Звіт директора Яцьківського нвк
Скачати 244.3 Kb.
НазваЗвіт директора Яцьківського нвк
Дата конвертації15.03.2013
Розмір244.3 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
Звіт

директора Яцьківського НВК

«ЗОШ І-ІІІст. – ДНЗ»

Васильківського району

Київської області

за 2011 – 2012 навчальний рік
Шатнюк Катерини Миколаївни

Травень 2012.
Шановні колеги, батьки, гості!
Сьогодні ми зібралися щоб підвести підсумки роботи навчального закладу

за 2011-2012 навч. р.

На цих загальних зборах ми керуємося наказом Міністерства освіти і науки України №55 від 28.01.2005року «Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів» та №178 від 23.03.2005 року «Про затвердження примірного Положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно – технічних навчальних закладів перед педагогічним колективом та громадськістю, відповідно до п. 59 «Положення про загальноосвітній навчальний заклад» затвердженого постановою КМУ від 14.06.2000 № 946».

Як директор навчального закладу, у своїй діяльності протягом звітного періоду, я керувалася Статутом навчально-виховного комплексу, Правилами внутрішнього розпорядку, посадовими обов’язками директора школи, законодавчими документами України та іншими нормативними актами, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього навчального закладу.


 1. Загальна інформація про навчальний заклад.

Яцьківську школу та дитячий садочок з 01.01.2011р. об’єднано у Яцьківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дитячий навчальний заклад», яка є комунальною власністю Васильківської райдержадміністрації Київської області. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Васильківської РДА.

Будівля школи збудована у 1987 році та прийнята в експлуатацію, земельна ділянка, яка закріплена за школою становить ……….га.

У 2011-2012 навчальному році чисельність:

педагогічних працівників – 17 чоловік, з них 16 вчителів і 1 вихователь дитсадка;

техперсоналу – 12 чоловік;

медичний працівник – 1.

Із числа педпрацівників: 15 основних і 2 сумісники.

В цьому році навчалося учнів – 61, із них:

школа І ступеня – 24 учні;

школа ІІ ступеня – 29 учнів;

школа ІІІ ступеня – 8 учнів.

Середня наповнюваність класів становить 6 учнів.

У школі функціонує 11 класів, з них 2, 3, 8 і 11 класи на індивідуальному навчанні, так як у класі 3-4 учні.

Дитячий садочок відвідує 18 дітей (загальна кількість дітей дошкільного віку - 42) із них 17 мають чорнобильські посвідчення,

6 дітей 5-тирічного віку.


 1. ^ Кадрове забезпечення.


У 2011-2012 навч.р. штатними працівниками Яцьківський НВК

було забезпечено на 100%.

Вакансія – музичний керівник (0,25 ставки). Навантаження педагогічних працівників здійснювалось відповідно до фахової освіти.

Якісний склад педпрацівників Яцьківського НВК становить:

2 педагогічні працівники мають кваліфікаційну категорію «спеціаліст вищої категорії», що становить 12%;

2 – «спеціаліст І категорії», що становить 12%;

5 – «спеціаліст ІІ категорії» - 29%;

8 – «спеціаліст» - 47%.

Середнє навантаження педагогічних працівників – 17 год.


 1. ^ Методична робота.


Згідно з річним планом роботи школи, педагогічний колектив працює над єдиною методичною проблемою: «Пошукова активність інноваційних педагогічних технологій у формуванні особистості учня як запорука підвищення ефективності навчально-виховного процесу на сучасному етапі розвитку суспільства».

На початку року була створена науково-методична рада школи на чолі з директором Шатнюк К.М.. До складу її ввійшли заступники директора з навчально-виховної та виховної роботи Сидорка О.А., голови методичних об'єднань Біденко О.В., Кириленко К.В. та вчитель англ..мови Чайка Т.С.. Протягом навчального року відбулися засідання науково-методичної ради школи за темами: аналіз роботи шкільного колективу за минулий навчальний рік; завдання та затвердження робочого навчального плану (варіативної частини) на новий навчальний рік; розвиток творчої ініціативи вчителів; удос­коналення та пошук активних і цікавих форм ведення уроку; використання технічних засобів навчання; стан самоосвіти педагогічних працівників як складової частини системи внутрішкільної методичної роботи. Інформаційно-методичний кабінет поповнився новими матеріалами: тематичними розробками вчителів, розробками виховних заходів, доповідями на засіданнях МО. Проводилися засідання шкільних методичних обєднань, де обговорювалися питання: організації та проведення контрольних зрізів знань, семінарів, підготовки до участі у Районній педагогічній виставці «Освіта Васильківщини -2012», педагогічних читань тощо.

Протягом року відбулися педагогічні конференції та читання.

Усі документи: доповіді, матеріали з цих педагогічних конференцій зібрані в інформаційно-методичному кабінеті.

Протягом навчального року регулярно відбувалися засідання методичного об’єднання вчителів початкових класів (керівник Біденко О.В.) підготували та на високому рівні провели досить цікавий та змістовний тиждень початкової школи, організовували обмін досвідом та взаємовідвідування занять вихователя дитячого садка і вчителя майбутнього 1 класу, вчителів-предметників і вчителя 4 класу; вчителів фізико-математичного напряму (керівник Беззубенко Т.В.), підготували й на високому рівні провели тиждень математики.

Особливо слід відзначити роботу школи молодого вчителя, засідання якої проводилися в цікавій творчій обстановці. Керівник, Сидорка О.А., відповідально поставилася до наставницької роботи, проводила бесіди, відвідувала уроки, кожному молодому колезі було вказано (тактовно) на певні недоліки в роботі та запропоновано допомогу.

Педагогічний колектив брав активну участь у районних методичних заходах. На базі Яцьківського НВК в грудні 2011-2012 навчального року було проведено семінар-практикум вчителів математики. Вчитель світової літератури та російської мови, Остроух Н.В. є учасником творчої групи вчителів світової літератури.

Згідно з річним планом роботи школи в 2011-2012 навчальному році було вивчено передовий педагогічний досвід Остроух Н.В., тема досвіду «Використання інноваційних технологій на уроках світової літератури».

Згідно плану проходження курсової перепідготовки, Крупко Л.П., вихователь дитячого садка «Сонячний» у 2011-20112 навчальному році пройшла курсову перепідготовку.

Атестація педагогічних працівників 2011-2012 навчального року проводилася згідно з Типовим положенням про атестацію педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів України та планом заходів з проведення атестації вчителів школи, який передбачає перевірку строків проходження курсів підвищення кваліфікації педпрацівників; закріплення вчителів за членами адміністрації школи, виявлення кількості уроків, необхідних для відвідування представниками адміністрації, профкому, членами атестаційної комісії; оформлення методичних папок для накопичення матеріалів на період атестації вчителів; складання графіку проведення відкритих уроків учителів, які атестуються, а також позакласних заходів, вивчення рівня кваліфікації, професійної діяльності та загальної культури в педколективі та серед учнів.

За підсумками атестації 2011-2012 навчального року, атестаційною комісією відділу освіти Васильківської райдержадміністрації було підтверджено першу категорію вчителю біології Шатнюк К.М..

В період з 2008 по 2012 роки у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року» вчителі школи участі не брали.

Слід відзначити участь учителів у Районній педагогічній виставці «Освіта Васильківщини -2012». Для участі у ньому було підготовлено 3 роботи, з них: Остроух Н.В. «Проблема вибору і її гуманістичне вирішення в романі А.Камю «Чума»» - робота МАН, Ільницька Н.Є. «Дослідження історії села Яцьки Васильківського району Київської області» – робота МАН, Шатнюк К.М. «Використання елементів інтерактивних технологій на уроках біології». Жодна робота представлена на виставці не ввійшла до районного «Анотованого каталогу 2012» та обласного «Анотованого катологу».

Робота шкільного колективу, проведена за програмою виявлення та підтримки талановитої молоді, створення умов, необхідних для розвитку індивідуальності та неординарних здібностей учнів, має свої позитивні результати. Учні брали участь у Всеукраїнських учнівських олімпіадах з української мови та літератури, хімії, біології,

Аналіз якісного складу та освітнього рівня педагогічних працівників навчального закладу дозволяють зробити висновок про можливість проведення навчально-виховного процесу на достатньому рівні.


 1. ^ Навчальна діяльність учнів.


Протягом 2011-2012 навч.р. робота педколективу була спрямована на особистісно-орієнтоване навчання і виховання школярів. Велика увага приділялась охопленню дітей навчанням. Станом на 1 вересня 2011р. до першого класу було зараховано 8 учнів, це всі діти мікрорайону, яким виповнилося 6 років.

У школі існує певна система роботи щодо профільного навчання. Учні 10-11 класів здобувають професії водія та оператора комп’ютерного набору на базі Кодаківського НВК.

В цьому році вчитель світової літератури Остроух Н.В. працювала в МАН з учнем 11 класу Біденком С.М.; вчитель історії Ільницька Н.Є. – з ученицею 9 класу Приходченко К.В..

Школа отримала 2 призові місця у районному турі захисту науково-дослідницьких робіт МАН за 2011-2012н. р., Приходченко Каріна ІІІ місце в секції «Історичне краєзнавство», Біденко Сергій І місце в секції «світова література» та одне призове місце в ІІ етапі, а саме, Біденко Сергій ІІІ місце. Слід зауважити, що Біденко Сергій третій рік поспіль є призером ІІ етапу конкурсу захисту наукових робіт МАН. За кількістю переможців МАН школа вийшла на 30 місце серед усіх навчальних закладів Васильківського району.

Школа має призерів Районного конкурсу шкільних літературних творів на тему «У нас єдина мета – Україна свята…», учень 11 класу, Боровець Степан зайняв ІІІ місце.

Наші талановиті учні щорічно беруть участь у Міжнародному природничому конкурсі "Колосок" Так, у минулому році 20 учнів брали участь у конкурсі так і в цьому навчальному році 20 учнів, отримали золоті, срібні та за участь сертифікати. Також в цьому навчальному році учні взяли участь у Всеукраїнському історичному конкурсі «ЛЕЛЕКА», в минулому році 12 учнів , в цьому році 20 учнів, нагороджені сертифікатами та дипломами.

За підсумками навчального року учні школи мають такі результати:

 • високий рівень – 5 учнів, що становить 8%;

 • достатній рівень - учнів, що становить %;

 • середній рівень - учнів, , що становить %. 1. Виховна та позакласна робота.


Пріоритетними завданнями у виховній роботі навчального закладу є забезпечення всебічного розвитку особистості, сприяння її самовихованню й самореалізації. Виховна робота педагогічного колективу була спрямована на виховання підростаючого покоління, взаєморозуміння і взаємопідтримки дітей, батьків, сільської молоді, місцевих організацій, співпрацю у досягненні поставленої мети та завдань. У своїй діяльності керувалися загальнолюдськими цінностями, глибоким розумінням традицій свого народу, свого села. У зв’язку з цим виховна робота школи була спрямована згідно напрямів:

 • морально-етичне виховання;

 • художньо-естетичне виховання;

 • трудове виховання;

 • фізичне виховання;

 • пропаганда здорового способу життя.

Учні школи взяли участь в районних заходах, організованих Центром дитячої та юнацької творчості, «Правовий квест» та Змагання з техніки пішохідного туризму і спортивно-масових заходах., на жаль, це низький рівень участі нашої школи.

Досить активним у житті школи було учнівське самоврядування: дитячо-юнацьке обєднання «Шкільний дім», при якому діють комісії з питань:

 • партнерства;

 • захисту прав та допомоги у проблемних ситуаціях;

 • загальної та позашкільної освіти;

 • преси та інформації;

 • екології і краєзнавства;

 • культури та дозвілля;

 • роботи з дітьми молодшого та середнього шкільного віку;

 • толерантності та духовного розвитку;

 • здорового способу життя.

Щоп*ятниці відбувається загальношкільна лінійка, де черговий клас звітує про чергування за тиждень та підводить підсумки перевірки стану чистоти класних кімнат; учнівське самоврядування підводить підсумки роботи за тиждень та оголошує план роботи на наступний тиждень, відповілно плану виховної роботи та календаря пам’ятних дат.

Виховна робота проводилася згідно плану виховної роботи навчального закладу. Силами дитячого самоврядування під керівництвом класних керівників, вчителів, вихователів дитсадка, заступника директора з навчально-виховної роботи були організовані і проведені на високому рівні шкільні свята:

 • «Учителю вклоняємось до ніг» - учні 11 класу - Кириленко к.В.;

 • «Квіти – посмішки Землі» - всі учні школи;

 • «Осінь - 2011» учні 9 класу - Ільницька Н.Є.;

 • КВК Золота осінь – чайка Т.С.;

 • «Урожай - 2011» - всі учні школи;

 • Молодь проти СНІДу;

 • «Міс школи - 2011» - старшокласники - Малиновська О.С.;

 • День святого Миколая - учні 1-5 класів - Чайка Т.С.,

дитсад Крупко Л.П ;

 • Новорічні свята - всі учні та вихованці дитсадка;

 • День Святого Валентина - учні 9класу – Ільницька Н.Є.;

 • Інтелектуальна гра Найрозумніший – Чайка Т.С.;

 • Масляна - всі учні школи;

 • Свято 8 Березня – свято Весни - всі учні школи та дитсад;

 • Шевченківські дні – Кириленко К.В. оформлено куточок Шевченка;

 • Тиждень книги – всі учні школи;

 • Свято Букварика – 1 клас – Біденко О.В.;

 • «Птахи на крилах весну несуть» - всі учні школи;

 • Місячник екології та свято Екології – всі учні та вихованці НВК;

 • День Перемоги – учні 6 класу – Сидорка О.А.

Активну участь взяли у підготовці та проведенні Дня села «Село моє - маленька Батьківщина» учні 4-5 класів під керівництвом Жаровської Л.С. та Місюкевич Ю.П..

Проведено озеленення та естетичне оформлення шкільних приміщень; виставку робіт дитячої творчості; конкурси дитячих малюнків.

Протягом осінньо-зимового періоду було організовано роботу шкільного спортзалу в після урочний та вечірній (з 18.00 до 20.30) час для школярів і сільської молоді під керівництвом вчителів: ЖаровськоїЛ.С., Чайки Т.С., Малиновської О.С. де проводились спортивні секції з волейболу, тенісу, шашки.


 1. Правовиховна робота.


У навчальному закладі з учнями організовано такі форми правового навчання і виховання:

- тематичні загаьношкільнішкільні лінійки;

- виховні години;

- зустрічі з юристами;

- зустрічі з працівниками правоохоронних органів;

- лекції, бесіди на правову тематику;

- анкетування;

- уроки правознавства;

- індивідуальні бесіди з важковиховуваними дітьми;

- батьківські лекторії;

- відвідування проблемних сімей вдома.

Практичним психологом школи Федоренко Л.Є. регулярно і ефективно проводяться корекційно-розвиваючі заняття з учнями групи ризику та учнями, що потрапили в складні життєві умови. Але ж за звітний період траплялися випадки протиправної поведінки учнів, зокрема: вживання старшокласниками спиртних напоїв у вечірній час, тютюнопаління під час перерв, агресивна поведінка, пропуски занять без поважних причин. Проте, завдяки постійній профілактичній роботі, співпраці з органами внутрішніх справ, сім*ї і молоді на обліку в кримінальній міліції у справах неповнолітніх васильківського РВ УМВС учнів школи немає.

Велику увагу приділяє правовому вихованню вчитель історії та правознавства Ільницька Н.Є., яка висвітлює питання правової тематики на загальношкільних лінійках, проводить виховні заходи з учнями.

Соціальний педагог Яцьківського НВК Яковенко Т.В. веде соціальний паспорт школи, тримає на контролі відвідування учнями занять у школі, обстеження санітарно-побутових умов проблемних сімей, відвідування класними керівниками учнів вдома.


 1. ^ Соціальний паспорт.


Значна увага приділяється дітям пільгових категорій, які навчаються у школі та відвідують дитячий садок.

З 61 учня школи:

- постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС: 52 – 1-11 класи;

17 – дитячий садок;

- неповні сім*ї – 7;

- малозабезпечені – 3;

- багатодітні – 12;

- дітей-сиріт та позбавлених батьківських прав немає;

- напівсиріт – 6;

- дитина-інвалід – 1.

Ці учні постійно перебувають у центрі уваги адміністрації навчального закладу. Більшість дітей пільгових категорій за Чорнобильські кошти та кошти районного бюджету мали змогу оздоровитися у санаторіях та дитячих оздоровчих таборах. Також за кошти фонду постраждалих внаслідок аварії на ЧАЕС діти-чорнобильці щоденно отримують безкоштовне гаряче харчування у шкільній їдальні.

Робота з дітьми пільгових категорій проводиться успішно внаслідок тісної та злагодженої співпраці класних керівників, соціального педагога, практичного психолога, адміністрації школи, сільського самоврядування та постійного зв’язку з батьками.


 1. ^ Профорієнтаційна робота.


Профорієнтаційна підготовка молоді починається ще у шкільні роки. Завдання школи – підготувати підростаюче покоління до свідомого вибору професії. Профорієнтаційна робота в Яцьківському НВК здійснюється під час навчально-виховного процесу:

 • виховання трудових навичок у школярів під час організації днів екології, суботників, свята праці;

 • розширення знань про професії на уроках, з мережі інтернет;

 • екскурсії на виробництво;

 • позакласні виховні заходи.

У школі є профорієнтаційний термінал, з яким із великим задоволенням працюють не лише старшокласники а й молодші учні. Та, на жаль, не всі вміють правильно поводитись з ним, тому термінал часто виходить з ладу.

Також є профорієнтаційний куточок, який містить цікаві інформаційні матеріали. Допомагають у роботі працівники районного центру зайнятості та представники вищих навчальних закладів, які проводять бесіди зі школярами про найрізноманітніші професії, від найпопулярніших до найбільш затребуваних.

Значна профорієнтаційна робота з учнями, достатній рівень підготовки випускників свідчить про те, що 50% випускників 9 класу

2010-2011 навч.р. працевлаштовані, тобто навчаються у ВУЗах

І-ІІ рівнів акредитації, а інші 50% продовжили навчання у 10 класі;

Всі випускники 11 класу також працевлаштовані: 75% працюють,

25% навчається у ВУЗах.

Учні 10-11 класів навчаються за профільним рівнем – технологічним: здобувають професії водіїв та операторів комп’ютерного набору у Кодаківському МНВК, отримують права водіїв категорії В і С та посвідчення.


 1. ^ Робота з батьками.


Виховання учнів в школі і сім*ї – щоденний нерозривний зв'язок, клопіткий творчий процес. Тому педагогічний колектив працює в тісній співпраці з батьківським колективом з метою створення найсприятливіших умов для самореалізації та розвитку дитини. Батьки є соціальним замовником школи, а тому беруть активну участь у навчально-виховному процесі є безпосередніми учасниками навчання та виховання підростаючого покоління. Батьки є учасниками позакласних заходів щодо профорієнтації, світу захоплень, родинними святами та святами пов’язаними з народними звичаями і традиціями українського народу.

Класні керівники співпрацюють із сім*ями своїх вихованців:

 • відвідують дітей вдома;

 • спілкуються з родиною;

 • тримають зв'язок через щоденники;

 • проводять батьківські лекторії, батьківські збори, анкетування.

Свої спостереження заносять до «Щоденника психолого-педагогічних

спостережень».

Однією з традиційних форм роботи з батьками є батьківський лекторій. Тематика лекцій підбирається із врахуванням вікових особливостей дітей. У проведенні лекторію бере участь адміністрація навчального закладу, практичний психолог, соціальний педагог, запрошуються працівники Васильківського РВ УМВС, Васильківської ЦРЛ, центру зайнятості, районного відділу юстиції.


 1. ^ Збереження і зміцнення здоров*я

учнів та працівників.

Медичне обслуговування учнів та працівників школи організовано відповідно до нормативно-правової бази. Щорічно на базі Васильківської центральної районної лікарні діти проходять медичне обстеження. Відповідно до результатів медичного огляду дітей, на підставі довідок лікувальної установи у школі формуються спеціальні медичні групи, а також уточнені списки учнів підготовчої, основної групи та групи звільнення від занять фізичною культурою на поточний навчальний рік. Відповідно цих списків видається наказ по школі.

Медичне обслуговування працівників навчального закладу організоване також на базі Васильківської ЦРЛ. Вони щорічно проходять поглиблений медогляд у серпні за графіком кабінету профоглядів медичної установи. Працівники їдальні та дитячого садка медогляд проходять два рази на рік. Огляди відбуваються за рахунок держбюджету. Проходження медичного огляду фіксується у санітарних медичних книжках установленого зразка, які реєструються і зберігаються у директора школи.

Важливим аспектом збереження здоров*я учнів є створення умов для раціонального харчування дітей протягом перебування у школі. Організація харчування учнів школи регламентується Законами України ст.5 Закону України «Про охорону дитинства», ст. 22 Закону України „Про загальну середню освіту", ст. 35 Закону України "Про дошкільну освіту", ст.ст.29, 30 Закону України „Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", ст.ст. 1, 2 Закону України "Про державну допомогу сім'ям з дітьми", постанов Кабінету Міністрів України: постанови Кабінету Міністрів України від 19.06.2002 № 856 "Про організацію харчування окремих категорій учнів у загальноосвітніх навчальних закладах", постанови Кабінету Міністрів України від 26.08.2002 № 1243 „Про невідкладні питання діяльності дошкільних та інтернатних навчальних закладів", «Порядку надання послуг з харчування дітей у дошкільних, учнів у загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладах, операції з надання яких звільняються від обкладення податком на додану вартість», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 02.02.2011 № 116, спільного наказу Міністерства освіти і науки України та Міністерства охорони здоров’я України від 15 серпня 2006 року № 620/563 «Щодо невідкладних заходів з організації харчування дітей у дошкільних, загальноосвітніх, позашкільних навчальних закладах», розпорядження Васильківської районної державної адміністрації від 24.04. 2008 № 967 "Про забезпечення безкоштовним харчуванням дітей у загальноосвітніх , дошкільних та позашкільних навчальних закладах району". Згідно вищевказаних документів учні школи 1-11 класів харчуються одноразовим гарячим харчуванням за рахунок чорнобильського фонду, вихованці дитячого садочка – триразовим гарячим харчуванням. Поставщик продуктів харчування Білоцерківське ТОВ «Житло-Альянс». ТОВ ім.. Б.Хмельницького в цьому навчальному році забезпечило за домовленістю із поставщиком шкільну їдальню екологічно чистими овочами та картоплею. Таким чином харчуються діти безкоштовно.

У навчальному закладі проводяться заходи щодо здорового способу життя: шкідливості куріння, алкоголю, наркотиків. Крім уроків основ здоров*я, у планах кожного класного керівника є розділ «Заходи по збереженню життя і здоров*я дітей», де планується послідовна робота оздоровчого характеру з класом.

У Яцьківському НВК є медична сестра, яка постійно веде нагляд за здоров*ям дітей, якістю харчування, тісно співпрацює із батьками, вчителями, класними керівниками та адміністрацією школи.


 1. ^ Стан охорони праці та безпеки життєдіяльності.

Робота з охорони праці, безпеки життєдіяльності, виробничої санітарії та гігієни, профілактики травматизму у побуті та під час навчально-виховного процесу визначається у діяльності педагогічного колективу як одна із пріоритетних і проводиться відповідно до Закону України «Про охорону праці», «Про дорожній рух», «Про пожежну безпеку, Державних санітарних правил і норм улаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу» та інших чинних нормативних актів, які регламентують роботу навчального закладу з даних питань. Стан роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності знаходиться під постійним контролем адміністрації. Наказом по школі призначається відповідальний за організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності у закладі, створено службу з охорони праці, сплановані заходи.

На початку навчального року, напередодні канікул та святкових днів проводяться інструктажі з безпеки життєдіяльності серед учнів, відпрацьована програма вступного інструктажу. Регулярно проводяться цільові інструктажі з учнями перед проведенням екскурсії, походів, спортивних змагань.

В навчальному закладі є в наявності необхідні журнали з реєстрації всіх видів інструктажів з питань охорони праці. Кожна класна кімната, кабінет, майстерня, спортзал має необхідний перелік документів з питань безпеки життєдіяльності. У приміщенні школи розміщено кілька стендів з безпечної поведінки. Питання охорони праці та попередження травматизму неодноразово обговорювалися на нарадах при директору.

Вивчаючи стан травматизму серед дітей, можна відмітити, що в навчальному закладі здійснюється належна робота щодо попередження нещасних випадків, створення безпечних умов навчання.


 1. ^ Фінансово-господарська діяльність.

Будівля школи прийнята в експлуатацію 24 роки тому,порівняно ще молода. Але кожного року спостерігається просідання грунтів, тому появляються тріщини стін, руйнується отмостка, яка потребує негайного ремонту. Адміністрація навчального закладу разом з трудовим колективом постійно працює над удосконаленням матеріально-технічної бази, підтриманню її у належному стані.

В цьому році створено батьківський фонд сприяння закладу, за рахунок якого відремонтовано і пофарбовано коридори та підлогу спортзалу. За батьківські кошти зроблено косметичний ремонт класних кімнат

За сприяння сільського голови А.М.Порохні були залучені спонсорські кошти для належного функціонування закладу освіти села.

Відремонтовано влітку 2011р. спортмайданчик: сплановано землею територію, зроблені нові баскетбольні щити, волейбольна сітка; взимку 2011-2012н.р. закуплено спортивну форму: футболки і шорти – 10 комплектів; придбано волейбольні та футбольні м’ячі, скакалки та ін..

Також придбано канцтовари, друкарський папір, картриджі до принтера;

Ведеться щомісячна оплата мобільного інтернету, до якого підключено один шкільний комп’ютер.

За кошти,вручені на день села Т.В.Засухою (10000.00грн.) придбано новий ноутбук для роботи директора школи; комп’ютерні мишки у кабінет інформатики; жалюзі у шкільний музей, кабінет інформатики, кабінет директора; монтажну піну для зовнішнього ремонту вікон, які потребують повної заміни на нові, ремонт шкільного музею і буде виготовлено вивіску з назвою навчального закладу, що відповідає дійсності.

За кошти О.В.Мазепи (1000.00грн.) зроблено ремонт кабінету директора школи та відремонтовано вестибюль (стеля і стіни).

Також зроблено косметичний ремонт шкільної майстерні, в якій потрібно б замінити поли і вхідні двері. Головою ТОВ ім.. Б.Хмельницького П.І.Трегубом у шкільну майстерню придбано обладнання для уроків трудового навчання (1000.00грн.): стамески, молотки, рубанки, випалювачі та інше.

За кошти М.М.Нечипорука обладнано дитячий майданчик та використано техніку під час демонтажу старої котельні.

За кошти ТОВ ПАТ ТАКО придбано посуд для шкільної їдальні, електром’ясорубку, мікрохвильову піч; косметичний ремонт приміщень шкільної їдальні зроблено власноруч працівниками їдальні Л.В.Яковенко та В.В.Чалою за кошти постачальника харчування ТОВ «Житло-Альянс».

Проводились роботи з демонтажу аварійних будівель на території школи, за що особлива вдячність В.Д.Опрішгу заступнику директора по господарській частині, М.П.Коваленку двірнику та В.В.Кирпичу старшому кочегару, які знайшли час, сили та ентузіазм на такі роботи, окрім своїх обов’язків.

На жаль, в аварійному стані залишається шкільна теплиця, яка потребує виготовлення даху насамперед, капітального ремонту стін і фундаменту; старе приміщення школи;

потребують капітального ремонту внутрішні шкільні туалети (кошти в бюджеті заплановано);

потребує негайного капітального ремонту водопостачання, яке обіцяє зробити за літній період сільський голова А.М.Порохня;

згідно сучасних вимог технологічного прогресу потрібна мультимедійна дошка та обновлення кабінету інформатики, кабінет інформатики для дітей молодшого шкільного віку.

За навчальний рік було проведено чистку каналізації тричі: у жовтні 2011р. та квітні 2012р. за кошти ТОВ ім..Б.Хмельницького та у червні 2012р. за бюджетні кошти

Дирекція школи та педагогічний колектив щиро вдячний Т.В.Засухі, О.В.Мазепі, А.М.Порохні, П.І.Трегубу, батькам та всім ,хто не байдужий до проблем освіти і надає допомогу нашому навчальному закладу.

Щиро дякуємо вчителям, батькам і особливо техперсоналу, які приклали максимум засиль для ремонтних робіт і виконали їх якісно та вчасно.

Школа працює в режимі стабільності, ліміти на використання енергоносіїв та споживання газу не перевищено. Проте, для збереження тепла взимку необхідна повна заміна вікон і ремонт теплотраси.

Підготовкою газової котельні до нового опалювального сезону займається

відповідальний за газове господарство під чітким керівництвом господарської частини відділу освіти.

Адміністрація навчально-виховного комплексу приділяє достатньо уваги естетичному вигляду навчального закладу:

 • активно проводиться робота по озелененню коридорів і класних кімнат, в якому беруть участь як школярі так і всі працівники закладу;

 • шкільне подвір*я доглянуте.

Навчальний заклад до нового навчального року буде практично готовий.


 1. ^ Управлінська діяльність.

Управління школою здійснюється згідно річного плану роботи школи, плану внутрішкільного контролю, календарних планів вчителів-предметників, планів виховної роботи школи та класних керівників. Така система планування, що відпрацьована у школі і заснована на взаємодії всіх ланок, підрозділів та учасників навчально-виховного процесу, забезпечує координацію їх діяльності, єдність вимог, контролю та взаємоконтролю в процесі роботи, сприяє досягненню ефективності та вдосконалення навчально-виховного процесу й забезпечує планомірний розвиток школи.

У навчальному закладі в наявності усі нормативно-правові документи, що регламентують діяльність загальноосвітнього навчального закладу.

Контроль – це важлива, складна та об’єктивно необхідна функція управління. У школі ефективність здійснення контролю зумовлює якість реальних і майбутнє прогнозування бажаних показників розвитку закладу освіти, його навчально-виховного процесу та діяльності всього шкільного колективу. Контроль дозволяє тримати в полі зору управління найважливіші питання , своєчасно реагувати на відхилення від норми та негативні явища, знаходити невикористані резерви, підтримувати оптимально позитивну трудову атмосферу в колективі.

Адміністрацією використовується багато різних форм контролю за станом навчально-виховного процесу, і в першу чергу, таких традиційних як вивчення викладання стану предметів та виконання навчальних планів і програм, перевірки класних журналів, щоденників, тощо. Під час здійснення внутрішкільного контролю за рівнем викладання навчальних предметів заступником директора школи з навчально-виховної роботи використовуються діагностичні картки аналізу та вивчення стану викладання предметів з використанням комп’ютера.

Аналіз результатів внутрішкільного контролю знаходить відображення у рішеннях педагогічної ради, відповідних наказах по школі. Крім контролю за рівнем знань та навчальних досягнень учнів проводяться систематичні дослідження стану відвідування занять та стану навчальної дисципліни. За результатами моніторингу адміністрація закладу приймає певні управлінські рішення щодо конкретних працівників та школярів.

Враховуючи сучасні вимоги, стиль керівництва Яцьківським НВК більш близький до демократичного, так як більшість рішень приймається на основі врахування думки колективу й інтересів справи, створюється такий мікроклімат, коли успіхи кожного сприймаються позитивно, ініціатива й самостійність підтримуються, повноваження делегуються.

Директор навчального закладу у роботі з працівниками дотримується партнерського стилю керівництва. Проблеми обговорюються й виробляються різні варіанти рішення, з них обирається найбільш оптимальний, затверджується і в подальшому здійснюється.

Основними формами спілкування є наради, індивідуальні бесіди, інформування. Контроль здійснюється не заради пошуку винних, а заради позитивного кінцевого результату. На моє переконання, завдяки такому стилю керівництва у школі зникає агресивність, наявне творче вирішення справ. Переважають такі методи керівництва:

 • нарада;

 • особистий приклад;

 • похвала, подяка;

 • шанобливе ставлення до людей;

 • вимогливість поєднується їз справедливістю;

 • ввічливе невимушене спілкування, іноді з наказом.

У зв’язку з цим я надаю колегам більше самостійності відповідно їх кваліфікації і характеру роботи, створюю необхідні умови для самореалізації. У кожному зі своїх колег бачу, насамперед, особистість у всьому розмаїтті її людських якостей і властивостей.

Таких якостей в адміністративній роботі вимагаю не тільки від себе, а й від своїх заступників.

Затверджую.
24 травня 2012р.
Директор: К.М.Шатнюк

Протокол №2

зборів колективу Яцьківського НВК

«ЗОШ І-ІІІ ступенів - ДНЗ»

(в присутності батьків та громадськості)

від 24.05.2012р.
Присутні: педпрацівники – 16;

обслуговуючий персонал – 12;

медпрацівник – 1;

батьки – 12;

від громадськості – 4.
Повістка денна:

1. Звіт керівника закладу про роботу Яцьківського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. - ДНЗ»

За 2011-2012 навчальний рік.
Слухали:

Шатнюк К.М. – директора Яцьківського НВК , яка звітувала про роботу

навчального закладу за 2011-2012навч.р.

(доповідь додається).
Виступили:

Порохня А.М. – сільський голова с. Яцьки, проаналізував співпрацю

школи і громадськості, наголосив на взаєморозумінні та

взаємопідтримці організацій села, активній участі учнів та

працівників навчального закладу у житті села, запропонував

оцінити роботу директора школи задовільно.

Трегуб П.І. – голова ТОВ ім.. Б.Хмельницького, подякував всім, хто

відгукнувся на прохання про допомогу при зборі врожаю,

розповів про співпрацю школи і громадськості.

Біденко О.В. – голова профкому Яцьківського НВК, вчитель початкових

класів,яка проаналізувала роботу профкому за звітний період,

наголосила на позитивних змінах, які відбулися за навч. рік,

роботу директора оцінити задовільно.

Прилипко Н.В. – голова батьківського комітету, яка прозвітувала за

використані кошти батьківського фонду підтримки закладу,

винесла вдячність адміністрації школи, педагогічному

колективу, техперсоналу за роботу в галузі освіти.

Місюкевич Ю.П. – вчитель початкових класів, яка розповіла про успіхи у

роботі з учнями початкових класів та ознайомила з

особливостями навчання майбутніх першокласників,

наголосила на підтримці й взаєморозумінні адміністрації

й педколективу.

Ільницька Н.Є. – класний керівник 9 класу, яка підтвердила пропозицію

роботу керівника за звітний період визнати задовільно.
Ухвалили:

 1. роботу директора Яцьківського НВК

за 2011-2012 навчальний рік оцінити – задовільно.


Голова зборів колективу: О.В.Біденко

Секретар: Т.М.Калініченко

Схожі:

Звіт директора Яцьківського нвк iconДиректора Софіївської загальноосвітньої школи I-III ступенів №1
Це звіт директора школи перед трудовим колективом, представниками громадського самоврядування школи, громадськістю селища
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт директора нвк №108 Кутової Булатової І. А. про діяльність у 2011 2012 навчальному році
Про загальну середню освіту», «Про дошкільну освіту», «Про боротьбу із захворюваннями на туберкульоз», Національною Доктриною розвитку...
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт михайлівський нвк ім. О. Т. Слободчикова про результати у Всеукраїнському конкурсі – рейді

Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт В. о директора Любівської загальноосвітньої школи і-ш ступенів...
Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов'язками директора школи, законодавством України, іншими...
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт директора Кобеляцької зош І-ІІІ ступенів №2 імені О. Гончара...
Шановні присутні! Закінчився навчальний рік І тому ми зібралися сьогодні, щоб зробити певні підсумки роботи колективу школи, оцінити...
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт директора Великовільшанської зош І-ІІІ ступенів Васильківського...

Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт про проведення тижня здоров’я, безпеки життєдіяльності. Тиждень...
Звіт про проведення тижня здоров’я, безпеки життєдіяльності. Тиждень безпеки дитини в днз
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт про підсумки роботи за 2011-2012 навчальний рік директора Часів...
Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; машиніст електролафету
Звіт директора Яцьківського нвк iconЗвіт про підсумки роботи за 2012-2013 навчальний рік директора Часів...
Електрослюсар (слюсар) черговий та з ремонту устаткування; машиніст електролафету
Звіт директора Яцьківського нвк iconПлан вступна частина Основна частина Діяльність Юрківського нвк із...
...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка