«погоджено» «затверджую»
Скачати 29.72 Kb.
Назва«погоджено» «затверджую»
Дата конвертації22.03.2013
Розмір29.72 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Бухгалтерія > Документы
Додаток 1 до рішення

виконкому № 615від 16.11.2011 року

«ПОГОДЖЕНО» «ЗАТВЕРДЖУЮ»


Голова профкому Міський голова

__________ М.В.Синявін ______________ Ю. А. Бова


ПОЛОЖЕННЯ


про преміювання працівників апарату Тростянецької міської ради
Положення про преміювання розроблено відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 268 від 09 березня 2006 року «Про впорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами внесеними згідно з Постановами КМУ та Наказом Міністерства праці України № 77 від 02.10.1996 року «Про умови оплати праці робітників, зайнятих обслуговуванням органів виконавчої влади, місцевого самоврядування та їх виконавчих органів, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, внесеними згідно з наказами Міністерства праці та соціальної політики
1. Періодичність преміювання.
1.1. Преміювання працівників проводиться по наслідках роботи за місяць відповідно до їх особистого внеску в результати роботи та в інших випадках.

1.2. В окремих випадках за виконання особливо важливих робіт спеціалістам може бути видана одноразова премія згідно з розпорядженням міського голови.
2. Порядок визначення фонду преміювання.
2.1. На створення річного фонду преміювання направляються кошти в розмірі тримісячного фонду оплати праці, а також вся економія фонду оплати праці.

2.2. Асигнування на преміювання передбачаються в кошторисі витрат на утримання працівників міськвиконкому.
3. Розмір премії та її виплата.
3.1. Пропозиції про розмір премії кожного працівника вносить начальник відділу, в якому працює посадова особа, залежно від особистого трудового вкладу працівників в загальний результат роботи без обмеження індивідуальних премій максимальним розміром.

3.2. Головний бухгалтер, виходячи із загальної суми фонду оплати праці, що може бути спрямована на преміювання по наслідках роботи за місяць, вносить пропозиції про загальну суму, яка може бути направлена на преміювання.

3.3. Міський голова затверджує розмір премії кожному працівнику в залежності від особистого вкладу в загальний результат роботи.

3.4. Преміювання працівників проводиться на основі розпорядження міського голови. Преміювання міського голови, заступників міського голови проводиться на основі рішень сесії.

3.5. Премія нараховується за фактично відпрацьований час, виходячи з посадового окладу, надбавок за ранг, вислугу років та інших надбавок і не виплачується працівникам під час відпустки і тимчасової непрацездатності.

3.6. В особливих випадках за рахунок економії заробітної плати (нещасні випадки, стихійне лихо, смерть чоловіка, жінки, дітей, батька, матері, хронічного тривалого захворювання, в зв’язку з ювілейними датами: для жінок – 50-55 років; для чоловіків – 50-60 років, одруженням, матерям при народженні дитини та інших випадках) проводити преміювання працівників в розмірі посадового окладу.

3.7. Працівникам, які звільнилися з роботи в місяці, за який проводиться преміювання, премія не виплачується, за виключенням працівників, які вийшли на пенсію або звільнилися з роботи за станом здоров’я.

3.8. Працівники можуть бути позбавлені премії частково або повністю за невиконання своїх службових обов’язків (порушення строків виконання доручень, неякісну підготовку матеріалів, порушення розпорядку дня та громадського порядку і т.п.).
4. Надання матеріальної допомоги.
4.1. Матеріальна допомога надається працівникам для вирішення соціально – побутових питань та на оздоровлення в розмірі середньомісячної заробітної плати.

4.2. Матеріальна допомога на оздоровлення надається при наданні щорічної відпустки.

4.3. Працівнику, який протягом календарного року або до моменту звільнення не отримав допомогу, матеріальна допомога не виплачується. 4.4. Посадовим особам місцевого самоврядування у разі виходу на пенсію при наявності стажу в органах місцевого самоврядування та/або державної служби не менше 10 років відповідно до статті 21 Закону України “Про службу в органах місцевого самоврядування” виплачувати грошову допомогу в розмірі 10 місячних посадових окладів.

4.5. Матеріальна допомога працівникам надається в межах установленого фонду оплати праці.
5. Строк дії положення.
5.1. Це положення набуває чинності з 01.11.2011 року.
Начальник відділу

бухгалтерського обліку та звітності В. А. Пустовойтова

Схожі:

«погоджено» «затверджую» icon” Погоджено “ «Погоджено» ” Затверджую“

«погоджено» «затверджую» icon“Погоджено” «Погоджено» “Затверджую”

«погоджено» «затверджую» iconЗатверджую погоджено

«погоджено» «затверджую» iconПогоджено: Затверджую Голова Ради школи Директор езош №6

«погоджено» «затверджую» iconПогоджено затверджую санітарний лікар директор лзош №11 лозівської райсес

«погоджено» «затверджую» icon«погоджено» «затверджую»
Начальник Головного управління освіти, науки та інформаційно- аналітичного забезпечення моз україни
«погоджено» «затверджую» iconПогоджено” “Затверджую”
Відповідно до цілей, зазначених у п цього положення, служба охорони праці вирішує завдання
«погоджено» «затверджую» icon«Схвалено»                      «Погоджено» «Затверджую»
Кожен учень зобов'язаний знати І виконувати правила пожежної безпеки, а при виникненні пожежі —
«погоджено» «затверджую» iconПогоджено затверджую
Укрмонтажспецбуд. На місцях в інструкцію можуть бути внесені адміністрацією доповнення або зміни у відповідності зі специфікою місцевих...
«погоджено» «затверджую» iconПогоджено: Погоджено: Управління Державного Державна податкова казначейства в адміністрація в

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка