В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради
Скачати 300.24 Kb.
НазваВ’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради
Сторінка1/3
Дата конвертації11.08.2013
Розмір300.24 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
  1   2   3
Звіт директора

В’язівської ЗОШ І_ІІІ ступенів Краснокутської районної ради

за 2012/2013 навчальний рік

с. В’язова 20 червня 2013 року

Шановні присутні! Ось і закінчився навчальний рік і ми знову зібралися сьогодні тут, щоб зробити підсумки роботи колективу школи, оцінити роботу директора на посаді за 2012/2013 навчальний рік.

На цих загальних зборах ми керуємося Положенням про порядок звітування керівників дошкільних, загальноосвітніх та професійно-технічних навчальних закладів перед трудовим колективом, представниками громадського самоврядування школи,щодо своєї діяльності на посаді протягом навчального року. Я, як директор школи, протягом звітного періоду керувалася Статутом школи, Правилами внутрішнього трудового розпорядку, посадовими обов’язками директора школи,вся робота була спрямована на виконання Законів України « Про освіту», « Про загальну середню освіту», Положення про загальноосвітній навчальний заклад, Національної доктрини розвитку освіти,інших нормативних актів, що регламентують роботу керівника загальноосвітнього закладу.

Керівний склад загальноосвітнього навчального закладу був таким:

Токар Л. В.- директор школи;

Шатохіна Н. О.- заступник директора з навчально- виховної роботи;

Германовська О. В.- заступник директора з виховної роботи;

Кирко Ю. О. – педагог- організатор.

Інформація про школу.

В”язівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради перебуває у спільній комунальній власності територіальних громад сіл, селищ Краснокутського району. Управління та фінансування здійснюється відділом освіти Краснокутської райдержадміністрації, якому належать відповідні повноваження. Будівля школи прийнята в експлуатацію 1976 року, земельна ділянка, яка належить школі має площу 1,3 га. У 2012/2013 навчальному році працювало 14 педагогічних працівників, 1 шкільний бібліотекар та 6 працівників обслуговуючого персоналу.

^ Кадрове забезпечення.

У 2012/2013 навчальному році школа була неповністю забезпечена педагогічними працівниками. Проблемою залишається відсутність вчителя музичного мистецтва та іноземної мови (німецька та англійська). Робота здійснюється відповідно до навчального робочого плану за п’ятиденним режимом роботи. Розстановка педагогів здійснюється відповідно до фахової освіти педпрацівників. Час диктує все нові і нові вимоги до вчителя, тому сьогодні необхідним є вміння працювати з комп’ютером. Перспектива така в освіті, що вчитель, який не володіє навичками роботи на комп’ютері та не використовує їх у своїй діяльності, не буде відповідати освітнім вимогам, та не зможе ефективно забезпечувати навчально - виховний процес з учнями, тому вчителі самостійно набувають знань роботи з комп’ютером. Проблема лише в тім, що відсутні комп’ютери в кабінетах для кращого забезпечення навчально - виховного процесу.

Склад педагогічних працівників:


За віком:

За педстажем:

до 30 років

3

до 3 років

3

30-40 років

1

3-10 років

1

40-50 років

5

10-20 років

-

50-60 років

5

20 років і більше

10


Освітній рівень педагогічних працівників:

Учителів із вищою освітою - 91 %

Склад педпрацівників за категоріями:  • спеціалістів вищої категорії - 3 ;

  • спеціалістів І категорії – 8;

  • спеціалістів ІІ категорії – 1;

  • спеціалістів - 2.


У 2012/2013 навчальному році прибуло 1 молодий спеціаліст :

  • учитель початкових класів

Документація з кадрових питань ведеться вчасно згідно з вимогами та функціональними обов’язками.
^ Методична робота

З метою подальшого вдосконалення роботи з педагогічними кадрами, підвищення рівня методичної роботи, підвищення фахового рівня вчителів школи, їх готовності до інноваційної діяльності, з метою створення необхідних умов для всебічного розвитку учнів, збереження та зміцнення їх здоров’я та соціальної адаптації, формування в них цілісної системи соціальних, загальних та надпредметних компетентностей на основі особистісного підходу до потреб і можливостей учнів, керуючись основними документами про організацію та проведення методичної роботи з педкадрами:

- Законом України про загальну середню освіту;

- Рекомендаціями щодо організації методичної роботи з педагогічними

працівниками в загальноосвітніх середніх закладах освіти;

- Положенням про методичний кабінет середнього закладу освіти;

- Типового положення про атестацію педагогічних працівників відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 06.10.2010 року № 930, зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 14.12.2010 року за № 1255/18550((із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту №1473 від 20.12.2011).

- Програмою перспективного розвитку школи на 2011/2015роки

- Річним планом роботи школи

У 2012/2013 навчальному році В’язівська ЗОШ І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради продовжила роботу над методичною проблемою «Різностороннє підвищення кваліфікації та професійної майстерності кожного вчителя, розвиток їх творчої ініціативи, переосмислення змісту, форм та методів своєї роботи в світі нових вимог педагогічної та психологічної науки ».

Протягом навчального року у школі працювали різні методичні об'єднання: методична рада, педагогічна рада, методичні об’єднання вчителів (гуманітарного циклу, природничо-математичного, початкових класів, класних керівників), наради при директорі, методичні та організаційні наради при заступниках директора.

У 2012/2013 навчальному році підвищенню професійної майстерності, розвитку творчості, ініціативи вчителів сприяла діяльність методичної ради, яка координувала всі ланки методичної роботи, проводила корекцію курсів підвищення кваліфікації, контролювала самоосвітню діяльність вчителів - предметників, роботу з обдарованими учнями. На засіданнях методичної ради в цьому навчальному році особлива увага приділялася впровадженню Державного стандарту початкової загальної освіти та організації впровадження Державного стандарту середньої загальної освіти, проведення моніторингу навчально-виховного процесу, роботі з обдарованими учнями. Моніторинговим дослідженням підлягли: навчальні досягнення учнів, якість знань з предметів, які викладають учителі, що атестуються.

Відстеження роботи з обдарованими учнями показали, що у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад взяли участь 42 учнів 5-11 класів ( у минулому році 40). У ІІ етапу олімпіад взяли участь 6 учнів (минулий рік - 6 учнів),з яких І місце з математики зайняла учениця 10 класу Нецвітаєва Олена ( вчитель Пономаренко Г.І.), та з хімії ІІ місце( вчитель Шатохіна Н.О.).

У листопаді у шкільному етапі Всеукраїнського конкурсу української мови ім. Т.Г.Шевченка взяли участь учні 5-11 класів.

Маємо такі результати роботи з обдарованими учнями:

2010/ 2011 н.р.

2011/ 2012 н.р.

2012/2013 н.р.

1. Участь у І етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін35


4042


2. Участь у ІІ етапі олімпіад

25

6

6

3. Результативність ІІ етапу

4

-

2

У Всеукраїнському природничому конкурсі «Осінній колосок» в 2012/2013 н.р. брали участь 10 учнів, з яких «Срібний» колосок отримали 4 учнів, 6 учнів - учасники ( в 2011/2012 н.р.- 8). В весняному колоску брали участь 11 учнів. 5 учнів школи вперше приймали участь в інформатичному конкурсі « Бобер», з яких 1 учень отримав добре, 4 учні – учасники. В математичному конкурсі « Кенгуру» приймали участь 12 учнів 2-6 класів, з яких 1 отримав синій, 11- зелений( в 2011/2012 н.р. – 13) та 4 учні з 7-11 класів.Учні школи приймали участь в районному конкурсі учнівської творчості в номінації «Література».

Згідно з планом роботи школи проводяться предметні тижні:

- тиждень філології (Ткаченко А.О., Глобіна Л.Б., Полежака А.Г.). Учні брали участь в вікторині « Українська мова – серце України», інтелектуальній програмі кмітливих і начитаних « В гостях у казки», літературний КВК, брейн-ринг по світовій літературі, літературна композиція « Година скорботи: Чорнобильська трагедія».

- математики, фізики, астрономії (Ткаченко Г.І., Пономаренко Г.І.);

- біології та хімії (Шатохіна Н.О.).Учні брали участь в грі « Пошук скарбів», уроці-диспуті « Боротьба протилежностей», подорожі з кімнатними рослинами, інтелектуальному хіміко-біологічному турнірі.

- історії та правознавства (Полежака А.Г., Гриневич Р.С.), на якому було проведено наступне: засідання круглого столу « Як відстояти свої права ?», конкурс малюнків, « Найрозумніший історик та правовід»;

-здоров’я (Педченко В.О., Пономаренко Г.І.);

-географії ( Германовська О.В., Гриневич Р.С.), на якому було проведено: турнір ерудитів, захід « Водиця-старша сестриця», виховний захід « Україна моя калинова», географічна гра « Люби і знай свій рідний край», географічний турнір « Моя Україно»

Діти з цікавістю розгадували кросворди, ребуси, брали участь в усних журналах, диспутах, конкурсах, іграх.

На засіданні методичної ради розглядалися матеріли учителів, які атестуються, ознайомлювали з нормативними документами, методичними рекомендаціями, типовими навчальними планами. В обласній виставці – ярмарку педагогічних ідей на жаль не взяли участь не одного вчителя. Тому у наступному навчальному році необхідно пожвавити дану роботу, особливу увагу звертаючи на якість їх підготовки. Для цього потрібно підвищувати рівень володіння ПК.

У 2012/2013 н.р. атестувалися 2 учителі. Шатохіній Н.О. присвоєно кваліфікаційну категорію « спеціаліст першої категорії»; Кирко Ю.О. присвоєно кваліфікаційну категорію « спеціаліст другої категорії». Пройшли курси підвищення кваліфікації 2 учителя («Хімія та біологія», « Заступників директорів з навчально- виховної роботи» - Шатохіна Н.О., « Світова література та російська мова» - Глобіна Л.Б.) та 4 вчителів пройшли спецкурси «Екологія» - Шатохіна Н.О.,«Харківщинознавство» та « Людина і світ» - Германовська О.В., « Інформатика в початкових класах» - Кирко Ю.О., « Музичне мистецтво» - Токар Л.В.

На закінчення навчального року маємо 3 учителів вищої категорії (минулого року – 3), учителів першої категорії - 8 (минулий н.р. – 7), 1 учитель ІІ категорії( минулого року -1), 1 спеціаліст 8 тарифного розряду( минулого року 2). Якість ( вища та І категорія) складає 77% від усієї кількості педагогічних працівників школи (минулий рік 70%).

Якість НДУ у цьому навчальному році складає 78,5% ( минулого року 83%), що пов’язано зі зменшенням кількості учнів у класах.

Спостерігаючи за НДУ у порівнянні з минулим навчальними роками маємо такі показники з основних предметів:

2011/12н.р. 2012/2013 н.р.

українська мова 67% 67%

українська література 75% 66% -9%

німецька мова 64% 62% -2%

світова література 73% 64% -9%

російська мова 71% 50% -21%

математика (алгебра) 59% 48% -11%

математика (геометрія) 52% 48% -11%

історія України 79% 60% -19%

всесвітня історія 80% 60% -20%

біологія 75% 54% -21%

географія 79% 72% -7%

фізика 75% 55% -20%

хімія 73% 51% -22%

Суттєве зниження НДУ у порівнянні з минулим роком з фізики( -20), хімії(-20%), всесвітньої історії( -20%),біології( -21%),російської мови( -20%).

Отже, НДУ показали, що середній показник якості по предметах в 5-11 класах складає 73%(минулий рік – 78%).

У 2-4 класах середній показник якості НДУ складає 83% ( минулого року-87%).

Якість НДУ у 5-11 класах вище середнього показника (73%) мають учні 5класу 87%, 6класу 90%, 8класу 79%.

Робота методичних об’єднань та творчої групи націлена на реалізацію проблемного питання школи та вирішення своїх методичних проблем. У зв’язку з цим розглянуто такі питання: «Нетрадиційні форми роботи на уроках хімії та біології»,

Заплановано і проведено в плані взаємовідвідування уроків відкриті уроки.

На високому рівні проведено уроки:

Борисенко М.І. Математика. 2 клас.

Кирко Ю.О. Навчання грамоти. 1 клас.

Шатохіна Н.О. Природознавство. 6 клас.

Токар Л.В.Права дитини. 1 клас.

Полежака А.Г. Історія України .7 клас.

Германовська О.В. Географія. 9 клас.

Пономаренко Г.І. Алгебра. 10 клас.

Педченко В.О. Фізична культура. 10 лас.

Проведено 6 засідань педагогічної ради, більшість із них в нетрадиційній формі (тренінг, круглий стіл, практикум).

На нарадах при директорі та методичних нарадах при заступниках директора розглядалися питання по плануванню роботи школи, організації виконання даного плану та координації роботи між адміністрацією школи, керівниками МО та вчителями школи. Таким чином на нарадах при директорі розглядалися серед інших такі питання щодо реалізації завдань методичної роботи: виконання нормативних документів; про організований початок навчального року; режим роботи школи; аналіз стану викладання предметів. На методичних нарадах при заступнику директора з НВР розглядалися такі питання: методичні рекомендації щодо вивчення навчальних дисциплін; про календарне планування; про оформлення шкільної документації; про моніторинг навчально-виховного процесу; про розвиток учнівських обдарувань; про роботу учителів-предметників над своїм проблемним питанням; про взаємовідвідування уроків; про атестацію педагогічних кадрів та курсів підвищення кваліфікації; про підготовку та участь учнів школи у ІІ етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад; про організацію наступності у роботі початкової і середньої ланки школи; про хід проведення навчальних екскурсій та навчальної практики; про роботу з молодими учителями; про навчальні досягнення учнів; аналіз стану охоплення дошкільнят навчанням; про виконання програм; про організацію повторення; про підготовку та проведення ДПА у 4, 9, 11 класах; про виконання навчальних програм; аналіз відвідування.

Результати ДПА в 4 класі наступні:^ Навчальний предмет

Кіль-кість учнів 4 класів

Скла-дали ДПА

Рівень навчальних досягнень учнів

початковий 1-3 бала

середній 4-6 балів

достатній 7-9 балів

високий 10-12балів

1

Українська мова

4

4

1-25%

-

1-25%

2-50%

2

Українська мова (читання)

4

4

-

1-25%

1-25%

2-50%

3

Математика

4

4

1-25%

-

1-25%

2-50%
  1   2   3

Схожі:

В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconВ’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради
Шановні присутні! Ось І закінчився навчальний рік І ми знову зібралися сьогодні тут, щоб зробити підсумки роботи колективу школи,...
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconПравила внутрішнього розпорядку Комунального закладу «Зеленівська...
Кз «Зеленівська зош І-ІІІ ступенів природничо-математичного напряму» Приморської районної ради
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconНауковий керівник: Якимчук Людмила Володимирівна – вчитель математики...
Квітневської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Білогірської районної ради Хмельницької області
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconНаказ м. Балаклія
Вишнівської зош І-ІІІ ступенів, Червонодонецької зош І-ІІІ ступенів №2, Балаклійської зош І-ІІІ ступенів №1 ім. О. А. Тризни з питання...
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconБанк даних дітей В’язівської зош І ііі ст

В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconУрок основна форма навчання
Посада: учитель початкових класів Ладижинської зош І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconОсобистісно-орієнтоване навчання математики на основі результатів...
Пасько Ганна Михайлівна, учитель математики 11 класу Кунцівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Новосанжарської районної...
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconДмитрушківська зош І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області
Якщо кабінет інформатики відсутній чи інтегрований, вкажіть назву кабінету в якому проводиться інформатика
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconДмитрушківська зош І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області
Якщо кабінет інформатики відсутній чи інтегрований, вкажіть назву кабінету в якому проводиться інформатика
В’язівської зош І ііі ступенів Краснокутської районної ради iconІ. Загальні положення
Славутської міської ради 23 скликання від 27. 07. 2001 року “Про реорганізацію зош №2 І-ІІІ ступенів у навчально-виховний комплекс...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка