Розпорядження
Скачати 95.21 Kb.
НазваРозпорядження
Дата конвертації14.08.2013
Розмір95.21 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы


ВЕЛИКОБУРЛУЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
РОЗПОРЯДЖЕННЯ

смт. Великий Бурлук
від 24 січня 2011 року № 23
Про заходи щодо виконання

місцевих бюджетів району

в 2011 році
На виконання статті 78 Бюджетного Кодексу України, статей 6 та 39 Закону України “Про місцеві державні адміністрації,” рішень Ради регіонів від 13 грудня 2010 року, розпорядження голови обласної державної адміністрації від 19 січня 2011 року № 15 “Про заходи щодо виконання місцевих бюджетів області в 2011 році” та рішення районної ради від 30 грудня 2010 року №31-VI “Про районний бюджет на 2011 рік”:

1. Затвердити заходи щодо виконання планових показників районного бюджету та бюджетів сільських та селищних рад на 2011 рік (додаються).

2. Керівникам структурних підрозділів районної державної адміністрації, головам сільських та селищних рад:

2.1. Забезпечити виконання затверджених показників бюджетів;

2.2. Інформувати районну державну адміністрацію про хід виконання місцевих бюджетів через фінансове управління Великобурлуцької районної державної адміністрації щоквартально до 8 числа місяця, що настає за звітним періодом.

3. Контроль за виконанням розпорядження залишаю за собою.

Голова районної державної

адміністрації В. КРИНИЧАНСЬКИЙ

ЗАТВЕРДЖЕНО

розпорядженням голови районної

державної адміністрації

від січня 2011р. №
Заходи

щодо виконання планових показників районного бюджету та

бюджетів сільських та селищних рад на 2011 рік


п/п

Зміст заходу

Виконавці

Термін виконання

1

2

3

4

1.

Забезпечити виконання планових показників обсягів доходів місцевих бюджетів на 2011 рік, затверджених органами місцевого самоврядування, з урахуванням помісячних розписів та наявної податкової бази.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції, виконавчі комітети сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року.


2.

Проводити щоденний моніторинг виконання встановлених завдань щодо мобілізації доходів до місцевих бюджетів.

Фінансове управління райдержадміністрації, виконавчі комітети сільських та селищних рад.

Щомісячно протягом 2011 року.

3

Аналізувати тенденції щодо наповнення доходної частини місцевих бюджетів та можливості вишукування додаткових надходжень.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції, фінансове управління райдержадміністрації.

Протягом 2011 року.


4

Проводити моніторинг погашення підприємствами, установами та організаціями податкового боргу до місцевих бюджетів, результати якого розглядати на засіданнях робочих груп з координації дій щодо забезпечення податкових та інших надходжень до бюджету.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської міжрайонної державної податкової інспекції.

Протягом 2011 року.


5.

Проаналізувати факти надання пільг із сплати податків та платежів до районного, селищних та сільських бюджетів з метою недопущення зменшення надходжень до місцевих бюджетів.

Виконкоми сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року.

6.

Провести інвентаризацію всіх землекористувачів на території району. Провести грошову оцінку земель сільськогосподарського та несільськогосподарського призначення в межах і за межами населених пунктів. Посилити роботу з виявлення порушень земельного законодавства в частині самовільного зайняття земельних ділянок.

Відділ Держкомзему у Великобурлуцькому районі.

Протягом 2011 року.

7.

Переглянути ставки орендної плати за земельні ділянки та землі водного фонду з урахуванням коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки земель, розрахованого, виходячи із середньорічного індексу інфляції.

Відділ Держкомзему у Великобурлуцькому районі,

юридичний відділ райдержадміністрації.

Протягом 2011 року.


8.

Створити необхідні умови щодо забезпечення надання податковими агентами податкових декларацій по податку на доходи фізичних осіб. Проводити аналіз даних податкових декларацій та надавати інформацію фінансовому управлінню про стан нарахування та перерахування до бюджету податку на доходи фізичних осіб, .зменшити заборгованість по податку на доходи фізичних осіб із заробітної плати та інших доходів, виплачених у натуральній формі, та вжити дієвих заходів щодо забезпечення перерахування податку одночасно з проведенням розрахунків у натуральній формі.

Провести роботу з легалізації “тіньової зайнятості” та створення нових робочих місць, не допускати випадків порушень законодавства про оплату праці. Створити умови щодо забезпечення виплати заробітної плати не нижче, ніж встановлений законодавством.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації,

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2011 року.

9.

Протягом першого кварталу погасити заборгованість з виплати заробітної плати на підприємствах, організаціях та установах незалежно від форм їх власності з перерахуванням податку з доходів фізичних осіб до місцевих бюджетів.

Управління праці та соціального захисту населення райдержадміністрації.

До 01.04.2011 року.

10.

Забезпечити стовідсотково надходження податку з доходів фізичних осіб за використані земельні паї у 2011 році.

Управління агропромислового розвитку райдержадміністрації, Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

До 1 січня 2012 року.

11.

Забезпечити в повному обсязі надходження до бюджету збору за спеціальне використання лісових ресурсів.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2011 року

12.

Провести роботу з погашення заборгованості орендарів та збільшення надходжень плати за оренду майна, що належить до спільної власності громад сіл, селищ, району.

Керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року

13.

Забезпечити наповнення та цільове використання фонду охорони навколишнього природного середовища.

Виконкоми сільських та селищних рад.

Щомісяця протягом 2011 року.

14.

Сприяти залученню коштів забудовників до цільового фонду органів місцевого самоврядування на створення і розвиток інженерно-транспортної інфраструктури населених пунктів, згідно з чинним законодавством.

Виконкоми сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року.

15.

Організувати роботу з погашення платниками податків податкової заборгованості за минулі періоди та не допускати її виникнення в поточному бюджетному періоді.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2011 року

16.

Забезпечити виконання доходів загального фонду державного бюджету, за рахунок яких здійснюється відрахування дотації вирівнювання

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2011 року

17.

Здійснити заходи з нарощування надходжень податку на прибуток підприємств та акцизного податку до Державного бюджету України для отримання додаткового фінансового ресурсу місцевих бюджетів, визначеного пунктом 5 статті 108 Бюджетного Кодексу України.

Великобурлуцьке відділення Вовчанської МДПІ.

Протягом 2011 року

18.

Забезпечити виконання регіональної дорожньої карти з оптимізації мережі бюджетних установ, які утримуються за рахунок місцевих бюджетів. Провести роботу щодо приведення видатків на утримання мережі, штатів і контингентів у відповідність до наявних фінансових ресурсів.

Розпорядники коштів районного бюджету, управління, керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року.


19.

Вжити заходи щодо безумовного виконання статті 77 Бюджетного Кодексу України у частині врахування в першочерговому порядку потреби в коштах:

На оплату праці працівників бюджетних установ відповідно до встановлених чинним законодавством умов оплати праці та розміру мінімальної заробітної плати;

На проведення розрахунків за електричну та теплову енергію, водопостачання, водовідведення, природний газ, послуги зв’язку, які надаються бюджетними установами.

Розпорядники коштів районного бюджету, управління, керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

При затвердженні місцевих бюджетів.


20.

Установити ліміти споживання енергоносіїв у натуральних показниках для кожної бюджетної установи, виходячи з обсягів відповідних бюджетних асигнувань на рік. Забезпечити укладення договорів по кожному виду енергоносіїв у межах встановлених відповідним головним розпорядником бюджетних коштів, обґрунтованих лімітів споживання.

. Розпорядники коштів районного бюджету, управління, керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

При затвердженні місцевих бюджетів

До 01.07.11 року.

21

Здійснювати фактичні видатки на заробітну плату, включаючи видатки на премії та інші види винагород, матеріальну допомогу лише в межах фонду заробітної плати, затвердженого в кошторисах і планах використання бюджетних коштів.

За наявності простроченої кредиторської заборгованості із заробітної плати, а також спожиті енергоносії розпорядникам коштів не брати бюджетні зобов’язання по загальному фонду та не здійснювати платежі за іншими заходами, пов’язаними з функціонуванням бюджетних установ (крім захищених видатків), до погашення такої заборгованості.

Розпорядники коштів районного бюджету, управління, керівники бюджетних установ, голови сільських та селищних рад.

Протягом 2011 року.


Керівник апарату районної

державної адміністрації Ю.ВАСИЛЬЄВА

Схожі:

Розпорядження iconРозпорядження
Контроль за виконанням розпорядження покласти на керівника апарату районної державної адміністрації Васильєву Ю. А
Розпорядження iconРозпорядження
Визнати такими, що втратили чинність, пункти 1 та 2 розпорядження голови районної державної адміністрації від 10 листопада 2010 року...
Розпорядження iconЛітківська сільська рада броварського району Київської області розпорядження...
На виконання розпорядження голови Броварської районної державної адміністрації №161 від 03. 02. 2012 року Про відзначення в районі...
Розпорядження iconРозпорядження
Закону України „Про місцеві державні адміністрації”, на виконання розпорядження голови обласної державної адміністрації від 07. 06....
Розпорядження iconЗгурівська районна державна адміністрація розпорядження від „
Законів України „Про місцеві державні адміністрації”, „Про захист суспільної моралі”, розпорядження голови Київської обласної державної...
Розпорядження iconРозпорядження
На шляху до доброчесності”, на виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 08. 12. 2009 №470 „Про план заходів щодо попередження...
Розпорядження iconРозпорядження
України та постанови Кабінету Міністрів України від 09. 10. 06 №1404 “Питання попередньої оплати товарів, робіт І послуг, що закуповуються...
Розпорядження iconРозпорядження
Лісового кодексу України, на виконання вимог розпорядження голови Харківської обласної державної адміністрації від 01 серпня 2012...
Розпорядження iconРозпорядження
Харківської обласної ради від 17 лютого 2011 року №82- VI та розпорядження голови районної державної адміністрації від 8 липня 2005...
Розпорядження iconРозпорядження
«Про доступ до публічної інформації», розпорядження голови районної держаної адміністрації від 10 травня 2011 року №142 «Про забезпечення...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка