Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.?
Скачати 87.24 Kb.
НазваЧи відбулися збори 19. 12. 2010р.?
Дата конвертації01.05.2013
Розмір87.24 Kb.
ТипВопрос
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Вопрос
Чи відбулися збори 19.12.2010р.?

Висновки члена правління

Як Ви знаєте 19.12.2010р. повинні були відбутися загальні збори членів кооперативу. В той день погода була морозна , близько -18 градусів. На порядок денний було винесено три питання. Перше з них найважливіше - це розгляд і можливо прийняття Статуту кооперативу в новій редакції. Друге - це звіт голови кооперативу Чоботова О.В. за свою роботу в 2010 році, і третє - звіт голови Ревізійної комісії за діяльність кооперативу в 2010 році. До речі, на правлінні кооперативу друге і третє питання не обговорювалось і не вносилось в порядок денний Загальних зборів! А розгляд першого питання було перенесено з загальних зборів, які поводились за місяць до цих, але не відбулися 14.11.2010р.

Перед початком загальних зборів 19.12.2010р. відбулась регістрація і прилюдна перевірка списку наявних членів кооперативу на загальних зборах. Всіх наявних членів кооперативу було 83 чоловік, разом з тими, що прибули вже після початку загальних зборів! Голова кооперативу Чоботов О.В. оголосив, що на зборах кооперативу присутні біля 85-ти членів.

Для перевірки наводимо номера гаражів, власники яких були присутні на цих зборах :

№.№-7;10;15;23;24;26;33;41;45;48;60;61;62;73;75;76;77;86;87;88;90;91;95;98;99;100;102; 105;107;112;113;114;116;118;121;122;123;124;126;131;133;135;138;140;143;145;146;147;150;154;156;163;166;167;168;169;170;173;175;179;180;181;182;185;187;188;190;191;192;195;212;215;222;233;244;247;262;277;290;294;340;349;350;. – всього 83 члена кооперативу!

Ті члени, що прийшли вже після закінчення зборів і розписувались в списках, що вони начебто були на зборах - в рахунок присутніх на цих зборах і голосів, що голосували на зборах не входять! Тому, що це є підтасовка фактів, і як кажуть, чимось пахне. Всі будь ласка перевіряйте ці списки, які знаходяться у голови кооперативу, чи є замість Вас чийсь підпис, а ті хто згодився на це відмовляйтеся офіційною заявою в 2-х екземплярах за підписом голови кооперативу, одну забирайте собі і повідомляйте нам про ці випадки через гостьову книгу на сайті або електронну пошту!

Як ^ БАЧИМО 83 ЧЛЕНА КООПЕРАТИВУ-ЦЕ 31.2%(процента) від всієї кількості членів кооперативу! В законі "Про кооперацію" сказано:

“ Стаття 15.

1) Вищим органом управління кооперативу є загальні збори членів кооперативу.

До компетенції загальних зборів членів кооперативу належить:

2)затвердження статуту кооперативу та внесення до нього змін, прийняття інших рішень, що стосуються діяльності кооперативу;

3)Загальні збори членів кооперативу правомочні вирішувати питання, якщо на них присутні більше половини його членів, а збори уповноважених - за наявності не менше двох третин уповноважених.

4) Кожний член кооперативу чи уповноважений кооперативу має один голос, і це право не може бути передано іншій особі.

5) Рішення загальних зборів членів кооперативу про прийняття, внесення змін до статуту, або ліквідацію кооперативу вважається прийнятим, якщо за нього проголосувало не менш як 75 відсотків членів кооперативу, присутніх на загальних зборах кооперативу. З інших питань рішення приймаються простою більшістю голосів членів (уповноважених) кооперативу, присутніх на його загальних зборах.

Тобто як видно з закону ці збори по чисельності не можуть бути ні загальними зборами ні зборами уповноважених! Вони мали чисто інформативний характер і ніякі рішення не мають легітимності!

В наслідок малої кількості членів на зборах, головою кооперативу був змінений порядок денний зборів, але зміни не голосувалися на зборах. Першим почав звіт голова кооперативу за 2010 рік, другим повинен був бути звіт голови Ревізійної комісії Барської Н.І. за діяльність кооперативу за 2010 рік, а вже останнім, коли всі добряче змерзнуть і більша половина розійдеться – спробувати знову без обговорення протягнути рейдерський Статут, який розробляв Існюк В.Я. разом з Чоботовим О.В. на основі Статуту Петращука А.Є., і який МИ всі разом не пропустили на зборах 14.листопада.2010р.

Чоботов О.В. в своєму звіті сказав, що питання приватизації землі кооперативу ніяк не вирішується, але земля нам відведена в безстрокове користування, але щоб її приватизувати, треба більше 100.000грн., що в нього немає більше бажання працювати головою кооперативу, ( або інтересу, а інтерес зразу пропав після того, як ми настояли щоб в Статуті обов’язково було прописано, що таке майновий пай члена кооперативу, що його вартість визначається риночкою вартістю, а не правлінням в 100грн., а також обов’язки і відповідальність голови та бухгалтера!) бо він пішов на посаду голови кооперативу з окладом 1.038 грн. з посади, на якій йому платили 12.000 грн., що працювати немає можливості, тому що йому ніхто ні в чому не допомагає? і з Статутом також , інші тільки заважають крім Існюка В.Я., а члени правління Мілько Р.Е. та інші своїми вимогами навести порядок в бухгалтерській документації, тому, що бухгалтер Білецька Л.В. веде нечесну бухгалтерію і вимагають провести перевірку акту голови Ревізійної комісії Барської Н.І., який на їх окрему думку не відповідає дійсності. Потім виступив власник гаража Юрчук О.П., в якого також є гараж в кооперативі «Теремки 1», який сказав, що працює в Київський адміністрації і знає що відбувається в інших кооперативах, зокрема на горезвісних «Теремках 1», які прийняли Статут написаний проти прав членів кооперативу і заплатили за те щоб його зареєстрували більше тисячі доларів, а тепер мають великі проблеми, бо одна будівельна фірма тепер рейдерським способом хоче забрати їх територію під будівництво торгово-розважального центру, члени кооперативу судяться з правлінням, (в якому є членом правління Петращук А.Є.), яке вимагає сплати не оправдано завеликі цільові внески від своїх членів по 8.500грн., і членські внески по 180грн., а з нового року будуть по 350грн.,що кооператив розділився на два, і люди переходять в другий кооператив, в якому організували воєнізовану охорону і вибрали свого голову кооперативу який зараз в судах відстоює права членів свого кооперативу проти рейдерів.

до речі, товариш Чоботова О.В. який є членом правління в кооперативі «Теремки 1» Петращук А.Є. приніс свій рейдерський Статут, який вони протягнули в своєму кооперативі і тепер на його основі забирають у людей гаражі і виганяють з кооперативу, і хотів щоб і у нас його прийняли на «УРА!». Петращук А.Є. на зборах 14.11.2010р. заявляв, що він є членом і власником гаража в нашому кооперативі, хоча це потім виявилось неправдою.

Всі вимоги членів правління Мілько Р.Е. і Шеремет В.А. до члена правління Існюк В.Я., привести свою редакцію Статуту в відповідність до закону України «Про кооперацію» та інтересам і захисту прав членів кооперативу, не приводить до результату, він постійно обіцяє але практично нічого не робить, каже , що йому плевать на цей закон, то у нього часу на це нема, або наче чогось не розуміє, така ж тактика нерозуміння простих і явних речей є у члена правління Богач Н.Б.( який крім розведення пліток та провокування роздору і незгоди серед членів правління та членів кооперативу - більш ні чим не займається) та голови Ревізійної комісії Барської Н.І.( у якої також видно проявляється дуже велика тяга до підтасовок, бо спочатку коли вона хотіла щоб її вибрали в Ревізійну комісію, казала, що їй вже все видно неозброєним оком, всі порушення які наробила бухгалтер Білецька Л.В., що це вже «тягне» на кримінал, але потім через півроку зробила такий акт перевірки, що навіть дати бухгалтерських документів не збігаються і по якому ніяких порушень вже не видно!), та у нашого голови кооперативу, який має як він сказав на зборах вищу юридичну освіту.

Якщо їм плевать на закон, то якщо протягнуть свій рейдерський Статут - їм потім буде

плевать і на всіх членів кооперативу!)

Існюк В.Я. казав, що редагував свій варіант Статуту по правкам Мілько Р.Е. навіть вдень зборів по телефону та вже в наступні дні після зборів, але так і не відредагував - Мілько Р.Е. може це підтвердити. Але є дуже кричущій факт – Існюк В.Я. в розмові по телефону з Мілько Р.Е.( Мілько Р.Е на час зборів перебував дома з поломаною ногою, в гіпсі) сказав йому, що на зборах спочатку було 80 чоловік, а потім приходили після зборів і було 120 , а потім 130 і 150 , а під кінець дня було вже біля 180 членів, які після зборів в їх списках ставили підписи – але це незаконно і не правда ! Тепер ті хто був на зборах можуть перевірити правдивіспь Існюка В.Я. і зробити для себе висновки чи в Ваших інтересах все це підтасовується чи ні ?!

Але повернемось до зборів.

Потім голова кооперативу повідомив, що прийшов лист з водоканалу з вимогою знести 29 гаражів, капітальних з 1-го по 11-й та металеві з правої сторони на в’їзді в кооператив і ще три – Задорожного Г.І. та Коноплі П.П., які підпадають в п’ятиметрову зону в напрямку проходження по території кооперативу водонапірної труби високого тиску. Але такі листи кооператив отримує з моменту забудови цієї території! І завжди це питання вирішували, тим більш, що всі давно знали про цю проблему і був дозвіл перед будівництвом гаражів.

Хтось на завершення промови вигукнув, щоб підтримати думку, за те щоб голова кооперативу лишився далі працювати, і чоловік до сорока виявили бажання підтримати це. Ще голова кооперативу сказав, що недостача по бухгалтерії кооперативу на кінець року 11.000грн. і тому треба добавити ще по 10 грн. до членських внесків, і це також підтримали біля сорока членів.

Потім голова кооперативу передав слово Існюк В.Я. для продовження зборів, не надавши більше нікому з членів правління слова, а сам пішов грітися в прийомну правління кооперативу. Замість розгляду другого і третього питання по порядку денному, на бажання членів кооперативу щоб щось розказали про Статут, бо багато людей не знають про що написано в різних варіантах Статутів,, забажали щоб Існюк В.Я. зачитав їх, для того щоб можна було порівняти і вибрати кращий. Але Існюк В.Я. не став читати свою редакцію Статуту, бо там багато чого написано проти прав та інтересів членів кооперативу, а почав критикувати редакцію Статуту яку розбили Шеремет і Мілько згідно вимог закону «Про кооперацію» на захист прав та інтересів членів кооперативу, та на який вже є правовий висновок юридичної компанії на відповідність до законодавства України, (оригінал з підписом і печатками на фірмовому бланку був показаний на цих зборах).

Існюк В.Я. вводячи в оману збори – читав начебто пункти з цього Статуту, перекручуючи їх, та не так як вони написані ! Це звичайно людям не сподобалось, почався балаган, посипались докази, що правда а що ні, і після всього люди намерзлись і почали розходиться. На кінець лишилося не більше двадцяти людей самих морозостійких. Хтось з них вигукнув пропозицію підтримати «цей»? Статут і всього 13-ть членів виявили бажання підтримати. На цьому люди розійшлись так нічого не вирішивши!

Але прохання до всіх - не розслабляйтесь і не заспокоюйтесь! Нам ще треба докласти немало зусиль, щоб захистити наш кооператив і свої інтереси, та прийняти потрібний нам Статут, а не для рейдерів. Не дивлячись на те, що це нецікаво, тяжко, неприємно, бо закони читати – це «наче сухий пісок жувати», але все одно не лінуйтеся, читайте, аналізуйте, порівнюйте і перечитуйте ці Статути , потихеньку зрозумієте все про що там написано! Це наче знайти 10-ть відмінностей на двох начебто однакових картинках! Але тут відмінностей більше півсотні!- І всі вони проти членів кооперативу! Бо все рівно за Вас це ніхто не зробить, а якщо зроблять – то не на Вашу користь! Не забувайте, що закони написані для суспільства (для людей), а не для юристів! Юристи – це люди, які знають, про що і в якому законі сказано на захист або проти людей. І ми також вміємо читати закони і розібратися в них точно так, як і вони! Тільки читати їх треба з розумінням аналізуючи і запам’ятовуючи! І готуйтесь на весну, коли потеплішає, збираймось всі на Загальні збори, щоб обрати Статут який буде захищати Ваші інтереси і права та кожного члена кооперативу! Мабуть цього всі бажають, крім тих у кого інші інтереси! Але не факт того, що Існюк В.Я. і Барська Н.І. яка одночасно була секретарем зборів ( до речі на зборах їх не вибирали, а просто їх назначив ЧоботовО.В. - що вже є порушенням !) вже пишуть протокол зборів , що начебто їх Статут пройшов слухання і повний «ОДОБРЯМ» за який проголосувало не 13, а 90 чоловік, тобто всі присутні. На сайті Ви можете прочитати цей лохотрон! Незрозуміло одне – невже вони не розуміють, що 360 членів кооперативу за цей лохотрон не голосували і просто так цього не пропустять! Але всі ці «рішення» не мають ніякої сили - бо вони не легітимні! І МИ неповинні дати їм можливість фальшувати НАШ вибір!

Вони хочуть своє життя перевести на безкінечні суди?, особливо якщо у людей почнуть забирати їх гаражі як на «Теремках 1»!?

Тепер, після зборів голова кооперативу хоче, щоб ми закрили цей сайт, щоб Ви не зали які «новини» Вас очікують, і втіхаря зареєструвати свій рейдерський статут Петращука-Чоботова-Існюка, щоб в подальшому робити з всіма членами кооперативу те, що зараз роблять в кооперативі « Теремки 1», а також з своїми однодумцями різними способами довести, що неугодні члени правління, які відстоюють і стоять на захисті прав членів кооперативу - не є членами кооперативу, таким чином відсторонити їх від участі на зборах правління і кооперативу ! Вимагаючи при цьому надати протокол загальних зборів на яких нас було прийнято, який по факту знаходиться або повинен знаходитись в конторі у голови кооперативу, але чомусь вони його тепер не знаходять! Або підпис попереднього голови кооперативу Бикова В.П. на пропуску члена кооперативу на їх думку начебто не його, хоча підпис був поставлений при свідках і скріплений печткою кооперативу, яка знаходилась у голови кооперативу Бикова В.П. На наше запитання показати свої пропуски члена кооперативу, які їм видавали при прийнятті в члени кооперативу,і ті протоколи, які засвідчують прийняття їх в члени кооперативу - вони з ухмилкою відмовчуються. А для того, щоб був повід виключити з членів кооперативу, голова сказав, що дасть вказівку бухгалтеру не приймати гроші за сплату членських внесків ! І таке в майбутньому може бути з кожним з нас ! І подібне вже є в кооперативі « Теремки 1». Але до відома всіх, в нашому кооперативі є банківський рахунок, на який через ощадкасу чи інший банк можна і треба (а ми вже рік так робимо), щоб не було можливості для зловживань перераховувати гроші за сплату членських внесків. Послуги банку при цьому коштують 2грн. Нижче наводимо реквізити, які можете перевірити у голови або бухгалтера :
Дата здійснення операції : ____________________________________

Сума: _____________________________________________________

Назва отримувача : ГАК «Салют», м. КИЇВ, вул. Теслярська № 6.

Код отримувача : 22881337.

Розрахунковий рахунок отримувача : 260073020138.

МФО банку : 320304.

Платник Ф.І.П.: _____________________________________________

Місце проживання : м. КИЇВ, вул. ______________________________

Призначення платежу : членські внески за ________________201_р._

Гараж №_______

Підпис платника__________Контролер__________Касир___________
Також підготуйтесь до заміни пропусків члена кооперативу на нові ламіновані.

Схожі:

Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconЗбори самоврядування
Збори самоврядування – це збори зацікавленних осіб. Учнівське Самоврядування повинно вирішити важливі справи, що стосуються всіх...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconБатьківські збори 4 кл перші збори. Фізіологічне дорослішання І його вплив
Повідомлення вчителя за результатами аналізу анкет, які батьки заповнили в ході зборів
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconКомітет виборців України Луганське обласне відділення вул. Леніна,...
Звертаємося до Вас, як до голови фракції, у зв'язку з подіями, що відбулися на позачергових виборах міського голови Лисичанська,...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconЩо таке батьківські збори сьогодні?
Молодих вчителів не вчать як правильно проводити батьківські збори – в університетах більше приділяють увагу методиці викладання...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconПерші збори. Знайомство з батьками учнів-першокласників педагоги...
Доречніше за все проводити таку зустріч-збори наприкінці серпня. Учитель використовує перші збори для того, щоби познайомитися з...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconПерші збори. Знайомство з батьками учнів-першокласників педагоги...
Доречніше за все проводити таку зустріч-збори наприкінці серпня. Учитель використовує перші збори для того, щоби познайомитися з...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconРозділ Структура парламентів демократичних країн світу
Національні Збори (Франція), Великі Народні Збори (Китай), Верховна Рада (Україна), Бундестаг (фрн), Ріксдаг (Швеція), Стортінг (Норвегія),...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconЗасідання журі ІІ етапу міської учнівської олімпіади
Згідно з наказом управління освіти І науки обласної державної адміністрації від 29. 09. 2010р. №531 та відповідним наказом управління...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? icon) відповідних заходів щодо дій державних установ по відношенню до...
Дніпропетровська порушує Закон України «Про звернення громадян» (стаття 20) щодо термінів розгляду мого звернення, яке надійшло до...
Чи відбулися збори 19. 12. 2010р.? iconУ 1 а класі школи №4 м. Ладижина (2010р)

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка