації формується нова заява-реєстраційна картка, що роздруковується у двох екземплярах. Перший примірник залишається у відповідального за реєстрацію, другий – надається особі, яка реєструється. Недійсні заяви-реєстраційні картки знищуються відповідальним за реєстрацію.

УВАГА. Внесення реєстраційних відомостей кожної особи до зведеної бази даних Українського центру оцінювання якості освіти здійснюється регіональним центром оцінювання якості освіти за наявності відповідного електронного файлу та заяви-реєстраційної картки на паперовому носії.

Додаток 2.

До спільного наказу управління освіти і науки облдержадміністрації, Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти
^ Схема визначення пунктів реєстрації учасників тестування 2008р. в Сумській області


  1. Випускники загальноосвітніх навчальних закладів усіх типів і форм власності м. Суми реєструються за місцем навчання.
  1. Випускники професійно – технічних, вищих навчальних закладів І-ІІ рівнів акредитації 2008 року та випускники попередніх років м. Суми реєструються в єдиному міському пункті реєстрації на базі Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.

з\п

Місто

Назва навчального закладу на базі якого утворено пункт реєстрації

^ Повна юридична адреса єдиного пункту реєстрації

Телефон

e-mail

ПІБ

керівника навчального закладу

ПІБ особи відповідальної за реєстрацію

^ Режим роботи

1.

м. Суми

Сумський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

40007, м. Суми, вул. Римського-Корсакова, 5

8(0542)334067

sumy-oippo@rambler.ru

Живодьор Володимир Федорович

Кодимський Сергій Степанович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00
  1. Випускники загальноосвітніх, професійно - технічних, вищих І-ІІ рівнів акредитації навчальних закладів 2008 р. та попередніх років у Сумській області реєструються у єдиних районних (міських) пунктах реєстрації.
з\п

Район, місто

Назва навчального закладу на базі якого утворено пункт реєстрації

^ Повна юридична адреса єдиного пункту реєстрації

Телефон

e-mail

ПІБ

керівника навчального закладу

ПІБ особи відповідальної за реєстрацію

^ Режим роботиБілопільський

Білопільська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Білопільської районної ради Сумської області


41800,м.Білопілля, вул.Макаренка,15


8(05443)

9-12-48

bilop-rono@ukr.net

Білокоз Світлана Анатоліївна

Дорошенко Ігор Анатолійович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Буринський

Буринська загальноосвітня школа Ι-ΙΙΙ ступенів №1 Буринської міської ради Сумської області


41700, Сумська область, Буринський район, м. Буринь,

вул. Макаренка, б.3

8(05454)

2-14-93

br_osvita@sm.ukrtel.net

Доценко Людмила Володимирівна

Линник Тетяна Миколаївна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Велико-Писарівський

Великописарівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя Радянського Союзу І.М. Середи Велико-Писарівської районної ради Сумської області


42800, Сумська область, Великописарівський район, смт. Велика Писарівка, вул. Щорса, 6


8(05457)

5-16-40

vp_rono@mail.ru

Лисенко Віра Миколаївна

Іншина Тетяна Федорівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00м. Глухів

Глухівський

Глухівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6 Глухівської міської ради Сумської області


Вулиця 70 років Жовтня, будинок 5, місто Глухів, Сумська область, 41400


8(05444)

2-70-45

goroo_glukhov@ukr.net

Карпенко Павло Михайлович

Зінчук Олександр Васильович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00м. Конотоп

Конотопський

Конотопська спеціалізована школа ІІ-ІІІ ступенів №2 Конотопської міської ради Сумської області


41600 м. Конотоп вул. Виконкомівська, 128(05447)

2-63-42

muo@konotop.net

Матвійчук Олена Борисівна

Степанідіна Юлія Вікторівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Краснопільський

Краснопільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступеня Краснопільської районної ради Сумської області


42400, вул. Перемоги, 1,

смт. Краснопілля, Краснопільський р-н, Сумської області


8(05459)

5-10-57

krrono@ukrpost.ua

Яремчук Анатолій Іванович

Міщенко Лариса Анатоліївна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Кролевецький

Відділ освіти Кролевецької райдержадміністрації41300, Сумська область, м. Кролевець, вул. Франка, 8


8(05453)

9-58-60

kr-osvita@sm.ukrtel.net

Дісковський Віктор Іванович

Вєтров Микола Андрійович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00
м. Лебедин

Лебединський

Лебединська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №7 Лебединської міської ради Сумської області

42200, Сумська область, місто Лебедин, вулиця Сумська,9


8(05445)

2-19-37

kalina@sm.ukrtel.net

Доценко Володимир Васильович

Забуга Лариса Іванівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Липово-Долинський

Липоводолинська спеціалізована школа І – ІІІ ст.

смт. Липова Долина вул. Короленка,1

8(05452)

5-15-39

osvita_ld@sm.ukrtel.net

Вовк Ірина Іванівна

Мануша Ольга Олексіївна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Недригайлівський

Недригайлівська спеціалізована загальноосвітня школа I – III ступенів Недригайлівської районної ради Сумської області

42100, Сумська область, Недригайлівський район,

смт Недригайлів, вул. Комінтерна, 25


8(05455)55273

8(05455)55583

osvita@sm.ukrtel.net

Коренева Інна Леонідівна

Бикова

Марина Олександрівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00м. Охтирка

Охтирський

Охтирська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Охтирської міської ради Сумської області

42700

вул. Леніна, 2

м. Охтирка Сумська область


8(05446)

2-20-80

viddil_osvit@sm.ukrtel.net

Сотникова Ольга Миколаївна

Карєва Маргарита Вадимівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Путивльський

Путивльська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Путивльської районної ради Сумської області


41500, м. Путивль, вул..Першо-травнева, 76, Сумської області


8(05442)

9-10-94

roo_putivl@mail.ru

Корнєва Тетяна Петрівна

Залужна Наталія Сергіївна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00м. Ромни

Роменський

Роменська спеціалізована загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. П.І.Калнишевського Роменської міської ради Сумської області

42000 м.Ромни вул. Урицького, 55


8(05448)

2-21-27

vorrda@sm.ukrtel.net

Судьїна Валентина Володимирівна

Щербина Людмила Петрівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Середино-Будський

Середино-Будська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1

41000, м. Середино-Буда, вул. Комуністична, 1

8(05451)92345

8(05451)91376

sbosvita@sm.ukrtel.net

Коваленко Олександр Іванович

Рубін Тетяна Борисівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Сумський

Відділ освіти Сумської райдержадміністрації

40009, Сумський район, м. Суми, вул. Червоногвардійська, 97

8(0542)

61-09-24

upravlenie_obraz@ukr.net

Охріменко Микола Леонідович

Метейко Алла Володимирівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Тростянецький

Тростянецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 5 Тростянецької районної ради Сумської області

42600 Сумська область м. Тростянець вул. Миру, 32


8(05458)53754

trcic@tr.sm.ukrtel.net

Свірідова Олена Дмитрівна

Роженко Павло Петрович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00м. Шостка

Шосткинський

Шосткинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1 Шосткинської міської ради Сумської області

41100, Сумська обл., м. Шостка, вул. Кірова, 10


8(05449)

4-62-73

uoshmr@deka.net.ua

Прозоров Олександр Петрович.

Матвієнко Тетяна Михайлівна

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00Ямпільський

Ямпільська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2

вул. Боженка, 58, смт Ямпіль, 41200

8(05456)22564

osvita_yam@sm.ukrtel.net

Родителева Тетяна Володимирівна

Дяченко Роман Іванович

Понеділок – п’ятниця 14.00-18.00

Схожі:

Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році icon1. Створити робочу групу з питань підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (Додаток 1)
Хоіппо щодо підготовки до проведення в області в 2009 році зовнішнього незалежного оцінювання та з метою належної організації проведення...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconІнформація про проведення у 2010 році зовнішнього незалежного оцінювання
У 2010 році вступ до вищих навчальних закладів України буде здійснюватись за результатами зовнішнього незалежного оцінювання
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconПро затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього...
Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 25 серпня 2004 року №1095 "Деякі питання запровадження зовнішнього незалежного...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconПравила реєстрації осіб, які виявили бажання пройти зовнішнє незалежне оцінювання у 2010 році
Міністерства освіти І науки України від 16 жовтня 2009 року №937 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconПрограма зовнішнього незалежного оцінювання з математики Мета зовнішнього...
...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconПрограма зовнішнього незалежного оцінювання з математики Мета зовнішнього...
...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconВитяг із Порядку проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання
Пробне зовнішнє незалежне оцінювання (далі пробне тестування) це добровільне тестування осіб, що мають намір вступати до вищих навчальних...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconРегламент проведення реєстрації осіб, які виявили бажання пройти...
Міністерства освіти І науки України від 16 жовтня 2009 року №937 «Про затвердження нормативно-правових актів щодо проведення зовнішнього...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconЗатверджено
...
Про порядок проведення реєстрації учасників зовнішнього незалежного оцінювання у 2008 році iconКалендар проведення зовнішнього незалежного оцінювання в 2012 році
України в 2012 році.  Згідно з яким, реєстрація учасників зно розпочнеться з 1 січня І триватиме до 20 лютого 2012 року, тестування...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка