Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році»
Скачати 80.22 Kb.
НазваІнформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році»
Дата конвертації28.03.2013
Розмір80.22 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
Інформація

Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01.03.2012 року № 119 РД «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році»
На виконання п.2 розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01.03.2012 року №119 - РО «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району, економного та раціонального використання бюджетних коштів» Тростянецька міська рада надає інформацію щодо виконання «Заходів щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів, економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» затверджених вищезазначеним розпорядженням голови Тростянецької РДА.

По п.1; - Тростянецька міська рада постійно працює над виконанням затверджених показників доходної частини міського бюджету, пошуком резервів і джерел додаткового наповнення міського бюджету. Так до загального фонду міського бюджету за І півріччя 2012 року при затверджених показниках надходжень на цей період в сумі 4722,9 тис. грн. фактично надійшло коштів у сумі 4962,9 тис. грн. План І півріччя по надходженню коштів виконано на 105 %. В порівнянні з відповідним періодом минулого року надходження коштів до загального фонду міського бюджету зросли на 748 тис. грн., у тому числі по податку з доходів фізичних осіб на 517,2 тис. грн., та по платі за землю на 267,4 тис. грн..

По п.3.- При міській раді створена і діє робоча група з питань легалізації робочих місць та боротьби тіньовою зайнятістю населення. За результатами роботи за І півріччя були опрацьовані 4 матеріала, щодо рівня сплати суб’єктами господарювання на 1 найманого працівника податку з доходів фізичних осіб, як опосередкованого показника рівня заробітної плати. За результатами такого аналізу окремим суб’єктам господарювання була звернута увага на низький рівень такої проплати. За звітний період за матеріалами повторного аналізу по суб’єктам господарювання з низьким рівнем податкового навантаження були направлені листи на Сумську державну інспекцію з праці, щодо проведення на цих підприємствах перевірок дотримання ними законодавства з питань оплати праці та легалізації робочих місць.

По п.5. – За січень-червень 2012 року по міській раді та її бюджетних закладах відсутня прострочена заборгованість із виплати заробітної плати. Серед комунальних підприємств міської ради заборгованість із заробітної плати станом на 01.07.2012 року має лише КП «Тростянецькомунсервіс», але зазначена заборгованість реструктуризована і по підприємству розроблено графік її погашення.

Що стосується використання претензійно-позовної роботи, то остання широко застосовується комунальними підприємствами при стягненні заборгованості за спожиті житлово-комунальні послуги та міською радою при стягненні заборгованості за землю.

По п.7. - З метою збільшення надходжень до міського бюджету платежів за використання природних ресурсів, вирівнювання розміру плати за землю в порівняні з іншими населеними пунктами районного значення Сумської та інших областей України та попередження недоотримання надходжень до міського бюджету в зв’язку з виконанням робіт по проведенню нормативної грошової оцінки земель в межах населеного пункту м. Тростянець Сумської області на 18 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради за №518 від 30.12.2011 року було прийняте рішення «Про затвердження розміру орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення». Відповідно даного рішення з 01.01.2012 року на території Тростянецької міської ради збільшилися розміри орендної плати за земельні ділянки несільськогосподарського та сільськогосподарського призначення в середньому на 2%.

Так, з метою виконання даного рішення відділом економічного розвитку, маркетингу та залучення інвестицій за 6 місяців 2012 року була проведена наступна робота:

  • надіслано 102 листа-повідомлення щодо збільшення розміру орендної плати за землю та необхідності укладання додаткових угод до договорів оренди землі, з них: 79 листів – юридичним особам, 23 листа – фізичним особам.

  • в результаті звернень суб’єктів господарювання до Тростянецької міської ради було підготовлено 82 додаткові угоди до договорів оренди землі, з них передано суб’єктам господарювання 65 угод.

В зв’язку з тривалою процедурою реєстрації даних угод у відділі Держкомзему, за 6 місяців 2012 року було зареєстровано лише 5 угод.

Окрім того, на 17 сесії 6 скликання Тростянецької міської ради №529 від 27.12.2011 року було прийняте рішення «Про затвердження Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки» Положення про врегулювання земельних відносин до моменту укладання договору оренди земельної ділянки було прийняте з метою врегулювання земельних відносин Тростянецької міської ради з юридичними та фізичними особами на період здійснення землевпорядних робіт до моменту державної реєстрації договору оренди земельної ділянки, для захисту від непослідовних контрагентів і скорочення термінів укладання договорів оренди земельних ділянок. Так керуючись даним положенням було в 2011 році було прийнято 3 рішення, на підставі яких було підготовлено, підписано та зареєстровано 3 попередніх договори оренди земельних ділянок. В результаті проведеної роботи в 2012 році щомісячні надходження по цим договорам складають 8847 грн.

По п.11. – Тростянецька міська рада постійно здійснює моніторинг стану використання земельних ділянок у місті з метою недопущення випадків використання земельних ділянок не за цільовим призначенням чи без відповідних правовстановлюючих документів.

Так, за І півріччя 2012 року комісійно було здійснено 28 комісійних перевірок стану використання суб’єктами господарювання земельних ділянок. За результатами таких перевірок було встановлено 7 фактів використання землі без відповідних правовстановлюючих документів та два випадки використання землі не за цільовим призначенням. За результатами цих перевірок матеріали щодо порушників земельного законодавства направлялись до Головного управління Держкомзему у Сумській області(7 матеріалів) та до Прокуратури у Тростянецькому районі(6 матеріалів). За результатами проведеної роботи 10 суб’єктів господарювання звернулись до міської ради із заявами про урегулювання земельних відносин.

По п.14. – Тростянецькою міською радою проводиться робота, щодо оновлення нормативно-грошової оцінки земель. На ці цілі у міському бюджеті на 2012 рік передбачені необхідні видатки, в сумі 80.0 тис. грн. За січень-червень 2012 року в рамках проведення цієї роботи комісією міської ради проведено узгодження меж міста з двома суміжними сільськими радами. Крім того Тростянецькою міською радою в звітному періоді з ДП «Сумигеодезкартографія» укладено договір, щодо встановлення в натурі меж міста. Зазначена робота є основою для подальшого виготовлення документів з нормативно-грошової оцінки земель у місті.

По п.15. – Відповідно до визначеної Податковим кодексом України класифікації податків, єдиний податок віднесено до категорії місцевих податків. При цьому виключне право щодо встановлення місцевих податків, розміру їх ставок та порядку їх адміністрування (в межах визначених законом) належить місцевим радам та не потребує жодного додаткового узгодження. Тростянецька міська рада не планує у 2012 році переглядати діючі у місті ставки єдиного податку. Що стосується інших питань організації співпраці, то міська рада в питаннях оподаткування постійно співпрацює з Тростянецьким відділенням Охтирської МДПУ.

По п.16. – Тростянецька міська рада зацікавлена у збільшенні надходжень до міського бюджету від продажу земельних ділянок не сільськогосподарського призначення. Але діюче у звітному періоді законодавство України не визначило конкретного механізму продажу таких вільних земельних ділянок у зв’язку з чим попит на них у місті залишається не задоволеним.

По п.18. – Тростянецька міська рада у січні-червні 2012 року здійснювала усі виплати виключно у межах фонду заробітної плати затвердженого у кошторисі. При цьому було забезпечено здійснення обов’язкових нарахувань на фонд заробітної плати, оплата комунальних послуг, енергоносіїв та інших захищених статей видатків.

По п.19. – Рішенням виконкому Тростянецької міської ради від 18.01.2012 року №13 до усіх установ, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету були доведені ліміти обсягів енергоспоживання та комунальних послуг.

Питання дотримання зазначеними установами таких лімітів щомісячно контролюється міською радою.

По п.20. – Міською радою щорічно, у тому числі і на 2012 рік, розробляються заходи із енергозбереження та скорочення витрат на оплату комунальних послуг та енергоносіїв. Копія зазначених заходів направляється до відділу регіонального розвитку Тростянецької РДА. До цього відділу щомісячно подаються звіти про виконання таких заходів.

По п. 21. – Тростянецька міська рада, її установи, що фінансуються за рахунок коштів міського бюджету, комунальні підприємства міської ради постійно у своїй роботі займаються впровадженням енергозберігаючіх технологій, заміни застарілого енергоемного обладнання на сучасне енергоефективне та забезпечення (шляхом встановлення приладів обліку) реального обліку обсягу спожитих енергоносіїв. На жаль можливості міського бюджету, щодо виконання таких робіт у 2012 році вкрай обмежені.

По п.22. – Розпорядженням міського голови від 27 березня 2012 року №39 «Про заходи, щодо збільшення надходжень до міського бюджету економного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» затверджені конкретні заходи з цих питань. Хід виконання цих заходів взято міською радою на постійний контроль.

По п.23. – Тростянецька міська рада у своїй повсякденній діяльності постійно намагається забезпечувати належний стан взаєморозрахунків із суб’єктами господарювання з якими міська рада мала господарські відносини. При цьому міською радою вживаються усі заходи, щодо недопущення зростання кредиторської заборгованості. По результатам роботи за І півріччя2012 року по міській раді відсутня кредиторська заборгованість по якій закінчився срок позовної давності та просрочена дебіторська заборгованість.

По п.24. – Тростянецька міська рада у своїй роботі дотримується вимог визначених постановою Кабінету Міністрів України від 09.10.2006 року №1404 «Питання попередньої оплати товарів, робіт і послуг, що закуповуються за бюджетні кошти. При цьому застосування процедури попередньої оплати товарів робіт і послуг максимально обмежено. Виключення складають лише проектні установи і організації та будівельні організації (на придбання будівельних матеріалів). Рівень такої попередньої оплати не перевищує 30% вартості виконання таких робіт (надання послуг).

По п.25. – У звітному періоді перерозподілу коштів спеціального фонду міського бюджету(в частині власних надходжень) та їх спрямування на погашення кредиторської заборгованості по Тростянецькій міській раді не проводилось.

По п.26. – Тростянецька міська рада постійно здійснює роботу по контролю за збереженням товаро-матеріальних цінностей , ця робота здійснюється у формі щорічних та періодичних інвентаризацій товаро-матеріальних цінностей та цільових перевірок з даного питання.

З усіма матеріально-відповідальними особами міською радою укладені договори про повну матеріальну відповідальність, що забезпечує відшкодування нанесених збитків у разі недостач або пошкодження. За звітний період за такі порушення матеріально-відповідальні особи по Тростянецькій міській раді до відповідальності не притягувались через відсутність таких порушень.

По п.27. – Роботи непередбачені п.27 вищезазначених заходів, відповідно до термінів їх виконання будуть здійснюватись протягом ІІІ-ІV кварталів 2012 року.

По п.28. – За звітний період по Тростянецькій міській раді використано на проведення святкових заходів 33,6 тис. грн. В основному кошти використовувались на забезпечення проведення централізованих святкових заходів(Новорічні свята, День вивода військ із Афганістану, «Тростянецька масляна», 8 Березня, Дня Перемоги та фестиваля реконструкції «Стара фортеця» ).

При цьому, повністю відмовитись від здійснення видатків на фінансування святкових заходів міська рада можливості не має, тим більше, що діюче законодавство України не містить такої заборони.

Випуск друкованої продукції не пов’язаної із виконанням завдань і функцій органів місцевого самоврядування, міська рада протягом січня-червня 2012 року не фінансувала та не здійснювала.

Начальник відділу економічного розвитку,

маркетингу та залучення інвестицій А.О. Лопатін


Схожі:

Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconІнформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації...
Про заходи щодо забезпечення виконання у 2007 році показників доходної частини місцевих та державного бюджетів” фінансове управління...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconДовідка про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної...
Тростянецької районної державної адміністрації від 31. 03. 2011 року №240 «Про наповнення місцевих бюджетів за рахунок раціонального...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconЗаходи щодо збільшення надходжень до міського бюджету, економного...
Організація роботи з виконання затверджених показників доходної частини місцевих бюджетів усіх рівнів, надання звітності щодо виконання...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconРозпорядження
Ради регіонів від 13 грудня 2010 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2011 року №15 “Про заходи...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconРішення засідання колегії Великобурлуцької районної державної адміністрації...
Про хід виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації М. М. Добкіна №584 від 27 жовтня 2010 року
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconЛітківська сільська рада броварського району Київської області розпорядження...
На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №161 від 03. 02. 2012 року Про відзначення в районі...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconРозпорядження
Лісового кодексу України, на виконання вимог розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2012...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconРозпорядження голови районної державної адміністрації від 05 липня 2012 року №195 положення
Міністерства соціальної політики України від 25. 25. 2012 року №324 «Про затвердження нової редакції кваліфікаційної характеристики...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Інформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо збільшення надходжень до місцевих бюджетів Тростянецького району економічного та раціонального використання бюджетних коштів у 2012 році» iconЗаставнівська районна державна адміністрація
На виконання розпорядження Заставнівської рда «Про затвердження рішення колегії районної державної адміністрації від 27. 11. 2012...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка