4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р
Скачати 104.52 Kb.
Назва4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р
Дата конвертації07.06.2013
Розмір104.52 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
ДОПОВІДЬ ПРАВЛІННЯ

4-тій ЗВІТНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ КИЇВСЬКОЇ МІСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ УТОС ЗА ПЕРІОД З 16 ЛЮТОГО 2011 р. ПО 18 КВІТНЯ 2013 р.
Шановні делегати!
В Українському Товаристві сліпих проходять чергові звітні конференції. Це досить важливий період в нашому житті. Сьогодні в рік 80 літнього ювілею нашого Товариства ми пропонуємо Вам заслухати, обговорити та дати справедливу, об’єктивну оцінку роботі правління Київської міської організації.
1. В нашій міській організації на сьогодні налічується 2633 члени УТОС, що об’єднані у вісьмох первинних організаціях міста. Інвалідів I групи – 1383 чол., II групи – 1050 чол., III групи – 36 чол., зрячих – 164 чол. За звітний період було прийнято 152 чол. в члени УТОС. З них інвалідів по зору 122 чол., зрячих 30 чол. За цей же період вибуло з членів УТОС: 213 чол., з них за власним бажанням 14 чол., виключено – 51 чол., в зв’язку зі смертю – 122 чол.

Пропонуємо вшанувати пам’ять тих членів УТОС, що вже пішли від нас назавжди – хвилиною мовчання.

Вся робота Київської міської організації УТОС здійснювалася під керівництвом правління, обраного на 3-й звітно-виборчій конференції в кількості 17 осіб. Робота правління проводилася згідно рішень 16 з’їзду УТОС, пленумів ЦП, постанов президії ЦП УТОС, річних планів правління КМО. Проведено 11 засідань правління, на яких розглянуто 102 питання, проведено 10 засідань бюро правління. За цей же період правлінням КМО було проведенно 5 великих міських заходів, до Міжнародного дня Білої тростини, Міжнародного дня інвалідів, Міжнародного жіночого дня, до дня заснування Українського товариства сліпих. На такі заходи ми, як правило, збирали велику кількість членів УТОС з усіх наших київських організацій, запрошували представників влади, депутатів різних рівнів, радіо та телебачення. Мета цих заходів – привернення уваги київської громади до проблем інвалідів по зору.

Нам необхідно показати, що в місті Києві працює велика громадьська організація, яка об’єднує тисячі інвалідів по зору. Правління за звітний період надіслало в різні інстанції 517 листів, клопотань, скарг. Потрібно зауважити, що кожен наш лист – це конкретне звернення про допомогу багатьом інвалідам чи окремій особі по вирішенню їх поточних проблем.

Багато працювали в звітному періоді наші первинні організації, вирішуючи соціально – побутові питання своїх членів. За звітний період ними було проведено 183 засідання правліннь, на яких розглянуто 958 питань. Розглянуто 1616 заяв інвалідів, надіслано у різні інстанції 1542 листи. Зараз нам всім потрібно провести на підприємствах і в організаціх заходи по відзначенню 80- річчя з дня заснування Українського Товариства Сліпих. Ми плануємо в жовтні місяці провести великий міський захід до цієї дати.

Разом з тим необхідно зауважити, що значно більше потрібно приділяти уваги роботі групоргів. Адже добре налагоджена робота в групах це прямий, швидкий інформаційний доступ голови павління до кожного члена УТОС, надання йому необхідної інформації та отримання від нього зворотньої. Є сьогодні в нашій роботі питання, які досить пагано вирішуються і це все лише через те, що не налагоджений постійний і швидкий зв’язок між головою правління первинної організації через групорга з кожним рядовим членом організації.

В сучасних реаліях вже є випадки коли майно нашого Товариства у нас забирали через суд, а ось тепер дійшла сумна черга і до міста Києва, в нашого УВП №3 хочуть відібрати земельну ділянку на якій розташована їх база відпочинку, до речі база яку вони самі побудували. Як велика Київська інвалідна організація ми повинні бути готові до того щоб при необхідності всім разом виходити на мітинг-підтримки окремої організації чи підприємства, щоб допомогти відстояти їхні інтереси.
2. Співпраця з місцевою владою. Практично постійно відбуваються робочі контакти з різними органами місцевої влади. Управління у справах жінок, інвалідів та ветеранів постійно надавало нам практичну допомогу в проведенні організаційних заходів, відзначенні знаменних дат, організовувало зустрічі з керівниками міста.

Через Департамент соціальної політики КМДА вирішувались питання по забезпеченню окулярами та засобами реабілітації. Користуючись нагодою хочу закликати всіх інвалідів по зору щоб вони здали пакет документів в райсоцзабес для замовлення ним у вищестоящому управлінні засобів реабілітації. Керівник, який відповідає за чітку і правильну видачу засобів реабілітації по всьому місту Вакалюк Володимир Мирославович. Його роб. тел. 408-39-74. За нашими наполегливими проханнями про забезпечення інвалідів по зору окулярами адміністрація міста Києва пішла нам на зустріч і видала розпорядження №2084 від 20.11.2012 р. про збільшення матеріальної допомоги до Міжнародного дня інвалідів в 2012 р.. 1161 інвалідові 1 групи по зору до 600 грн.,та 1408 інвалідам 2 групи по зору до 500 грн. Таким чином за нашими проханнями реальна доплата на одного інваліда першої групи склала 400 грн., а на інваліда 2 групи 350 грн.. Якщо одноразово матеріальну допомогу отримало 1161 чоловік * 400 грн. то буде мати 464 400 грн., інваліди 2 групи отримали 1408 чоловік по 350 грн. збільшеної доплати т.б. загальна сума збільшилась на 492 800 грн.. Таким чином за нашими наполяганнями одноразову матеріальну допомогу на закупівлю окулярів інвалідам по зору збільшили на загальну суму 957 200 грн..

Через управління охорони здоров’я КМДА вже вирішено питання про пільгове забеспечення очними протезами. Ми повинні терміново повідомити всіх кому потрібно протезування очей, щоб вони зверталися в Центр мікрохірургії ока, до відповідального працівника Даниленка Олександра Сергійовича, робочий телефон 067-447-46-46. Зараз вирішуємо питання медичного обслуговування, організації стаціонарного відділення для лікування незрячих, супроводу незрячих в поліклініках, пільгових рецептів.

Через міський центр зайнятості добились фінансування та створили «Службу супроводу». Зараз ми чекаємо фінансування цієї служби на 2013 рік.

Працювали з «Київпасстрансом» над поліпшенням транспортного обслуговування, перенесення зупинок, перевезенння інвалідів в маршрутках по місту та в пригороді, встановлення внутрішнього та зовнішнього озвучення на міському пасажирському транспорті. В м. Києві вже мають зовнішнє озвучення зупинок деякі трамваї та тролейбуси. Багато разів ми звертались до «Комунальної служби перевезень» з вимогами покарати водіїв маршруток, які грубо віднеслись до інвалідів по зору. Керівником цієї служби працює Муляр Вікторія Васильївна робочий телефон 489-31-60.

Через КП «Київдорсервіс» добивались збільшення кількості регульованних дорожних перехресть, на сьогодні вже встановлено звукові світлофори на 82 перехрестях, світлофори з мовним виводом встановлено на 11 перехрестях та 23 позначені табличкою для водіїв «Перехід сліпих». Особливо багато раз приходилось звертатись до Управління контролю за благоустроєм та зовнішнім дизайном, де керівником працює Сергій Садовий робочий телефон 289.66.55 з проханням про знесення кіосків, які як гриби виростають прямо на тротуарах, на зупинках біля станцій метрополітену і мішають вільному проходу людям з поганим зором.

Ми, як велика міська організація сьогодні присутні в наступних міських структурах:

  • Соціальному комітеті – «Громадського форума» м. Києва;

  • асоційованим членом розширеної Колегії КМДА;

  • Міському комітеті по безбар’єрності та доступності;

  • Регіональній комісії по наданню пільг для підприємств Всеукраїнських організацій інвалідів;

  • в Комісії по фінансовій підтримці організацій інвалідів;

  • в Координаційній Раді інвалідних організацій міста;

  • як асоційований член присутні в правлінні Федерації роботодавців Києва.

Також ми тісно співпрацюємо з Міським комітетом наших профспілок. налагоджені робочі відносини з керівництвом Міського комітету, щиро вдячні їм за підтримку наших інтересів.

Потрібно підкреслити що місто Київ живе досить бурхливим, різноманітним життям. Щоденно вирішується і знову з’являється багато сьогоденних питань, в тому числі і тих що зачіпають інтереси інвалідів по зору. Входячи в різні міські структури ми стараємось вирішувати хвилюючі нас питання. Але все ж потрібно сказати, що є цілий ряд питань одні з яких зараз знаходяться в процессі вирішення, а інші вирішити поки не вдається.
3. Для членів УТОС, які працюють на наших підприємствах найголовнішим є наявність роботи та достатньої заробітної плати. За звітний період всіма первинними організаціями міста було працевлаштовано 42 особи в системі УТОС та 466 осіб поза системою УТОС. Необхідно констатувати, що в останній час підприємства УТОС опинились в досить складних умовах. Зменшується чисельність працівників, в тому числі і інвалідів по зору, скорочується об’єм випуску продукції. Через постійне підвищення цін на сировину, матеріали та енергоносії, йде вимивання обігових коштів. Особливо важким тягарем лягає зараз на підприємство централізоване опалення. Сьогодні, коли регулювання тарифів передано в національну комісію з регулювання енергетики ми ніяк не можемо вплинути на зниження цих високих тарифів. Кабінет Міністрів України розподілив всіх спроживачів тепла на три категорії – віднесши нас до категорії – приватного бізнесу. Правління КМО зверталося, як до Національної Комісії так і до Кабінету Міністрів України з проханнями про зниження тарифів та переведення нас в категорію бюджетних організацій. На жаль, в цьому нам було відмовлено. Видно все таки нам потрібно продумати можливість переходу на альтернативні види опалення. Нам необхідно шукати нові можливості для підтримки виробництва, шукати нові ринки збуту, розширювати ассортимент виробів, впроваджувати нові вироби, робити їх більш сучасними, конкурентноздатними.

З метою: обміну досвідом, налагодженню коопераційних зв’язків між виробництвами, особистих відносин між керівниками, наші підприємства ввійшли до скаладу Київської організації роботодавців. Це та організація де збираються керівники виробничих структур нашого міста, де можна зав’язвати особисті знайомтсва, налагодити корисні виробничі відносини, отримати допомогу в виготовленні оснастки, придбанню необхідного обладнання.

Так ми через Федерацію роботодавців звернулись до заводу Артема з проханням допомогти нашим виробництвам, на що нам відповідають – ми можемо вам виготовити подешевше пресформи, чи штампи – давайте заявку. Давайте список обладнання, яке вам потрібно (мається на увазі, які потрібні станки), деякі вони можуть подешевше продати, а ось деякі навіть подарувати. Зрозуміло, що мова йде про те обладнання, яке вже не нове для сучасного військового заводу але в нас думаю воно могло б ще довго і довго працювати.

Для наших підприємств сьогодні потрібні нові замовлення, які вони могли б виконати, тому нам разом потрібно шукати такі замовлення через райдержадміністрацію, Управління Промисловості КМДА, інших замовників товарів, робіт, послуг що фінансуються за рахунок бюджетних програм.

Сьогодні в місті Києві приватне підприємство «Слайд-Медікал», почало випускати тростини для орієнтування. Чому це робимо не ми?

Ще одне постійне джерело доходів на підприємствах це здача в аренду додаткових площ, ущільнюючи, свої відділи, дільниці, цеха. Якщо на підприємстві є не задіяне майно, обладнання його можна було б продати, поповнивши обігові кошти. Ми повинні шукати можливості співпраці з підприємствами України, які масово випускають продукцію. Постійно давати в засоби масової інформації рекламу про можливість виконання виробничих замовлень.
4. Велику увагу правління КМО приділяло проведенню в організаціях УТОС культурно-масової роботи. На засіданнях правління затверджувались річні плани проведення реабілітаційних, культмасових та спортивних міських заходів. Сьогодні в нашому місті працює 21гурток художньої самодіяльності, в яких бере участь 242 члена УТОС. В звітному періоді проводились спільні концерти художньої самодіяльності, фестилі «Співанної поезії», Всеукраїнський фестиваль творчості інвалідів „Неспокій серця”, огляд хорових колективів, тифлореабілітаційні конкурси, конкурс малих форм памяті Андрія Малишка, «Шевченківські читання», інтелектуальний конкурс «Ерудит». Так в нас в цій роботі є певні досягнення наш будинок культури імені Я. Батюка зайняв почесне 3 місце серед будинків культури УТОС, а клуб четвертого УВП зайняв перше-призове місце серед клубів всього нашого товариства.

Постійно проводиться робота по залученню в гуртки та секції нових членів УТОС.

Сьогодні в житті інвалідів по зору важливе місце займає читання озвученої літератури. Катастрофічно не вистачає тифломагнітофонів. Правління КМО для прослуховування озвученої літератури двічі закуповувало акустичні колонки «Атланфа». Закуповувались флешки та диски для запису на них озвучених книг. На сьогодні потрібні для наших бібліотек великі накопичувачі інформації для запису озвучених книг.

Члени наших організацій брали участь у зональних та республіканських оглядах-конкурсах художньої самодіяльності, проводились екскурсії по історико-культурним місцям, в межах Києва, екскурсії до Верховної Ради, Маріїнського палацу, в музеї, Зоопарк, Ботанічний сад, культпоходи в театри, цирк, на концерти.

Правління КМО планує провести у жовтні місяці до Міжнародного дня Білої тростини фестиваль хорових колективів.
5. Проводилась певна спортивно-оздоровча робота. Правління КМО розподіляло по організаціям санаторно-курортні путівки які виділялись ЦП УТОС.

Всього за звітний період було оздоровлено:

в санаторіях – 90 осіб;

в будинках відпочинку – 51 особа;

на базах відпочинку – 95 осіб;

в інших оздоровчих закладах – 18 осіб.

Постійно на підриємствах УТОС працювали медпункти, кабінети масажу, закуповувались лікарські засоби.

Сьогодні в Києві працюють 9 спортивних секцій в яких беруть участь 77 спортсменів. В звітному періоді проводились командні змагання з шашок та шахів на першість міста, товаріськи зустрічі з шахів з командами товариства глухих. Шахові турніри пам’яті Мамаєва. Проводились змагання з армреслінгу.

Команда Києва виборола 1 місце в республіканських командних змаганнях з шахів. Наші спортсмени С. Васін та О. Черніченко зайняли перші місця і стали чемпіонами в особистих змаганнях на першість України з шахів.
6. Багато часу в діяльності міського правління займала соціально-побутова робота. Адже добре забезпечена соціально-побутовими послугами людина краще працює, відпочиває, має добрий настрій.

Для того щоб киянин – інвалід по зору відчував себе членом міської організації ми проводили ряд великих міських заходів на які запрошували широке коло активістів всіх первинних організацій. Не раз проводили великі міські збори після, яких як правило організовували святковий концерт, а потім видавали продуктові набори. Було проведено 5 таких міських зборів, кожен з членів УТОС, який брав участь в такому міському заході отримав продуктовий набір. Таких наборів було видано 1073 шт. на загальну суму 59 390 грн. 37 коп.

Для більш повного забеспечення засобами реабілітації наших членів УТОС було закуплено 420 озвучених будильників на загальну суму 10 080 грн. 00 коп.

Закуплено та видано 496 наручних електронних годинників на загальну суму 9 920 грн. 00 коп.

Для роботи правління за спонсорські кошти був придбанний факс вартіст’ю 996 грн. 00 коп.

Для погашення боргу за офісне приміщення по вул. Жукова, 31 було залучено спонсорських коштів 23 000 грн. 00 коп.

З 2007 року м. Київ дуже мало отримував тифломагнітофонів, інколи на район, в якому проживає 200-250 інвалідів по зору виділяли 5-6 шт. Тому правлінням було прийнято рішення закуповувати для прослуховування озвучених книг аккустичні колонки. Їх було закуплено за спонсорські кошти 88 шт. на загальну суму 14 960 грн. 00 коп. та ще 138 шт. за кошти фінансової підтримки на загальну суму 21 750 грн. 00 коп.

Для забеспечення членів наших первинних організацій переносними носіями електронної інформації за спонсорські кошти було придбано 300 флешок на загальну суму 15 000 грн. 00 коп. На конференціях де яких первинних організацій були прохання придбати збільшуванні лупи. Їх було придбано за спонсорські кошти 800 шт. Окрім того ще за спонсорські кошти було закуплено 2 320 дисків для запису в бібліотеках озвучених книг. Все це разом коштувало 15 000 грн. 00 коп.

Двічі ми завозили мінеральну воду в грудні 2012 року на загальну суму 4 979 грн. 40коп. та в лютому 2013 року на загальну суму 13 224 грн. 60 коп.

Всього разом за звітний період правлінням Київської міської організації УТОС було залучено та розподілено по первинним організаціям міста матеріальних цінностей на загальну суму 188 300 грн. 37 коп.

Саме цією, дуже потрібною інвалідам роботою займалося правління Київської міської організації УТОС.

Схожі:

4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р icon4-тої звітної конференції київської міської організації утос
О №3 утос, Козак Віктор Васильович – групорг тпо №1 утос, Сучков Анатолій Михайлович – юрист, член впо №4 утос, Прудка Оксана Петрівна...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПояснювальна записка до звіту Київської міської організації утос
Правління Київської міської оганізації утос проводило свою поточну роботу згідно постанов вищестоящих організацій, плану роботи та...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПротокол №12
Київської міської організації утос та правління Київської обласної організації утос
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р icon3-ї звітно-виборчої конференції київської міської організації утос
Оксак О. В. –заступник начальника відділу взаємодії з громадськими організаціями інвалідів та ветеранів
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПояснювальна записка
Київського увп №4 утос проводило свою роботу згідно плану, затвердженого на засіданні правління (прот-л №15 від 06. 02. 07) а також...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПояснювальназаписк а
П №4 утос проводило свою роботу згідно плану, затвердженого на засіданні правління (прот-л №2 від 26. 01. 06р.) У своїй роботі правління...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПро роботу ревізійної комісії первинної
Ревізійна комісія у складі: голова комісії – Покотилов Я. А., член комісії –Бугай М. М., обрані на 26-й звітно-виборчій конференції...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р icon25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Цп утос болдирев В. В., голова Київського обласного правління утос шупік В. М., головний редактор об’єднаної редакції періодичних...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconІнструкція Про збір членських внесків утос та напрямки їх використання
Законів України «Про об’єднання громадян», «Про власність», Статуту Українського товариства сліпих, затвердженого XII з’їздом утос...
4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період з 16 лютого 2011 р. По 18 квітня 2013 р iconПро роботу правління київської міської організації утос
Мегедь Н. А., члени комісії – Крамністий О. О., Ліціс А. О. в присутності Голови правління кмо утос новосецького М. М., бухгалтера...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка