„Венотон” допомагає запобігти варикозу
Скачати 19.16 Kb.
Назва„Венотон” допомагає запобігти варикозу
Дата конвертації27.06.2013
Розмір19.16 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Біологія > Документы
Щоб не боліли ноги
„Венотон” допомагає запобігти варикозу
Здавна відомо: хворобу краще попередити, аніж лікувати. Особливо, знаючи про схильність організму до певного захворювання або ж про „професійні захворювання”, що супроводжують вашу професію. Скажімо, ті, кому цілими днями доводиться бути „на ногах”, ризикують отримати цілий букет захворювань – від варикозного розширення вен, набряків, флебіту кінцівок, до хронічної венозної недостатності. А починається ж усе лише із набряків і втоми – коли ноги „гудуть”. Саме з появою перших симптомів й слід братися за профілактику. Щоб не доводити справу до лікування.

Саме для цього існують біологічно-активні добавки, що покликані зупиняти хворобу ще до того, як вона почне розвиватися у організмі. Розроблені на основі виключно природного матеріалу, вони увібрали в себе народну мудрість, яку з давніх давен зберегли цілителі, лікарі та знахарі. З тих часів, коли ліками слугували тільки природні компоненти.

„Венотон” – добавка саме для тих, хто піклується про стан своїх ніг. Адже до складу „Венотону” входять саме ті рослини, які сприяють покращенню периферичного кровообігу, зменшують проникність судин та рекомендовані особам із венозною недостатністю.

Каштан гіркий, плоди якого – в основі препарату, зміцнює венозну стінку, знімає запалення, розріджує кров. У комплексі із травою буркун лікарський, яка також входить до складу „Венотону”, каштан підвищує венозний тонус. А трава містить кумарову та аскорбінову кислоту, що допомагають посилити кровообіг. Буркун здавна використовували для лікування застоїв крові, тромбів та для усунення запальних процесів.

Софора японська – іще один компонент добавки, що добре діє у поєднанні з аскорбіновою кислотою. До складу цієї рослини входить рутин – речовина, яка допомагає ущільнити стінки судин та капілярів, зробити їх міцнішими і цим самим зменшити їх ламкість. Саме рутин рекомендують для лікування та профілактики будь-яких серцево-судинних захворювань.

Іще однією рослиною, багатою на аскорбінову кислоту, є кропива дводомна. Проте до складу „Венотону” вона входить не лише завдяки цьому складникові. Ще з ХІV сторіччя цю рослину використовували як один із найкращих засобів при втомі ніг. За переказами, саме цією рослиною рятувалися у своїх тривалих походах паломники – кропива чудово справляється із набряками. Вже потім наукові дослідження показали, що ця рослина багата не лише на вітаміни (К1, С, В2 та В3), а й на органічні кислоти, кверцетин, дубильні речовини, мікроелементи (залізо, мідь), бета-каротин, хлорофіл. Завдяки цьому кропива якісно покращує склад крові. А хлорофіл, до того ж, стимулює відновлення уражених тканин в організмі.

Якщо ваші ноги часто „нагадують про себе”, спробуйте „Венотон” у комплексі з „Венотон Гель-бальзам”. Щоб покращити своє самопочуття та не дозволити втомі перерости у захворювання.

© TXT

Схожі:

„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconЯк запобігти дитячим психологічним травмам
Еріх Фром виділив два напрямки впливу батьків на життя дитини: турбота про задоволення її фізичних потреб та ставлення до дитини,...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconВіл/снід та інфекцій, які передаються статевим шляхом, для того,...
Чи вважаєш ти достатнім свій рівень знань щодо віл/снід та інфекцій, які передаються статевим шляхом, для того, щоб запобігти можливому...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconВогонь здавна є другом людини. Він допомагає їй обігріватися І одягатися....
Але вогонь може стати І жорстоким ворогом, якщо з ним необережно поводитись, він виходить з-під контролю людини, може знищити міста...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconТема 1 4  класи
Вогонь  на  службі  у  людей. Як  запобігти  пожежі.  Причини  виникнення  пожежі
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconУкраїна славутицька міська рада Київської області
Відповідно до річного плану школи протягом 04. 09 – 28. 09. 2012 проходив місячник безпеки «Запобігти. Врятувати. Допомогти.»
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconОбережно! Дикорослі отруйні рослини!
...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconЛюдина, її життя І здоров’я честь І гідність
...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconЯк запобігти насильства Правила безпеки
Одне з основних: Відвідаєте курси самооборони. Ви навчитеся не тільки фізичним прийомам оборони, але І будете психологічно готові...
„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconВчинок це реальна дiя. Намiри I недостойнi вчинки. Що допомагає уникати...

„Венотон” допомагає запобігти варикозу iconНе помились у виборі шляху
Помічник ведучої допомагає з "екраном", прибирає "цеглини" з лабіринту тощо. Вчитель проводить "рекламні паузи"
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка