Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання
НазваУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання
Дата конвертації15.03.2013
Розмір70.9 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Філософія > Документы
УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я
від 6 вересня 2006 року № 1 IУ сесія 5 скликання

м. Вознесенськ

Про виконання заходів з

підготовки об’єктів соцкультпобуту

та комунального господарства до

роботи в осінньо-зимовий період

2006-2007 років, передбачених

Програмою соціально-економічного

розвитку Вознесенського району на

2006 рік, затвердженою рішенням

районної ради від 15.03.2006 № 1Відповідно до пункту 16 частини першої, статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши та обговоривши інформацію керівника апарату райдержадміністрації Торопіна О.О. «Про виконання заходів з підготовки об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 років, передбачених Програмою соціально-економічного

розвитку Вознесенського району на 2006 рік, затвердженою рішенням

районної ради від 15.03.2006 № 1», районна рада відзначає, що заходи з підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 рр. в районі здійснюються.

Добре підготувались до опалювального сезону Щербанівська ЗОШ (директор Треножкіна Г.О.), Дорошівська ЗОШ (Кузнєцова Л.В.), Тімірязєвська ЗОШ ( Лихіна В.С.), Дмитрівська ЗОШ ( Лев Г.П.). Проведені ремонтні роботи у Григорівському та Василівському фельдшерсько-акушерському пунктах (сільський голова Пірта О.І.), Вознесенській сільській лікарняній амбулаторії ( Білявський Ю.М.), Білоусівській амбулаторії ( Шлеєнкова В.С.), Тімірязєвському ФАПі ( Гурей П.С.), Щербанівській амбулаторії ( Бакунець П.К.), Бузькій амбулаторії ( Барбалат О.М.), Таборівській амбулаторії ( Куліченко О.Г.), Олександрівській лікарні (селищний голова Багрін М.О.).
Завершена підготовка до роботи у осінньо-зимовий період Воронівського та Та борівського Будинків культури (сільські голови Якушкін О.О., Куліченко О.Г.), розпочаті ремонтні роботи Тімірязєвського Будинку культури (сільський голова Гурей П.С.).

Готові до роботи в осінньо-зимовий період дошкільні навчальні заклади с.Вознесенське (сільський голова Білявський Ю.М.), с.Дмитрівка ( Солодаєв С.В.), с.Воронівка ( Якушкін О.О.), с.Таборівка

( Куліченко О.Г.), , дошкільні навчальні заклади № 1,2 смт.Олександрівка (селищний голова Багрін М.О.), на завершальному етапі роботи щодо переводу дошкільних навчальних закладів на газове опалення у с.Новогригорівка ( Барладян М.М.) та смт.Олександрівка (Багрін М.О.).

В той же час підготовка об’єктів соцкультпобуту в цілому по району до роботи у осінньо-зимовий період потребує значного поліпшення. Викликає занепокоєння стан роботи щодо закінчення будівництва підвідного газопроводу до сіл Трикрати та Воронівка. Призупинились роботи з водозабезпечення населених пунктів Олександрівка та Трикрати. Немає допомоги з боку райдержадміністрації у розробці проектно-кошторисної документації для будівництва підвідних газопроводів до населених пунктів Дмитрівської , Яструбинівської, Вознесенської, Григорівської, Мічурінської сільських рад.

Відділом освіти райдержадміністрації необ’єктивно оцінюється стан підготовки матеріальної бази навчальних закладів до опалювального сезону. Не виконуються заходи, передбачені рішенням районної ради від 15.03.2006 № 1, яким затверджено Програму соціально-економічного розвитку Вознесенського району на 2006 рік.

Так, залишаються не відремонтованими дахи Щербанівської ЗОШ , Таборівської ЗОШ , Вознесенської ЗОШ , Тімірязєвської ЗОШ, що пізніше приведе до значних витрат на ремонт цих споруд. Ще не приступали до ремонту котельні Григорівської школи . Потребує ремонту Новосілківська ЗОШ , де до цього часу не визначено місце харчування учнів . Залишається аварійним стан в окремих класних кімнатах Бузької ЗОШ.

Протягом кількох років не проводяться ремонтні роботи у Воронівській ЗОШ, потребує серйозного ремонту Прибужанська ЗОШ , Білоусівська ЗОШ взагалі у аварійному стані. Не проведено ремонт спортивного залу Григорівської ЗОШ, спортивний зал Мартинівської ЗОШ знаходиться в аварійному стані.

Вже багато років не вирішується питання роботи дошкільного навчального закладу у с.Тімірязєвка (сільський голова Гурей П.С.), який працює тільки до початку опалювального сезону, а потім працівники звільняються і діти знаходяться у домівках.
^ Не працює дошкільний навчальний заклад у с.Бузьке.Потребує капітального ремонту Щербанівський, Прибужанський дошкільні заклади.

Не повністю готові до роботи в осінньо-зимовий період заклади охорони здоров’я.
У ФАП села Щербанівське (сільський голова Гончаров Ю.А.) завезені будівельні матеріали, але до ремонту не приступили, у ФАПі с.Трудове – ремонт зроблено, але ФАП не телефонізовано, відсутній холодильник, решітки на вікнах, тому зберігати ліки неможливо.
Не підготовлена до опалювального сезону амбулаторія с.Новогригорівка, де до цього часу до ремонту не приступили. ФАПи с.Шевченко та с.Малосолоне не придатні до надання медичних послуг. Потребують ремонту амбулаторії сіл При бужани, Яструби нове, ФАП с.Новосілка. Вкрай низьким залишається рівень організаторської роботи відділу освіти райдержадміністрації (Кобилян О.В.)по забезпеченню школярів гарячим харчуванням. В окремих навчальних закладах практично не займаються додатково залученням продуктів для харчування школярів.
У вкрай занедбаному стані знаходяться Будинки культури на території Дорошівської, Щербанівської, Мічурінської, Новосілківської, Григорівської , Яструбинівської, Прибужанської сільських рад.
Такий стан підготовки до зими свідчить про низький рівень організаторської роботи з боку керівників відділів освіти та культури райдержадміністрації - Кобилян О.В., Захарової Р.І. , сільських голів - Гончарова Ю.А., Рябого В.В., Терещенко К.А., Бакунця П.К., та інш.

^ Враховуючи вищевикладене, районна рада
ВИРІШИЛА:


1.Визнати роботу райдержадміністрації щодо підготовки об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2006-2007 рр. недостатньою.
2.З метою усунення існуючих в районі недоліків при підготовці до роботи в осінньо-зимовий період та забезпечення функціонування об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства рекомендувати:
2.1.. Райдержадміністрації:-покращити організаційну роботу з керівниками відділів райдержадміністрації та органів місцевого самоврядування щодо підготовки до роботи в осінньо-зимовий період, звернувши особливу увагу на забезпечення повноцінного харчування учнів згідно з діючими нормативами;

- взяти на контроль усунення недоліків, до 15 вересня розробити та вжити додаткові заходи щодо завершення робіт з підготовки об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період;

- вжити невідкладних заходів щодо завершення будівництва підвідних газопроводів до сіл Трикрати, Воронівка та Мартинівка.

-з метою забезпечення перспективи капітального будівництва за рахунок фінансування з Ташлицької програми надати допомогу Білоусівській, Дмитрівській, Яструбинівській, Вознесенській, Мічурінській, Григорівській сільським радам у розробці проектно-кошторисної документації на будівництво підвідних газопроводів до населених пунктів;

- взяти на контроль заготовку запасу сипучих матеріалів на період ожеледиці на дорогах та визначитися з питанням залучення техніки у випадку необхідності боротьби зі сніговими наметами;^ 2.2. Керівникам органів місцевого самоврядування:-розглянути питання підготовки до роботи в осінньо-зимовий період на чергових сесіях , засіданнях виконкомів з участю депутатів районної ради, закріплених за населеними пунктами району;

-вжити заходів щодо розвитку альтернативного фінансування матеріальної бази об’єктів соцкультпобуту;

-продовжити роботу зі створення підприємств комунального та побутового обслуговування населення ;

-до 1 жовтня 2006 року забезпечити вугіллям об’єкти соцкультпобуту та взяти під особистий контроль його збереження;

- Щербанівському сільському голові Бакунцю П.К., Мічурінському сільському голові Гончарову Ю.А. розглянути питання придбання автомобіля «Швидка допомога» для забезпечення надання якісних медичних послуг населенню цих сільських рад;

-при укладанні договорів з перевізниками на підвіз дітей розробити та запровадити відповідну систему звітності..

- Олександрівському селищному голові Багріну М.О. спільно з начальником відділу освіти райдержадміністрації Кобилян О.В. вирішити питання перевезення дітей зі ст..Трикрати до навчального закладу;

-вжити заходів щодо своєчасного стягнення орендної

плати за користування земельними ділянками, а також
податків з фізичних осіб, які займаються підприємницькою діяльністю для кращого поповнення бюджетів сільських рад.
3.З метою сприяння підготовці дошкільних навчальних закладів, закладів освіти, культури, охорони здоров’я району до роботи у осінньо-зимовий період депутатам районної ради підтримати ініціативу фракції Партії регіонів взяти участь у районній акції , присвяченій гідній зустрічі Дня місцевого самоврядування в 2006 році «Від депутатів Вознесенського району – 37 добрих справ».4.Виконавчому апарату районної ради підготувати звернення до голови обласної державної адміністрації та голови обласної ради про термінове виділення коштів у сумі 390 тис.грн на завершення будівництва магістрального газопроводу до сіл Воронівка та Трикрати.^ 5.Газеті «Вісті Вознесенщини» широко висвітлювати роботу з підготовки об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства до роботи в осіньо-зимовий період .
6.Зняти з контролю рішення районної ради від 14 вересня 2005 року № 1 «Про хід підготовки об’єктів соцкультпобуту та комунального господарства до роботи в осінньо-зимовий період 2005-2006 років, як таке, що втратило чинність.
7.Вважати за необхідне після об’їзду об’єктів розглянути на засіданні постійної комісії районної ради з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації та сесії районної ради підсумки виконання заходів, передбачених даним рішенням.
8.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з питань культури, освіти, молоді, спорту та засобів масової інформації.
Голова районної ради І.А.БурдінСхожі:

Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області рішення
Спасенко Л. С. та розглянувши пропозицію районної державної адміністрації про внесення змін до Програми зайнятості населення Вознесенського...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я
України від 27 грудня 2006 року №1849 «Про затвердження Державної програми «Репродуктивне здоров’я нації на період до 2015 року та...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я
Комплексною програмою профилактики злочинності, конституційного захисту прав І свобод громадян на 2006 -2010 роки
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я
Україні», статей 24 та 29 Закону України «Про національний архівний фонд та архівні установи», на підставі листа райдержадміністрації...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна покотилівська селищна рада харківського району харківської...
Земельного кодексу України, п. 34 ч. 1 ст. 26, п. 3 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Покотилівська...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шення
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», рішення районної ради від 15. 05. 2002 року №7 «Про делегування повноважень...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я
Заслухавши інформацію заступника голови райдержадміністрації Кучера О. Б., про виконання районної Програми підтримки засобів масової...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна диканська районна рада Полтавської області тридцять четверта сесія п’ятого скликання
В зв’язку з розширенням видів діяльності по спрощеній системі оподаткування та розглянувши пропозиції Диканського відділення мдпі...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна рада миколаївської області рішення
Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», заслухавши інформацію заступника головного лікаря Центральної районної лікарні...
Україна вознесенська районна рада миколаївської області р І шенн я від 6 вересня 2006 року №1 iу сесія 5 скликання iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
України від 4 листопада 2008 року №995/2008 "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів І зелених насаджень", розпорядження...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка