Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл»
Скачати 20.81 Kb.
НазваПодатківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл»
Дата конвертації17.08.2013
Розмір20.81 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл»
Нещодавно в ДПІ у Кіровському районі м.Донецька в рамках особистої зустрічі податківців з представниками бюджетоутворюючих підприємств району обговорювались питання якісного поліпшення податкового сервісу.

«Підбиваючи підсумки 2012 року,

слід зауважити, що заходи, які проводились в рамках реформування державної податкової служби України з фіскального органу на сервісну службу – дали свої результати», - наголосив начальник ДПІ у Кіровському районі м. Донецька Володимир Покинтелиця.

За підсумками 2012 року податківцями району до Державного бюджету зібрано 90,7 млн.грн. або 100,6% до факту 2011 року.

До Місцевого бюджету надійшло 198,1 млн. грн. або 105,3% від планового показника 188,1 млн.грн.

«При цьому виконуя основну функцію, яка стоїть перед службою по забезпеченню стабільних надходжень до бюджетів всіх рівнів, ми старалися змінити підхід до її рішенню, а саме: поліпшення адміністрування податків, насамперед, шляхом забезпечення високо якісного сервісного обслуговування платників податків», - зауважив Володимир Миколайович.

За його словами, податкова служба пропонує платникам податків нові електронні сервіси, які дають змогу в режимі «on-line» інформувати їх про стан розрахунків з бюджетом, наявну заборгованість, податковий борг бізнес-партнера, результати співставлення податкового кредиту та податкових зобов’язань в реєстрах податкових накладних і Єдиному реєстрі податкових накладних.

«Такі сервіси збільшують зацікавленість платників у безконтактному спілкуванні з податковою, економлять його робочий час», - зазначив керівник інспекції.

Під час заходу Володимир Миколайович не залишив без уваги питання щодо запровадження РРО з контрольною стрічкою в електронній формі, податок на прибуток, податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, новий сервіс «Електронний кабінет платника податків».

Також нагадав присутнім, що з 1 січня 2013 року стартувала кампанія з декларування доходів громадян, отриманих у 2012 році. Декларація про майновий стан і доходи, отримані громадянами у 2012 році, подається до 1 травня 2013 року, а для тих громадян, які бажають отримати податкову знижку, – упродовж всього року.

«На даний час декларацію про майновий стан і доходи можна надати, не виходячи з дому. З метою створення зручних умов для платників, ДПС України запроваджено сервіс, за допомогою якого громадяни мають змогу заповнювати та направляти до податкової служби Декларацію про майновий стан і доходи через Інтернет. Для цього платнику необхідно «зайти» на спеціальний банер веб-порталу ДПС України (http://sts.gov.ua)». Для цього громадянину необхідно мати посилений сертифікат відкритого ключа електронного цифрового підпису та відповідне програмне забезпечення».

Також Володимир Покинтелиця зауважив, що з січня 2013 року громадяни, як й платники податків, можуть отримати безплатно «електронний ключ» в ДПІ.

Під час зустрічі представників бізнесу ознайомили з повним спектром сервісних послуг, які надаються податковою службою та обговорили питання щодо подальшої співпраці і наповнення бюджету держави.

Схожі:

Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconВисокоякісний сервіс для платників податків Кіровського району
Центр обслуговування платників податків функціонує в приміщенні дпі у Кіровському районі м. Донецька за адресою: 83120, м. Донецьк,...
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» icon"Облік платників податків (укр.)"
Принцип податкового контролю який полягає в тому, що при здійсненні заходів податкового контролю податкові органи діють лише в межах...
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconЗатверджено
Видача картки платника податків та внесення до паспорта громадянина України даних про реєстраційний номер облікової картки платника...
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconДо уваги платників Кіровського району м. Донецька!
Декларація подається до 1 травня 2013 року через Internet або в Центрі обслуговування платників податків при дпі за адресою: 83120,...
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconПрограма Відкриття туристичного сезону
Круглий стіл «Екскурсійно-туристична діяльність на заповідних територіях: бачення проблеми та перспективи розвитку»
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconЗасідань методичного об’єднання класних керівників
Круглий стіл «Конфліктні ситуації – вчителі – батьки – діти – варіанти розв’язку»
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconІі міжнародний круглий стіл „медіаосвітні технології у навчальному процесі”
Баканов Р. П. (Казань, Росія) Телекритика и повышение медиаграмотности населения: проблемы российской практики
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconТема: «Дієва команда запорука успіху діяльності профспілкового лідера»
Круглий стіл "Досягнення, проблеми та перспективи розвитку студентських профспілкових організацій"
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» iconЗакон України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків...
Закон України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» від 21 грудня...
Податківці запросили крупних платників податків за «круглий стіл» icon«Люди перестають мислити, коли перестають читати»
Круглий стіл «Що сучасна молода людина може відкрити для себе в світовій літературі»
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка