Загальні відомості про днз
Скачати 246.62 Kb.
НазваЗагальні відомості про днз
Сторінка1/4
Дата конвертації09.08.2013
Розмір246.62 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
  1   2   3   4
ЗВІТ

КЕРІВНИКА КОЗІЇВСЬКОГО ДОШКІЛЬНОГО

НАВЧАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ(ясла – садок)

ПРО СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ
Рудь Наталії Михайлівни

ПЕРЕД КОЛЕКТИВОМ ТА ГРОМАДСЬКІСТЮ.

2013р.

На виконання Національної доктрини розвитку освіти та наказу Міністерства освіти і науки України від 28.01.2005р. №55 “Про запровадження звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх, та професійно-технічних навчальних закладів», відповідно Положення про дошкільний навчальний заклад та Примірного положення про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів про свою діяльність перед педагогічним колективом та громадськістю, проведено звітування завідувача Козіївського ДНЗ Рудь Н.М. на загальних зборах колективу 20 червня 2013р.

^
Загальні відомості про ДНЗ.

Козіївський дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) (далі -ДНЗ) – навчальний комунальний заклад, що забезпечує догляд за дітьми від одного до шести (семи) років, їх розвиток, виховання і навчання відповідно до вимог нової редакції Базового компонента дошкільної освіти.

Козіївський ДНЗ засновано в 1972 році, передано на баланс Козіївської сільської ради 17.03.1998р.

Дошкільний заклад у своїй роботі керується нормативно-правовими документами щодо матеріально-технічного забезпечення, а саме: Законом України «Про дошкільну освіту» (ст. 37, 38, 39), «Санітарними правилами обладнання і утримання дитячих дошкільних закладів», «Положенням про дошкільний навчальний заклад», яке затверджено Постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. №305 (п. 49 – 54), «Типовим переліком обов’язкового обладнання, навчально-наочних посібників та іграшок дошкільного навчального закладу, затвердженим наказом Міністерства освіти і науки України від 11.09.2002р. №509, листом Міністерства освіти й науки України від 17.03.2006р. №1/9 – 153 «Підбір і використання іграшок для дітей раннього віку у дошкільних навчальних закладах», інструкцією про ділову документацію дошкільного закладу, затвердженою наказом Міністерства освіти України від 302.01.1998р. №32.

У закладі працює груп: 3

Для дітей дошкільного віку 2 групи, ясельного – 1група.

У них виховується 75 дітей, у т.ч., дошкільного віку 55, ясельного віку 20, це 50% дитячого населення (від 0 до 6 років) по с.Козіївка .

Наповнюваність груп: 136 % (у % від норми)

Наповнюваність дошкільного закладу 101% (у % проектної потужності)

Працює 15 постійних та 3 сезонних працівників, у т.ч.:

педагогічних 7, у т. ч. на постійній основі 7, адміністративного персоналу 1, медичного персоналу 1. В 2012 році були введені посади інструктора з фізичного виховання, керівника гуртка та сторожа.

Завідуюча Рудь Наталія Михайлівна на посаді з 2009 року.

Дошкільний навчальний заклад повністю укомплектований педагогічними кадрами та обслуговуючим персоналом. Педагогічні кадри мають спеціальну педагогічну освіту. Відповідно до штатного розкладу в трьохгруповому дошкільному закладі передбачено 4.9 ставок вихователів, музичний керівник (0.75 ставки), інструктора з фізичного виховання 0.375 і керівника гуртка 0.375.

Наказом по дошкільному навчальному закладу на початок 2011-2012р. навчального року педагогічні кадри закріплені за віковою групою.Відповідно до штатного розкладу дошкільний заклад повністю забепечений технічним і обслуговуючим персоналом, помічників вихователів (3.65 ст), кухарі (1.5 ст), підсобний працівник кухні (0.5 ст), машиніст по пранню (0.75 ст.).

Заклад побудований за типовим проектом на 74 місць.

Загальна площа дошкільного навчального закладу складає 833м².

Приміщення дошкільного закладу обладнане всім необхідним інвентарем. Площа групових кімнат становить 200м², спальних кімнат 200м². Всі вони обладнанні необхідними меблями, відповідно до росту і вікових особливостей дітей. В групових кімнатах облаштовані ігрові зони, спальні кімнати, забезпечені обладнанням для проведення загартування дітей. До складу групової для дітей дошкільного віку входять: роздягальня, спальна, туалет, буфетна. У туалетній кімнаті установленні 2-4 умивальники і 2 дитячі унітази.

У дошкільному навчальному закладі наявний спортивний та музичний зал. Музична зала постійно оформлюється відповідно до періоду року та календарних подій. Меблі як групової, так і спальної кімнат відповідають фізіологічним особливостям дітей.

Для ізоляції хворих дітей у дошкільному навчальному закладі є ізолятор.

У дошкільному навчальному закладі наявний харчоблок, який забезпечений спеціальним обладнанням: 3 електроплити, 1з них з духовкою,2 водонагрівачі, 2 холодильники. Харчоблок забеспечений достатньою кількістю посуду різного розміру та призначення, який промаркеровано згідно вимог санітарних правил. Продукти зберігаються в спеціально обладнаних шафах.

В дошкільному навчальному закладі наявна пральна кімната, в якій розміщена пральна машина. Миючими засобами дошкільний заклад забезпечений повністю, за рахунок спонсорської допомоги батьків. Наявна кімната для сушіння та прасування білизни. Нагрівання води здійснюється електроводонагрівачем.

Методичний кабінет розміщений поруч з кабінетом завідувача. Він обладнаний спеціальними шафами, в яких зберігається художня та методична література, посібники для проведення занять. Матеріал розділений за розділами: виховуємо здорову дитину, у світі музики, мовленнєве спілкування, дитина і навколишній світ, рідна природа, цікава математика, образотворча діяльність, художня література, сенсорне виховання. В кабінеті створені усі умови для самоосвіти вихователів, є картотека передового педагогічного досвіду дошкільного закладу, району, області.

Обладнані куточки: куточок атестації, педагогічний календар та робоча дошка.

В дошкільному закладі наявні технічні засоби навчання: кольоровий телевізор, DVD, магнітофон, баян. Всі технічні засоби навчання знаходяться вробочому стані та зберігаються в належних умовах.

Впродовж 3 останніх років збільшується % охоплення дітей дошкільною освітою

Дошкільний навчальний заклад працює за п′ятиденним робочим тижнем, за режимом перебування дітей :
10,5 годинним – 1 група ( 7.30 – 18.00)
9 годинним – 2 груп (8.00 – 17.00 )

Козіївський дошкільний навчальний заклад напрям освітнього процесу, діяльність якого визначена Статутом, затвердженим ІІ сесією VІ скликання Козіївської сільської ради від 09.12.2010р.
Організація навчально-виховного процесу здійснюється в україномовному режимі згідно з Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту», «Про мови», «Про охорону дитинства»; Національної доктрини розвитку освіти, Конвенції «Про права дитини»; Положення «Про дошкільний навчальний заклад»; Базового компоненту дошкільної освіти в Україні (нова редакція), Положення «Про батьківські комітети (раду) дошкільного навчального закладу» наказ МОН молоді та спорту №398 від 26.04.11 р., «Положення про методичний кабінет».
Головною метою дошкільного закладу є забезпечення дошкільної освіти дітей, створення умов для їх психофізичного, розумового, естетичного розвитку дітей.

Дошкільний заклад здійснює свою діяльність відповідно до річного плану, який складається на навчальний рік та період оздоровлення.
План роботи схвалюється педагогічною радою закладу, затверджується відділом освіти Краснокутської РДА .

І.     Персональний внесок керівника з підвищення рівня організації навчально-виховного процесу у навчальному закладі.

1.1. Вжиті завідуючою дошкільним навчальним закладом заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-ти річного вік:

На виконання Закону України "Про дошкільну освіту”, листа МОН України від       18.12.2000 року "Про організацію роботи з дітьми старшого дошкільного віку, Інструктивно-методичного листа МОН України від 04.10.2007 року « Про систему роботи з дітьми, які не відвідують дошкільні заклади”, «Про здійснення соціально – педагогічного патронату» (від 17.12.2008 №1/9 – 811 ) протягом року здійснювався педагогічний патронат над дітьми 4 – 5 років, які проживають в мікрорайоні дитячого садка, але не відвідують його.  Педагогічні працівники відвідали такі сім’ї вдома, проінформували батьків про можливі форми здобуття їхніми дітьми дошкільної освіти. Вжиті завідуючою дошкільним навчальним закладом заходи щодо охоплення навчанням дітей 5-ти річного віку.
Відповідно до інструктивно-методичного листа МОН України «Про організацію обліку дітей дошкільного віку» № 1/9-263 від 07.05.2007 року у 2012-13 н. р. в дошкільному закладі було складено план заходів щодо обліку дітей дошкільного віку прилеглого мікрорайону. На основі банку даних дітей неохвачених дошкільною освітою протягом навчального року адміністрацією та педагогічним колективом ДНЗ проводилась активна робота в напрямку пропаганди дошкільної освіти:
- створена підготовча група короткотривалого перебування дітей в ДНЗ;
- здійснювався соціальний та педагогічний патронат із метою сприяння взаємодії ДНЗ та сім’ї.

Станом на 01 вересня 2012 року всього на території, яка закріплена за дошкільним навчальним закладом мешкає 166 дітей віком від 0 років до 6(7) років, з них відвідують дошкільні заклади усіх типів власності 75 дітей, що становить 45 %. Загальна кількість дітей 5-річного віку складала 28 дитини, 20 дітей відвідували дошкільний заклад. З вересня 2012 року була відкрита підготовча група на базі ДНЗ, яка працювала по вівторках та п»ятницях (всім батькам,чиї діти не відвідують ДНЗ було під підпис запропоновано відвідувати цю групу), 3 дітей з малозабезпечених сімей були охоплені соціальним патронатом, інші діти відвідували підготовчу групу при ЗОШ. Загальний показник охоплення дітей 5-річного віку дошкільною освітою становить 100%.

Порівняльний аналіз за 3 роки

Станом на

Всього дітей

(від 0до6(7)р.

Від 1р до 6(7)р.

Дітей 5-річного віку
кількість

% охоплення дошкільною освітою

кількість

% охоплення дошкільною освітою

01.09.2010

205

175

43

10

98
01.09.2011

223

194

39

29

91
01.09.2012

166

153

50

28

100


  1   2   3   4

Схожі:

Загальні відомості про днз icon1 Загальні відомості про аерозолі
Вступ
Загальні відомості про днз iconТ. С. Ткачук, методист рмк
Теоретичні відомості. Загальні відомості про здоров’я та здоровий спосіб життя. Значення фізичної культури для здоров’я школярів....
Загальні відомості про днз iconДодаток Загальні відомості про мережу антарктичних станцій
Вступ
Загальні відомості про днз iconДонецької області
Розробка уроку на тему: «Загальні відомості про харчування, його значення для життя людини»
Загальні відомості про днз iconЗагальні відомості про хвору дитину /praefatio
Дата І місце народження 11. 04. 1990р., Зборівський р-н Тернопільської області с. Перепельники
Загальні відомості про днз iconФункції методичної служби днз
Змі, різноманітними установами та організаціями для розповсюдження інформації про діяльність днз
Загальні відомості про днз iconОрієнтовний перелік питань вступного інструктажу для працівників
Загальні відомості про підприємство, характерні особливості виробництва, об'єкти підвищеної небезпеки
Загальні відомості про днз iconВіталій Іващенко
Загальні відомості
Загальні відомості про днз iconЗагальні відомості про хвору дитину /praefatio
Основний: грві. Гостра правовобічна нижньодольова бронхопневмонія вірусно-бактеріальної етіології, перебіг середнього ступеня важкості,...
Загальні відомості про днз iconЗагальні відомості про хвору /Praefatio
Клінічний діагноз: іхс: Стенокардія напруги стабільна форма, ІІ функціональний клас. Шлуночкова екстраситолія. Недостатність кровообігу...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка