25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Скачати 108.4 Kb.
Назва25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Дата конвертації18.07.2013
Розмір108.4 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
П Р О Т О К О Л
25-Ї ЗВІТНО-ВИБОРЧОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ
ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ


КИЇВСЬКОГО УВП № 4 УТОС
від 24 жовтня 2000 року.

На обліку в організації – 311 членів УТОС.

Обрано делегатами – 79 чол.

Присутні – 79 чол.

Обрано президію у складі: заступник голови ЦП УТОС Болдирев В.В., голова Київського обласного правління УТОС Шупік В.М., головний редактор об’єднаної редакції періодичних видань УТОС Таран І.В., директор УВП № 4 УТОС Нестеренко М.Ю., голова правління ПО Новосецький М.М., слюсарі-складальниці Кущенко Т.М. та Патріянчук Г.С.

Порядок денний:

 1. Звіт правління ПО конференції.

 2. Звіт ревізійної комісії.

 3. Вибори голови правління ПО.

 4. Вибори членів правління ПО.

 5. Вибори ревізійної комісії ПО.

 6. Вибори делегатів на обласну звітно-виборчу конференцію.

Затвердження регламенту: звіт правління – 20 хв., звіт рев. комісії – 10 хв., виступи – до 5-ти хв. Провести без перерви.

ВИСТУПИЛИ:

Кравцова Т.І.- пропоную внести в порядок денний питання про роботу голови правління поза штатом.

^ ВЕДУЧИЙ секретаріату – запишіть.

ВЕДУЧИЙ - нам потрібно вибрати наступні комісії: мандатну, лічильну та по опрацюванню проекту рішення.

ВИСТУПИЛИ:

Лещенко Г.О.- пропоную обрати мандатну комісію в складі: Коваленко В.В., Мірошниченко Т.Є., Дудка М.В.

^ Дудка М.В.- пропоную обрати лічильну комісію у складі: Бугай М.М., Рогоза Н.О., Іванічек В.О.

Мірошниченко Т.Є.- пропоную обрати комісію по опрацюванню проекту рішення у складі: Новосецький М.М., Кравцова Т.І., Бойко О.П.

УХВАЛИЛИ:

обрати мандатну комісію в складі: Коваленко В.В., Мірошниченко Т.Є., Дудка М.В.;

обрати лічильну комісію у складі: Бугай М.М., Рогоза Н.О., Іванічек В.О.;

обрати комісію по опрацюванню проекту рішення у складі: Новосецький М.М., Кравцова Т.І., Бойко О.П.

^ По першому питанню СЛУХАЛИ:

Голову правління ПО Новосецького М.М.- Шановні делегати! Правління підготувало звітну доповідь. Дозвольте прочитати її секретареві ПО (ДОПОВІДЬ до протоколу додається).

^ Затверджено на засіданні правління ПО.

Ведучій – пропонує прослухати звітну доповідь ревкомісії і вже потім все разом обговорити.

По другому питанню СЛУХАЛИ:

Голову ревізійної комісії Безуха С.С.- рев. комісія перевірила роботу правління. Підготували звіт. Дозвольте прочитати його секретареві правління (звіт рев. комісії зачитується та до протоколу додається).

^ ВИСТУПИЛИ в обговоренні звітних доповідей:

Кравцова Т.І.- чи потрібен нам звільнений голова. Раніше працювали незвільнені. Пропоную щоб голова був у нас незвільнений.

Харківський В.І.- працюю 8 міс. Правління працювало добре, небагато правлінь так працюють. Добре працював магазин. Голова – розумна людина, можна поговорити на всі теми. Звільненим – не можна, велике навантаження. Від добра добра не шукають. Культмасовому сектору – більше концертів в Боярському будинку відпочинку, там досить нудно. Пропоную роботу правління признати задовільною.

Болотова Л.Л.- в нас були незвільнені голови, робота була гіршою. Хочу звернутися до голови ПК – чим вона керувалась, виступаючи з такою заявою. Пропоную роботу правління признати задовільною.

^ Мехед П.Є.- працювало правління добре. Є не доопрацювання, є й добрі справи. Пропоную роботу правління признати задовільною.

Білокур М.І.- у доповіді сказано багато, а зроблено ще більше. Пропоную роботу правління признати задовільною. Пропоную обрати головою Новосецького М.М.

Іваненко І.Я.- дякуємо голові, дуже багато робить для надомників. Групорги дзвонять за продукти, якщо не зможемо прийти – залишають. Пропоную роботу правління признати задовільною.

Пілявський К.Є.- 46 років в УТОСі, працював довго на УВП-1, тепер на УВП-4. Правління працювало добре. Пропоную роботу правління признати задовільною. Питання до керівництва ЦП – погані магнітофони.

Нестеренко М.Ю.- Лариса Леонідівна, мені Ваш виступ слухати прикро, тому що я 3 роки був у вас головою бюро незвільненим і працював не гірше. В 1994 році була важка ситуація на УВП, але поступово ми вирівнялись. За останні роки значно омолодився колектив, працевлаштовані 70-80 чол. Беремо усіх випускників шкіл, що звертаються. Незвільнені голови можуть працювати (приклад УВП-3). Прикладаємо усі зусилля, щоб підприємство працювало. В нове правління ПО потрібно обрати таких людей, щоб до них можна було б звернутися по усіх питаннях.

Болдирев В.В.- на вашій конференції нема злободенних питань, тому що у Вас є головне – робота і зарплата. В Системі ситуація гірша. Середня зарплата по УТОСу – 77 грн. 15 підприємств збиткові, збитки – 800 тис.грн. Ситуація не дозволяє вирішувати питання соц. захисту інвалідів. ЦП вирішує питання фінансової допомоги підприємствам. Невеликий штат апарату ЦП – 30 працівників. Для технічного оснащення підприємств державою виділено 7 млн. грн. Невиробнича сфера – дуже накладно, держава частину витрат бере на себе. Забезпечуємо магнітофонами, тростинами, стоять підприємства-виробники. Вирішуємо питання Брайлівської літератури, годинників. Також ведеться робота по закріпленню пільг за УТОСівськими підприємствами, в новий Податковий Кодекс вони будуть внесені. Підходимо до з’їзду. Бажаю Вам роботи, заробітків.

Таран І.В.- підприємству, первинній організації є чим похвалитися. Зараз йде передплата, випускаємо 3 видання. Багато проблем – перш за все, фінансування. Є дотації держави. Упали тиражі, відстоюємо ціну на видання, хотілося, щоб “первинки” взяли передплату на себе. На шляху передплати податківці. Різні ЗМІ пишуть про інвалідів; бувають випадки, що неправильно подають образ незрячого. Треба бути уважними, запрошуючи кореспондентів, краще пишіть самі. Часто наша газета вміщує дописи голови вашого правління.

Новосецький М.М.- робота правління була значна, не все змогли описати в доповіді. Працює виробництво, багато проводимо соцпобутової роботи з інвалідами. Хочу подякувати усім членам правління, активістам, групоргам, учасникам художньої самодіяльності.

УХВАЛИЛИ:

Проект рішення звітно-виборної конференції ПО, підготовлений комісією по доопрацюванню проекту рішення, прийняти за основу і в цілому (рішення конференції до протоколу додається).

^ По третьому питанню СЛУХАЛИ:

ВЕДУЧИЙ – пропоную обрати делегатами конференції наших гостей: Болдирева В.В., Тарана І.В., та Шупіка В.М.

УХВАЛИЛИ:

Обрати делегатами конференції заступника голови ЦП УТОС Болдирева В.В., голову Київського обласного правління УТОС Шупіка В.М., головного редактора об’єднаної редакції періодичних видань УТОС Тарана І.В.

^ ВЕДУЧИЙ – як видно з виступів, поступила одна кандидатура на посаду голови Новосецького М.М.

ВИСТУПИЛИ:

Осьмак М.М.- мене дуже зачепили попередні виступи. Я теж працював головою бюро 10 років, був незвільненим. Працював не гірше. Зараз працювати легко, є все. Подзвони і сюди привезуть. Кандидатур на голову є кілька. За таку зарплату могли б працювати і Дяченко Л.А., і Бойко О.П. Пропоную обрати головою правління Коваленка В.В. Він працював інженером ПКТБ, заст. директора УВП-1, в ЦК профспілок, Фонді соц. захисту інвалідів, був одним з організаторів Руху, має зв’язки у державних органах.

^ ВЕДУЧИЙ – таким чином є дві кандидатури Новосецький і Коваленко. Голосуємо в порядку поступлення. Хто за те, щоб обрати головою правління нашої ПО Новосецького М.М.

Проголосували: “за” – 30+ 25+22. Всього – 77 делегатів.

^ М.Нестеренко – чому така кількість делегатів. Ми ж обирали тільки з дільниць та від ІТР. Михайло Миколайович чому стільки надомників, що це таке?

М.Новосецький – обирали від всієї організації за квотою 1 від 4. На зборах були присутні члени правління – Я, Бойко, Лещенко, Стеценко, Надточій, Терещенко.

^ М.Нестеренко – ми домовлялись про інше. Я вас попереджував, чому я про це не знаю? Хто дав дозвіл?

М.Новосецький – я зараз звертаюсь до заступника Голови ЦП УТОС. Вадим Вікторович прошу вас втрутитись. Ми обрали делегатів згідно рішення правління 1від 4 від всіх груп. Адміністрація наполягала, щоб ми обирали тільки від тих хто працює в цехах в щоденному режимі. Це не правильно, порушується Статут УТОС, всі ІПЗ мають однакові права на обрання свого правління.

Болдирева В.В. – якщо так вирішило правління, то обрали всіх згідно Статуту та інструкції про вибори. Не потрібно тут суперечки. Якщо у когось є сумніви в чомусь, то конференція може повторно проголосувати і обрати делегатами цих осіб.

^ ВЕДУЧИЙ – ставити на голосування другу кандидатуру недоцільно.

УХВАЛИЛИ:

Обрати головою правління первинної організації Київського УВП № 4 УТОС Новосецького Михайла Миколаєвича.

^ По четвертому питанню СЛУХАЛИ:

ВЕДУЧИЙ – потрібно обрати правління ПО. Які будуть пропозиції?

ВИСТУПИЛИ:

Новосецький М.М.- останні скликання обирали правління у кількості 11 осіб. Пропоную обрати у тій же кількості.

УХВАЛИЛИ:

Обрати правління первинної організації в кількості 11 осіб.

ВИСТУПИЛИ:

Матусевич А.І.- пропоную до складу правління Бойко О.П., Шестопал Л.М., Шинкарьов В.І.

^ Мехед П.Є.- пропоную до складу правління Нікітського Р.Є., Дяченко Л.А., Чуприну О.М.

Нестеренко М.Ю.- пропоную до складу правління Коваленко В.В.,

Куземко Л.А., Лапицьку Г.К.

Болотова Л.Л.- пропоную до складу правління Лещенко Г.О.,

^ Пархоменко Н.В., Стеценко О.П., Назарину Г.Л.

Кущенко Т.М.- пропоную до складу правління Безуха С.С., Короткову С.Ф.

Білокур М.І.- пропоную до складу правління Матусевич А.І.

ВЕДУЧИЙ – є пропозиція підвести риску.

УХВАЛИЛИ:

Висунуто 16 кандидатур, підвести риску.

ВЕДУЧИЙ – пропоную проголосувати по кандидатурах. Прохання говорити, чи є відводи, самовідводи.

 1. Бойко О.П.- відводів, самовідводів немає. Проголосували: 30+20+14. Всього 64 чол.

 2. Шестопал Л.М. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 16+19+4. Всього 39 чол.

 3. Шинкарьов В.І. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 19+8+6. Всього 33 чол.

 4. Дяченко Л.А. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 20+22+12. Всього 54 чол.

 5. Лещенко Г.О. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 30+20+15. Всього 65 чол.

 6. Пархоменко Н.В. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 27+15+15. Всього 57 чол.

 7. Стеценко О.П. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 16+16+6. Всього 38 чол.

 8. Нікітський Р.Є. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 13+11+12. Всього 36 чол.

 9. Чуприна О.М. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 10+15+11. Всього 36 чол.

 10. Назарина Г.Л. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 21+16+11. Всього 48 чол.

 11. Куземко Л.А.- самовідвід.

 12. Лапицька Г.К. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 29+4+11. Всього 44 чол.

 13. Безух С.С.- самовідвід.

 14. Короткова С.Ф. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 29+16+13. Всього 58 чол.

 15. Коваленко В.В. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 10+9+10. Всього 29 чол.

 16. Матусевич А.І. - відводів, самовідводів немає. Проголосували: 30+13+6. Всього 49 чол.

ВЕДУЧИЙ – таким чином, до складу правління обрані: Бойко О.П., Дяченко Л.А., Лещенко Г.О., Пархоменко Н.В., Назарина Г.Л., Лапицька Г.К., Короткова С.Ф., Матусевич А.І. По більшості голосів обрано 8 членів правління.

ВИСТУПИЛИ:

Шупік В.М.- згідно Статуту УТОС треба вносити нові кандидатури.

Новосецький М.М.- у нас 128 працюючих надомників. Прошу повторити голосування по кандидатурі Стеценко О.П. Працювала старшим групоргом, роботу вела добре, знає людей.

^ Кущенко Т.М.- прошу переголосувати кандидатуру Шестопал Л.М. Недобрала 1 голос.

Болотова Л.Л.- пропоную Коваленко В.В.

ВЕДУЧИЙ – пропоную підвести риску.

УХВАЛИЛИ:

Підвести риску.

ВЕДУЧИЙ – голосуємо по кандидатурах.

 1. Стеценко О.П.- 21+19+8. Всього 48 чол.

 2. Шестопал Л.М.- 17+20+9. Всього 46 чол.

 3. Коваленко В.В.- 7+6+15. Всього 28 чол.

УХВАЛИЛИ:

Обрати до складу правління первинної організації КУВП № 4 УТОС згідно голосування:

 1. Бойко Ольгу Павлівну.

 2. Дяченко Людмилу Андріївну.

 3. Лещенко Галину Олексіївну.

 4. Пархоменко Надію Василівну.

 5. Назарину Галину Леонідівну.

 6. Лапицьку Ганну Кузьмівну.

 7. Короткову Світлану Федорівну.

 8. Матусевича Анатолія Івановича.

 9. Стеценко Ольгу Павлівну.

 10. Шестопал Людмилу Миколаївну.

По п’ятому питанню СЛУХАЛИ:

ВЕДУЧИЙ – потрібно обрати рев. комісію первинної організації. Є пропозиція з 3-х осіб.

ВИСТУПИЛИ:

Іванічек В.О.- пропоную Бугай М.М., Харківського В.І., Покотилова Я.А.

ВЕДУЧИЙ – пропоную проголосувати по кандидатурах:

 1. Бугай М.М.- проголосувало “за” 58 чол.

 2. Харківський В.І.- проголосувало “за” 64 чол.

 3. Покотилов Я.А.- проголосувало “за” 61 чол.

УХВАЛИЛИ:

Обрати ревізійну комісію первинної організації КУВП № 4 УТОС у складі: Бугай Марія Михайлівна, Харківський Валерій Іванович, Покотилов Яків Анатолійович.

^ По шостому питанню СЛУХАЛИ:

ВЕДУЧИЙ –треба обрати делегатів на обласну конференцію.

ВИСТУПИЛИ:

Новосецький М.М.- модус на обласну конференцію - 1 делегат від 75 членів УТОС. Нам потрібно обрати 4 делегата. Пропоную кандидатуру директора Нестеренко М.Ю.

^ ВЕДУЧИЙ – пропоную кандидатури Новосецького М.М. та Кущенко Т.М.

Нікітський Р.Є.- пропоную кандидатуру Осьмака М.М.

ВЕДУЧИЙ – є пропозиція підвести риску.

УХВАЛИЛИ:

Підвести риску. Висунуто 4 особи.

ВЕДУЧИЙ – пропоную проголосувати по кандидатурах:

 • Нестеренко М.Ю.- проголосувало “за” 78 чол.

 • Новосецький М.М. - проголосувало “за” 77 чол.

 • Кущенко Т.М. - проголосувало “за” 47 чол.

 • Осьмак М.М. - проголосувало “за” 79 чол.

Таким чином обрано 4 делегати.

УХВАЛИЛИ:

Обрати делегатами на обласну звітно-виборчу конференцію від ПО КУВП № 4 УТОС:

 • Нестеренко Михайла Юхимовича;

 • Новосецького Михайла Миколаєвича;

 • Осьмака Михайла Миколаєвича;

 • Кущенко Тамілу Михайлівну.

ВЕДУЧИЙ – пропоную питання про роботу голови правління поза штатом не ставити. Хто за це, прошу проголосувати.

Проголосувало “за”: 28+18+14. Всього 60 делегатів.

ВЕДУЧИЙ – прошу затвердити роботу конференції в цілому.

УХВАЛИЛИ:

Затвердити роботу 25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації Київського УВП № 4 УТОС в цілому.

Голова робочої президії Нестеренко М.Ю.

Секретаріат Нікітська О.М.

Лещенко Г.О.

Схожі:

25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації icon26-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Новосецький М. М. – які є пропозиції? Розпочати роботу. Проголосували – одноголосно
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconНа 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті організацій. Сьогодні ми...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації icon25-й конференції первинної організації київського
Зараз в Українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі моменти в житті організацій. Сьогодні...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації icon3-ї звітно-виборчої конференції київської міської організації утос
Оксак О. В. –заступник начальника відділу взаємодії з громадськими організаціями інвалідів та ветеранів
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconПро роботу ревізійної комісії первинної
Ревізійна комісія у складі: голова комісії – Покотилов Я. А., член комісії –Бугай М. М., обрані на 26-й звітно-виборчій конференції...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconЗвітна доповідь правління
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті нашого Товариства. Сьогодні...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації icon4-тій звітній конференції київської міської організації утос за період...
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітні конференції. Це досить важливий період в нашому житті. Сьогодні в рік 80...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconСекції конференції
За підсумками конференції буде виданий збірник наукових доповідей І повідомлень. Запрошуємо студентів, аспірантів, здобувачів й молодих...
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconЗатверджено на методичній Учбовий предмет
Основні проблеми переходу до організації первинної медичної допомоги за принципом лікаря загальної практики (сімейного лікаря)
25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації iconВстановлено підсумки голосування та результати виборів депутатів Дніпропетровської обласної ради
В ході чергової прес-конференції для засобів масової інформації голова обласної виборчої комісії Павло Шандиба оголосив рішення овк...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка