Луганське обласне управління лісового
Скачати 69.99 Kb.
НазваЛуганське обласне управління лісового
Дата конвертації14.07.2013
Розмір69.99 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Біологія > Документы


ЛУГАНСЬКЕ ОБЛАСНЕ УПРАВЛІННЯ ЛІСОВОГО

та МИСЛИВСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА

НАКАЗ«___»______ 2009р. №____
м. Луганськ

Про проведення полювання

на території Луганської області

у мисливський сезон 2009/2010 року

Відповідно до Закону України «Про мисливське господарство та полювання», Положення про Державний комітет лісового господарства України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.06.2007 № 883 та на виконання наказу Державного Комітету лісового господарства України № 102 від 17.04.2009р. «Про проведення полювання у мисливський сезон 2009/2010 року», зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 23 квітня 2009 року за № 367/16383 та з метою збереження і відтворення тваринного світу,
Н А К А З У Ю:
1. Установити на території Луганської області крім у заборонених для полювання місцях такі строки полювання:

1.1. На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвостів, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйків морського, малого, великодзьобого, галстучника), голубів (крім голуба-синяка) - з 18-ї години 15 серпня по 15 листопада 2009 року.

1.2. На гусок: сіру, білолобу велику, гуменника – з 18-ї години 15 серпня по 15 листопада 2009 року.

1.3. На перепілку - з 18-ї години 15 серпня по 31 жовтня 2009 року.

1.4. На куріпку сіру та фазана - з 3 жовтня по 1 листопада 2009 року після узгодження користувачами мисливських угідь порядку полювання на ці види дичини із зазначенням сезонних норм їх добування з Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства та Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Луганській області.

1.5. Колективне, облавне та індивідуальне полювання на диких парнокопитних тварин з 31 жовтня по 27 грудня 2009 року.

1.6. На бабака - з 11 липня по 6 вересня 2009 року.

1.7. На зайця-русака, лисицю, єнотовидного собаку, бобра - з 5 грудня 2009 по 31 січня 2010 року.
2. Установити, що:

2.1. Днями полювання є:

  • на пернатих - субота, неділя й середа;

  • на парнокопитних при колективному, облавному та індивідуальному - субота й неділя;

  • на хутрових - субота й неділя.

2.2. Денна норма відстрілу зайця-русака одним мисливцем - один заєць. Норми відстрілу єнотовидного собаки та лисиці не лімітовано.

2.3. Норма добування пернатої дичини одним мисливцем за день полювання не повинна перевищувати:

гусей - 2 перепілок - 10

качок - 5 куріпок сірих - 3

лисок - 5 фазанів - 2

куликів - 5

голубів - 5

2.4. Полювання на зайця-русака, єнотовидного собаку, лисицю та пернату дичину проводиться за відстрільними картками, що видаються користувачами мисливських угідь (далі користувач), у межах установленої пропускної спроможності угідь відповідно до порядку полювання на пернату дичину та хутрових звірів, погодженого кожним користувачем з державним підприємством лісомисливського господарства, Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Луганській області і Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства, у якому передбачити для пернатої дичини: площу угідь (польових, лісових та водно-болотних) пропускну спроможність, виходячи з розрахунку не більше 1 га водно-болотних, 10 га лісових та 100 га польових угідь на 1 мисливця в день полювання, дані обліку пернатої дичини, місце стоянки транспорту, місце і час збору мисливців, ПІБ відповідальної особи за реєстрацію мисливців та видачу дозволів на полювання; для зайця-русака: чисельність тварин після сезону полювання 2008 р. з урахуванням 20% приросту, площу стації перебування, щільність на 1 тис.га, сезонну норму відстрілу, денну пропускну спроможність згідно мисливському упорядкуванню, місце стоянки транспорту, місце і час збору та реєстрації мисливців, ПІБ осіб відповідальних за реєстрацію мисливців та видачу дозволів на полювання.

2.5 Полювання на диких парнокопитних тварин, бобра, бабака проводиться за ліцензіями згідно із затвердженими Міністерством охорони навколишнього природного середовища України лімітами добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних та хутрових звірів у сезон полювання 2009/2010 року (додається) та Положенням про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженим наказом Держкомлісгоспу України від 2.04.2007 № 129, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 18.04.2007 за № 389/13656. (Додаток: Ліміти добування (відстрілу, відлову) диких парнокопитних тварин, бобра та бабака користувачами угідь Луганської області у сезон полювання 2009/2010 року).

2.6. Ліцензії видаються користувачам відповідно до затверджених у встановленому порядку лімітів добування диких парнокопитних та хутрових звірів.

2.7. Колективне та облавне полювання на парнокопитних тварин дозволяється в складі не більше 20 (двадцяти) мисливців, включаючи нагоничів, і не більше двох разів в одному мисливському угідді (квартал, поле і т.п.) протягом сезону.

2.8. Добування вовка, лисиці та єнотовидного собаки дозволяється здійснювати за наявності в мисливця ліцензії або відстрільної картки на добування інших мисливських тварин.

Відстріл вовка та лисиці не в мисливський сезон або в заборонених для полювання місцях здійснюється мисливцями за дозволами Луганського обласного управління лісового та мисливського господарства, а в межах територій та об'єктів природно-заповідного фонду - з дозволу Держуправління охорони навколишнього природного середовища в Луганській області за письмовою заявкою користувача мисливських угідь.

2.9. Умови організації та здійснення полювання для іноземних мисливців, розмір плати за надані послуги й добуту продукцію визначаються відповідними договорами, що укладаються між іноземцями або юридичними особами, які організовують для них полювання, та користувачами мисливських угідь.

2.10. Відстріл мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи проводити відповідно до Інструкції з проведення вибіркового діагностичного відстрілу мисливських тварин для ветеринарно-санітарної експертизи, затвердженої наказом Держкомлісгоспу України від 9 жовтня 2001 року № 94 і зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 24 жовтня 2001 року за № 900/6091. Тварин, добутих у порядку проведення селекційного та вибіркового діагностичного відстрілу для проведення ветеринарно-санітарної експертизи, зараховувати до ліміту їх добування у сезоні полювання 2009/2010 року.

2.11. Відлов з метою переселення в угіддя інших користувачів у рахунок ліміту добування 2009/2010 року дозволяється проводити у присутності районного мисливствознавця в усі дні тижня: бабака – з 10 червня до 1 серпня 2009 року, парнокопитних тварин - з 10 вересня 2009 року до 1 березня 2010 року. На кожну відловлену тварину до початку її вивезення з місця відлову, обов'язково закривається ліцензія.
3. Директорам ДП лісомисливських господарств, районним мисливствознавцям:

3.1. Своєчасно довести до відома всіх користувачів мисливських угідь та зацікавлених державних органів встановлені терміни та порядок здійснення полювання на диких тварин у мисливський сезон 2009/2010 року.

3.2. Провести з користувачами мисливських угідь регіону наради з питань відкриття та проведення полювань, дотримання техніки безпеки на полюванні відповідно до Положення про порядок поводження із зброєю, видачі ліцензій на добування мисливських тварин та проведення полювань, затвердженого наказом Держкомлісгоспу від 2 квітня 2007 року № 129, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 18 квітня 2007 року за № 389/13656.

3.3. У співпраці з державною екологічною інспекцією, Державним управлінням охорони навколишнього природного середовища в Луганській області та органами внутрішніх справ забезпечити контроль за дотриманням користувачами мисливських угідь вимог законодавства при видачі ліцензій та відстрільних карток на добування мисливських тварин, охороною державного мисливського фонду від браконьєрів, дотримання мисливцями правил полювання, норм добування тварин та техніки безпеки.


  1. Користувачам мисливських угідь:

4.1. Установити за погодженням з Держуправлінням охорони навколишнього природного середовища в Луганській області і Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства Порядок проведення полювання та місця полювання, конкретні дати відкриття та закриття на той чи інший вид мисливських тварин, дні полювання, норми добування тварин у межах, визначених цим наказом. Довести Порядок проведення полювання до мисливців та надати його в Луганське обласне управління лісового та мисливського господарства не пізніше, як за 10 днів до початку полювання.

4.2. Забезпечити дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, проведення ветеринарно-санітарної експертизи добутих тварин. Сезон полювання починати з підтвердження відповідними органами ветеринарної медицини згідно із Законом України "Про ветеринарну медицину".

4.3. Визначити пропускну спроможність мисливських угідь, узгодити її з територіальними органами виконавчої влади в галузі ведення мисливського господарства та охорони навколишнього природного середовища України.

4.4. Забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації та здійснення полювання.

Видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання.

4.5. Перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів з питань техніки безпеки при поводженні із зброєю та здійсненні полювань.

Допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи на право полювання, передбачені ст. 14 Закону України “Про мисливське господарство та полювання”.

4.6. Забезпечити упорядкування угідь, виділення меж мисливських господарств та відтворювальних дільниць, належну охорону державного мисливського фонду, суворе дотримання мисливцями правил полювання та техніки безпеки.

5. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника начальника облуправління Копиленко В.І.

Начальник Луганського облуправління

лісового та мисливського господарства В.І. Янченко

П о г о д ж е н о


Начальник Держуправління охорони

навколишнього природного середовища

в Луганській області О.А. Арапов


Схожі:

Луганське обласне управління лісового iconУкраїна Державний комітет лісового господарства України Луганське...
Луганським обласним управлінням лісового та мисливського господарства у 2009 році
Луганське обласне управління лісового iconХмельницьке обласне управління лісового та мисливського господарства наказ
Створити при Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства робочу групу з проведення Акції
Луганське обласне управління лісового iconСєвєродонецький міський суд вул. Ленина, 19, м.
Луганське обласне відділення Всеукраїнської громадської організації «Комітет виборців України»
Луганське обласне управління лісового iconКомітет виборців України Луганське обласне відділення вул. Леніна,...
Звертаємося до Вас, як до голови фракції, у зв'язку з подіями, що відбулися на позачергових виборах міського голови Лисичанська,...
Луганське обласне управління лісового iconДокладний аналіз зазначеної Постанови цвк в додатку 1
Луганське обласне відділення вго «Комітет виборців України» повідомляє про перші зафіксовані нашою організацією брутальні порушення...
Луганське обласне управління лісового iconКомітет виборців України Луганське обласне відділення вул. Леніна,...
С. Ф. Терьошина від 14. 03. 2012 року №1611. У відповіді надано перелік причин, чому у місті відсутня така допомога пацієнтам з інкурабельними...
Луганське обласне управління лісового iconКомітет виборців України Луганське обласне відділення вул. Леніна,...
Наша організація надає юридичну допомогу неповнолітнім Н. та К. за подією, в якій вони начебто скоїли адміністративне правопорушення....
Луганське обласне управління лісового iconНачальнику Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства

Луганське обласне управління лісового iconЛьвівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту
Назва спортивної бази: спортивний зал Дитячо– юнацької спортивної школи м. Миколаїв
Луганське обласне управління лісового iconЛьвівське обласне управління Комітету з фізичного виховання та спорту
Назва спортивної бази: спортивний зал Дитячо– юнацької спортивної школи №1 м. Львів
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка