Розпорядженн я
Скачати 114.96 Kb.
НазваРозпорядженн я
Дата конвертації11.03.2013
Розмір114.96 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 20.03.09 м. Вознесенськ № 97-р

Про заходи щодо виконання 2009 року

Стратегії економічного та соціального розвитку

Миколаївської області на період до 2015 року

та пріоритетних напрямків економічного і соціального

розвитку Вознесенського району на період до 2015 року
Відповідно до статті 2, пункту 3, статті 13, статті 17 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розпорядження голови облдержадміністрації від 24.02.09 № 49-р “Про заходи щодо виконання 2009 року Стратегії економічного і соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року” та з метою належної організації виконання в 2009 році Пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку Вознесенського району на період до 2015 року


  1. Затвердити Заходи щодо виконання 2009 року Стратегії економічного та соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року та пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку Вознесенського району на період до 2015 року.

  2. Доручити керівникам управлінь, відділів райдержадміністрації та рекомендувати органам місцевого самоврядування забезпечити виконання Заходів та в термін до 10 липня 2009 року та до 10 січня 2010 року поінформувати управління економіки райдержадміністрації про хід їх виконання.

  3. Управлінню економіки райдержадміністрації узагальнювати надані матеріали і надавати їх головному управлінню економіки облдержадміністрації в термін до 20 липня 2009 року та до 20 січня 2010 року.

  4. Вважати таким, що втратило чинність, розпорядження тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 06.06.08 № 229-р “Про заходи щодо виконання 2008 року Стратегії економічного та соціального розвитку Миколаївської області на період до 2015 року та пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку Вознесенського району на період до 2015 року

  5. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.


Тимчасово виконуючий обов’язки

голови райдержадміністрації О.П. Васильковець

Затверджено

розпорядженням тимчасово виконуючим

обов’язки голови Вознесенської

райдержадміністрації

від 20.03.09 №_97-рЗАХОДИ

щодо виконання 2009 року Стратегії економічного та соціального розвитку

Миколаївської області на період до 2015 року

та пріоритетних напрямків економічного і соціального розвитку

Вознесенського району на період до 2015 року
п/п

^ Найменування пункту Стратегії

Найменування заходів

Відповідальні виконавці

1

2

3

4

^ РОЗДІЛ 1. СТРАТЕГІЯ ВИПЕРЕДЖУВАЛЬНОГО РОЗВИТКУ. СТРАТЕГІЯ УТВЕРДЖЕННЯ ІННОВАЦІЙНОЇ МОДЕЛІ РОЗВИТКУ

1.1.

Формування інвестиційного потенціалу та підвищення інвестиційної привабливості економіки

Сприяти подальшій розбудові та модернізації інфраструктури району за рахунок державної фінансової підтримки, що надаватиметься субвенціями з державного бюджету місцевим бюджетам і сприятиме підвищенню інвестиційної привабливості регіонів

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, РайВо, органи місцевого самоврядування (за узгодженням)

Сприяти продовженню установленню будинкових засобів обліку споживання води і теплової енергії за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на заходи з енергозбереження.

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням)^ РОЗДІЛ 2. ПРІОРИТЕТИ СТРУКТУРНО – ІННОВАЦІЙНОЇ ПЕРЕБУДОВИ ПРОМИСЛОВОСТІ . РОЗВИТОК ВНУТРІШНЬОГО РИНКУ.

2.1.

Подолання галузевих структурних дисбалансів

Вжити заходів щодо реалізації завдань, зазначених у розпорядженнях голови облдержадміністрації від 21.11.08 № 493-р “Про забезпечення виконання Указу Президента України від 17 листопада 2008 року №1046/2008 “Про додаткові заходи щодо подолання фінансової кризи в Україні” та від 21.12.08 № 569-р “Про додаткові заходи Миколаївської облдержадміністрації щодо запобігання негативним наслідкам світової фінансової кризи у 2009 році”, а також вжити заходів щодо реалізації завдань, зазначених у розпорядженнях тимчасово виконуючого обов’язки голови райдержадміністрації від 28.11.08 № 499-р “Про затвердження районних заходів щодо подолання фінансової кризи” та від 21.01.09 № 16-р “Про додаткові районні заходи Вознесенської райдержадміністрації щодо запобігання негативним наслідкам світової фінансової кризи у 2009 році”. Сприяти стабілізації роботи підприємств промислового комплексу району, передбачених основними показниками Програми соціально - економічного розвитку Вознесенського району на 2009 рік.

Управління, відділи райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням)

Всебічно сприяти здійсненню заходів щодо залучення інвестицій на підприємства харчової та добувної промисловості, промисловості будівельних матеріалів.

Управління економіки райдержадміністрації, управління агропромислового розвитку райдержадміністрації.

2.2.

^ Залучення інвестицій в добувну галузь та забезпечення її розвитку.

Сприяти збільшенню обсягів виробництва, реалізації продукції та розвитку підприємств по виробництву будівельних матеріалів

Управління економіки райдержадміністрації

Сприяння відновленню роботи кар’єрів по добуванню граніту (бувших кар’єрів Трикратне, Трикратського кар’єроуправління та Ахтовського кар’єру).

Управління економіки райдержадміністрації


^ РОЗДІЛ 3. РОЗВИТОК АГРАРНОГО СЕКТОРУ

3.1

Розвиток аграрного сектору

Вжити заходи щодо нарощування обсягів виробництва галузі тваринництва, стабілізації поголів’я корів та недопущення скорочення поголів’я худоби та птиці;


Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Вжити заходи, щодо організації робіт по своєчасному та якісному проведенню підживлення озимини, закриттю вологи, посіву ранніх ярих культур.


Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації

Забезпечити щорічне виробництво зерна у межах не менше 130 тис. тонн згідно з районною Програмою “Зерно Миколаївщини” на 2007-2010 роки”

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації


^ РОЗДІЛ 4. ЕФЕКТИВНЕ ВИКОРИСТАНННЯ ГЕОСТРАТЕГІЧНОГО ПОТЕНЦІАЛУ РАЙОНУ. ПІДВИЩЕННЯ ЕФЕКТИВНОСТІ ТРАНСПРТНОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА РОЗВИТКУ ЗВ’ЯЗКУ.

4.1.

Розвиток зв’язку

Сприяти подальшому продовженню роботи по забезпеченню телефонним зв’язком пільгової категорії населення

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації


^ РОЗДІЛ 5. ПІДВИЩЕННЯ ЯКОСТІ ЖИТТЯ НАСЕЛЕННЯ

6.1.

Соціальні виплати

Забезпечити подальшу реалізацію чинного законодавства в частині надання населенню різних видів державної допомоги, компенсацій, пільг та житлових субсидій.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

6.2.

^ Соціальна підтримка непрацездатних громадян та осіб з обмеженими фізичними можливостями

Сприяти безперешкодному доступу, наданню реабілітаційних послуг, професійній підготовці та працевлаштуванню осіб з обмеженими фізичними можливостями

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

6.2.

^ Подолання безробіття

Продовжувати впроваджувати економічні механізми стимулювання роботодавців до створення робочих місць

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, міськрайцентр зайнятості (за узгодженням)

З метою зниження рівня безробіття підвищувати рівень охоплення заходами активної політики зайнятості незайнятого населення (працевлаштуванням, професійним навчанням, громадськими роботами)

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації, міськрайцентр зайнятості (за узгодженням)Забезпечити діяльність комісій при райдержадміністрації у складі фахівців управління праці та соціального захисту населення, податкової інспекції, міскрайцентру зайнятості , управління праці та соціального захисту населення, відділів управління агропромислового розвитку, Пенсійного фонду, профспілок та інших структур щодо проведення перевірок суб’єктів господарювання з питань легалізації зайнятості з метою забезпечення укладання роботодавцями трудових договорів з найманими працівниками та реєстрації підприємницької діяльності.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації

6.3

^ Забезпечення якісної освіти

Забезпечення повноцінного харчування дітей у дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладах

Відділ освіти райдержадміністрації

Сприяння подальшому впровадженню зовнішнього незалежного оцінювання випускників , які виявили бажання вступати до вищих навчальних закладів.

Відділ освіти райдержадміністрації

6.4

^ Реформування ЖКГ

Продовжувати сприяти поетапній ліквідації збитковості підприємств житлово-комунального господарства за рахунок запровадження інноваційних проектів, структурних перебудов і заходів енергозбереження, реконструкції та будівництва нових водоочисних споруд.

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням).

Продовжувати впровадження самоокупних тарифів для населення. У випадку затвердження їх нижчими від витрат на виробництво, забезпечити в установленому порядку компенсацію витрат на виробництво, забезпечити в установленому порядку компенсацію витрат підприємствам житлово-комунального господарства з місцевих бюджетів

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, управління економіки райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням).

Сприяти оснащенню наявного житлового фонду 2009 року будинковими (груповими) приладами обліку води

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням)

Сприяти подальшому запровадженню комплексу заходів з енергозбереження:

  • на об’єктах водопровідно-каналізаційного господарства, з метою збереження електроенергії 10%

Відділ житлово-комунального господарства райдержадміністрації, органи місцевого самоврядування (за узгодженням)

6.5.

^ Реформування системи охорони здоров’я

Сприяти подальшому виконанню заходів, спрямованих на зниження захворюваності на туберкульоз, СНІД, онкологічні хвороби та малюкової і материнської смертності

Центральна районна лікарня (за узгодженням)

Продовжувати сприяти укомплектуванню ФАПів та сільських лікарських амбулаторій обладнанням та інструментарієм згідно з нормами за рахунок державного та місцевих бюджетів

Центральна районна лікарня (за узгодженням), органи місцевого самоврядування (за узгодженням)

Забезпечити контроль за використанням високо вартісного обладнання, придбаного за кошти державного бюджету

Центральна районна лікарня (за узгодженням)


^ РОЗДІЛ 7. РЕАЛІЗАЦІЯ ДЕРЖАВНОЇ РЕГІОНАЛЬНОЇ ПОЛІТИКИ

7.1.

Реалізація державної регіональної політики

Забезпечити виконання планових показників державного і місцевого бюджетів у обсягах, визначених Міністерством фінансів України та місцевими радами

Фінансове управління райдержадміністрації, Вознесенська об’єднана державна податкова інспекція (за узгодженням)

Забезпечити ефективне використання земельних ресурсів та комунального майна

Фінансове управління райдержадміністрації, Вознесенська об’єднана державна податкова інспекція (за узгодженням), Держкомзем у Вознесенському районі (за узгодженням), органи місцевого самоврядування (за узгодженням).

7.2.

^ Стратегія забезпечення екологічної безпеки

Створити базу даних малих річок Вознесенського району

Управління економіки райдержадміністрації

Продовжити виконання проекту “Розчистки русла р. Мертвовод в Вознесенському районі Миколаївської області”

Відділ з питань над зичних ситуацій та цивільного захисту населення райдержадміністрації, управління зрошувальних систем (за узгодженням)

7.3.

^ Розвиток інформаційної та видавничої сфер діяльності

Забезпечити подальше виконання обласної Програми підтримки засобів масової інформації та забезпечення відкритості у діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування на 2004-2010 роки


Сектор з питань внутрішньої політики, зв’язків з громадськими організаціями та ЗМІ апарату райдержадміністраціїПродовжити координувати та здійснювати методологічне забезпечення діяльності комунальних ЗМІ на території району

Забезпечити подальше виконання обласної Програми підтримки вітчизняного книговидання та книгорозповсюдження в Миколаївській області на 2006-2010 роки

Продовжити забезпечення організації випуску обласних книг серії “Книга пам’яті України”, “Реабілітовані історією”

Сприяти розвитку книготорговельної мережі в районі

Схожі:

Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Вознесенського району для своєчасного вжиття заходів щодо мінімізації прояв фінансової кризи
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати сільським, селищному головам
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Про утворення районної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати пенсій, стипендій, інших соціальних...
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Про затвердження Порядку взаємодії представників місцевих дозвільних органів, які здійснюють прийом суб`єктів господарювання в одному...
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про посилення соціального діалогу та підтримку профспілкового руху в Вознесенському районі
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
Бюджетного Кодексу України, керуючись статтями 6, 39 Закону України "Про місцеві державні адміністрації"
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про посилення пожежної та техногенної безпеки в районі у пожежонебезпечний період 2011 року
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Утворити в районі місцеві галузеві ради підприємців, та затвердити їх склад (додається ), а саме
Розпорядженн я iconРозпорядженн я
...
Розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати сільським, селищному головам
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка