Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте?
Скачати 25.75 Kb.
НазваКоли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте?
Дата конвертації19.03.2013
Розмір25.75 Kb.
ТипВопрос
uchni.com.ua > Філософія > Вопрос


Інша країна.

Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? Англія? Німеччина? Може Злучені Штати? І коли в мене питали, де ж ти, хлопче, їдеш…

 • За кордон.

 • О, певно, десь у Францію.

 • Та ні, в Україну.

 • Ге, яке ж це закордоння, це ж наші люди!

А десь сидить собі на гілці справжнісінький Вишня і посміхається:

 • Свої та наші, а все ж таки інші. Тобто трошки не такі, як всі. Чому? Бо українці.

І насправді багато є речей, наприклад у львів’ян, які помічаєш, а в самого в голові тільки одна думка: «Україна».

От взяти хоча б маршрутки…

 • Добрий день. За один, будь ласка. Дякую. Щось сьогодні подвір'я якесь каламутне. Певно, падати буде, а я парасолю не взяв. Чув, на Галицькому перехресті пробка. А як вам аварія в центрі міста? Води і так не багато, а зараз взагалі немає. На зупинці станьте, будь ласка. Дякую. Щасливої дороги!

І так кожний:

 • Щасливої дороги!

 • Най щастить!

 • З богом!

 • Щасливого дня!

Зі всіх сторін і не тільки з маршруток. В магазинах, в барах, з кожної лавки, на кожному кроці. Ідеш, ніби попав у велику сім'ю, де кожний один одному брат, сестра, батько, мама, дід, баба, двоюрідний брат і таке інше.

Чи, коли ви кажете «Інша країна», маєте ви на думці «одна родина»? Одна родина за столом і одна стежка, що до дому йде сама. Чи так ви думаєте?

А трамваї? Це ж суспільно-політична трибуна для людей, які мають щось до промови. І українці, від малого парубка до самої старої і поважаної пані, мають що сказати. От вам випадок.

Трамвая не було, щоб сильно не збрехати, хвилин сорок п’ять. Приїхав і почалося. А то, панове, майже кінець дня, тобто всі бажають як мага скоріше дістатися до дому. І от одна жіночка з таким собі світлоголовим хлопчиком біля спідниці починає:

 • А чому вас так довго не було?

Водій, до речі, теж жінка, відповідає, що багато пробок, та і трамвай, як би то мовити, не Альфа Ромео, щоб по бруківці гойсати.

 • Ні, я то все розумію, - не вгомониться жіночка, - але то ж як півгодини вас немає, а всім треба десь їхати, це ж якось не по-людськи. Люди чекають, а ви не їдете.

Так собі відмічу, що над головою дуже чітко червоними трохи подертими буквами написано: «Розмовляти з водієм під час руху строго заборонено».

А в той час підхопилися інші жінки. До речі, чоловіки мовчали. І почалося: та як ви сміли так довго не їхати, ми ж вам налоги на державну працю платимо, а ви не їдете!

Цікавий момент полягає в тому, що жінка, яка почала весь бенкет через дві зупинки вийшла, а трамвай співав і танцював до самої кінцевої. Не будемо згадувати, кого з політичних діячів згадували там, але, певно, не в одного десятку почервоніли вуха. Хвала Богові, що взагалі доїхали, а не припинилися біля замку «Арсенал», бо всяке ж може бути.

От скажіть мені, як на дусі, чи, коли ви кажете «Інша країна», ви думаєте, що найцікавіше буде не в парламенті, а в трамваї? Думаєте?

Але найліпше, то, звичайно, розрахунок з продавцем. В який ще країні світу, коли продавець не має здачі, він дає замість копійок цукерки? Це ж Гефсіманський сад, а не країна!

А де у Львові проходять середньовічні баталії? Де коні скачуть, а дамки б’ються? Де пєшки йдуть з замруженими очима тільки вперед і ні кроку назад? Від Шевченка до Оперного, на лавах по обидві сторони: шахи, нарди, шашки, доміно! Сідай, хлопче, зіграємо, аби не нудитись.

 • Чи маєте хвилиночку, пане, зіграти партійку в шахи?

 • Чули, Іван сьогодні знову непереможний. Кажуть, що навіть якийсь німець спеціально до нього приїхав, щоб зіграти і отримав український мат! Отут народжується гордість за нашу Україну!

А коли в розмові з вами львів’янин каже, що в нього в хаті не має води і не звісно коли буде світло, то він обов’язково закінчить свою фразу отак: « А так,взагалі, файно!».

І ще. Коли у Львові чистий афро-американець відповідає вам на запит: «Де ж, блін, знаходиться той Оперний?» на справжній, кришталевій, витканій лелеками в небі, най її Бог хороне, мові, знайте, що відповіддю на ваше непомірне здивування буде просто: «Файна Україна».

Схожі:

Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconКлер Вігфол Коли втопилися оси можливе музичне супроводження
Здавалося, усі тільки те й робили, що балакали про літо, про спеку, І я знала, що коли погода зміниться, ми все ще будемо базікати...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconМоя країна – Україна
Безліч слів присвячено нашій Вітчизні. І кожні по-своєму неповторні. Адже коли людина говорить про свою Батьківщину, її серце наповнюється...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconСполучені штати одна з найбільших країн на Землі, що має неабиякий...
Землі, що має неабиякий вплив на інші країни. Це країна з величезним потенціалом, що вимагає дослідження, країна, що зуміла за порівняно...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? icon Ważny dokument podróży Місце та країна народження  Środki finansowe
Якщо ви постійно перебуваєте в іншій країні ніж країна походження, то чи Ви маєте дозвіл на повернення до тієї країни ?
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconТуреччина як об’
Снд – 12%. Крім покупок, ця країна залучає туристів з усього світу ще І тим, що Туреччина славитися високим комфортом готелів, відмінним...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconКонкурс дитячої творчості «Безпечна країна очима дитини»
Чернівецької області інформує про проведення Міжнародним розвивально-пізнавальним журналом для дітей «Жирафа-рафа» за підтримки Київського...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconКоли відбувся «рух 4 травня»?
Яку назву отримав уряд, що складався з представників Гоміндану та кпк 1 липня 1925 р.?
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconІнтелектуальна гра “Ерудит – шоу” для учнів старших класів
...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconЩо робити якщо дитина агресивна?
Якого-небудь стійкого визначення агресії вчені не виробили. Але будь-яка мама І будь-який тато, спостерігаючи за поведінкою своїх...
Коли ви кажете «Інша країна», саме про яку ви думаєте? iconКраїна казкова – країна книжкова
Королева Книга. Доброго дня, дорогі мої друзі! Рада вітати вас у своєму королівстві. Мені завжди приємно знайомити вас з мешканцями...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка