Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Скачати 90.58 Kb.
НазваУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Дата конвертації26.03.2013
Розмір90.58 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Філософія > Документы

УКРАЇНА

ВОЗНЕСЕНСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

МИКОЛАЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

Від 04.07.2011 м.Вознесенськ № 243-р

Про посилення пожежної та техногенної безпеки в районі у пожежонебезпечний період 2011 року

Відповідно до статей 2, 25 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», Закону України «Про пожежну безпеку» та враховуючи лист Глави Адміністрації Президента України від 07.06.11 №02-01/1621, розпорядження голови облдержадміністрації від 09.06.11 №182-р «Про посилення пожежної та техногенної безпеки в області у пожежонебезпечний період 2011 року», з метою недопущення виникнення надзвичайних ситуацій із настанням сухої і спекотної погоди та запобігання виникненню пожеж у лісових масивах, сільськогосподарських угіддях, містах масового відпочинку населення:

1. Для оперативного реагування на надзвичайні ситуації, пов'язані з пожежною небезпекою, створити при райдержадміністрації оперативний штаб з координації діяльності у разі виникнення надзвичайних ситуацій (далі - штаб) у складі згідно з додатком. Розгорнути роботу штабу в районному відділі управління МНС України в Миколаївській області за адресою: м.Вознесенськ, пров Жовтневий, 2.

2. Начальнику штабу - першому заступнику голови райдержадміністрації Солодаєву С.В. у випадках виникнення надзвичайних подій, пов'язаних з пожежною небезпекою, забезпечити постійну готовність та можливість залучення до гасіння пожеж наявних у Вознесенському районі сил та засобів незалежно від форм власності та підпорядкування.

3. Запропонувати начальнику районного відділу управління МНС України в Миколаївській області Драгомірову А.В., в.о. начальника ДП «Вознесенський лісгосп» Чикачову О.О. :

3.1. Проводити постійний моніторинг пожежонебезпечної ситуації, пов'язаної з утриманням сухої погоди, та вживати своєчасних заходів для запобігання виникненню надзвичайних ситуацій.

3.2. Привести в підвищену готовність особовий склад та технічні засоби з метою ліквідації можливих пожеж та їх наслідків.

    1. Забезпечити контроль з охорони і захисту лісів, активізації роботи з запобігання га негайної ліквідації лісових пожеж.

3.4. Вжити заходів щодо безумовного виконання правил пожежної безпеки лісокористувачами незалежно від відомчої підпорядкованості.

3.5. Провести інвентаризацію пожежних водоймищ в лісових масивах району, водонапірних веж в сільських населених пунктах та перевірити стан під'їзних шляхів до визначених місць забору води з відкритих водоймищ.

4. Запропонувати начальнику Вознесенського гарнізону Міністерства оборони України Кучерявенко В.В.:

4.1.Посилити контроль за станом протипожежної безпеки під час проведення заходів та у місцях зберігання вибухонебезпечних матеріалів, уточнити графіки планових навчань та тренувань з метою збереження здоров'я особового складу та недопущення виникнення пожежонебезпечних ситуацій.

    1. Підвищити пожежну безпеку військових складів, баз, арсеналів тощо.

  1. Доручити начальнику відділу охорони здоров'я райдержадміністрації Бордюжа О.В. та запропонувати головному державному санітарному лікарю Вознесенського району Москаленко О.М.:

    1. Здійснити нагляд за дотриманням санітарно-гігієнічних норм на виробництві, у місцях відпочинку та масового скупчення людей, надання першочергової допомоги особам, які страждають хворобами серцево-судинної системи, людям похилого віку та дітям.

5.2. Забезпечити систематичне постійне інформування населення щодо необхідних дій із запобігання негативним наслідкам для здоров'я людини, пов'язаних із впливом на її організм високої температури.

5.3. Забезпечити готовність станцій швидкої медичної допомоги для надання невідкладної допомоги постраждалим від наслідків пожеж, створити необхідний запас медикаментів.

6. Запропонувати селищному та сільським головам:

6.1.Розгорнути роботу оперативних штабів з координації діяльності у разі виникнення надзвичайних ситуацій місцевого рівня реагування.

6.2.Вжити невідкладних заходів щодо недопущення виникнення надзвичайних ситуацій, пов'язаних із встановленням спекотної погоди, та тимчасово утриматися від проведення масових заходів та використання феєрверків, на закріплених адміністративно-територіальних одиницях.

6.3.Передбачити обов'язкове цілодобове чергування у всіх населених пунктах протипожежних формувань (місцева пожежна охорона, добровільні пожежні дружини та інші формування) з пристосованою технікою для гасіння пожеж та населення з протипожежним інвентарем при виникненні надзвичайної пожежної небезпеки (V клас).

6.4.Забезпечити на належному рівні в порядку, встановленому чинним законодавством, фінансування з місцевих бюджетів підрозділів місцевої пожежної охорони.

6.5.Створити в достатніх обсягах резерви: пально-мастильних матеріалів та інших ресурсів, необхідних для здійснення заходів з протидії пожежам.

6.6.Спільно з підрозділом районного відділу управління МНС України в Миколаївській області на місцях забезпечити координуючу роль керівників служб цивільного захисту, аварійно-рятувальних формувань та наглядових органів під час здійснення протипожежних захсідів.

6.7.Забезпечити посилений контроль за станом пожежної безпеки, зокрема на транспортних комунікаціях, системах життєзабезпечення, об'єктах підвищеної небезпеки га місцях масового перебування людей.

6.8.Вжити заходів щодо недопущення випалювання стерні, бур'янів, . смітників тощо.

6.9.Провести розчищення від сухої трави та чагарників ділянок місцевості, що прилягають до лісів, сільгоспугідь, та поновлення на них захисних мінералізо ваних смуг для запобігання розповсюдженню вогню.

6.10.Не допускати накопичення легкозаймистих матеріалів природного та штучного походження.

6.11.Привести у стан готовності пункти евакуації на випадок можливого відселення населення та забезпечити їх питною водою та медикаментами.

7. Запропонувати в.о. начальника ДП «Вознесенський лісгосп» Чикачову О.О., начальнику філії ДП «Вознесенський райавтодор» Міщенко В.В.:

7.1.Встановити попереджувальні та забороняючі знаки щодо обмеження відвідування громадянами лісів, лісопаркових і рекреаційних зон, в'їзду транспортних засобів, стоянок і тимчасового паркування вздовж лісонасаджень.

7.2.Відповідно до повноважень забезпечити проведення роз'яснювальної роботи серед населення, у тому числі через засоби масової інформації, щодо недопущення випалювання стерні, сухостою і побутових відходів та дотримання вимог пожежної безпеки в лісах.

8.Доручити в.о. начальника відділу містобудування, архітектури, житлово-комунального господарства та розвитку інфраструктури райдержадміністрації Матієк Л.А., начальнику управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Верлан О.О., начальнику відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації Ісупову Д.О., запропонувати селищному та сільським головам, міжрайонному інспектору державної екологічної інспекції в Миколаївській області Радецькому С.В.:

8.1.Посилити контроль за дотриманням вимог природоохоронного законодавства та Правил пожежної безпеки у лісах, ліквідувати сміттєзвалища поблизу лісових масивів та населених пунктів, заборонити випалювання стерні та сухостою.

8.2.Забезпечити взаємодію з відділенням ДАІ УМВС в м.Вознесенськ та Вознесенському районі Миколаївсьіій області, районним відділом управління МНС України в Миколаївській області, щодо посилення контролю за дотриманням вимог пожежної безпеки в екосистемах.

9.Доручити начальнику відділу освіти райдержадміністрації Бакума Т.М. провести роз'яснювальну роботу, розповсюдження пам'яток та наочної агітації в загальноосвітніх закладах щодо дотримання вимог пожежної безпеки під час літнього відпочинку.

10.Запропонувати редактору районної газети «Вісті Вознесенщини» Керлан Н.М., директору радіокомпанії «Імідж ФМ» Сафтенко О.А., та начальнику районного відділу управління МНС України в Миколаївській області Драгомірову А.В. забезпечити своєчасне інформування населення про встановлення високого та надзвичайно високого класів пожежної небезпеки та дотримання вимог пожежної безпеки в лісах.

11.Про виникнення надзвичайних ситуацій, ускладнення обстановки, вжиті заходи та необхідність у допомозі негайно інформувати відділ з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації по тел. 3-30-12, факс 4-23-87 або на електронну адресу: voznesensk@mykolayiv-oda.gov.ua та районного відділу управління МНС України в Миколаївській області тел. 101 факс: 4-24-46

12.Інформувати про хід виконання розпорядження через районний відділ управління МНС України в Миколаївській області по тел. 101 факс: 4-24-46 щоп'ятниці до 12 години.

13.Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника голови райдержадміністрації Солодаєва С.В.

Голова райдержадміністрації І.А.Бурдін

Додаток

до розпорядження

голови райдержадміністрації

від 04.07.11 № 243-р
СКЛАД

оперативного штабу з координації діяльності у разі виникнення надзвичайних ситуацій
Начальник штабу:
Солодаєв

Сергій Володимирович перший заступник голови

райдержадміністрації
Заступник начальника штабу:
Драгоміров

Андрій Вікторович начальник районного

відділу управління МНС України в Миколаївській області

(за узгодженням)
Чикачов

Олександр Олексійович в.о. начальника ДП

«Вознесенський лісгосп» (за

узгодженням)
Члени штабу:
Бакума

Тетяна Миколаївна начальник відділу освіти

райдержадміністрації

Бордюжа

Оксана Валерійовна начальник відділу охорони здоров’я райдержадміністрації
Верлан

Олександр Олександрович начальник управління

агропромислового розвитку
Зінюк

Степан Володимирович начальник метеостанції

м.Вознесенськ

(за узгодженням)

Ісупов

Дмитро Олександрович начальник відділу з питань надзвичайних ситуацій райдержадміністрації
Керлан

Наталя Миколаївна редактор районної газети «Вісті Вознесенщини»

(за узгодженням)

Кучерявенко

Валентин Володимирович начальник Вознесенського

гарнізону Міністерства

оборони України (за

узгодженням)

Матієк

Любов Анатоліївна в.о. начальника відділу

містобудування, архітектури, житлово-комунального

господарства та розвитку

інфраструктури

райдержадміністрації
Міщенко

Володимир Васильович начальник філії ДП

«Вознесенський райавтодор»

(за узгодженням)
Москаленко

Олександр Миколайович головний державний санітарний лікар Вознесенського району

(за узгодженням)

райдержадміністрації

Радецький

Сергій Васильович міжрайонний інспектор

державної екологічної інспекції

в Миколаївській області (за

узгодженням)
Чорноморець

Олег Леонідович начальник Вознесенського МВ УМВС України в Миколаївській області

(за узгодженням)
___________________________________________________________________

Схожі:

Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про посилення соціального діалогу та підтримку профспілкового руху в Вознесенському районі
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Утворити в районі місцеві галузеві ради підприємців, та затвердити їх склад (додається ), а саме
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Доручити управлінням, відділам, іншим структурним підрозділам райдержадміністрації та запропонувати сільським, селищному головам
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про створення оперативного штабу з ліквідації надзвичайної ситуації пов’язаної з погіршенням погодних умов на території Вознесенського...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Створити комісію для здійснення контролю щодо надання фінансової підтримки галузі тваринництва сільськогосподарським товаровиробникам...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Визначити перелік робіт, що мають суспільно–корисну спрямованість І відповідають потребам району та сприяють його соціально–економічному...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про встановлення броні та квоти робочих місць для працевлаштування осіб, які потребують соціального захисту на 2011 рік по підприємствах...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
Про створення комісії по проведенню випробувань комплексної системи захисту інформації автоматизованої інформаційно-телекомунікаційної...
Україна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я iconУкраїна вознесенська районна державна адміністрація миколаївської області розпорядженн я
України від 4 листопада 2008 року №995/2008 "Про деякі заходи щодо збереження та відтворення лісів І зелених насаджень", розпорядження...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка