Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України
Скачати 36.74 Kb.
НазваВилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України
Дата конвертації30.03.2013
Розмір36.74 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України:
ІІІ. Забезпечення розвитку інфраструктури аграрного ринку.

З цією метою передбачається виконання наступних заходів:

1. Удосконалення роботи біржового аграрного ринку, зокрема:

1.1. Підготувати та внести до розгляду проект Закону України "Про товарну біржу" (у новій редакції), передбачивши створення умов для запровадження операцій з похідними (деривативами) та торгівлі товарними деривативами для впровадження механізму страхування (хеджування) цінових ризиків на сільськогосподарську продукцію.

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом з Мінекономіки.

Термін виконання: червень 2008 року.

Очікувані результати: вдосконалення координації товарного біржового ринку.

1.2. Запровадити державні форвардні закупівлі зерна, як засіб кредитування товаровиробників з використанням оптимальної системи гарантованого виконання зобов’язань за відповідними контрактами.

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом з Мінекономіки.

Термін виконання: грудень 2008 року.

Очікувані результати: збільшення обсягів держпродрезерву за рахунок державних форвардних закупівель на 150 тис. тонн.

1.3. Консолідувати роботу бірж, що працюють у аграрному секторі шляхом впровадження єдиної електронної торгової площадки та створення на базі Аграрної біржі єдиної спеціалізованої зернової біржі.

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом Мінекономіки.

Термін виконання: липень 2008 року.

Очікувані результати: вдосконалення координації товарного біржового ринку.

^ 2. Забезпечення умов для створення та розбудови оптових ринків сільськогосподарської продукції, зокрема:

2.1 Забезпечити розробку та прийняття законопроекту "Про оптові ринки сільськогосподарської продукції", передбачивши законодавче закріплення за ними функцій щодо надання послуг з реалізації, транспортування, складування та зберігання, пакування та перероблення продукції, фінансового обслуговування операторів ринку, сприяння здійсненню контролю за якістю сільськогосподарської продукції, моніторингу аграрного ринку, а також державної підтримки зазначених напрямків.

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом з Мінекономіки, Мінфіном, Мін’юстом, Держінвестицій, Держпідприємництвом.

Термін виконання: липень 2008 року.

Очікувані результати: створення нормативно-правової бази для розбудови та функціонування оптових ринків сільськогосподарської продукції.

2.2 Забезпечити розробку та прийняття Державної цільової програми розвитку оптових ринків сільськогосподарської продукції.

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом з Мінекономіки, Мінфіном, Мін’юстом, Держінвестицій, Держпідприємництвом.

Термін виконання: серпень 2008 року.

Очікувані результати: створення сприятливих умов для розбудови та функціонування оптових ринків сільськогосподарської продукції через державну підтримку.

3. Створення умов для формування на кооперативних засадах системи заготівлі та збуту сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих селянських, фермерських та інших господарствах, зокрема:

3.1 Забезпечити внесення змін до Закону України "Про сільськогосподарську кооперацію" (в частині врегулювання нормативно-правової бази щодо створення, функціонування, оподаткування, заснування Фонду підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів тощо).

Виконавці: Мінагрополітики, УААН разом з Мінекономіки, Мінфіном, Мін’юстом, Держінвестицій, Держпідприємництвом.

Термін виконання: вересень 2008 року.

Очікувані результати: створення сприятливих умов для розвитку та функціонування сільськогосподарської обслуговуючої кооперації (прискорення реєстрації, удосконалення умов діяльності та визначення обсягів і форм державної підтримки розвитку таких кооперативів) з метою скорочення маркетингового ланцюга збуту продукції, виробленої в особистих селянських, фермерських та інших господарствах.

Очікувані результати виконання:

В короткостроковому періоді - вдосконалення координації товарного біржового ринку, формування Державного продовольчого резерву в обсязі 1,2 млн. тонн, в тому числі за рахунок державних форвардних закупівель 150 тис. тонн, прискорення створення оптових ринків сільськогосподарської продукції, створення передумов для скорочення маркетингового ланцюга сільськогосподарської продукції. Розробити державну цільову програму розвитку оптових ринків сільськогосподарської продукції.

В середньостроковому періоді - запровадження ф’ючерсної торгівлі, збільшення обсягів біржової торгівлі сільськогосподарською продукцією до 15 відсотків, будівництво оптових ринків сільськогосподарської продукції поблизу міст з населенням понад 1 мільйон жителів (5 одиниць) та 4 ринків в місцях найбільшого виробництва сільськогосподарської продукції, формування кооперативних каналів збуту сільськогосподарської продукції, виробленої в особистих, селянських, фермерських та інших господарствах, як основи створення сприятливого конкурентного середовища в сфері відносин розподілу, альтернативи посередницьким комерційним каналам.

В довгостроковому періоді - стабільно функціонуючий ринок товарів та деривативів, розбудова національної мережі оптових ринків сільськогосподарської продукції, створення на їх базі регіональних аграрно-маркетингових центрів, активізація заготівлі та збуту сільськогосподарської продукції переважно через кооперативні канали.

Схожі:

Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconНака з
України 12. 07. 1993 за n 87, наказу Міністерства аграрної політики України від 27. 07. 2005 n 342 ( v0342555-05 ) Про
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconСтворення емблеми
Міністерства аграрної політики продовольства україни вп «політехнічний коледж луганського аграрного університету»
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України icon«Участь Національної сільськогосподарської палати України (нспу),...
України (нспу), як громадської організації у формуванні аграрної політики в країні (адреса: вул. Б. Хмельницького 8/16, ст метро...
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconДержавний комітет україни з питань регуляторної політики та підприємництва...
Питання Державного комітету України з питань регуляторної політики та підприємництва І постанови Кабінету Міністрів України від 14...
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconЗатверджено розпорядження голови облдержадміністрації
Міністерства аграрної політики та продовольства України від 14. 08. 2012 n 502, та інших нормативно-правових актів у сфері лісових...
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconМіністерство аграрної політики України

Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconМіністерство аграрної політики україни таврійський державний агротехнологічний університет

Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconМіністерство аграрної політики україни українська академія аграрних наук
Вступ
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconПрограма
Міністерство аграрної політики та продовольства україни полтавська державна аграрна академія
Вилучення з программи Міністерства Аграрної Політики України iconМіністерство аграрної політики україни харківський національний аграрний...
Назва організації
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка