Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області
Скачати 76.69 Kb.
НазваПротокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області
Дата конвертації11.03.2013
Розмір76.69 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
Протокол №1

зборів трудового колективу ВПУ-24 м. Корець Рівненської області
8.05.2012 р. м. Корець
Голова зборів: Іванчук В.І.

Секретар зборів: Шкльода С.Ф.
Присутні:

Коржевський П.М., заступник начальника управлінні освіти і науки Рівненської ОДА, члени трудового колективу училища в кількості 107 чоловік, члени батьківського комітету.
Порядок денний:

 1. Звіт директора ВПУ-24 м.Корець Рівненської області Дмитрієва М.І. про роботу навчального закладу в 2008-2012 роках.

 2. Різне.
 1. Слухали:

Звіт директора ВПУ-24 м.Корець Рівненської області Дмитрієва М.І. про роботу навчального закладу в 2008 - 2012 роках ( доповідь додається).
Виступили:

1. Бригоцька М.В., методист училища:

- Шість років працюю в училищі і маю змогу порівняти наш заклад з іншими навчальними закладами в яких довелось працювати до цього. Повірте це величезна різниця і, насамперед, завдяки особі керівника. Ми приходимо на роботу де тепло, світло, є всі необхідні умови для нормальної роботи. А хтось же це все має організувати? Безумовно, директор. Кабінет у нього з ранку заповнений різними людьми і кожного треба вислухати. Я не пригадую випадку, коли б звернулася до Миколи Івановича і почула б у відповідь щось на зразок, - я зайнятий, чи, - це не моє питання. Він прагне детально вникати в усі сфери життя закладу. Я задоволена і дякую долі що працюю в училищі , що ми маємо мудрого керівника. Моя оцінка його роботи найвища.

2. Кириченко В.П., заступник директора з НВР,

- Микола Іванович працює директором вже десятий рік, а перед цим сімнадцять років пропрацював заступником. За цей час у нього виробився власний стиль керівництва. Він сучасний тип керівника: демократичний, чуйний, дипломатичний , але при цьому і жорстко вимогливий. Завдяки його наполегливості ми сьогодні маємо сім ліцензії на підготовку робітників за різними спеціальностями. Для порівняння, в 2000 році ми мали всього дві ліцензії. Нам вдалося значно підняти рейтинг закладу. Минулого року успішно пройшли акредитацію та ліцензування і тепер маємо змогу спокійно працювати, будувати плани, розвиватися, далі піднімати рейтинг закладу. Як депутат районної ради Микола Іванович не тільки проводить значну громадську роботу, але й домігся значних фінансових вливань для підтримки училища з районного бюджету, що дуже важливо для нашого закладу адже до цього така допомога лише обіцялася та майже ніколи не надходила.

Закликаю підтримати нашого директора.

 1. Коробка В.С., викладач ПДР:

- Головне наше завдання – якомога краще навчати учнів правил дорожнього руху. Переглянув статистику ДТП за три останні святкові та вихідні дні і стало моторошно – 60 загиблих. Не випадковим є посилення вимог до закладів, які займаються підготовкою водіїв як з боку ДАІ, так і з боку МРЕО. Буквально вчора в нас побували представники МРЕО з перевіркою Цікавляться всім – від дотримання навчальних планів – до відвідування занять учнями. Завдяки Миколі Івановичу ми сьогодні маємо світлий просторий клас з окремим входом, що дуже важливо, адже в нас окрім того навчаються й групи які перебувають на господарському самофінансуванні. Важливо що цього року ми придбали новий автомобіль. Директор, як і обіцяв, дотримав свого слова. Сьогодні складання екзаменів в МРЕО проводиться тільки на комп’ютері. Ми поки що користуємося комп’ютерами, які є в комп’ютерних класах, але хотілось щоб і в наш кабінет придбали хоч кілька сучасних комп’ютерів, бо ті, що є вже застарілі. Сподіваюсь, Микола Іванович в цьому нам посприяє. Підтримую нашого директора і закликаю інших зробити це також.

4. Романик Р.Ф., старший майстер:

- Буваючи в районі бачу різних керівників і, повірте, такого рівня майже нема. Попри завантаженість різноманітними господарськими проблемами, він веде значну виховну роботу як з учнями, так і з працівниками. Він мудрий керівник, головний генератор ідей. Вміє довести їх до втілення в життя. Закликаю підтримати його.

5. Чекальська Н.В., викладач:

-У Миколи Івановича талант бачити і розуміти людей. За своє життя я працювала з багатьма керівниками і кажу про це щиро. Він педагог від Бога і дійсно людина яка віддає серце дітям. Підтримую свого керівники і закликаю всіх зробити теж саме.

6. Дащук Л. М., викладач спец дисциплін:

- Допомога Миколи Івановича нашій кафедрі багатогранна. Це видно й по тому, як наші швейні лабораторії поповнюються новими швейними машинками, й в проведенні профорієнтаційної роботи, завдяки йому ми впевнено набираємо навчальні групи, незважаючи на те, що навколо нас є кілька закладів, які вже давно готують спеціалістів швейної справи.

Нещодавно на базі училища проходила обласна методична секція. В тому, що вона пройшла успішно – велика заслуга директора, який своїми порадами, допомогою та підтримкою зумів вселити впевненість у своїх силах та можливостях.

Як класний керівник повсякчас відчуваю підтримку і допомогу з боку директора. Так, нещодавно, трапився прикрий випадок з моєю ученицею Торгун Ганною Під час пологів сталося ускладнення. Потрібні були кошти на лікування породіллі. На моє звернення Микола Іванович відреагував миттєво. Було дане розпорядження, віднайшли кошти і було вчасно проведене лікування . Наш директор людина від Бога Прошу підтримати його під час рейтингового голосування.

7. Фіщук В.І., вихователь гуртожитку:

- Наш директор цікавиться всіма сторонами життя колективу. Ні для кого не дивина зустріти його о сьомій ранку на підйому в гуртожитку. Регулярно цікавиться побутовими умовами життя учнів, які тут проживають. Я вже не кажу про те, яку велику організаторську роботу він провів, щоб наблизити до сучасних вимог дві секції гуртожитку. І те, що сьогодні діти проживають в теплі, мають змогу користуватись сучасним сантехнічним обладнанням в перше чергу його заслуга. Закликаю підтримати нашого директора.

8. Столяр А.В. керівник фізичного виховання:

- Мені імпонує те, що двері в кабінет до директора ніколи і ні для кого не закривалися.

Сьогодні, завдяки його підтримці ми закрили проблему спортивного інвентар я. Ростуть рейтингові показники закладу в спорті. Є успіхи. Так Біла Наталія стала бронзовим призером чемпіонату Європи з карате. Олександр Левицьки зайняв четверте місце по Україні з настільного тенісу, виконавши норматив майстра спорту, нині двоє наших учнів є учасниками обласної збірної з міні футболу. В тому, що це стало можливим, велика заслуга директора, який вміє викроїти кошти для організації поїздок на змагання, форму і т. д.

Я закликаю підтримати нашого директора не тільки на новий термін контракту, а й ще на кілька термінів поспіль.

9. Гузь І.П., майстер виробничого навчання:

- Одинадцять років працюю майстром виробничого навчання і про свого директора можу говорити як про дуже гарного і шанованого керівника. Вважаю, що свої обов’язки він виконує відмінно. Побажання в мене одне - щоб він ще багато років очолював наш колектив.

10. Цимбаліст В.М., електрик:

- Директор багато робить для забезпечення нас необхідними інструментами та матеріалами для роботи. Сьогодні найменший ремонт потребує чималої копійки . Матеріали дорожчають з кожним разом. І якщо щось трапляється всі біжать до нього за допомогою. Подобається його ставлення до людей, спокійний, витриманий тон. Відчувається, що людина на своєму місці. Треба, щоб він продовжував працювати на цій посаді, тоді в нас буде впевненість в завтрашньому дні.

11. Булан П.В., психолог:

- Микола Іванович керівник чуйний, комунікабельний, вміє вислухати та дати слушну пораду. Він тип сучасного керівника. Пропоную підтримати його під час голосування.

12. Коржевський П.М., заступник начальника управління освіти і науки Рівненської ОДА:

зазначив, що нинішній звіт директора училища відбувається у відповідності з «Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед колективом та громадськістю», де передбачено здійснення такої процедури за два місяці до закінчення контракту.

Петро Миколайович наголосив, що головним завданням в своїй роботі вбачав в необхідності забрати з системи ярлик ПТУ, що за час його роботи система стала іншою, оптимальною, про що свідчить те, що жодного навчального закладу не було закрито. Акцентував увагу на тому, що директор, як і заклад в цілому, має навчитися заробляти кошти, без чого нема майбутнього, оскільки, сьогодні держава не спроможна забезпечити повне фінансування галузі, на необхідності стимулювання та мотивації роботи педагогічних працівників, зміні їх ментальності, їх духовній місії, на важливості запровадження рейтингової системи оцінювання роботи на всіх рівнях, на важливості кадрового виховання, підготовки достойної та гідної зміни з тим, щоб можна було впевнено йти в день завтрашній.


Ухвалили:

 1. Звіт директора ВПУ-24 м. Корець Рівненської області Дмитрієва М.І. про роботу навчального закладу в 2008-2012 роках взяти до відома.

 2. З метою оцінки роботи керівника закладу у відповідності з «Примірним положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, професійно-технічних навчальних закладів перед колективом та громадськістю» провести анкетування шляхом таємного голосування.

 3. Для організації проведення анкетування та підрахунку голосів створити лічильну комісію у складі Сугерей О.А. (голова), Вербицької Н.В. (секретар), Маркевич С..М.(член комісії).

 4. Результати таємного анкетування оголосити по завершенню роботи лічильної комісії з підрахунку голосів ( протокол лічильної комісії додається).

 5. За результатами анкетування шляхом таємного голосування роботу директора ВПУ-24 м. Корець Рівненської області Дмитрієва М.І. визнати задовільною ( з 107 чоловік, які взяли участь в анкетуванні, 100 чоловік визначились позитивно, 6 чоловік визнали роботу керівника незадовільною, 1 бюлетень визнано недійсним).

 6. Направити представників трудового колективу Іванчука В.І., Бригоцьку М.В., Силіна Р.В. ( всі обрані одноголосно) для висловлення та представлення думки трудового колективу при проведенні засідання кваліфікаційної комісії обласного управління освіти і науки.


2. Слухали:

Інформацію директора училища Дмитрієва М.І. про порядок святкування Дня Перемоги 9 травня 2012 року.

Ухвалили:

Інформацію директора училища Дмитрієва М.І. про порядок святкування Дня Перемоги 9 травня 2012 року взяти до відома та виконання.

Голова зборів
Секретар зборів

Протокол №2

засідання лічильної комісії з проведення анкетування шляхом таємного голосування за підсумками звіту директора ВПУ-24 м. Корець Рівненської області Дмитрієва М.І про роботу навчального закладу в 2008-2012 роках.
8.05.2012 р. м. Корець.
Присутні:

Члени лічильної комісії В.І., Вербицька Н.В., Сугерей О.А., Маркевич С.М.
Порядок денний:

 1. Про результати проведення анкетування шляхом таємного голосування за підсумками звіту директора ВПУ-24 м. Корець Рівненської області Дмитрієва М.І про роботу навчального закладу в 2008-2012 роках.


Слухали:

 1. Інформацію голови лічильної комісіїСугерей О.А. «Про результати проведення анкетування шляхом таємного голосування за підсумками звіту директора ВПУ-24 м. Корець Рівненської області Дмитрієва М.І про роботу навчального закладу в 2008-2012 роках».Ухвалили:

 1. Видати бюлетенів для рейтингового голосування - 107 шт. ( у відповідності до кількості присутніх на зборах членів трудового колективу).

 2. Визнали роботу директора училища Дмитрієва М.І задовільною та запропонували продовжити контракт – 100 чоловіки.

 3. Визнали роботу директора училища Дмитрієва М.І. незадовільною – 6 чоловіки.

 4. Недійсних бюлетенів - 1 .Голова лічильної комісії
Секретар лічильної комісії

Схожі:

Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПроведення державних іспитів, завершення навчального року та хід...

Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПротокол загальних зборів трудового колективу Миколаївського професійного...
Представник Всеукраїнського козацького війська в Миколаївській області – Губчин В. Ф
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconЗаявка на державне замовлення на професійну підготовку робітничих...

Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПравила обговорено на зборах трудового колективу «затверджено»
Складено відповідно до правил внутрішнього трудового розпорядку для працівників загальноосвітніх шкіл системи освіти та на основі...
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПротокол №1 Загальношкільних батьківських зборів піклувальної ради...
Підсумки здачі дпа в 11-му та 9-му класах та організація навчальної практики 1-8,10 класи
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconКз «Обласний перинатальний центр» Рівненської обласної ради
Рівненської обласної ради самостійний лікувально-профілактичний заклад ІІІ рівня надання спеціалізованої висококваліфікованої медичної...
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПравила внутрішнього трудового розпорядку для працівників Грем’яцької...
України, Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, основних нормативних документів пов’язаних з середньою освітою...
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПравила внутрішнього трудового розпорядку для працівників Грем’яцької...
України, Законів України “Про освіту”, “Про загальну середню освіту”, основних нормативних документів пов’язаних з середньою освітою...
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПро реалізацію заходів Цільової програми розвитку професійно-технічної...
На зборах трудового колективу у січні 2012 року було прийнято рішення про створення робочої групи для розробки заходів щодо реалізації...
Протокол №1 зборів трудового колективу впу-24 м. Корець Рівненської області iconПротокол №1 загальних зборів акціонерів зат "Будівельний Альянс"
Дата, час І місце проведення загальних зборів 01. 11. 2010р., 13-00, 54040, м. Миколаїв, вул. Індустріальна, буд. 3Б
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка