Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року
Скачати 58.25 Kb.
НазваПро підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року
Дата конвертації26.06.2013
Розмір58.25 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы

Файл скачаний з сайту: http://www.letish.narod.ru. Дякуємо Вам!

За додатковою інформацією звертайтесь за тел. +380982524743 ;

+38 (03857) 9 91 15 або за адресом ел.пошти: kordyak2007@ukr.netДодаток 4

до протоколу розширеного засідання

колегії райдержадміністрації

від 25 жовтня 2007 року №13


РОЗПОРЯДЖЕННЯ
від 02 листопада 2007 року №368 /2007-р
смт Летичів

Про підсумки соціально-економічного
розвитку району за 9 місяців 2007 року
та стан виконання завдань та заходів
на 2007 рік


Відмітити, що протягом 9 місяців 2007 року в районі проводилась робота по виконанню Програми соціально-економічного та культурного розвитку Летичівського району на 2007 рік та державної політики щодо комплексного розвитку району.

З початку поточного року випуск промислової продукції підприємствами району стабільно нарощувався. За звітний період вироблено промислової продукції на суму 50 млн. 963 тис. грн. В порівняних цінах, темп приросту порівняно з відповідним періодом попереднього року становить 37,5 %. До відповідного звітного періоду 2006 року мають ріст обсягів виробництва 6 підприємств, але 3 промислових підприємства зменшили випуск продукції.

В звітному періоді, із кола всіх працюючих підприємств, збиткові підприємства в районі становили 16,7 відсотків від загальної чисельності. Незважаючи на те, що підсумковий фінансовий результат діяльності підприємств району за січень-серпень 2007 року становить 955,4 тис.грн. та темп росту по прибутках забезпечено майже на 140%, одержано збитки на 2 підприємствах району в сумі 185,4 тис.грн.

В сільському господарстві обсяг виробництва основних видів продукції збільшився у порівнянні з 2006 роком на 2,8%. Проте, за цей же період, загальна чисельність поголів’я великої рогатої худоби в господарствах району зменшилась на 1380 голів.

Незважаючи на те, що в порівнянні з початком року заборгованість по заробітній платі економічно активних підприємствах зменшилась на 312,5 тис.грн., вона становить разом з підприємствами-банкрутами – 45 тис.грн. Рівень середньої заробітної плати за серпень 2007 року зменшився порівняно з липнем.

За 9 місяців податковий борг по району зменшено на 27 %, в тому числі – до Державного бюджету – на 15 тис.грн., до місцевого – на 168 тис.грн. і на сьогодні він становить 504 тис.грн. Близько 42 відсотка податкової заборгованості рахується за підприємствами-банкрутами.

Планові бюджетні призначення по бюджету району в звітному періоді виконано на 114 відсотків. Забезпечено виконання доходної частини по бюджетах усіх сільських та селищних рад.

На підставі ст. 17, 33, 35 Закону України “ Про місцеві державні адміністрації “, враховуючи інформацію про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року, для забезпечення повного виконання Програми соціально-економічного та культурного розвитку району в цілому у 2007 році:

 1. Управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації, рекомендувати виконкомам сільських та селищних рад району:

  1. До 20 листопада 2007 року всебічно проаналізувати підсумки роботи за 9 місяців 2007 року та забезпечити подальше виконання завдань, що випливають з доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голів обласної та районної державних адміністрацій.

  1. Забезпечувати в повній мірі своєчасне виконанням завдань контрольних документів.

  2. Забезпечити особисте сприяння виконанню державних цільових та районних Програм у сферах соціального захисту, зайнятості населення і інших.

 1. Управлінню економіки райдержадміністрації (Бадовська Т.М.):

  1. Щомісячно проводити аналіз виконання показників, передбачених Програмою соціально-економічного та культурного розвитку району на 2007 рік та надавати інформацію керівництву райдержадміністрації.

  2. Здійснювати постійну аналітичну роботу щодо фінансово – господарської діяльності промислових та інших діючих підприємств району, вивчати можливості та надавати пропозиції щодо забезпечення зростання обсягів виробництва.

  3. Спільно з управлінням праці та соціального захисту населення райдержадміністрації здійснювати контроль за станом погашення заборгованості із заробітної плати та дотриманням графіків погашення даного боргу, активізувати роботу Тимчасової комiсiї з питань забезпечення своєчасностi сплати податкiв, погашення заборгованостi з заробiтної плати, пенсій, стипендій, iнших соцiальних виплат з метою забезпечення повного погашення боргів по оплаті праці до кінця 2007 року.

  4. Постійно проводити роботу щодо скорочення кількості збиткових підприємств, забезпечити до кінця року їх мінімальну питому в загальній кількості основного кола працюючих підприємств.

 1. Управлінню агропромислового розвитку райдержадміністрації (Мазуркевич В.Й):

  1. Координувати роботу відповідних районних служб та управлінь для надання практичної допомоги агроформуванням всіх форм власності щодо організованого проведення комплексу робіт по збереженню озимих посівів та боротьби з гризунами.

  2. Активізувати роботу спеціалістів управління щодо нарощування поголів’я худоби, росту її продуктивності, поліпшення порідних якостей тварин.

  1. Проводити організаційні заходи, спрямовані на повне забезпечення сільгосппідприємств насінням ярих культур та поліпшенням його якості, а також щодо підготовки до весняно-польових робіт.

 1. Відділу освіти райдержадміністрації (Шкляр М.П.):

  1. Здійснювати постійний контроль щодо належного харчування учнів та їх підвіз до навчальних закладів.

  2. Проводити особистий контроль за проведенням робіт з реконструкції Меджибізької ЗОШ І-ІІІ ступенів та своєчасним освоєнням коштів субвенцій виділених з державного бюджету.

  3. Забезпечити належний контроль за дотриманням теплового режиму в навчальних закладах в період опалювального сезону.

 2. Відділу культури та туризму райдержадміністрації (Івасюк М.М.):

  1. Продовжити ефективне впровадження в практику роботи установ культури форм і методів, акцентованих на збільшенні надходжень від надання платних послуг.

  2. Працювати над створенням районного краєзнавчого музею.

  3. Забезпечити контроль за дотриманням теплового режиму в закладах культури в період опалювального сезону.

5.4.Здійснювати постійний контроль за проведенням робіт з реставрації історико-культурного заповідника в смт.Меджибіж та своєчасним освоєнням до кінця поточного року виділених з державного бюджету субвенцій на ці цілі.

6. Заступнику голови адміністрації Хуторянцю В.Я., спільно з фінансовим управлінням райдержадміністрації (Цвіра В.О.) здійснювати особистий контроль за станом використання в районі коштів субвенцій з державного, місцевого бюджету обласного рівня по кожному об’єкту та надавати своєчасну інформацію керівництву району.

 1. Службі у справах дітей (Бондар Д.В.) спільно з центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді райдержадміністрації (Сердюк Л.С.) спрямувати зусилля по створенню в районі прийомних сімей та будинку сімейного типу та до 31 грудня 2007 року створити не менше однієї прийомної сім´ї;

 2. Відділу у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації (Міхурінська А.М.) активізувати роботу координаційних рад з гендерних питань, запобігання насильству в сім’ї та попередженню торгівлі людьми. Забезпечити роботу координаційних рад не рідше, ніж раз у квартал.

 3. Управлінню праці та соціального захисту населення райдержадміністрації (Мельник М.А.):

  1. Забезпечити реалізацію в районі державної політики у сфері зайнятості населення та, в межах своїх повноважень, дотримання законодавства про працю.

  2. Продовжувати роботу по виконанню положень Указу Президента України “Про вдосконалення державного регулювання у сфері зайнятості населення та ринку праці в Україні” від 11.07.2005 року №1073/2005 по створенню робочих місць згідно завдань районної програми зайнятості.

10 Рекомендувати центральній районній лікарні (Гладищук О.В.):

10.1 Здійснювати заходи щодо покращення кадрового забезпечення медичних закладів району, його якісного складу.

10.2 Спільно з сільськими головами посилити роботу по вирішенні питання забезпечення житлом новоприбулих у сільську місцевість медичних працівників;

  1. До кінця поточного року провести роботу щодо покращення матеріально-технічного забезпечення медичних закладів району за рахунок перенаправлення зекономлених бюджетних коштів (в межах кошторисних призначень);

11 Про виконання розпорядження інформувати районну державну адміністрацію до 31 грудня 2007 року.

12. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника та заступників голови адміністрації.
Голова адміністрації А.Сельський


Заступник голови адміністрації Б.Нагорний

Схожі:

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПро відповідальність за окремі показники соціально-економічного розвитку району
Про запровадження комплексної оцінки соціально-економічного розвитку районів”, зареєстрованого Головним управлінням юстиції у Хмельницькій...
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської...
На підставі пунктів 1,2,3, частини першої статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної Ради...
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрограма економічного І соціального розвитку міста Луганська
Оцінка тенденцій соціально-економічного розвитку у 2006 році та основні планові показники на 2007 рік
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconРішення засідання колегії Великобурлуцької районної державної адміністрації...
Про підсумки виконання Програми економічного І соціального розвитку району за 2010 рік
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрес-випуск Основні показники соціально-економічного розвитку Диканського...

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрес-випуск Основні показники соціально-економічного розвитку Диканського...

Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрес-випуск Основні показники соціально-економічного розвитку Диканського...
Виробництво продукції тваринництва у сільськогосподарських підприємствах (крім малих)
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрес-випуск Основні показники соціально-економічного розвитку Диканського...
Виробництво продукції тваринництва у сільськогосподарських підприємствах (крім малих)
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconПрес-випуск Основні показники соціально-економічного розвитку Диканського...
Виробництво продукції тваринництва у сільськогосподарських підприємствах (крім малих)
Про підсумки соціально-економічного розвитку району за 9 місяців 2007 року iconЗвіт «Про підсумки економічного та соціального розвитку району за 2011 рік»
Відбулися певні зрушення у соціальній сфері, позитивні перетворення у промисловості, сільському господарстві та ряду інших
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка