Підсумки проведення тижня географії та економіки
НазваПідсумки проведення тижня географії та економіки
Дата конвертації02.02.2014
Розмір43.8 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Економіка > Документы
Підсумки проведення тижня географії та економіки

у 2013-2014 навчальному році

Згідно річного плану роботи комунального закладу освіти «Солонянська середня загальноосвітня середня школа №1 І-ІІІ ступенів Солонянської районної ради Дніпропетровської області» у період із 25 по 29 листопада 2013 року був проведений тиждень географії та економіки. Заздалегідь був складений план заходів щодо проведення тижня, погоджений на засіданні методичної ради школи, заступником директора школи з навчально-виховної роботи (Бондар В.О.) та затверджений директором школи (Шерстюк Н.О.). Всі заходи, які були включені до плану проведення тижня, були виконані в повному обсязі.

У понеділок, 05 листопада 2012 року, у кабінеті №13 було проведено відкриття тижня географії та економіки. Протягом тижня для учнів 5-6 класів був проведений конкурс міні-плакатів та малюнків на тему «Природа очима дітей», «Чудеса природи», а для учнів 9-10 класів - конкурс стінних газет «Цікава географія». У конкурсі малюнків та міні-плакатів слід відзначити учнів 5А класу Крівіч Наталію та Суліму Дмитра (вчитель природознавства Бондар В.О.).

У понеділок та п’ятницю, 25 та 29 листопада 2013 року, учитель економіки Бондар Вікторія Олександрівна з учнями 11Б та 11А класів провела конкурс проектів «Історія виникнення грошей» (у ході вивчення теми «Гроші» з економіки) та «Торгові партнери України». З теми «Гроші» учні 11Б класу Петренко Аліна, Ляпчук Кароліна, Гунько Тетяна підготували реферати з даної теми, а Величко Дарія – стінну газету. Слід відзначити високу підготовку учнів 11А класу Тиховської Альони, Гарбуз Ярослави, Котенко Анастасії, Копиленко Анни, Молодець Єлизавети та учнів 11Б класу Кіприча Максима та Васік Анни, які підготували змістовні презентації про виникнення грошей, зображення на купюрах різних країн світу, та цікаві факти про гроші (прислів’я, приказки, народні прикмети тощо). Учитель історії Козило Юрій Валерійович представив учням 11-х класів власну колекцію грошових одиниць різних країн та часів. Проект з теми «Торгові партнери України» презентувала учениця 11А класу Жищук Аліна.

У вівторок, 26 листопада 2013 року, у вікторині «Африка» неабияку цікавість та активність проявили такі учні 7А класу:

 1. Лисенко Аліна;

 2. Садовий Владислав;

 3. Федорук Владислав;

 4. Кулик Артем;

 5. Сіліверстов Максим;

 6. Лісконог Карина;

 7. Прокопчук Валерія.

Учні 8-х класів в межах тижня відвідали планетарій та Діораму міста Дніпропетровська. Крім того у учнів 8А та 8Б Класу проходила конкурсна програма «Я люблю Україну». Особливу цікавість в грі виявили такі учні:

 1. Волжан Ольга (8-в клас);

 2. Гаржа Юлія (8-в клас);

 3. Макієвський Кирило (8-б клас);

 4. Калінін Дмитро (8-б клас);

 5. Крохмаль Ігор (8-б клас);

 6. Бондаренко Максим (8-б клас).

У середу, 27 листопада 2013 року, вчитель географії Бондар Вікторія Олександрівна для учнів 7Б класу провела урок-гру «Ерудит» з теми «Африка», у ході якого учні брали участь в іграх «Експрес», «Заглиблення в науку», «Мозаїка», «Блискавичність», «Тет-а-Тет», «Тетрадум», «Серпантин», Координатор», «Ланцюжок. Слід відзначити найактивніших учасників – Богданчиков Роман, Костогриз Анастасія, Бартош Ростислав. Із учнями 5А та 5Б класів вчитель провела конкурс «Планети Сонячної системи», активними були Ілляшенко Антон, Петренко Олег, Лобач Олександр, Трайдук Євгенія, Строменко Юлія, Демченко Катерина, Авраменко Максим – 5А клас; Андрєєв Ілля та Іванченко Дмитро – 5Б клас.

Учні 5В та 7А класів активно відреагували на проведення тижня географії у школі. Учні були учасниками екскурсії в Дніпропетровський планетарій (24 учні). Кулик Артем прийняв участь в конкурсі стінних газет «Цікава географія». Заїка Лілія (7-А клас), Лісконог Карина (7-А клас), Онушко Карина (7-А клас) підготували доповіді про географічні назви нашого району, чим зацікавили інших учасників гуртка «Мандрівничок».

У четвер, 28 листопада 2013 року, для учнів 9-х класів була організована екскурсія в місто Дніпропетровськ на сучасний металургійний завод «Інтерпайп». Більшість учнів зацікавилися впровадженням сучасних технологій в металургійне виробництво. Але в конкурсі проектів серед 9-х класів на тему «Народні промисли в моїй місцевості» участь прийняли тільки учні 9Б класу. Переможцем в конкурсі став Ряполов Антон.

Відеозал відвідали учні 10-х класів, де вони переглянули фільм «Національні парки США».

29 листопада 2013 року вчитель географії Лимар Олена Михайлівна для учнів 6А та 6Б класу провела конкурс «Юний топограф». В кожному класі відбувся поділ на команди. Доречно, що назви команди обирали відповідно вивченим темам .

Жвава «боротьба» відбулася в 6Б класі, де змагались за перемогу команда «Метеорит» та «Геолог».

Найцікавішими конкурсами були «Рух по азимуту» та «Морське плавання» (знаходимо за координатами місце корабля). У двобої перше місце виборола команда «Метеорит»

Активну участь в грі взяли такі учні 6Б класу:

 1. Дементієвська Ліза;

 2. Ларін Антон;

 3. Вакульчук Кирил;

 4. Мануйленко Станіслав;

 5. Джиджора Карина.

У 6А класі суперниками були також дві команди «Умільці» та «Знавці». Перемогу отримала команда «Умільців», яку очолював капітан Супрун Льоня. У конкурсі приймали участь всі учні , але найбільше були захоплені боротьбою такі учні:

 1. Петровська Оксана;

 2. Супрун Леонід;

 3. Горб Ліза;

 4. Кучеренко Ігор.

Учні 8А класу переглянули відеофільм та здійснити віртуальну кіноподорож до Софіївського дендрологічного парку (місто Умань). Учні побачили чудове поєднання природи і мистецтва. Парк прекрасний у будь-яку пору року – у весняному буянні садів, в щедрій зелені літа, під казковим сніговим килимом і в різнобарв’ї осінньої пори. У даному фільмі мистецтвознавець запропонував учням детально ознайомитись з кожним куточком парку, розповідаючи про міфи та легенди, за якими побудований парк. Учні дізнались про історичне минуле парку і поринули в світ справжньої краси, справжнього мистецтва. Учнів вразили легенди і народні прикмети, які пов’язані з деякими об’єктами парку Любові. Антоненко Ірина та Пампур Єлизавета на осінніх канікулах відвідали цей парк та розповіли про свої враження від екскурсії.

Учні, які були активними під час проведення тижня географії та економіки, будуть нагороджені грамотами та подяками під час проведення виховних годин.
Заступник директора школи з навчально-виховної роботи В.О.Бондар

Керівник шкільного методичного об’єднання

вчителів хімії, біології, географії та природознавства В.Д.Сташкова

Схожі:

Підсумки проведення тижня географії та економіки iconПлан проведення тижня біології та географії Понеділок, 13. 02. 2012
Пізнавально-інформаційна гра для учнів 7-8-х класів«Навіщо тваринам потрібні хвости». 6-й урок. Ведмідь А. О
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconАналіз роботи рмо вчителів географії та економіки за 2010-2011 н р
У 2010 – 2011 навчальному році вчителі географії та економіки працювали над проблемною темою “Науково – методичне та психолого –...
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconПлан проведення тижня української мови та писемності
З 8 по 15 листопада у нашій школі триває Тиждень української писемності та мови. На засіданні вчителі української мови Сизонова Л.І.,...
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconДоводжу до Вашого відома зразок оформлення сторінки журналу з географії
Практичний компонент шкільного курсу географії відпрацьовувати згідно методичних рекомендацій проведення практичних робіт та навчальних...
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconКзо «привільнянська сзш І-ІІІ ступенів» Програма тижня англійської мови в школі
Відкриття тижня, виступ вчителя на тему «Цікаві факти про англійську», повідомлення плану тижня
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconЗвіт про проведення тижня за професією «столяр»
З 18 по 22 лютого 2013року у дптнз «Соснівський професійний ліцей» проходив тиждень за професією «Столяр». Організаторами тижня була...
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconCценарій святкової лінійки
...
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconПлан проведення тижня початкових класів у Танському нвк. … 3 Перший...
Шостий день. Царина математики Година цікавої математики
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconПлан проведення тижня математики в Шаринському нвк понед
Проведення клубу веселих винахідливих математиків «Арифметична прогресія»для учнів 10-11 класів
Підсумки проведення тижня географії та економіки iconПідсумки предметного тижня математики І фізики
Предмет математики І фізики настільки серйозний,що корисно не упускати випадків робити його набагато цікавим”
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка