Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року
Скачати 77.84 Kb.
НазваЗасідання виконкому 25 жовтня 2012 року
Дата конвертації23.03.2013
Розмір77.84 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Фінанси > Документы
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року.
У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 200


м. Мала Виска
Про роботу комунальних підприємств „Мала Виска Водоканал” та «Мала Виска – МКП» по забезпеченню відповідного санітарного стану населених пунктів міської ради

---------------------------------------------------------------
Заслухавши інформації начальників комунальних підприємств „Мала Виска Водоканал” В.А.Аврунова та «Мала Виска – МКП» В.П.Лисенка про роботу підпорядкованих їм підприємств по забезпеченню відповідного санітарного стану населених пунктів міської ради, відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Інформації начальників комунальних підприємств „Мала Виска Водоканал” В.А.Аврунова та «Мала Виска – МКП» В.П.Лисенка про роботу підпорядкованих їм підприємств по забезпеченню відповідного санітарного стану населених пунктів міської ради прийняти до відому.
2. Начальнику КП «Мала Виска Водоканал» В.А.Аврунову посилити роботу з залучення нових споживачів послуг по вивезенню твердих побутових відходів.
3. Начальнику КП «Мала Виска – МКП» В.П.Лисенку збільшити, в межах фінансування, кількість робітників підприємства.
4. Заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.М.Бакалінському спільно з фінансово-економічним відділом міськвиконкому вивчити питання збільшення фінансування в нинішньому році комунального підприємства «Мала Виска – МКП» для забезпечення стабільної роботи підприємства по підтриманню відповідного санітарного стану міста.
5. Клопотати перед міською радою про збільшення в 2013 році видатків з міського бюджету на доукомплектування штатної чисельності працівників КП «Мала Виска - МКП».
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на міського голову Ю.Л.Гульдаса.

Міський голова Ю.Л.Гульдас

У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 201


м. Мала Виска
Про заходи щодо збереження від пошкоджень кабельних ліній зв’язку на території міської ради

---------------------------------------------------
Розглянувши клопотання начальника цеху технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №9 регіонального центру технічної експлуатації транспортної телекомунікаційної мережі №3 філії «Дирекція первинної мережі» публічного акціонерного товариства «Укртелеком» О.О.Халус, з метою забезпечення охорони ліній електрозв’язку та недопущення випадків порушення „Правил охорони ліній електрозв’язку”, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 29січня 1996 року № 135 (зі змінами), виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Заборонити на території Маловисківської міської ради в місцях проходження підземних кабельних ліній зв’язку проводити будь-які земляні роботи на глибині більше як 30 см, в тому числі: заміну підпор, стовпів, підключення до адміністративних та жилих будинків водопроводів та інших підземних комунікацій, їх ремонт, посадку зелених насаджень, перенесення огорож, риття колодязів та інших робіт підприємствам, установам, організаціям, громадянам міста Мала Виска без:

- письмової згоди операторів телекомунікацій;

- погодження з кабельними дільницями;

- виклика представника кабельної дільниці;

- письмового повідомлення виконавчого комітету Маловисківської міської ради про виконання робіт.
2. Зобов’язати спеціаліста (землевпорядника) виконкому міської ради С.О.Тамка сприяти операторам телекомунікацій у проведенні роз’яснювальної роботи, спрямованої на збереження ліній електрозв’язку, недопущення їх пошкоджень.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради О.М.Бакалінського.

Міський голова Ю.Л.Гульдас

У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 203


м. Мала Виска
Про скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м.Мала Виска по вул.40 років Жовтня

-------------------------------------------
Відповідно до ст.30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 16 Закону України «Про рекламу», постанови Кабінету Міністрів України №2067 від 29.12.2003 року «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами», рішення Маловисківської міської ради №206 від 27.12.2011 року «Про затвердження Правил розміщення зовнішньої реклами на території Маловисківської міської ради», розглянувши заяву фізичної особи підприємця Рудого Олега Михайловича щодо дострокового скасування дозволу на розміщення зовнішньої реклами в м.Мала Виска по вул.40 років Жовтня (перехрестя з вул..Шевченка), виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Скасувати достроково фізичній особі підприємцю Рудому Олегу Михайловичу дозвіл на розміщення зовнішньої реклами в м.Мала Виска по вул.40 років Жовтня (перехрестя з вул..Шевченка) відповідно до поданої заяви.
2. Попередити ФОП Рудого О.М. про необхідність демонтажу рекламного засобу на протязі 7 днів з моменту скасування дозволу.
3. Рішення виконкому направити в КП «Мала Виска житлово-експлуатаційна дільниця» для припинення нарахування плати за право тимчасового користування місцем розташування рекламного засобу.

Міський голова Ю.Л.Гульдас

У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 217


м. Мала Виска
Про дозвіл на переведення житлового приміщення в м.Мала Виска по вул.Ж. в нежитлове
Розглянувши заяву гр.Б., який проживає в м.Мала Виска по вул..П., з проханням надати дозвіл на переведення належної йому, згідно договору купівлі-продажу квартири від ___ року, реєстровий №абв, посвідченого приватним нотаріусом Маловисківського нотокругу, квартири №_ в будинку №__ по вул.Ж. в м.Мала Виска в нежитлове приміщення з метою переобладнання його під магазин з відповідним пакетом документів, врахувавши згоду мешканців суміжних квартир, відповідно до ст..30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Порядку переведення житлових приміщень (житлових будинків) у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень (нежитлових будинків) у житлові на території Маловисківської міської ради, затвердженого рішенням Маловисківської міської ради від 27.12. 2011 р. №205 «Про затвердження Порядку переведення житлових приміщень (житлових будинків) у нежитлові та їх реконструкції під розміщення об’єктів невиробничої сфери і нежитлових приміщень (нежитлових будинків) у житлові на території Маловисківської міської ради», виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Надати гр.Б. дозвіл на переведення належної йому квартири №__ в будинку №__ по вул.Ж. в м.Мала Виска в нежитлове приміщення з метою переобладнання його під магазин.
2. Попередити гр.Б. про необхідність:

- виготовлення проектної документації на проведення реконструкції квартири під магазин;

- отримання дозволу інспекції державного архітектурно-будівельного контролю на початок виконання будівельних робіт.
Міський голова Ю.Л.Гульдас

У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 218


м. Мала Виска
Про оформлення права власності на комплекс будівель в м.Мала Виска по вул.Київській,2 за Маловисківською районною радою
Розглянувши заяву Маловисківської міської ради, висновок Маловисківської дільниці ОКП «Кіровоградське обласне об’єднане бюро технічної інвентаризації» від 23.10.2012 року №105, звіт про проведення технічного обстеження будівель, виконаний Кіровоградським науковим технічно-лабораторним центром спеціальних видів робіт у будівництві, відповідно до пункту 10 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Тимчасового положення про порядок реєстрації прав власності на нерухоме майно, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 07.02.2002 року №7/5 та зареєстрованого Міністерством юстиції України 16.02.2002 року № 157/6445 (зі змінами), виконком міської ради
В И Р І Ш И В:
1. Оформити право власності комплексу будівель в м.Мала Виска по вул.Київській,2 за територіальними громадами сіл, селища та міста району в особі Маловисківської районної ради.
2. Направити дане рішення до Маловисківської дільниці БТІ для підготовки замовнику пакету документів та свідоцтва про право власності на комплекс будівель в м.Мала Виска по вул.Київській,2 на Маловисківську районну раду.

Міський голова Ю.Л.Гульдас

У К Р А Ї Н А
М А Л О В И С К І В С Ь К А М І С Ь К А Р А Д А

В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я


Від 25 жовтня 2012 року

№ 219


м. Мала Виска
Про розгляд клопотання Маловисківської районної державної адміністрації

-------------------------------------------------
Розглянувши клопотання першого заступника голови Маловисківської районної державної адміністрації С.А.Жанталая щодо надання грошової допомоги сім’ї гр..Корнієнка Миколи Борисовича, яка постраждала під час пожежі та врахувавши, що гр..Корнієнко М.Б., незважаючи на те, що був завчасно письмово попереджений, не надав на розгляд виконкому документи, передбачені Положенням про порядок надання одноразової матеріальної допомоги громадянам Маловисківської міської територіальної громади, затвердженим рішенням міської ради №12 від 24 грудня 2010 року, виконком міської ради
В И Р І Ш И В:

Утриматись від надання гр..Корнієнку Миколі Борисовичу грошової допомоги.
Міський голова Ю.Л.Гульдас

Схожі:

Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЗасідання виконкому 16 серпня 2012 року
Про хід підготовки підприємств та установ міської комунальної власності до осінньо-зимового періоду 2012-2013 років
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЗасідання виконкому 21 червня 2012 року
Про роботу кп «Мала Виска Водоканал» по наданню послуг по водопостачанню, водовідведенню та вивезенню твердих побутових відходів
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЗасідання виконкому 27 вересня 2012 року
Про хід заготовки овочів та фруктів для харчування дітей в дошкільних навчальних закладах, підпорядкованих міській раді
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconДодаток 1 до рішення виконкому №70 від 20. 02. 2013 року
За 12 місяців 2012 року було проведено 21 засідання адміністративної комісії при виконавчому комітеті Тростянецької міської ради,...
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЛ. А. Сирих 09 жовтня 2012 року
Підготовка проектів рішень міської ради, виконкому міської ради, розпоряджень міського голови, наказів управління
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЗасідання виконкому 26 липня 2012 року
Разом з тим, не в повному обсязі виконані надходження по податку з доходів фізичних осіб (83%). Всього доходи по загальному фонду...
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconЗасідання виконкому 29 листопада 2012 року
Маловисківського рв умвс україни в Кіровоградській області, 12 за поданням інспектора (землевпорядника) міськвиконкому, 4 – від інших...
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconПорядок проведення районного туру
Управління освіти І науки Донецької ода №570 від 10 жовтня 2012 року та змін донього, визначених наказом уон від 29 жовтня 2012 року...
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconПутивльська загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів наказ від...
Згідно з річним планом роботи школи на 2012-2013 навчальний рік, перспективним прогнозуванням на 2011-2016 роки, в листопаді 2012...
Засідання виконкому 25 жовтня 2012 року iconПлан роботи виконкому Тростянецької міської ради на ІІ півріччя 2012 року №
Про підсумки роботи зі зверненнями громадян у Тростянецькій міській раді за І півріччя 2012 року
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка