На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос
Скачати 70.87 Kb.
НазваНа 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос
Дата конвертації20.07.2013
Розмір70.87 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
ЗВІТНА ДОПОВІДЬ ПРАВЛІННЯ

НА 26-Й ЗВІТНО-ВИБОРНІЙ КОНФЕРЕНЦІЇ ПЕРВИННОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ
КИЇВСЬКОГО УВП № 4 УТОС


ЗА ПЕРІОД З 25 ЖОВТНЯ 2000р. РОКУ

ПО 24 ЛИСТОПАДА 2005р.
Шановні делегати!
В Українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті організацій. Сьогодні ми пропонуємо Вам заслухати, обговорити та дати об’єктивну, справедливу оцінку роботи правління нашої первинної організації.

В нашій організації на сьогодні налічується 319 членів УТОС, що об’єднані в 22 групи: 3 групи – члени яких працюють на підприємстві в щоденному режимі; 13 груп – це ті, що працюють в надомних умовах та колишні працівники УВП, які проживають в м.Києві; 6 груп – це ті члени УТОС, які проживають в області. По кількості членів ПО 83 чол. працюють в щоденному режимі, 236 чол., тобто 2/3 нашої організації – надомники та колишні працівники, які теж потребують уваги, допомоги, консультацій, інших послуг.

Правління первинної організації було обране на 25-й конференції ПО УТОС 24 жовтня 2000 року у складі 11 осіб: голова – Новосецький Михайло Миколаєвич, заступник голови – Матусевич Анатолій Іванович. Члени правління працювали в наступних комісіях: виробнича – Дяченко Людмила Андріївна, Лапицька Ганна Кузьмівна, Короткова Світлана Федорівна; культурно-масова – Шестопал Людмила Миколаївна, Стеценко Ольга Павлівна, Назарина Галина Леонідівна; соціально-побутова – Лещенко Галина Олексіївга, Бойко Ольга Павлівна, Пархоменко Надія Василівна.

За звітний період було проведено 68 засідань правління, на яких розглянуто 447 питань. За цейй час правлінням розглянуто 1810 заяв, з якими звертались інваліди. Правління за звітний період надіслало 793 листи, клопотань, звернень в різні інстанції. Потрібно зауважити, що кожен лист – це звернення конкретного інваліда про допомогу, консультацію, або ж вирішення якоїсь іншої проблеми: перерахунку пенсії, проїзду, пільгове встановлення телефону, нарахування субсидій, земельні питання, пільгове забезпечення паливом тощо.

Щороку при прийнятті Закону “Про державний бюджет” у нас намагаються зняти або зменшити деякі пільги. Навіть була пропозиція депутата Звягільського не відраховувати 4% на потреби інвалідів. Щоб привернути увагу громадськості до проблем інвалідів правлінню доводислось звертатися у різні інстанції, засоби масової інформації, ходити на прийоми, розповідати про проблеми інвалідів, щоб зберегти діючі державні та місцеві пільги. Так, наприклад, доводилось не раз організовувати телесюжети (канали “Інтер”, “ICTV”, ТРК “Київ”), радіовиступи (Національне радіо, “Голос Києва”) для вирішення проблем інвалідів по зору, а саме щодо пенсій, зняття пільг, безперешкодного доступу до життєвоважливих об’єктів, пільгового проїзду та ін.
Для виробничої первинної організації найголовнішим являється наявність роботи на своєму підприємстві та достатньої заробітної плати. На засіданнях правління часто розглядались різноманітні виробничі питання.

Необхідно відзначити, що в останні роки підприємство працює стабільно, немає зупинок виробництва, вчасно сплачується заробітна плата, а це головне. Але ж і тут є над чим працювати, адже навкруги ринкові відносини, а в конкурентній боротьбі, як відомо, виживає найсильніший. Тобто, виробляючи продукцію, ми весь час повинні думати про її рентабельність, адже це впливає на виробництво, і воно може розвиватись. Нам потрібно впроваджувати нові вироби, розширюючи асортимент. Добре було б знайти новий виріб, на якому можливо застосувати працю багатьох інвалідів по зору.

Нам всім потрібно весь час працювати над економією енергоносіїв, освітлення, водопостачання, утримання тепла, зменшення браку продукції та ін, адже це дає реальну економію коштів. Особливу увагу потрібно приділяти покращенню зовнішнього вигляду наших виробів та їх упаковці, підтягуючи їх до європейських стандартів. Тому всі ці питання неодноразово розглядались на засіданнях правління із запрошенням спеціалістів УВП.

Велику увагу правління приділяло проведенню культурно-масової та спортивної роботи на підприємстві. На засіданнях правління погоджувались щорічні плани роботи клубу, заслуховувались звіти про виконання намічених заходів.

^ До 70-річчя УТОС була проведена велика робота по збиранню матеріалів та написана історія нашого підприємства. Оформлено фотоальбом.

Постійно проводиться робота по залученню в гуртки молодих членів УТОС. Члени нашої організації приймали участь у зональних та республіканських оглядах-конкурсах художньої самодіяльності серед підприємств та організацій УТОС, а також у міських та районних фестивалях. Переможцями ставали В.Шинкарьов, Т.Кущенко, Г.Лапицька, Н. та Г.Соколовські, У.Євсев’єва, С.Доненко, В.Бірюков, Я.Покотилов. Організовувались та проводились тематичні вечори, концерти (в тому числі виїздні), інтелектуальні ігри, екскурсії (по Дніпру, в музеї, зоопарк, Ботанічний сад), культпоходи в театри, концертні зали, цирк.

Правління в своїй роботі широко використовувало місцевий радіовузол: проводились консультації, бесіди, голосні читання, радіожурнали, доводилась різноманітна інформація до працівників. Вперше до Дня білої тростини був підготовлений та проведений реабілітаційний тифлоконкурс між підприємствами УТОС м.Києва.

Також на підприємстві проводилась спортивно-оздоровча робота. Постійно працювали медпункт, кабінет масажу, сауна, тренажерний зал, спортивні секції з шахів та шашок. Щорічно проводилась особиста першість з шахів та шашок на підприємстві. Члени нашої організації Кущенко Т.М., Кущенко М.П., Кучерявий Д.М., Познанський Є.В. та ін. приймали активну участь у міських, зональних та республіканських турнірах з шахів та шашок.

Згідно інструкцій ЦП УТОС правління разом з адміністрацією розподіляло санаторно-курортні путівки, які виділялись міським правлінням УТОС та закуповувались УВП. У 01р. було оздоровлено 34 чол, 02р. – 44 чол., 03р. – 17 чол., 04р. – 16 чол.; 05р. – 14 чол. Всього було оздоровлено 125 чол. Окрім того надавалась інформація та консультації про можливість оздоровлення через відділи соцзахисту, поліклінніки та за власні кошти в найбільш доступних місцях Азовського та Чорного морів.

Найбільше часу в діяльності правління займала соціально-побутова робота. Адже добре забезпечена соціально-побутовими послугами людина краще працює, має добрий настрій. Практично на кожному засіданні правління розглядало ці питання. Проводилися обстеження житлових умов інвалідів по зору, яким при необхідності надавалась матеріальна допомога. За звітний період адміністрацією УВП за клопотанням правління було надано матеріальної допомоги: 01р. – 78 чол. 8 030 грн.; 02р. – 107 чол. 11 900 грн.; 03р. – 66 чол. 7 650 грн., 04 р. – 63 чол. 7 510 грн.; 05р. – 34 чол. 4 290 грн. Всього надано матеріальної допомоги 39 380 грн.

Саме правління самостійно проводило роботу по залученню коштів, товарів, матеріальної допомоги та продовольчих наборів для інвалідів нашої організації з інших джерел.

Так, наприклад, у 2002р. за нашим проханням інвалідам було надано матеріальної допомоги депутатами міськради на загальну суму 1 188 грн. Також вдалося безкоштовно дістати на УВП 2 компьютери “Pentium-133”.

В 2003р. за проханням правління всім інвалідам по зору, які проживають в м.Києві, була надана до Дня інвалідів матеріальна допомога або ж продовольчі набори. Окрім цього було ще надано за нашими листами матеріальної допомоги інвалідам 330 грн. Також в 03р. правління дістало 20 годинників на суму 360 грн., одягу на суму 2 979 грн. та коштів на ремонт клубу (а саме цього залу, де ми зараз працюємо) – 26 300 грн. Всього в 2003 р. було отримано матеріальної допомоги та товарів на загальну суму 29 969 грн.

В 2004р. за проханням правління нашим інвалідам було надано матеріальної допомоги коштами на суму 6 130 грн., продовольчих наборів на суму 6 420 грн. Також в 04р. правління дістало ліків для нашого медпункту на суму 750 грн., Брайлівського паперу на суму 162 грн., електричну бігову доріжку вартістю 3 914 грн., телефон з автовідповідачем вартістю 360 грн., кошти в сумі 2 000 грн. для організації поїздки нашої художньої самодіяльності у м.Львів. Всього в 2004р. було отримано матеріальної допомоги та товарів на загальну суму 19 736 грн. Окрім цього 61 інвалід отримав гуманітарну допомогу одягом та 11 інвалідам була безкоштовно передплачена газета “Хрещатик”.

В 2005р. за проханням правління нашим інвалідам було надано матеріальної допомоги на суму 3 704,80 грн., продовольчих наборів на суму 2 674 грн. Також в 05р. правління дістало 120 наручних звукових годинників на суму 2 160 грн., які розподіляються згідно інструкції, ліків для медпункту УВП на суму 1 418 грн., 61 лупу 2-х видів на суму 1 062 грн., товарів (шахи, шашки, доміно, еспандери та ін.), які можуть бути використані в якості цінних подарунків та призів, (здані на склад) на суму 1 162 грн., кошти в сумі 2 700 грн. для організації поїздки нашої художньої самодіяльності у м.Одесу. Всього в 2005р. було отримано матеріальної допомоги та товарів на загальну суму 14 880,80 грн. Також потрібно відмітити, що в цьому році додатково було отримано з універмагу та розподілено 39 пар взуття. Інформуємо, що як правило, за нашими зверненнями в різні інстанції кошти надаються наприкінці року, а це означає, що цьогорічна сума допомоги буде більша. Наприклад, сьогодні вже є домовленість про виділення нашій ПО 400 кусків господарчого мила.

^ Всього за звітний період отримано матеріальної допомоги, продовольчих наборів та іншої вищеперерахованої допомоги на загальну суму 65 773,80 грн.

Окрім того, потрібно сказати, що правління займалося не тільки залученням коштів, а й вирішувало проблеми, з якими до нас звертались конкретні інваліди. В нашій організації 14 студентів, за сприяння правління їм було встановлено пільгове проживання в гуртожитках, в зв’язку з чим довелось звертатись аж до Президента.

Дуже потребуючим Ковиляєвій В.І., Гайдай Г.П. прикріпили патронажних сестер. Коли трапилась біда у інваліда 1 групи Харківського В.І., то за клопотанням правління було залучено телебачення, і завдяки чому цій сім’ї була надана допомога продуктами, постільною білизною та виділений інвалідний візок. За клопотанням правління замінено газові плити сім’ям Кущенко, Федорової З.М., Пилипюк. Суттєву допомогу правллінню в забезпеченні побутового обслуговування надавали активісти ПО Ташлай Н.О., Іванічек В.О., Рогоза Н.О., за ми їм щиро вдячні. З метою наближення побутових послуг до інвалідів, правління організовувало роботу майстрів з ремонту взуття, одягу, радіоапаратури та перукаря. Для більш дешевого придбання одягу, взуття та інших речей двічі на рік організовувались поїздки на базар в м.Хмельницький.

Вирішувались, по можливості, транспортні проблеми: встановлення зупинок, павільонів очікування. Досить часто виникають проблеми проїзду інвалідів по зору в маршрутних мікроавтобусах, які приходилось залагоджувати. В 2002-2003 р.р. за клопотанням правління наші інваліди могли безкоштовно їздити в с.Підгірці на дачні ділянки. Вдалося вирішити проблему пільгового проїзду в м.Бровари, с.Шпитьки, с.Калиту. Особливо важко вирішувалось питання пільгового проїзду інвалідів в м.Бориспіль, але й ця проблема на сьогодні вирішена. За нашим клопотанням Бориспільською райдержадміністрацією було виділено перевізнику 52 000 грн. для безкоштовного проїзду саме інвалідів по зору. Позитивно вирішено питання щодо зміни розкладу руху поїзду “Київ – Євпаторія”, який став більш зручним. За зверненням правління декілька раз транспортні організації безкоштовно надавали автобуси для перевезення інвалідів на різні міроприємства.

Саме цією дуже потрібною інвалідам роботою займалось правління у звітному періоді.
Голова правління М.Новосецький

Схожі:

На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос icon25-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Цп утос болдирев В. В., голова Київського обласного правління утос шупік В. М., головний редактор об’єднаної редакції періодичних...
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос icon25-й конференції первинної організації київського
Зараз в Українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі моменти в житті організацій. Сьогодні...
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос iconПро роботу ревізійної комісії первинної
Ревізійна комісія у складі: голова комісії – Покотилов Я. А., член комісії –Бугай М. М., обрані на 26-й звітно-виборчій конференції...
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос iconЗ в І т виробничої первинної організації Київського увп №4 утос за 2007 рік
Кількість членів утос, які стали інвалідами: внаслідок поранень в період бойових дій або ж від вибухових речовин 17 чол
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос iconПояснювальна записка
Київського увп №4 утос проводило свою роботу згідно плану, затвердженого на засіданні правління (прот-л №15 від 06. 02. 07) а також...
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос icon26-ї звітно-виборчої конференції первинної організації
Новосецький М. М. – які є пропозиції? Розпочати роботу. Проголосували – одноголосно
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос icon3-ї звітно-виборчої конференції київської міської організації утос
Оксак О. В. –заступник начальника відділу взаємодії з громадськими організаціями інвалідів та ветеранів
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос iconА к т виконання колективного договору Київського увп №4 утос за 1 півріччя 2007 року
Провела перевірку виконання умов колективного договору на Київському увп-4 утос за 1 півріччя 2007 року
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос icon4-тої звітної конференції київської міської організації утос
О №3 утос, Козак Віктор Васильович – групорг тпо №1 утос, Сучков Анатолій Михайлович – юрист, член впо №4 утос, Прудка Оксана Петрівна...
На 26-й звітно-виборній конференції первинної організації київського увп №4 утос iconЗвітна доповідь правління
В українському Товаристві сліпих проходять чергові звітно-виборчі конференції. Це важливі події в житті нашого Товариства. Сьогодні...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка