Луганська міська рада
Скачати 65.42 Kb.
НазваЛуганська міська рада
Дата конвертації16.03.2013
Розмір65.42 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
ЛУГАНСЬКА МІСЬКА РАДА

П’яте скликання

Третя сесія РІШЕННЯ
від "25" 05._2006

3/2_

м. Луганськ
Про соціально-економічний стан

у м. Луганську

Керуючись Конституцією Україні, Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України», «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки», «Про житлово-комунальні послуги», враховуючи інформацію заступника Луганського міського голови Михайленко Е.Л., рішення ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ від 24.05.2006 № 54, ЛУГАНСЬКА МІСЬКА РАДА

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію заступника Луганського міського голови Михайленко Е.Л. про соціально-економічний стан у м.Луганську, яка додається до даного рішення, прийняти до відома.
2.УПРАВЛІННЮ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ спільно з постійною комісією ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з питань стратегічного планування, соціально-економічного і культурного розвитку міста (Ситнік М.П.) відповідно з Законом України «Про державне прогнозування та розроблення програм економічного і соціального розвитку України» забезпечити:
2.1.До кінця поточного року розробку Стратегічного плану економічного розвитку міста Луганська.
2.2.В термін до 01.09.2006 розробку Прогнозу економічного і соціального розвитку міста Луганська на десять років відповідно до вимог діючого законодавства;
3.Заступнику Луганського міського голови Пілавову М.В. спільно з постійною комісією ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з питань житлово-комунального господарства, комунальної власності і капітального будівництва (Петраков С.І.) забезпечити підготовку та подання на затвердження відповідним органам місцевого самоврядування:

3.1.В термін до 01.09.2006 Програми реформування і розвитку житлово-комунального господарства м.Луганська на 2006 -2010 роки;
3.2.Пропозицій щодо перегляду та встановленню, в межах повноважень ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ та її виконавчих органів, тарифів на житлово-комунальні послуги, в першу чергу тарифів на послуги з утримання будинків та при будинкових територій;
3.3.Переліку житлово-комунальних послуг, право на здійснення яких виборюється на конкурентних засадах.
4.Заступнику Луганського міського голови Михайленко Е.Л. спільно з постійною комісією ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з питань стратегічного планування, соціально-економічного і культурного розвитку міста (Ситнік М.П.) забезпечити розробку Програми підвищення ефективності використання ресурсів м.Луганська.
5.Керівникам виконавчих органів ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ, керівникам підприємств, що належать до комунальної власності територіальної громади м.Луганська спрямувати зусилля на виконання Програми економічного і соціального розвитку міста Луганська на 2006 рік.
6.Начальнику УПРАВЛІННЯ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Насонова А.):

6.1В місячний термін з моменту прийняття цього рішення, підготувати та винести на розгляд ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ проект рішення „Про заходи щодо поліпшення тепло-, водопостачання та енергозбереження в місті Луганську на 2006-2010 роки;
6.2У термін до 01.09.2006 підготувати реєстр продукції, яку виробляють підприємства м.Луганська.
7.Начальнику управління ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з питань врегулювання земельних відносин (Корнєєв В.):

7.1.Відповідно до вимог діючого законодавства забезпечити проведення нормативної грошової оцінки земель міста Луганська.
7.2.Забезпечити здійснення контролю за використанням земельних ділянок наданих ЛУГАНСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ (ВИКОНАВЧИМ КОМІТЕТОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ)у користування.
7.3.Для упорядження земельних ділянок міста до 01.06.2007 закінчити роботу по створенню електронної карти м.Луганська.
7.4.Вжити заходів щодо скорочення терміну необхідного для укладання договорів оренди землі після прийняття ЛУГАНСЬКОЮ МІСЬКОЮ РАДОЮ рішення про надання земельних ділянок в оренду.
8.Начальнику УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Грибанова Т.):

8.1.Створити Реєстр об’єктів комунальної власності міста Луганська.

8.2.Підготувати та внести на розгляд ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ рішення про внесення змін до Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду об’єктів що перебувають в комунальній власності територіальної громади міста Луганська, затвердженої рішенням виконавчого комітету Луганської міської ради від 17.11.2000 № 389.
9.Начальнику управління охорони здоров’я ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Маршал В.) в термін до 01.10.2006 надати пропозиції щодо оптимізації мережі закладів охорони здоров’я по м. Луганську та забезпечення хворих ліками і харчуванням.

10.Доручити виконавчим комітетам районних у місті рад проводити роз’яснювальну роботу з підприємствами щодо необхідності легалізації кількості фактично працюючих робітників та виводу заробітної плати з „тіні” та недопущення виплати заробітної плати у конвертах.
11.Начальнику ФІНАНСОВОГО УПРАВЛІННЯ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Стєна О.) з метою виконання даного рішення за підсумками виконання міського бюджету за 1 півріччя 2006 року внести в установленому законодавством порядку пропозицій щодо внесення змін до міського бюджету.
12.УПРАВЛІННЮ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ (Чебаненко С.) та УПРАВЛІННЮ КОМУНАЛЬНИМ МАЙНОМ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ (Грибанова Т.) посилити інформаційну діяльність щодо продажу земельних ділянок шляхом викупу.
13. Луганському міському голові Кравченку С. І. направити до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України звернення:
13.1 До Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України з пропозицією припинення експерименту з проведення розрахунків за природний газ, в рамках якого підприємства комунальної теплоенергетики з ДП „Газ-тепло” НАК „Нафтогаз України” укладалися договори на переробку природного газу та постачання теплової енергії та договори комісії, як такого, що не відповідає вимогам діючого на цей час на Україні законодавства, в першу чергу ст.4 Закону України „Про державний бюджет України на 2006 рік”, а також такого, що не призвів у м.Луганську до очікуваних результатів щодо поліпшення фінансового стану підприємств комунальної теплоенергетики та розрахунків за природний газ.

13.2 До Кабінету Міністрів України щодо затвердження типових положень з питання формування і ведення реєстру комунальної власності та з питання проведення інвентаризації комунального майна, прийняття яких передбачено Законом України „Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки”.
13.3 До Міністерства будівництва, архітектури та житлово-комунального господарства України з питання розробки та затвердження необхідних нормативно-правових актів щодо розмежування функцій замовника та підрядника з надання житлово-комунальних послуг і обслуговування житлового фонду, запровадження діяльності з управління жилими будинками та з питання розробки концепції державного регулювання діяльності суб’єктів природних монополій у сфері житлово-комунального господарства, про які зазначено у Законі України «Про Загальнодержавну програму реформування і розвитку житлово-комунального господарства на 2004-2010 роки».
13.4 Враховуючи ч.10 ст.78 Бюджетного Кодексу України, згідно якої після введення в дію закону про Державний бюджет України органам державної влади та їх посадовим особам забороняється приймати рішення, що призводять до виникнення нових бюджетних зобов’язань місцевих бюджетів, які не забезпечені бюджетними асигнуваннями, без визначення джерел коштів, виділених державою для виконання цих зобов’язань, постанову Верховної Ради України від 20.10.2005 №3020-ІV, згідно якої забороняється підвищувати впродовж 2006 року відпускні ціни на природний газ для населення та підприємств комунальної теплоенергетики, а також постанову Верховної Ради України від 10.01.2006 №3293-ІV, відповідно до якої Кабінету Міністрів України доручено забезпечити неухильне виконання Постанови Верховної Ради України від 20.10.2005 №3020-ІV та вжити заходи щодо недопущення підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ, що відпускається населенню, звернутися до Кабінету Міністрів України з вимогою вжиття заходів щодо недопущення підвищення тарифів на електроенергію та цін на газ що відпускається населенню, підприємствам комунальної теплоенергетики та бюджетним установам та організаціям.
14. УПРАВЛІННЮ ЕКОНОМІКИ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ спільно з Луганським міським комунальним підприємством „Теплокомуненерго” у триденний термін з моменту прийняття даного рішення підготувати та подати Луганському міському голові Кравченку С. І. проект звернення, про яке йдеться у п.п. 13.1 п.13 даного рішення.
15. Першому заступнику Луганського міського голови та УПРАВЛІННЮ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ЖИТЛОВОГО ГОСПОДАРСТВА ТА ПРИВАТИЗАЦІЇ ЖИТЛА у триденний термін з моменту прийняття даного рішення підготувати та подати Луганському міському голові Кравченку С. І. проект звернення, про яке йдеться у п.п. 13.2 та 13.3 п.13 даного рішення.

16. УПРАВЛІННЮ ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ З ПИТАНЬ ВНУТРІШНЬОЇ ПОЛІТИКИ (Чебаненко С.) у тижневий строк з моменту прийняття даного рішення опублікувати його у Луганському громадсько-політичному журналі “Луганское время”.
17. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію ЛУГАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ з питань стратегічного планування, соціально-економічного і культурного розвитку міста (Ситнік М.).

Міський голова С. КравченкоСхожі:

Луганська міська рада iconЛуганська міська рада четверте скликання сорокова сесія рішення
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України, на підставі пропозицій про внесення...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада четверте скликання тридцять перша сесія рішення
Керуючись Законом України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Бюджетним кодексом України, на підставі пропозицій про внесення...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Виконавчого комітету луганської міської ради від 17. 03. 2008 №61/1, протоколу засідання постійної комісії Луганської міської ради...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Луганської міської ради з питань бюджету та фінансів від 16. 06. 2006 №10, приймаючи до уваги рішення виконавчого комітету Луганської...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада четверте скликання Тридцять третя сесія рішення
Керуючись Законом України "Про місцеве самоврядування в Україні", Законом України "Про фінансовий лізинг", враховуючи рішення виконавчого...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Виконавчого комітету луганської міської ради від 15. 11. 2006 №293 та протоколи засідань постійної комісії Луганської міської ради...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Виконавчого комітету луганської міської ради від 11. 06. 2008 №161/1, протоколи засідання постійної комісії Луганської міської ради...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Про внесення змін до Програми економічного І соціального розвитку міста Луганська на 2008 рік
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада четверте скликання тридцять третя сесія
Чого комітету луганської міської ради від 06. 06. 05 №168 “Про погодження проекту рішення Луганської міської ради “Про встановлення...
Луганська міська рада iconЛуганська міська рада
Луганської міської ради з питань бюджету та фінансів від 16. 05. 2006 №4 та від 23. 05. 2006 №5, приймаючи до уваги рішення виконавчого...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка