В єдиному курсі до перспективних змін
Скачати 158.79 Kb.
НазваВ єдиному курсі до перспективних змін
Дата конвертації18.04.2013
Розмір158.79 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
ПОДАТКОВІ РЕФОРМИ ТА ЗАГАЛЬНОДЕРЖАВНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ –

В ЄДИНОМУ КУРСІ ДО ПЕРСПЕКТИВНИХ ЗМІН

Зміни в податковому законодавстві, а також в обслуговуванні платників податків, запровадження яких ініціює новостворене Міністерство доходів і зборів України, мають відповідати тим вимогам, які сьогодні стоять перед економікою країни та податковою системою зокрема. Міністр доходів і зборів України Олександр Клименко відзначив, що покращення інвестиційного клімату України та, відповідно й тих показників за якими оцінюється країна – це завдання Президента нашої держави Віктора Януковича, тож в рамках його виконання обов’язково вдосконалюватимуться вітчизняні податкова та митна системи.

Завдяки зміні пріоритетів в роботі органів ДПС з фіскальних на сервісні зростають і надходження до бюджетів. Так, за підсумками січня-лютого поточного року до державного бюджету податковою службою Полтавської області мобілізовано понад 3 млрд.грн. платежів, що на 12,1% або на 324 млн.грн. перевищує минулорічні обсяги. Приріст збору забезпечено по таких провідних платежах, як: податок на прибуток – майже на 6%, акцизний податок з вироблених в Україні товарів – в 2,2 рази, платежі за користування надрами – у 7,2 рази. До місцевих бюджетів Полтавщини за січень-лютий цього року надійшло близько 541 млн.грн. платежів, що на 5,4% або на 27,6 млн.грн. перевищує суми надходжень за відповідний період минулого року. Обсяги нарощено по всіх провідних платежах, зокрема по податку на доходи фізичних осіб – на 8,4%, по платі за землю – на 18,3%. Планові бюджетні призначення по платежах до місцевих бюджетів, затверджені місцевими органами влади та які контролюються податковою службою області виконано в повному обсязі на 105,3%.

„Крім збільшення надходжень до скарбниці, кардинально змінився і підхід в обслуговуванні клієнтів служби – платників податків”, - переконаний голова Державної податкової служби у Полтавській області Володимир Задорожний. „Зокрема вже неодноразово йшлося про Центри обслуговування платників податків, а їх в області 27, створені при всіх органах податкової служби регіону.За допомогою фахівців, які працюють в цих Центрах, щомісяця платники податків отримують близько 12 тисяч усних консультацій, в середньому – близько 450 консультацій в одному центрі. А у великих Центрах обслуговування, таких як у Полтаві та Кременчуці, де особливо активно проводиться консультаційна робота, ця цифра сягає майже тисячі консультацій”, - підкреслив керівник обласної податкової служби.

Реформи у податковій службі невід’ємна частина загальнодержавних перетворень у суспільстві, запропонованих у 2010 році Президентом України у Програмі економічних реформ на 2010-2014 роки „Заможне суспільство, конкурентоспроможна економіка, ефективна держава”.

Відділ взаємодії з засобами масової інформації

та громадськістю ДПС у Полтавській області

^

ФОРМУВАННЯ ПІДПРИЄМЦЕМ-ПОСЕРЕДНИКОМ ДОХОДІВ ТА ВИТРАТ ЗА ДОГОВОРАМИ КОМІСІЇ, ДОРУЧЕННЯ


Загальний річний оподатковуваний дохід дорівнює сумі загальних місячних оподатковуваних доходів, іноземних доходів, отриманих протягом такого звітного податкового року, доходів, отриманих фізичною особою — підприємцем від провадження господарської діяльності та доходів, отриманих фізичною особою, яка провадить незалежну професійну діяльність.

При цьому базою оподаткування для доходів, отриманих від провадження господарської або незалежної професійної діяльності, є чистий річний оподатковуваний дохід, який визначається як різниця між загальним оподатковуваним доходом (виручка у грошовій та негрошовій формі) і документально підтвердженими витратами, пов'язаними з господарською діяльністю такої фізичної особи — підприємця.

До переліку витрат, безпосередньо пов'язаних з отриманням доходів, належать документально підтверджені витрати, що включаються до витрат операційної діяльності згідно з розділом III цього Кодексу. Відповідно до п. 138.1 ст. 138 Податкового кодексу витрати операційної діяльності визначаються згідно з пунктами 138.4, 138.6 — 138.9, підпунктами 138.10.2 — 138.10.4 п. 138.10, п. 138.11 ст. 138 Кодексу.

Таким чином, фізична особа-підприємець, яка застосовує загальну систему оподаткування,посередник (комісіонер, повірений тощо) включає до складу доходу всю суму виручки у грошовій та негрошовій формі, отриману від здійснення договору комісії, доручення тощо. Витрати такий платник формує на загальних підставах згідно з нормами пунктів 138.4, 138.6138.9, підпунктів 138.10.2138.10.4 п. 138.10, п. 138.11 ст. 138 цього Кодексу за умови їх документального підтвердження.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^

ВИЗНАЧЕННЯ ОБ”ЄКТА ОПОДАТКУВАННЯ У ТУРОПЕРАТОРА ТА ТУРАГЕНТА.


Якщо платник податку виступає як турагент (посередник), то кошти, що надійшли від продажу туристичного продукту, не включаються до складу доходів при визначенні податку на прибуток. Аналогічно не включаються до складу витрат турагента суми, сплачені (нараховані) на користь туроператора.

Сума агентської винагороди враховується у складі доходу турагента за датою фактичного надання посередницької послуги.

У складі витрат туроператора враховуються суми будь-яких витрат, пов’язаних безпосередньо зі здійсненням туристичної діяльності та інших супутніх видів господарської діяльності, з урахуванням суми винагороди, сплаченої туроператором турагенту, за умови підтвердження таких витрат актом виконаних робіт. До складу доходу туроператора при визначенні податку на прибуток включається вартість туристичного продукту, за якою його реалізовано.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^

ЯК ВИЗНАЧАЄТЬСЯ ДОХІД ПЛАТНИКА ЄДИНОГО ПОДАТКУ,

ЯКИЙ ЗДІЙСНЮЄ КОМІСІЙНУ ТОРГІВЛЮ.


Доходом фізичної особи – підприємця платника єдиного податку є дохід, отриманий протягом податкового (звітного) періоду в грошовій формі (готівковій та/або безготівковій); матеріальній або нематеріальній формі. При цьому до доходу не включаються отримані такою фізичною особою пасивні доходи у вигляді процентів, дивідендів, роялті, страхові виплати і відшкодування, а також доходи, отримані від продажу рухомого та нерухомого майна, яке належить на праві власності фізичній особі та використовується в її господарській діяльності.

Відповідно до п.4 та п.5 наказу Міністерства фінансів України від 15.12.2011 №1637 «Про затвердження форм книги обліку доходів і книги обліку доходів та витрат та порядок їх ведення» у книзі відображається фактично отримана сума доходу, що надійшла на поточний рахунок платника податку та/або отримано готівкою, сума заборгованості, за якою минув строк позовної давності, фактично безоплатно отримано товарів (робіт, послуг) від провадження діяльності із сумарним підсумком за місяць, квартал, рік.

Договір комісії визначено статтею 1011 ЦКУ, відповідно якого одна сторона (комісіонер) зобов’язується за дорученням другої сторони (комітента) за плату вчинити один або кілька правочинів від свого імені, але за рахунок комітента.

Таким чином, доходом фізичної особи – підприємця платника єдиного податку є розмір отриманої винагороди виключно при здійсненні послуг за договорами доручення, транспортного експедирування або за агентськими договорами. Тобто, доходом фізичної особи – підприємця платника єдиного податку є вся сума коштів, що надійшла йому за договором комісії у грошовій (готівковій або безготівковій) формі.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^

ЗАПОВНЕННЯ ГРОМАДЯНАМИ ПОДАТКОВОЇ ДЕКЛАРАЦІЇ

В ЕЛЕКТРОННОМУ ВИГЛЯДІ


Для зручності обслуговування громадян і підприємців Державною податковою службою України впроваджено сервіс «Заповнення декларації про майновий стан і доходи», який дає змогу заповнювати декларацію в електронному вигляді.

Для користування цією послугою платникові необхідно мати електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення, які надаються безкоштовно в приміщенні Кременчуцької ОДПІ за адресою: вул. Жовтнева, б. 43, кімната 205 (тел.: 2-24-17, 2-52-18).

На офіційному веб-порталі податкової служби (www.sts.gov.ua) розміщено спеціальний банер, в якому детально пояснюється порядок заповнення податкової декларації та додатків до неї.

Так, скориставшись банером cервісу, користувачі направлятимуться на сторінку сервісу з описом його можливостей та зможуть після вибору типу декларанта почати заповнення податкової декларації з додатками. Користувач отримуватиме підказки он-лайн щодо заповнення полів декларації.

Крім того, при заповненні відповідних рядків податкової декларації здійснюватиметься логічний контроль заповнення розділів декларації та необхідних додатків до неї.

Наступним кроком користувачу пропонується здійснити вибір типу операції, за допомогою якої буде збережено пакет документів: необхідно обрати спосіб збереження результатів заповнення — у файл формату xls для друку та подання у паперовому вигляді або формату xml для подання електронною поштою за допомогою програмного забезпечення ДПС «Захист звітності» через інформаційний портал ДПС України безпосередньо до ДПІ за місцем реєстрації.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^

ОПОДАТКУВАННЯ ПОДАРУНКУ У ВИГЛЯДІ КВАРТИРИ


Громадянин планує подарувати своїй доньці квартиру, що є його приватною власністю. Чи має донька сплачувати податок на доходи фізичних осіб?

Відповідно до пп. 174.2.1 п. 174.2 ст. 174 Податкового кодексу вартість власності, що отримується як подарунок членами сім'ї дарувальника першого ступеня споріднення, оподатковується за нульовою ставкою.

При цьому згідно Податкового кодексу членами сім'ї фізичної особи першого ступеня споріднення вважаються її батьки, чоловік або дружина, діти, у тому числі усиновлені.

Особами, відповідальними за сплату (перерахування) податку до бюджету, є обдаровані, які отримали подарунок.

Дохід у вигляді вартості подарованого майна (кошти, майно, майнові чи немайнові права) у межах, що підлягає оподаткуванню, зазначається в річній податковій декларації, крім обдарованих, які отримали у подарунок об'єкти, що оподатковуються за нульовою ставкою податку на доходи фізичних осіб (п. 174.3 ст. 174 Податкового кодексу).

Таким чином, дохід у вигляді вартості квартири, отриманої донькою, оподатковується за нульовою ставкою. При цьому подавати податкову декларацію про майновий стан і доходи не потрібно за умови, що донька не отримуватиме в звітному податковому році інших доходів, які підлягають декларуванню.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^

ПРОДАЖ НЕРЕЗИДЕНТОМ ПОДАРОВАНОЇ НЕРУХОМОСТІ


Нерезидент (громадянин Росії) має у власності в Україні два житлові будинки, отримані ним у 2000 р. у подарунок. У 2013 р. нерезидент планує продати ці будинки фізичній особі — резиденту. За якою ставкою податку на доходи фізичних осіб оподатковуватиметься дохід, отриманий нерезидентом від операцій купівлі-продажу цих об'єктів житлової нерухомості?

Податковим кодексом України встановлено, що доходи з джерелом їх походження в Україні, що нараховуються (виплачуються, надаються) на користь нерезидентів, оподатковуються за правилами та ставками, визначеними для резидентів тобто 15(17)%.

Не оподатковується дохід, отриманий платником податку від продажу (обміну) не частіше одного разу протягом звітного податкового року, зокрема, житлового будинку та за умови перебування такого майна у власності платника податку понад три роки.

Умова щодо перебування такого майна у власності платника податку понад три роки не поширюється на майно, отримане таким платником у спадщину.

Дохід від відчуження господарсько-побутових споруд, що розташовані на одній ділянці з житловим або садовим (дачним) будинком та продаються разом з ним, для цілей оподаткування окремо не визначається.

^ Отже, у разі продажу в 2013 р. фізичною особоюнерезидентом двох об'єктів житлової нерухомості (будинків), отриманих ним у подарунок у 2000 р., дохід, одержаний від продажу одного будинку, не оподатковується податком на доходи фізичних осіб. Дохід, одержаний фізичною особоюнерезидентом від продажу другого будинку, оподатковуватиметься за ставками, визначеними п. 167.1 ст. 167 Податкового кодексу, тобто 15(17)%.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^

УСПАДКУВАННЯ ГРОШОВИХ ЗАОЩАДЖЕНЬ


Чи оподатковується податком на доходи фізичних осіб дохід, отриманий як спадщина у вигляді грошових заощаджень колишнього СРСР резидентом від резидента першого ступеня споріднення?
Порядок оподаткування доходу, отриманого платником податку в результаті прийняття ним у спадщину, визначено ст. 174 Податкового кодексу, пп. 174.2.1 п. 174.2 якої передбачено перелік об'єктів спадщини, що оподатковуються за нульовою ставкою. Зокрема, до них належать грошові заощадження, поміщені до 02.01.92 р. в установи Ощадного банку СРСР та державного страхування СРСР, що діяли на території України, а також у державні цінні папери (облігації Державної цільової безпроцентної позики 1990 р., облігації Державної внутрішньої виграшної позики 1982 р., державні казначейські зобов'язання СРСР, сертифікати Ощадного банку СРСР) та грошові заощадження громадян України, поміщені в установи Ощадного банку України та колишнього Укрдержстраху протягом 1992 — 1994 рр., погашення яких не відбулося, що успадковуються будь-яким спадкоємцем.

^ Отже, незалежно від ступеня споріднення дохід, отриманий резидентом від резидента як спадщина у вигляді грошових заощаджень колишнього СРСР, не оподатковується.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^

ЗВІТНІСТЬ НЕПРИБУТКОВИХ ОРГАНІЗАЦІЙ


Професійні спілки, їх об’єднання та організації профспілок, а також організації роботодавців та їх об’єднання, які відповідно до ст. 157 Податкового кодексу України зареєстровано як неприбуткові організації, мають право не подавати Звіт про суми податкових пільг, використаних згідно з п. 157.9 ст. 157 цього Кодексу.

У разі якщо такі неприбуткові організації отримують дохід із джерел інших, ніж визначено у п. 157.9 ст. 157 Податкового кодексу, вони зобов’язані нарахувати податок на прибуток на загальних підставах у частині II Податкового звіту про використання коштів неприбуткових установ та організацій, затвердженого наказом ДПА України від 31.01.2011 р. № 56.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ ПОДАТКОВА СОЦІАЛЬНА ПІЛЬГА ПРИ НЕПОВНОМУ РОБОЧОМУ ДНІ

Працівник працює неповний робочий день на 0,5 ставки.. Чи можна надати йому податкову соціальну пільгу (ПСП) за умови, що він подав заяву про її застосування?

Статтею 56 КЗпП визначено випадки, за яких може встановлюватись неповний робочий день, зокрема за угодою між працівником і власником. Оплата праці в цих випадках провадиться пропорційно відпрацьованому часу або залежно від виробітку. Робота на умовах неповного робочого часу не тягне за собою будь-яких обмежень обсягу трудових прав працівників.

Отже, якщо працівник працює на підприємстві на 0,5 ставки за трудовим договором і отримує заробітну плату, він має право на застосування ПСП у розмірі 573, 50 грн., у разі якщо розмір місячної заробітної плати не перевищує, у 2013 році, – 1610 грн.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ ПОДАТОК НА НЕРУХОМЕ МАЙНО

Платниками податку на нерухоме майно є фізичні, юридичні особи та нерезиденти - власники житлової нерухомості.

У 2013 році платитимуть за нерухоме майно власники квартир за житлову площу, яка перевищує 120 кв.м і будинків за житлову площу, яка перевищує 250 кв.м

Ставка податку, грн.

Граничний розмір житлової площі для квартир

Граничний розмір житлової площі для будинків

11,47

120-240 кв.м

250- 500 кв.м

30,96

більше 240 кв.м

більше 500 кв.м

У разі, якщо нерухомістю володіють одразу декілька власників, всі вони є платниками податку за свою частину.

Слід зазначити і те, що якщо у власника є два і більше об’єктів нерухомого майна, то незважаючи на те, що разом їх житлова площа може і не перевищувати установлених граничних розмірів, про які щойно йшлося, за другий об’єкт нерухомості (за квартиру або за будинок) власнику доведеться платити.

Платнику податків, який володіє більш ніж одним об’єктом нерухомого майна можна обрати за яку саме нерухомість він хоче отримати пільгу, а за яку – платити податок. Для цього йому необхідно до 1 травня року, що триває, подати заяву до органу державної податкової служби за місцем реєстрації чим повідомити про своє рішення орган ДПС.

Наприклад, якщо громадянин володіє однокімнатною квартирою з житловою площею в 17 кв.м. та приміським будинком у 50 кв. м. зрозуміло, що податок за будинок буде більший і саме за нього ви можете платити, якщо до 1 травня цього року не подасте заяву про те, що пільгу з податку на нерухоме майно хочете отримати саме на приміський будинок. У такому разі, податок нарахують на вашу однокімнатну за квартиру. Розмір податку з 17 кв. м. квартири складатиме 195 грн. на рік (17х 11,47=194,99 грн.). Якщо платник вибір свій залишить не за собою, то податок може бути і більшим – за 50 кв.м. житлової площі будинку він складатиме 574 грн. на рік (50х11,47=573,5 грн.). Погодьтеся, мало кому байдуже платити півтисячі чи втричі меншу суму!

Завчасно робіть свій вибір, не зволікайте. Лише місяць залишився вам для вибору. З 1 травня податківці проводитимуть нарахування самостійно і змінити щось буде вже неможливо.

До 1 липня всі платники податку на нерухоме майно отримають податкові  повідомлення-рішення про розмір нарахованого податку.

У разі, якщо ви випадково (іноді трапляється так) не отримаєте такого повідомлення, - обов’язок зі сплати податку з вас не знімається. В законодавстві України не зазначено виключень для громадян, які не живуть за тією адресою, за якою зареєстровані (а повідомлення прийшло саме туди) і т. ін…

Відповідь одна – штрафні санкції та пеня за несплату.

Тож, візьміть до відома – за свою нерухомість ви відповідаєте самі. Не варто перекладати на інші плечі ваш обов’язок. Спитають саме з вас. І саме від вас залежить чи спустошиться ваш гаманець на суму штрафних санкцій чи ні.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ НА СЕМІНАРІ

Про податок на нерухоме майно йшлося на семінарі, що відбувся наприкінці минулого тижня.

Мова йшла і про те, що з 1 січня 2013 року для суб’єктів господарювання стало обов’язковим подання звітності про використання касової техніки до органів ДПС в електронному вигляді.

Обговорювали моделі касової техніки, які, відповідно до, затвердженого наказом ДПС України 5 березня 2013 року №51, Державного реєстру РРО у новій редакції, відповідають вимогам наказу Мінфіну України у частині передачі контрольно-звітної інформації до органів ДПС в електронному вигляді. До речі, реєстр складається зі 162 моделей та модифікацій РРО.

Користувачам касової техніки нагадали, що звичайний реєстратор звітувати “електронкою” не зможе. Для виконання законодавчих нововведень це можливо лише при доопрацюванні існуючої моделі або придбанні нової – такої, яка не потребує ніяких доопрацювань.

Платникам податків при придбанні або заміні РРО необхідно обов’язково звертатись до Центрів сервісного обслуговування або виробників реєстраторів розрахункових операцій щодо проведення ними відповідного доопрацювання існуючої моделі. Все це переобладнання обмежено часом і триває тільки до 1 липня!

Після настання цієї дати до порушників будуть застосовувані штрафні санкції.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ КАМПАНІЯ ДЕКЛАРУВАННЯ ДОХОДІВ ДОБІГАЄ КІНЦЯ

Кременчуцька об’єднана державна податкова інспекція нагадує, що триває останній місяць кампанії «Декларування – 2013».

Тож, громадянам, які отримали у 2012 році спадщину, подарунки, дохід від продажу (або надання в оренду) нерухомого чи рухомого майна, отримували іноземні доходи, доходи від репетиторства, фото-відео-зйомок, дохід від організації різних розважальних та святкових заходів та такі доходи, що не оподатковувались при виплаті, - необхідно до 1 травня 2013 року подати до податкової інспекції декларацію про майновий стан і доходи.

^ Для користування послугою електронного декларування кременчужанами власних доходів в Кременчуцькій ОДПІ безкоштовно надають електронний ключ цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення (м. Кременчук, вул. Жовтнева, б. 43, кім. 205).

При поданні декларації після 1-го травня слід чекати штрафних санкцій.

Не випробовуйте долю на вдачу. Поспішайте за адресою податкової інспекції м. Кременчука: вул. Красіна, б. 76, секція №8.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ НА ЗАБОРГОВАНІ ПЛАТЕЖІ «РОСТЕ» ШТРАФ І ПЕНЯ

За 2012 рік плату за землю не сплатили 2587 осіб на загальну суму 141,1 тис. грн.

Кременчуцька ОДПІ нагадує, що за несвоєчасну сплату податків нараховуються штрафні санкції та пеня.

Нормами ст. 206 Земельного кодексу України від 25 жовтня 2001 року №2768-ІІІ передбачено, що використання землі в Україні є платним. ^ Платниками земельного податку є власники земельних ділянок та землекористувачі.

Згідно п.286.5 ст. 286 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI плату за землю громадянам нараховують інспектори державної податкової служби та до 1 липня поточного року надсилають їм повідомлення з визначеною до сплати сумою податку.

^ Суб’єкти ж господарювання самі відповідають і за нарахування, і за своєчасну сплату податку.

Відомо, що законодавством України «спрощенців» звільнено від плати за землю, але за умови, що земельна ділянка використовується ними для провадження господарської діяльності. Тому, якщо, наприклад, підприємцю надано земельну ділянку для ведення садівництва, а на ній розташоване СТО чи ще щось, що не відноситься до здійснення господарської діяльності підприємця, - така особа не звільняється від сплати земельного податку і сплачує його на загальних підставах.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
^ ВНЕСЕННЯ ДО ПАСПОРТА ФІЗИЧНОЇ ОСОБИ

РЕЄСТРАЦІЙНОГО НОМЕРА ОБЛІКОВОЇ КАРТКИ ПЛАТНИКА ПОДАТКІВ

Згідно з п. 63.5 ст. 63 та п. 70.1 ст. 70 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року №2755-VI всі платники податків реєструються в органах Державної податкової служби шляхом включення відомостей про них до Державного реєстру відповідно до реєстраційного номеру облікової картки (колишня назва – ідентифікаційний номер).

Для реєстрації в Єдиному Державному реєстрі подається облікова картка встановленого зразка, якій присвоюється реєстраційний номер. Органи ДПС видають заявнику документ (картку платника податків), що засвідчує реєстрацію.

Крім того, органи ДПС за зверненням фізичної особи вносять до паспорта громадянина України дані про реєстраційний номер облікової картки платника податків.

Тож, щоб не носити по інстанціях кілька документів одночасно, щоб не забути його коли треба, запобігти втрати картки - можна поставити відмітку в паспортному документі даних про Державну реєстрацію в Державному реєстрі фізичних осіб – платників податків. Так ви унеможливите своє «попадання» до неприємних ситуацій.

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ

^ БЕЗКОШТОВНІ ТЕЛЕФОННІ КОНСУЛЬТАЦІЇ

Шановні платники податків!

При виникненні у вас питань щодо застосування податкового законодавства телефонуйте до Інформаційно-довідкового департаменту ДПС України за багатоканальним телефонним номером 0-800-501-007 щодня (крім суботи та неділі)

зі стаціонарних телефонів безкоштовно з 8:00 до 20:00.

Прийом запитань на е-mail: idd@sts.gov.ua (цілодобово, без вихідних).

Відділ взаємодії із ЗМІ та громадськістю Кременчуцької ОДПІ
ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР

Понеділок, 15 квітня, останній день сплати:

збору за провадження деяких видів підприємницької діяльності за травень

Понеділок, 15 квітня, останній день подання:

звіту про використання РРО та книг обліку розрахункових операцій (розрахункових книжок) за березень 2013 року


Схожі:

В єдиному курсі до перспективних змін iconРеєстраційна картка про внесення змін до відомостей про юридичну...
Відомості про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
В єдиному курсі до перспективних змін iconРеєстраційна картка про підтвердження відомостей про юридичну особу,...
Відомості про юридичну особу, які містяться в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців
В єдиному курсі до перспективних змін iconЯке місце цього уроку в темі, розділі, курсі?
Яке місце цього уроку в темі, розділі, курсі? Його зв'язок із попередніми уроками?
В єдиному курсі до перспективних змін iconКолегія міністерства освіти І науки україни
Україні та у світі. Вона спрямована на розв'язання актуальних І перспективних завдань в середній загальноосвітній школі
В єдиному курсі до перспективних змін iconНадання відомостей з єдиного державного реєстру
Відомості, що містяться в Єдиному державному реєстрі, є відкритими І загальнодоступними, за винятком ідентифікаційних номерів фізичних...
В єдиному курсі до перспективних змін iconСкладання загальної фізики на першому курсі фтф І феф cтаном на 12 листопада

В єдиному курсі до перспективних змін iconКонкурс на участь у навчальному Курсі для педагогів «Школа територія прав людини»

В єдиному курсі до перспективних змін iconІнфляція у 2004 році становитиме до 6%
Темпи приросту інфляції в 2004 році знизяться до 6% за підсумками року. Такий прогноз повідомив в інтерв'ю експерт Міжнародного центру...
В єдиному курсі до перспективних змін icon22 с І чня «День Соборності та Свободи України»
В історії кожної нації є дати, згадка про які змушує в єдиному пориві битися мільйони сердець цілого народу. Одним із таких свят...
В єдиному курсі до перспективних змін icon«затверджено» харківський національний університет імені В. Н. Каразіна Перший проректор
Розклад учбових занять на 3 курсі медичного факультету в осінньому семестрі 2012-2013 н р
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка