Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р
Скачати 62.67 Kb.
НазваІнформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р
Дата конвертації01.04.2013
Розмір62.67 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > ДокументыФайл скачаний з сайту: http://www.letish.narod.ru. Дякуємо Вам!

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380982524743 ;

+38 (03857) 9 91 15 або за адресом ел.пошти: kordyak2007@ukr.netДОДАТОК 5

до протоколу розширеного

засідання колегії районної

державної адміністрації

від 25.10.2007р. №13

ІНФОРМАЦІЯ

начальника фінансового управління районної державної адміністрації

Цвіри В.О. “Про хід виконання розпорядження

голови райдержадміністрації від 24.04.2007 року №144/2007-р.

^ Про заходи щодо забезпечення виконання у 2007 році

показників доходної частини місцевих та державного бюджетів”


На виконання розпорядження голови Летичівської райдержадміністрації № 144/2007 р. від 24 квітня 2007 року „Про заходи щодо забезпечення виконання у 2007 році показників доходної частини місцевих та державного бюджетів” фінансове управління райдержадміністрації та Летичівська МДПІ повідомляють, що з метою виконання запланованих надходжень до місцевих бюджетів :

^ По податку з доходів фізичних осіб:

Розроблена та затверджена „Програма спільних заходів щодо мобілізації надходжень та виконання планових показників по податку з доходів фізичних осіб у 2007 році” від 29.03.2007 р.

Податку з доходів фізичних осіб за 9 місяців 2007 року надійшло 4067,8 тис.грн., що на 1217 тис.грн. більше в порівнянні з відповідним періодом минулого року та планові призначення звітного періоду виконано на 108,7 тис.грн.

При проведенні обстежень підприємств, організацій, установ на предмет сплати податку з доходів фізичних осіб встановлено, що серед підприємств району найбільша питома вага в надходженнях податку належить ДП „Летичівський лісгосп” – 6,5 відсотків. Найбільша питома вага в загальних надходженнях податку належить поступленню від бюджетних установ району – 40 відсотків. По районному відділу освіти надійшло 803,5 тис.грн. податку або 15,4 відсотків від загальних надходжень.

Сільськогосподарськими колективами сплачено податку за 9 місяців 492,8 тис.грн. або 9,5 відсотка від загальних поступлень.

Здійснюється постійний моніторинг повноти сплати до місцевих бюджетів податку з доходів фізичних осіб та обмін інформацією МДПІ з фінансовим управлінням РДА.

На підставі проведеного аналізу сплати податку з доходів фізичних осіб протягом 2006 року визначено перелік платників, які не сплачували, сплачували в незначних розмірах, або суттєво зменшили сплату в порівнянні з попереднім роком податку з доходів фізичних осіб. Вказані суб´єкти підприємницької діяльності відібрані та поступово підлягають документальним перевіркам Летичівської МДПІ.

Протягом дев`яти місяців 2007 року податковою інспекцією по 18-ти суб`єктах господарювання встановлено порушення діючого податкового законодавства. За результатами перевірок додатково донараховано 21,1 тис.грн. податку з доходів, штрафних санкцій та пені. За порушення вимог податкового законодавства було притягнуто до відповідальності 16 посадових осіб підприємств, установ, організацій та фізичних осіб-підприємців.

Дана інформація направлялась в управління праці та соціального захисту населення, державному інспектору територіальної інспекції праці, центр зайнятості, пенсійний фонд та прокуратуру. З метою виявлення необлікованих найманих працівників податковою інспекцією проводяться звірки укладених договорів з центром зайнятості та іншими фондами.
За ініціативою податкової інспекції сільськогосподарські формування, а також інші підприємства заслуховуються на засіданнях тимчасової комісії райдержадміністрації з питань забезпечення своєчасної сплати податків та погашення заборгованості з заробітної плати, пенсій, стипендій, інших соціальних виплат. Податковою інспекцією проведено співбесіду з 21 керівником та фізичними особами-підприємцями щодо встановлення причин виплати працівникам заробітної плати в розмірі меншому мінімальної встановленої діючим законодавством. Летичівська МДПІ приймає участь у засіданні комісії районного центру зайнятості з питань здійснення одноразової виплати допомоги для організації підприємницької діяльності та здійснює постійний контроль за громадянами, які отримали вказану допомогу.

Одним із напрямків роботи інспекції є роз`яснення податкового законодавства, попередження його порушень шляхом надання платниками необхідної інформації.

Питання виплати заборгованності з заробітної плати, виведення оплати з тіні висвітлюється у друкованих засобах масової інформації. Організовано 2 публікації в засобах масової інформації з питань роз`яснення податкового законодавства щодо оподаткування фізичних осіб.

^ По платі за землю:

З метою забезпечення своєчасного надходження запланованого обсягу плати за землю розроблені та затверджені „Заходи по підготовці проведення обліку платників податків та нарахування земельного податку орендної плати у 2007 році”. З метою сприяння збільшенню надходжень орендної плати за здані в оренду земельні ділянки та підвищення рівня використання земель запасу та резервного фонду районним фінансовим управлінням підготовлена та направлена доповідна записка голові райдержадміністрації від 20.03.2007 року № 97 .

Станом на 25.10.2007 року недоїмка по платі за землю склала 3,4 тис.грн., що на 27,2 тис.грн. менше проти 01.01.2007 року .

Фінансовим управлінням Летичівської РДА із сільськими та селищними радами проведено інвентаризацію торгових точок, що розміщенні на їх території, інвентаризацію договорів оренди земель та водного фонду на предмет оформлення договорів оренди або викупу земельних ділянок та направлена доповідна записка голові районної державної адміністрації з даного питання.

Летичівською районною державною адміністрацією в 2007 році в зв”язку з закінченням строку дії укладено та переглянуто орендні ставки в договорах оренди з ПСП”Оберіг”, ПСП ”Агрофірма „Ікар”, ПП „Западинецьке”, СФГ”Славутич Агро”, СТОВ „Агрофірма „Кудинка”, СТОВ „Аграрник”, СФГ „Темп”.

^ По місцевих податках і зборах

Відповідно до п 3.1.” Заходів щодо забезпечення виконання у 2007 році показників доходної частини місцевого та державного бюджету” при перевірці рішень органів місцевого самоврядування на предмет повноти впровадження місцевих податків і зборів порушень до чинного законодавства не встановлено.

Особливо звертається увага на впровадження податку з реклами в тих сільських радах , територія яких розташована біля автошляхів. Так в поточному році прийнято рішення про запровадження податку з реклами Руднянською с/р ( №7 від 17.01.2007 року ) .

З метою збільшення надходжень ринкового збору Летичівською селищною радою прийнято рішення № 4 від 17.08.2007 р. щодо запровадження абонентської плати при справлянні ринкового збору.

По єдиному податку

Станом на 01.10.2007 року до місцевих бюджетів надійшло єдиного податку 417,9 тис.грн., що на 42,6 тис.грн. більше планових призначень та на 119,3 тис.грн. більше проти відповідного періоду минулого року.

З метою збільшення надходжень до бюджету району фінансовим управлінням підготовлена та направлена голові райдержадміністрації доповідна записка „Про розміри ставок по єдиному податку для суб”єктів підприємницької діяльності” № 118 від 11.04.2007 року.

Рішенням десятої сесії районної ради від 19.07.2007 року № 5-10/2007 року по ряду видів діяльності переглянуто в сторону збільшення та встановлено ставки єдиного податку для здійснення підприємницької діяльності на території району.

^ Щодо податкового боргу

Досягнуто абсолютне скорочення податкового боргу по платежах до місцевого бюджету за січень-вересень поточного року на 153,0 тис.грн, або 44 відсотки. Сума заборгованості до місцевого бюджету на 01.10.2007 року становить 177,7 тис.грн.

Вжито заходів щодо погашення податкового боргу сільськогосподарськими товаровиробниками, зокрема , за рахунок реалізації зерна врожаю 2007 року погашено податковий борг до місцевого бюджету по ПСП „Оберіг” в сумі 34 тис. грн. (фіксований сільськогосподарський податок).

Станом на 1.10.2007 р. по Летичівському району нараховується 16 підприємств – боржників.
Станом на 1.10.2007 року проведено 12 таких зустрічей. За рахунок заходів примусового стягнення в поточному році до Зведеного бюджету мобілізовано - 286 тис.грн. (в т.ч. до Державного бюджету – 164,7 тис.грн.) за рахунок слідуючих заходів:

- реалізації заставного майна – 44,2 тис.грн.;

- вилучення готівки у підприємств – боржників на суму – 10,4 тис.грн.,

- інших заходів – 231,4 тис.грн.

Забезпечено виконання планових показників доходів загального фонду державного бюджету на 121,0 відсоток (завдання – 1628,1 тис.грн, факт – 1969,8 тис.грн.) та спеціального фонду на 119,1 відсотка (завдання – 58,3 тис.грн., факт – 69,5 тис.грн.).

Здійснюються заходи щодо недопущення виникнення протермінованої бюджетної заборгованості з податку на додану вартість. На звітну дату відсутня протермінована бюджетна заборгованість. Відшкодування платникам ПДВ здійснюється податковим органом після проведення невиїзних, виїзних документальних перевірок з питань достовірності нарахування бюджетного відшкодування ПДВ.

. За звітний період господарськими організаціями району задекларовано та забезпечено надходження в повному обсязі частини прибутку (доходу) до державного бюджету в сумі 11,5 тис.грн., до місцевого бюджету в сумі 2,3 тис.грн.

Начальник фінансового

управління районної

державної адміністрації Цвіра В.О.


Заступник голови адміністрації Б.Нагорний

Схожі:

Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconУкраїна відділ освіти новомиргородської районної державної адміністрації...
Новомиргородської районної державної адміністрації від 25 квітня 2007 року №275-р, на виконання розпорядження голови Новомиргородської...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРішення засідання колегії Великобурлуцької районної державної адміністрації...
Про хід виконання розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації М. М. Добкіна №584 від 27 жовтня 2010 року
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРоботи районної державної адміністрації на і-й квартал 2008 року
На підставі ст. 45 Закону України “Про місцеві державні адміністрації”, розділу 3 регламенту Летичівської районної державної адміністрації,...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРоботи районної державної адміністрації на і-й квартал 2008 року
...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРозпорядження
України від 11 грудня 1999 року№2263 «Про затвердження типового регламенту районної державної адміністрації» зі змінами від 31 жовтня...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconІнформація Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної...
Про хід виконання розпорядження голови Тростянецької районної державної адміністрації від 01. 03. 2012 року №119 рд «Про заходи щодо...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРозпорядження
Севастополі державної адміністрації зі змінами від 26. 09. 2007 року №1182, з метою організації чіткого та ефективного виконання...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Інформація начальника фінансового управління районної державної адміністрації Цвіри В. О. “Про хід виконання розпорядження голови райдержадміністрації від 24. 04. 2007 року №144/2007-р iconРозпорядження
Великобурлуцької районної державної адміністрації затвердженого розпорядженням голови районної державної адміністрації від 20 січня...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка