25-й конференції первинної організації київського
Скачати 88.27 Kb.
Назва25-й конференції первинної організації київського
Дата конвертації28.03.2013
Розмір88.27 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
ЗВІТНА ДОПОВІДЬ ПРАВЛІННЯ

25-Й КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ КИЇВСЬКОГО

УВП № 4 УТОС

ЗА ПЕРІОД З 23 ЛИСТОПАДА 1995 РОКУ ПО 24 ЖОВТНЯ 2000 РОКУ
Шановні делегати!

Зараз в Українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі моменти в житті організацій. Сьогодні ми пропонуємо Вам заслухати, обговорити та дати об’єктивну оцінку роботи правління нашої первинної організації.

ОРГАНІЗАЦІЙНО-ІНФОРМАЦІЙНА РОБОТА.

В нашій організації на сьогодні налічується 311 членів УТОС, що об’єднані в 21 групу: 3 групи постійно працюють на підприємстві; 12 груп – це ті, що працюють в надомних умовах та проживають в м. Києві; 6 груп сільських. На УВП працює в режимі кожного дня 80 інвалідів по зору, надомниками – 128 чол., зрячих –22 чол. та 78 членів УТОС в минулому працівників нашого підприємства. З метою поліпшення зв’язку між правлінням та кожним членом організації створена і працює Рада групоргів в кількості 14 чол. Хочеться подякувати за допомогу всім групоргам.

Саме ж правління первинної організації було обране на 24-й конференції ПО УТОС 22 листопада 1995 року у складі 11 осіб: голова – Новосецький Михайло Миколаєвич, заступник голови – Матусевич Анатолій Іванович, члени правління – Лапицька Ганна Кузьмівна, Бойко Ольга Павлівна, Лещенко Галина Олексіївна, Мякшин Микола Тимофійович, Куземко Лідія Антонівна, Стеценко Ольга Павлівна, Короткова Світлана Федорівна, Надточій Віра Георгіївна, Терещенко Сергій Олександрович. За звітний період було проведено 69 засідань правління, на яких розглянуто 335 питань різноманітної направленості: організаційні – створення груп, затвердження групоргів; виробничі – про роботу підприємства, про завантаження роботою інвалідів по зору; культурно-масові – про проведення фестивалю художньої самодіяльності, про роботу культмасової комісії; оздоровчі – про роботу медпункту, про оздоровлення працівників УВП; соціально-побутові – про побутові послуги, про організацію торговельних обслуговувань.

В нашій організації стоять на обліку люди різного віку: до 30-ти років – 45 чол., від 30-ти до 60-ти років – 149 чол., після 60-ти років – 117 чол. За звітний період наша організація трохи помолодшала, прийшло багато молоді, а це – нові інтереси, поштовх для збільшення молодіжних заходів. Якщо розглядати більш детально структуру організації, то потрібно сказати, що на 311 членів УТОС інвалідів 1 групи – 152 чол., інвалідів 2 групи – 137 чол., інвалідів 3 групи – 3 чол., зрячих – 19 чол. За освітою: вища освіта – 24 чол., середня-спеціальна освіта – 56 чол. Необхідно відзначити, що 8 чол. навчаються у вищих та середніх-спеціальних учбових закладах. Правління по можливості допомагає їм. Наприклад, в цьому році було прийняте рішення не приймати інвалідів – сліпих до Університету “Україна”. Після нашого звернення в Міністерство освіти України та міську держадміністрацію це рішення було скасоване.

Згідно Статуту УТОС голова від імені правління, добиваючись пільг для інвалідів, розповідаючи про їх проблеми, неодноразово звертався з листами у різні засоби масової інформації, був персонально на прийомах у голови комісії Верховної Ради у справах інвалідів та ветеранів Степанова П.С. та народного депутата України Зайця І.О.

Правління проводило інформаційно роз’яснювальну роботу, направлену на підвищення юридичної грамотності у вирішенні інвалідами своїх майнових справ, тому що є декілька випадків втрати інвалідами квартир. На жаль, вже постраждали Голубенко М.І., Буков О.К., Касіч О.І. та ін.

Інколи інвалідам надають допомогу державні структури. Правління допомагає дізнатись де надають, що, яким категоріям, до кого звертатись, які документи пред’являти.

На жаль, зараз часто змінюються умови проїзду – згідно Постанови комітету транспорту міськдержадміністрації для інвалідів головним проїзним документом є пенсійне посвідчення У зв’язку із відсутністю бланків у соцзабезах правлінню приходилось декілька раз закуповувати бланки таких посвідчень, щоб забезпечити усіх.

Правління разом з іншими працівниками ініціювало створення “Каси взаємодопомоги”, але, на жаль, до кінця ця справа не доведена із-за недостатньої підтримки. Правління також консультувало та допомагало практично розміщувати майнові та компенсаційні сертифікати.

Кожен рік при прийнятті Закону “Про державний бюджет” у нас намагаються зняти або зменшити деякі пільги. Доводиться звертатися у різні інстанції, ходити на прийоми, розповідати про проблеми інвалідів, щоб зберегти діючі пільги.

Враховуючи те, що більш третини членів організації – люди похилого віку, більшість з яких майже все життя пропрацювали тут. На жаль, життя бере своє і вони поступово покидають нас. Але не завжди ми на потрібному рівні проводимо їх в останню дорогу.

^ ВИРОБНИЧА РОБОТА.

Необхідно відзначити, що в останні роки підприємство працює стабільно, немає зупинок виробництва, вчасно сплачується заробітна плата, а це головне. І все-таки і в цій сфері є над чим працювати, адже навкруги ринкові відносини, а в них, як відомо, виживає найсильніший. Тобто, виробляючи продукцію, ми весь час повинні думати про її рентабельність, адже це впливає на виробництво, і воно може розвиватись, впроваджувати нові вироби, розширюючи асортимент. Громадським організаціям разом з адміністрацією потрібно весь час працювати над економією енергоносіїв, освітлення, водопостачання, утримання тепла, зменшення браку продукції та ін. Особливу увагу треба приділяти покращенню зовнішнього вигляду наших виробів та їх упаковці, підтягуючи її до іноземних зразків.

Кожен рік правління разом з профспілковим комітетом приймають участь в розробці колективного договору, в якому закладаються всі основні показники роботи підприємства, життєдіяльності трудового колективу, його соціально-побутових питань, культмасової та оздоровчої роботи. На конференціях підводяться підсумки зробленого, намічаються плани на майбутнє.

^ КУЛЬТУРНО-МАСОВА РОБОТА ТА СПОРТИВНА РОБОТА.

Велику увагу правління приділяло проведенню культурно-масової та спортивної роботи на підприємстві. На засіданнях правління погоджувались плани роботу клубу, заслуховувались звіти про виконання намічених заходів у рамках щорічного огляду-конкурсу культ. закладів Системи УТОС.

^ Працювали 3 гуртки художньої самодіяльності із загальною чисельністю учасників в них 42 чол.

Проводилася робота по залученню в гуртки молодих членів УТОС, саме цьому й сприяло проведення у 1998 році міжцехового фестивалю художньої самодіяльності. Приймали участь у республіканських оглядах-конкурсах художньої самодіяльності театрально-читацького та пісенного жанрів серед підприємств та організацій УТОС; також приймали участь у фестивалі “Київська осінь”, організованого Київським обласним правлінням.

З 1997р. приймаємо участь в щорічних районних фестивалях “Талановита Дарниця” та інших районних заходах, де колектив художньої самодіяльності нашого підприємства в цілому та окремі виконавці неодноразово відзначалися дипломами, грамотами та преміями.

Приємно відзначити, що в цьому році у рамках Всеукраїнського фестивалю народної творчості, присвяченого 10-й річниці Незалежності України, працівник нашого підприємства Валерій Шинкарьов приймав участь у міському огляді-конкурсі і нагороджений держадміністрацією м. Києва дипломом 2 ступеня.

За звітний період проведено концертів – 53, в тому числі виїзних – 24. Обмінювались концертами з колективами художньої самодіяльності споріднених підприємств, а саме Київськими УВП № 1, 3, Обухівським УВП, Чернігівським УВП, Білоцерківським УВП.

Проведено тематичних вечорів – 9, вечорів вшанування – 12, вечорів відпочинку – 25, молодіжних – 13. Проведено екскурсій – 7.

Досягнуто домовленості про безкоштовне відвідування інвалідами по зору 4-х театрів м. Києва. Неодноразово звертались з листами до “Укрконцерту” та Асоціації діячів мистецтв, які надавали можливість нашим інвалідам безкоштовно відвідувати концерти та фестивалі у м. Києві.

^ Правління в своїй роботі використовувало місцевий радіовузол: проводились бесіди, читання, радіожурнали, доводилась різноманітна інформація до працівників.

На підприємстві діють секції з шахів та шашок. Щорічно проводиться міжцехова першість серед цих видів спорту. В 1999 році члени нашої організації приймали активну участь у міських турнірах з шахів та шашок під егідою “Інвалспорту”. Зайняли призові місця та пройшли на республіканські турніри Т.Кущенко, Д.Кучерявий (шахи) та Г.Соколовський (шашки). В 2000 році брали участь у міському турнірі з шахів.

^ ОЗДОРОВЧА РОБОТА.

Згідно Постанови ЦП УТОС правління разом з адміністрацією постійно займається оздоровчою роботою. Працівникам підприємства, що йдуть в щорічну відпустку, виплачується допомога на оздоровлення. Сума такої допомоги складає в середньому за рік 10 тис. грн.

^ Особливо потребуючим за станом здоров’я додатково закуплялись путівки:1996 р.- 41 чол., 1997 р.- 39 чол., 1998 р.- 26 чол., 1999 р.- 29 чол., 2000 р.- 37 чол.

На підприємстві працює оздоровчий пункт, масажний кабінет. Побудована та вводиться в дію сауна, ремонтується тренажерний зал.

Все це потребує досить великих коштів, але робота ця необхідна, її потрібно розширювати, можливо дещо вдосконаливши. Наприклад, закуповуючи путівки, ми могли б частину путівок купувати більш дешевих, що дасть змогу на ту ж саму суму оздоровити більше працівників.

^ СОЦІАЛЬНО-ПОБУТОВА РОБОТА.

Найбільшу увагу правління, як керівний орган громадської організації, приділяло соціально-побутовій роботі. Адже добре забезпечена соціально-побутовими послугами людина краще працює, має добрий настрій. Практично на кожному засіданні правління розглядало ці питання.

Наприклад, поліпшення можливості інвалідам по зору добиратися на роботу. Більше 2-х років добивалися зупинки автобуса № 50 на вул. Червоноткацькій, що дало змогу поліпшити проїзд з Троєщини. За нашим звертанням був продовжений у “годину-пік” маршрут трамваю № 8 до Ленінградської площі; також продовжено автобусний маршрут № 112, а от вирішити його зупинку біля Деміївського базару так і не вдалося. За проханням правління вдалося добитися безкоштовного проїзду для інвалідів по зору з м. Бровари та Борисполя, добитися зупинки біля “Інституту хімії” маршрутних автобусів, що йдуть з Борисполя. Також поліпшили проїзд для інвалідів автобуса № 119, що їде з масиву Теремки.

В нашій організації більш як третина – люди похилого віку, і за їх проханням правління звернулося до “Київелектротрансу” і на нашій трамвайній зупинці була встановлена лавка для сидіння. Після звернення до управління пасажирського транспорту також поставили лавку для сидіння на автобусній зупинці. Зверталися також і у Дарницьке трамвайне депо з проханням попереджувати водіїв трамваїв бути обережними, зважуючи на те, що цією трамвайною зупинкою користуються незрячі.

З метою розширення побутового обслуговування правління організувало роботу на підприємстві майстрів з ремонту одягу, взуття, годинників. Інколи запрошувався майстер-перукар, є можливість запросити й інших майстрів, наприклад, із в’язання.

Левова частка роботи правління припадала на організацію торговельних обслуговувань працівників УВП, що дає змогу не бігати після робочого дня в темряві по ринках та магазинах, а також заощадити частину заробітної плати на вартості товарів, враховуючи те, що ми їх закуповуємо на базах, заводах, у виробників. За звітний період правлінням було проведено: 1996р.- 73 торгівлі на загальну суму

115 тис.460 грн.; 1997р.- 50 торгівель на суму 41 тис.430 грн.; 1998р.- 50 торгівель на суму 37 тис.570 грн.; 1999р.- 53 торгівлі на суму 36 тис.100 грн.; в цьому році правлінням вже організовано 58 торговельних обслуговувань. В деякі дні асортимент товарів, що продаються одночасно, досягає біля 30-ти найменувань. Це досить важлива й важка робота, що забирає багато зусиль та часу. Адже завжди потрібно знати нинішні ціни, знайти дешевий товар, домовитись за завантаження, знайти автомобіль, розвантажити тут в кімнату торгівлі, довести інформацію до всіх людей, і вже тільки потім – продаж. Ми хочемо висловити велику подяку за допомогу Овдієнко С.М. та Осьмаку М.М. Також хочемо подякувати за допомогу при продажі членам УТОС

Іванічек В.О., Лещенко Г.О., Рогозі Н.О. За нашим проханням біля кімнати торгівлі працівниками механічної майстерні було встановлене місце для сидіння. Час роботи кімнати торгівлі був перенесений на кінець робочого дня, щоб йдучи додому можна було купити товар, а не втрачати дорогоцінний робочий час. Думаємо, що при постійно зростаючих цінах організація торговельного обслуговування на підприємстві просто необхідна.

Правління також займалося й вирішенням інших проблем, наприклад, у 1992 році ми добилися виділення земельної ділянки на ст. Переяславська, і с тих пір кожен рік організовуємо товариство городників, активістами якого є Супрун О.Г., Патріянчук Г.С., Шиляго Л.О.

^ Правління допомагало при необхідності із пошуком житла. Зокрема, вдалося допомогти із вирішенням цього питання Овсянніковій Л.В., Довгій Г.Д. та ін.

При допомозі Київського обласного правління УТОС вдалося забезпечити усіх бажаючих окулярами, міських інвалідів магнітофонами, студентів та спеціалістів диктофонами, всіх бажаючих брайлівським папером.

^ Ми також тримали в полі зору наявність засобів орієнтації для незрячих.

За проханням інвалідів був організований прийом на підприємстві в ремонт тифломагнітофонів представниками майстерні. Був встановлений міський телефон у розподілювачів робіт, що поліпшило зв’язок надомникам. Добре було б встановити внутрішній телефон на найбільшій дільниці МШУ, де працюють більш ніж 30 чол., адже й їм потрібно інколи зателефонувати до медпункту, клубу, кімнати торгівлі, масажного кабінету.

Правлінню вдалося декілька раз добитися гуманітарної допомоги: від “Армії спасіння” речей, медикаментів від фармацевтичної фірми “Дарниця”, отримували окуляри, чохли, капюшони, маргарин та ін.

Членами правління також проводилися обстеження житлових умов багатьох міських та сільських інвалідів по зору, яким при необхідності надавалась матеріальна допомога. За звітний період було надано матеріальну допомогу на суму:1996р.- 33 млн. та 334 грн.; 1997р.- 1030 грн.; 1998р.- 1055 грн.; 1999р.- 2503 грн.; 2000р.- 2760 грн.

Все це дуже важлива й потрібна робота, і для її проведення потрібні спільні зусилля багатьох людей.

Схожі:

25-й конференції первинної організації київського iconНа 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті організацій. Сьогодні ми...
25-й конференції первинної організації київського icon25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Цп утос болдирев В. В., голова Київського обласного правління утос шупік В. М., головний редактор об’єднаної редакції періодичних...
25-й конференції первинної організації київського iconПро роботу ревізійної комісії первинної
Ревізійна комісія у складі: голова комісії – Покотилов Я. А., член комісії –Бугай М. М., обрані на 26-й звітно-виборчій конференції...
25-й конференції первинної організації київського icon26-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Новосецький М. М. – які є пропозиції? Розпочати роботу. Проголосували – одноголосно
25-й конференції первинної організації київського iconЗ в І т виробничої первинної організації Київського увп №4 утос за 2007 рік
Кількість членів утос, які стали інвалідами: внаслідок поранень в період бойових дій або ж від вибухових речовин 17 чол
25-й конференції первинної організації київського iconЗвітна доповідь правління
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті нашого Товариства. Сьогодні...
25-й конференції первинної організації київського icon4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період...
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітні конференції. Це досить важливий період в нашому житті. Сьогодні в рік 80...
25-й конференції первинної організації київського iconСекції конференції
За підсумками конференції буде виданий збірник наукових доповідей І повідомлень. Запрошуємо студентів, аспірантів, здобувачів й молодих...
25-й конференції первинної організації київського iconЗатверджено на методичній Учбовий предмет
Основні проблеми переходу до організації первинної медичної допомоги за принципом лікаря загальної практики (сімейного лікаря)
25-й конференції первинної організації київського iconПлан роботи первинної профспілкової організації Енергодарської загальноосвітньої...
Участь в нарадах при директорі, виробничих нарадах з соціально-економічних питань, тб, оп
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка