Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік
НазваДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік
Сторінка1/15
Дата конвертації05.03.2013
Розмір1.72 Mb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

Додаток 1до рішення

Тростянецької міської ради

від 09.02.2012 року № ____


ДОВІДКА

про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік

Тростянецька міська рада та її виконавчий комітет, протягом 2011 року доклали максимум зусиль для того, аби територіальна громада міста Тростянець якнайменше відчула загострення негараздів, як політичних, так і економічних та соціальних. В умовах світової фінансової кризи, завдяки щоденній копіткій роботі по виконанню міського бюджету та плану соціально-економічного розвитку міста, протягом року наряду із забезпеченням необхідного рівня життєдіяльності міста, а саме: своєчасного надання житлово-комунальних послуг населення, впорядкуванням житлового фонду міської ради, належного утримання доріг та тротуарів, забезпечення належного санітарного стану та покращення благоустрою в місті, виплатою заробітної плати бюджетним організаціям, які утримує міська рада, тощо, у 2011 році міській раді вдалося багато зробити у напрямку культурного та соціального розвитку міста.

Надзвичайною подією стало те, що місто Тростянець посіло перше місце у проведенні щорічного Всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік. Відповідно до рішення конкурсної комісії та розпорядження голови Сумської обласної державної адміністрації наше місто стало кращим у своїй категорії (міста районного значення і селища міського типу). Розпорядженням Кабінету Міністрів України м.Тростянець нагороджено дипломом за друге місце у проведенні щорічного всеукраїнського конкурсу «Населений пункт найкращого благоустрою і підтримки громадського порядку» за 2010 рік.

У травні місяці міська рада разом з ПАТ «КФУ» подарувала місту сучасний спортивний майданчик, який має волейбольну та баскетбольну площадки, а також тенісний корт. Спорт є ефективним засобом фізичного виховання. Він розвиває почуття солідарності, товариства, дисципліни, шанування дотриманню правил, що, безсумнівно, впливає на якість життя. Молодих людей, котрі займаються спортом, становиться дедалі більше. І це гарний показник.

Проведено декоративне підсвічення Круглого двору та Вознесенського храму, які є візитівкою міста.

^ В 2011 році також було обудовано об‘єкти світлофорного регулювання на перехресті вул. Набережна – вул. Горького – вул. Воровського.

Багато міською радою було зроблено для розвитку культури в місті.

На високому рівні проводилися міські культурні заходи.

Так, в головному будинку Л. Кеніга відбулися вечора класичної музики, за участю лауреатів міжнародних конкурсів Олега Полянського, Маюки Каміо, Майю Кішими. 15 травня 2011 року відбувся концерт лауреатів міжрегіонального конкурсу «Пролісок» в рамках Дня Чайковського у Тростянці. Проведений шостий міжнародний Живописний пленер «Мальовнича Тростянеччина-2011», по завершенню роботи якого місту було залишино в подарунок 26 картин.

На досить високому рівні проведений фестиваль історичної реконструкції «Стара фортеця», який об’єднав учасників з різних областей України та Росії. Фестиваль проводився з метою залучення молоді до збереження історичної спадщини своїх народів, популяризації самобутнього етнокультурного простору в третьому тисячолітті, демонстрації зразків музичного, хореографічного та інших видів мистецтва відповідних історичних епох.

Також було проведено низку святкових заходів. Урочистою подією для нашого міста було прибуття іноземних гостей, представників посольств країн - членів Євросоюзу, які взяли участь у святкових заходах відзначення Дня Європи на Сумщині.

З нагоди відзначення 25-ї річниці Чорнобильської катастрофи, нагороджено учасників ліквідації аварії на Чорнобильській АЕС почесними нагородами - нагрудними знаками.

До 68-ї річниці визволення міста Тростянець від німецько-фашистських загарбників біля школи № 3 відбулось відкриття меморіальної дошки на братській могилі з прізвищами 162 воїнів, які померли від ран у шпиталі, який розташовувався в пиміщенні школи під час війни.

На високоякісному рівні місто відзначило 351- річницю заснування м.Тростянець. В цей день було проведено низку святкових заходів:

- відкриття дитячого майданчика «Бастіон» в парку П.І. Чайковського

(майданчик придбаний за фінансової підтримки ПАТ «Крафт Фудз Україна»);

  • фінал чемпіонату міста з пляжного футболу та тенісу;

  • концертно-розважальна програма з виступами гуртів «Етсетра», «Село та люди», «40 Ерідана» та виступу фіналістки міжнародного пісенного конкурсу «Евробачення» - Альоші та Влада Дарвіна та ін.

Також хочеться відзначити, що у 2011 році завдяки спільним зусиллям Тростянецької міської ради, її виконавчого комітету, міських комунальних служб, колективів підприємств у місті відбулися численні толоки, в результаті яких місто ставало світлішим, чистішим, благоустроєним, впорядковувалися наші міські парки, урочище «Нескучне».

Отже, можна зробити висновок, що Тростянецькою міською радою та її виконавчим комітетом була проведена велика та копітка робота по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста Тростянець за 2011 рік.

^ Проведення сесій міської ради та засідань виконавчого комітету
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому. Міська рада та міськвиконком працювали згідно із затвердженими планами роботи на 2011 рік.


За 2011 рік було проведено 15 сесій міської ради, прийнято 534 рішення, основна частка з яких земельні питання: виділення ділянок під будівництво житла, під городи та індивідуальні гаражі.

За цей період міською радою було прийнято ряд дуже важливих документів для розвитку територіальної громади міста:

1. Програма соціально-економічного розвитку міста на 2011 рік;

2. Програма зміцнення правопорядку, охорони законних прав і свобод громадян, посилення боротьби зі злочинністю в місті Тростянець на 2011-2015 роки;

3. Програма впорядкування та вдосконалення містобудівної та землевпорядної документації м. Тростянець на 2011-2012 роки;

4. Програма з підготовки до проведення Всеукраїнського перепису населення 2012 року у м. Тростянець;

5. Програма соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік.

Проведенню сесій міської ради передують засідання депутатських постійних комісій, які проводилися згідно планів роботи комісій.

За 2011 рік проведено 76 засідань постійних комісій міської ради, з них:

Земельної – 20

Гуманітарної – 14

Бюджетної – 15

Комунальної – 15

Мандатної – 12

В основному це були засідання по розгляду питань, які виносилися на розгляд сесій міської ради.

Засідання виконавчого комітету Тростянецької міської ради проводилися щомісячно (кожна третя середа), згідно Регламенту роботи виконкому та плану його роботи на 2011рік.

За звітний період було проведено 31 чергове та позачергове засідання виконкому, прийнято 730 рішень виконавчого комітету, із них в основному: надання матеріальної допомоги громадянам міста на поховання, надання матеріальної допомоги громадянам міста, затвердження тарифів, затвердження графіків роботи, присвоєння адреси земельним ділянкам, видача свідоцтв про право власності, реєстрація громадян та ін.

На виконання плану соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік було видано 181 розпорядження міського голови з основної діяльності міськвиконкому, а також, міським головою проведено 51 нарада із працівниками апарату міської ради, 51 - із керівниками підвідомчих підприємств, 90 - інших нарад проведено міським головою із приватними підприємцями, керівниками підприємств міста, представниками районних служб, податкової інспекції, санстанції, тощо.

^ Покращення якості надання адміністративних послуг населенню

Для забезпечення доступності громадян міста до інформації, досягнення прозорості прийняття владою управлінських рішень, міськвиконкомом у 2009 році був розроблений перелік адміністративних послуг, що надаються Тростянецькою міською радою та її виконавчим комітетом. Також, на кожний вид послуги була розроблена інформаційна картка, у якій повністю зазначений порядок надання та виконання послуги, поданий зразок заяви, визначений перелік необхідних документів, відповідальний виконавець, вказані терміни виконання і таке інше. Даний перелік адміністративних послуг та інформаційні картки були розміщені на офіційному сайті Тростянецької міської ради. Ці документи є дуже зручними в користуванні, як для працівників апарату Тростянецької міської ради, так і для громадян, тобто вони виробляють певні норми професійної та етичної поведінки, сприяють прозорості прийняття управлінських рішень та ефективності роботи органу самоврядування в результаті чого відбувається збільшення довіри громадян до влади. Перелік адміністративних послуг регулярно переглядається, вносяться корективи згідно норм діючого законодавства.

З метою забезпечення прозорої та ефективної роботи апарату міської ради, покращення якості надання адміністративних послуг населенню у зв’язку із недостатністю коштів міського бюджету 25 липня 2011 року ГО «Спілка підприємців Тростянеччини» реалізує з міжнародним фондом «Відродження» в рамках програми «Розвиток мережі центрів надання адміністративних послуг» проект «Створення та організація діяльності міського Центру адміністративних послуг».

В 2012 році в рамках проекту передбачається здійснити заходи щодо розроблення Програми покращення якості послуг Тростянецької міської ради на основі проведеного аналізу стану надання адміністративних послуг в місті Тростянець. Передбачається здійснити обговорення проекту із громадськістю, проведення навчання працівників міської ради, створення міського Центру надання адміністративних послуг. Також проектом передбачається уточнення реєстру послуг, які надаються міською радою, перегляд карток послуг, розроблення веб - сторінки щодо надання адміністративних послуг; встановлення інформаційного терміналу, обладнання локальної інформаційної мережі та запровадження електронної системи документообігу, обладнання стендів для розміщення на них бланків документів у холі міської ради та розміщення інформаційних стендів у віддалених мікрорайонах міста.

З прийняттям бюджету на 2012 рік Тростянецькою міською радою в рамках проекту буде передбачено проведення наступних робіт:

- обладнання міського Центру адміністративних послуг (здійснення ремонтних робіт та придбання меблів);

- проведення навчання членів робочої групи спеціалістами Львівської громадської організації «Центр досліджень місцевого самоврядування» щодо організації покращення надання адміністративних послуг, членів робочої групи щодо створення нормативно-регламентних документів для МЦНАП та взаємодії органів місцевого самоврядування і органів виконавчої влади щодо надання адміністративних послуг, а також стажування співробітників Тростянецького МЦНАП на базі Української міської ради Київської області та навчання спеціалістів щодо запровадження електронної системи документообігу;

- придбання сервера та програмного забезпечення;

- обладнання локальної інформаційної мережі;

- придбання програми Foss Doc (електронний документообіг);

- замовлення та виготовлення інформаційних стендів, стелажів (для розміщення інформаційних карток, для розміщення зразків документів та для встановлення поза межами адмінбудівлі);

- проведення інформаційної кампанії та інших заходів проекту.

^ В результаті реалізації проекту очікується:

- покращення якості надання адміністративних послуг до 7 тис. мешканців міста в рік;

- створення у міській раді електронної бази та архіву звернень приватних осіб;

- збільшення ефективності використання бюджетних коштів;

- залучення більшої кількості мешканців до процесу прийняття рішень, попередити прояви корупції та підвищення рівня довіри до влади з боку громадян.
^ Проведення Громадських слухань та звіту міського голови

Ефективність діяльності органів місцевої влади значною мірою залежить від конструктивної її співпраці із громадськістю. Таке партнерство й забезпечення участі широких верств населення в процесі прийняття управлінських рішень є однією із основних передумов досягнення сталого розвитку територіальної громади. Особлива роль у цьому процесі належить громадським організаціям, головам вуличних комітетів, окремим соціальним групам населення міста. Тому, з метою активізації територіальної громади міста в процесі управління територією, проводяться Громадські слухання, Звіти міського голови перед громадою.

^ Так, 5 січня 2011 року відбулися Громадські слухання з питання:

1) Про програму соціально-економічного розвитку міста на 2011 рік.

2) Про міський бюджет на 2011 рік.Крім того, 19.01.2011 року відбувся Звіт міського голови Бови Ю.А. перед громадою міста Тростянця «Про роботу виконавчого комітету Тростянецької міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2010 рік».

^ 16.12.2011 року відбулися Громадські слухання з питання:

1) Про програму соціально-економічного розвитку міста на 2012 рік.

2) Про міський бюджет на 2012 рік.

^ Органи самоорганізації населення

Діяльність голів вуличних комітетів
Голови вуличних комітетів – представники територіальної громади, один із основних механізмів місцевої демократії, одна із основ місцевого самоврядування.

У місті Тростянець станом на 01.01.2012 року голів вуличних та квартальних комітетів працює 180 осіб. Міськвиконком працює із головами вуличних комітетів із різних питань у тісній взаємодії.

За 2011 рік головами вуличних комітетів видано 358 довідок, а саме: 156 довідок про наявність у громадян міста пічного опалення з метою отримання субсидії на тверде паливо, 54 - про наявність особистого підсобного господарства, 148 довідок - з місця проживання.

З метою профілактики та запобігання проявам злочинності на території міста протягом 2011 року головами вуличних комітетів міста та депутатами міської ради було видано 227 характеристик громадянам міста для подання до органів суду, міліції, кримінально-виконавчої служби, а також до райвійськкомату, характеристик для вступу до вузів, які були завірені секретарем міської ради та керуючою справами виконкому.

Для отримання більш ефективного результату по наведенню належного санітарного стану в місті, прибиранню територій вулиць, недопущення виникнення стихійних сміттєзвалищ, прибирання парків, урочища «Нескучне» і вирішення інших питань з головами вуличних комітетів проводяться збори у міській раді.
^ Об’єднання співвласників багатоквартирних будинків

На виконання пріоритетного напрямку у розвитку житлово-комунального господарства міста Тростянецькою міською радою ведеться відповідна робота по удосконаленню та підвищенню якості обслуговування житлового фонду, розроблено заходи, що передбачали додаткове створення об’єднання співвласників багатоквартирних будинків.

На даний час створено і діє 4 об’єднання співвласників багатоквартирних будинків:

1. 90-квартирний будинок по вул. Л.Татаренка, 77 «Тростянчанка» - із 2002 року.

2. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 2а «Єдність» - із 2002 року.

3. 90-квартирний будинок по вул. Відродження, 5 «Колос» - із 2002 року.

4. 24-квартирний будинок по вул. Б. Хмельницького, 24 «Дружба-2» - із 2007 року.

Питання про роботу ОСББ за 2010 рік розглядалося на засіданні виконкому 21 квітня 2011 року, було прийняте рішення № 212, в якому головам ОСББ було рекомендовано при формуванні кошторисів та розрахунку розмірів оплати на утримання будинків забезпечувати прозорість процесу та обов’язкове затвердження їх загальними зборами.
  1   2   3   4   5   6   7   8   9   ...   15

Схожі:

Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
Основною формою роботи Тростянецької міської ради та її виконавчого комітету є проведення сесій міської ради та засідань виконкому....
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
«Населений пункт найкращого благоустрою І підтримки громадського порядку» за 2010 рік. Відповідно до рішення конкурсної комісії та...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconДовідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних...
«Населений пункт найкращого благоустрою І підтримки громадського порядку» за 2010 рік. Відповідно до рішення конкурсної комісії та...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconПлан роботи міської ради на 2012 рік №
Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconПлан роботи міської ради на 2012 рік №
Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconПлан роботи міської ради на 2012 рік №
Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку...
Довідка про роботу виконавчого комітету, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально-економічного розвитку міста за 2011 рік iconПлан роботи міської ради на 2012 рік №
Про звіт виконкому, виконавчого апарату та комунальних підприємств міської ради по виконанню програми соціально- економічного розвитку...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка