Розпорядження
Скачати 137.32 Kb.
НазваРозпорядження
Дата конвертації06.03.2013
Розмір137.32 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы


ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

Великий Бурлук
від 13 лютого 2012 року № 39
Про заходи щодо виконання

місцевих бюджетів району

в 2012 році
На виконання статті 78 Бюджетного Кодексу України, статей 6 та 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації,” розпорядження голови обласної державної адміністрації від 10 лютого 2012 року № 42 “Про заходи щодо виконання місцевих бюджетів області у 2012 році”, рішення районної ради від 30 грудня 2011 року №158-VI “Про районний бюджет на 2012 рік” та доручення Прем’єр-міністра України М.Я. Азарова від 12.01.2012 № 1177/1/1-12 до листа Міністерства Фінансів України від 10.01.2012 № 31-05000-3-8/167:
1. Затвердити заходи щодо виконання місцевих бюджетів району в 2012 році (додаються).
2. Керівникам управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головним розпорядникам бюджетних коштів:

2.1. Забезпечити виконання затверджених показників бюджетів.

2.2. Інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання районного та місцевих бюджетів району через фінансове управління Великобурлуцької районної державної адміністрації щомісяця до 5 числа протягом 2012 року, до 5 січня 2013 року.
3. Рекомендувати сільським та селищним головам здійснити аналогічні заходи.
4. Фінансовому управлінню Великобурлуцької районної державної адміністрації (Рєпіну В.А.) про виконання заходів інформувати Головне фінансове управління в Харківській області щомісяця до 10 числа протягом 2012 року, до 10 січня 2013 року.
5. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.
Голова районної державної В.І.КРИНИЧАНСЬКИЙ

адміністрації

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови районної

державної адміністрації

від 13 лютого 2012р. № 39
Заходи

щодо виконання планових показників районного бюджету та

бюджетів сільських та селищних рад на 2012 рік


п/п

Зміст заходу

Виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1.

Забезпечити виконання планових показників обсягів доходів місцевих бюджетів на 2012 рік, затверджених органами місцевого самоврядування, з урахуванням помісячних розписів та наявної податкової бази.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції, виконавчі комітети сільських та селищних рад.

Протягом 2012 року.


2.

Проводити щоденний моніторинг виконання встановлених завдань щодо мобілізації доходів до місцевих бюджетів.

Фінансове управління райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад.

Щомісячно протягом 2012 року.

3

Аналізувати тенденції щодо наповнення доходної частини місцевих бюджетів та можливості вишукування додаткових надходжень.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції, фінансове управління райдержадміністрації.

Протягом 2012 року.


4

Проводити моніторинг погашення підприємствами, установами та організаціями податкового боргу до місцевих бюджетів, результати якого розглядати на засіданнях робочих груп з координації дій щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджету.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції.

Протягом 2012 року.


5.

Проаналізувати факти надання пільг із сплати податків та платежів до районного, селищних та сільських бюджетів з метою недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів.

Виконкоми сільських та селищних рад

Протягом 2012 року.

6.

Активізувати претензійно-позовну роботу з ліквідації заборгованості зі сплати податків та зборів

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом року

7.

Вжити організаційних заходів по проведенню інвентаризації землекористувачів на території району.

Організувати проведення інвентаризації земель запасу, резерву та земель водного фонду. Прискорити проведення грошової оцінки земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення в межах і за межами населених пунктів.

Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі.

Управління агропромислового розвитку, юридичний відділ райдержадміністрації

Протягом 2012 року.

8.

Посилити роботу щодо попередження та виявлення порушень земельного законодавства у сфері земельних відносин.

Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі, юридичний відділ райдержадміністрації

Протягом 2012 року.


9.

Організувати проведення інвентаризації полезахисних лісових смуг, інших захисних насаджень та земель вкритих лісом, які не надані у користування державним лісогосподарським підприємствам для подальшої передачі у власність та користування

Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі

До 1 липня 2012 року

10.

Провести аналіз використання земель лісогосподарського призначення, що знаходяться у постійному користуванні державних лісогосподарських підприємств, у власності та оренді фізичних і юридичних осіб, а також лісів, що знаходяться у довгостроковому або короткостроковому тимчасовому користуванні фізичних та юридичних осіб.

Забезпечити надходження плати за використання таких земель і лісів та інших платежів до місцевих бюджетів .

Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.


До 01липня 2012 року.

11.

Переглянути ставки та строки сплати орендної плати за земельні ділянки сільськогосподарського призначення, водного фонду з урахуванням коефіцієнту індексації нормативної грошової оцінки земель, розрахованого виходячи із середньорічного індексу інфляції.

Рекомендувати землекористувачам встановлювати плату за оренду земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв) у розмірі не менше 4 відсотків визначеної відповідно до законодавства вартості земельної ділянки, земельної частки (паю) та поступово збільшувати цю плату залежно від результатів господарської діяльності та фінансово-економічного стану орендаря.

Юридичний відділ райдержадміністрації, Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

До 1 липня 2012 року.

12.

Вжити заходи щодо додержання норм законодавства суб’єктами господарювання стосовно своєчасного та повного проведення розрахунків з власниками земельних ділянок сільськогосподарського призначення, земельних часток (паїв), майна та майнових часток (паїв).

Забезпечити своєчасне утримання та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб - власників нерухомого майна та земельних ділянок, що отримують орендну плату.

Управління агропромислового розвитку Великобурлуцької РДА

Протягом 2012 року

13.

Організувати та провести роботу щодо інвентаризації ділянок надр, з яких видобувають корисні копалини місцевого значення з наданням відповідної інформації органам державної податкової служби.

Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі, голови сільських та селищних рад.


Протягом 2012 року

14.

Ліквідувати заборгованість по сплаті податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та інших доходів, виплачених у натуральній формі, та вжити дієвих заходів щодо забезпечення перерахування податку одночасно з проведенням розрахунків у натуральній формі. Провести роботу по недопущенню фактів «тіньової зайнятості», забезпечити створення нових робочих місць та не допускати випадків порушень законодавства про оплату праці. Створити умови щодо забезпечення виплати заробітної плати на рівні не нижче, ніж встановлений законодавств.

Управління економіки, УПСЗН, Управління агропромислового розвитку Великобурлуцької РДА, Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року.

15.

Забезпечити погашення заборгованості з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах району незалежно від їх форм власності з перерахуванням податку на доходи фізичних осіб до місцевих бюджетів та не допускати несвоєчасної виплати в подальшому

УПСЗН, Управління агропромислового розвитку Великобурлуцької РДА

Протягом 2012 року.

16.

Забезпечити в повному обсязі надходження до бюджету плати за користування надрами

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року

17.

Забезпечити в повному обсязі надходження збору за спеціальне використання води

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року

18.

Забезпечити в повному обсязі надходження до бюджету збору за спеціальне використання лісових ресурсів

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року

19.

Спільно з бюро технічної інвентаризації провести роботу щодо визначення об’єктів житлової нерухомості та бази оподаткування, з яких буде обчислюватись з 1 липня 2012 року податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки та надати прогнозні показники фінансовому управлінню РДА.

Юридичний відділ, управління економіки райдержадміністрації, Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

До 1 квітня 2012 року.


20.

Вжити заходи по погашенню заборгованості орендарів та збільшенню надходжень від плати за оренду майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області

Розпорядники коштів районного бюджету, управління, керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

Протягом 2012 року

21.

Забезпечити надходження коштів від відшкодування втрат сільськогосподарського та лісогосподарського виробництва в повному обсязі та використання їх на освоєння земель для сільськогосподарських і лісогосподарських потреб, поліпшення відповідних угідь, охорону земель відповідно до розроблених програм та проектів землеустрою, а також на проведення інвентаризації земель, проведення нормативної грошової оцінки землі, розмежування земель державної та комунальної власності.

. Управління Держкомзему у Великобурлуцькому районі

Управління агропромислового розвитку Великобурлуцької РДА

Протягом 2012 року

22

Забезпечити наповнення та цільове використання фонду охорони навколишнього природного середовища


Голови сільських та селищних рад.

Щомісяця протягом 2012 року.

23

Сприяти залученню коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населених пунктів, отриманих відповідно до ст. 40 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», до бюджету розвитку місцевих бюджетів області. Вишукувати додаткові надходження до цільових фондів, утворених органами місцевого самоврядування, згідно з чинним законодавством

Голови сільських та селищних рад.

Протягом 2012 року

24

Забезпечити виконання доходів загального фонду державного бюджету, за рахунок яких здійснюється відрахування дотації вирівнювання

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року

25

Здійснити заходи з нарощування надходжень податку на прибуток підприємств та акцизного податку до Державного бюджету України та забезпечення перевиконання доведених Міністерством фінансів України індикативних показників надходжень даних податків на території Харківської області для отримання додаткового фінансового ресурсу місцевих бюджетів, визначеного пунктом 5 статті 108 Бюджетного кодексу України

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2012 року

26.

Вжити заходи щодо безумовного виконання вимог статті 77 Бюджетного кодексу України у частині врахування в першочерговому порядку потреби в коштах:

на оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

на проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, послуги зв’язку, які споживаються бюджетними установами.

Керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів, голови сільських та селищних рад.


При затвердженні місцевих

бюджетів та протягом року

27.

Здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види винагород, матеріальну допомогу лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах і планах використання бюджетних коштів.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати та виплати стипендій, а також за спожиті енергоносії розпорядникам коштів не брати бюджетні зобов’язання по загальному фонду та не здійснювати платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків), до погашення такої заборгованості

Керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів, голови сільських та селищних рад.


Протягом року


28.

Установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань на рік.

Здійснити заходи, які забезпечать знижки натуральних та вартісних витрат на енергоносії, що споживають бюджетні установи.

Забезпечити укладення договорів по кожному виду енергоносіїв у межах, встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів, обґрунтованих лімітів споживання

Керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів, голови сільських та селищних рад.При затвердженні місцевих

бюджетів

До 1 липня 2012 року
29.

Здійснювати заходи з економного та раціонального використання коштів місцевих бюджетів (скорочення не першочергових видатків, жорсткий режим економного використання енергоносіїв, припинення використання бюджетних коштів для проведення святкових заходів)

Керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів, голови сільських та селищних рад.


Протягом року

30.

Забезпечити виконання регіональної дорожньої карти з оптимізації мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів області.

Провести роботу щодо приведення видатків на утримання мережі, штатів і контингентів у відповідність до наявних фінансових ресурсів

Керівники управлінь, відділів та інших структурних підрозділів районної державної адміністрації, головні розпорядники бюджетних коштів, голови сільських та селищних рад.


Протягом рокуКерівник апарату районної

державної адміністрації Ю.А.Васильєва
Рєпін

Схожі:

Розпорядження iconРозпорядження
Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Васильєву Ю. А
Розпорядження iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Розпорядження iconЛітківська сільська рада броварського району Київської області розпорядження...
На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №161 від 03. 02. 2012 року Про відзначення в районі...
Розпорядження iconРозпорядження
Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07. 06....
Розпорядження iconЗгурівська районна державна адміністрація розпорядження від „
Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про захист суспільної моралі”, розпорядження голови Київської обласної державної...
Розпорядження iconРозпорядження
На шляху до доброчесності”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08. 12. 2009 №470 „Про план заходів щодо попередження...
Розпорядження iconРозпорядження
України та постанови Кабінету Міністрів України від 09. 10. 06 №1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт І послуг, що закуповуються...
Розпорядження iconРозпорядження
Лісового кодексу України, на виконання вимог розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2012...
Розпорядження iconРозпорядження
Харківської обласної ради від 17 лютого 2011 року №82- VI та розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 липня 2005...
Розпорядження iconРозпорядження
«Про доступ до публічної інформації», розпорядження голови районної держаної адміністрації від 10 травня 2011 року №142 «Про забезпечення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка