Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві
Скачати 73.35 Kb.
НазваКонкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві
Дата конвертації01.03.2013
Розмір73.35 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Фізика > КонкурсУКРАЇНА

ХМЕЛЬНИЦЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ВІДДІЛ ОСВІТИ

29016 м. Хмельницький, вул. Кривоноса, 2, тел/факс: (03822) 4-12-76

hmraivo@gmail.com
22.03.2012 р.
Відповідно до листа Хмельницької обласної державної адміністрації від від 21 березня 2012 року №184-9/3 про проведення Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницького проектування та винахідництва. Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України повідомило, що відповідно до Плану всеукраїнських і міжнародних заходів з дітьми та учнівською молоддю на 2012 рік, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді у квітні – травні цього року буде проводитись Всеукраїнський конкурс науково-дослідницького проектування та винахідництва (умови додаються на 5-ти аркушах).

До участі в заході запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних

навчальних закладів, які займаються науково-дослідницьким проектуванням і винахідництвом. Вік учасників − від 12 до 15 років включно.

Брати участь у конкурсі можна індивідуально, або у складі команди з 2-3 дослідників, які працювали над спільною темою проекту.

Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) – проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) – проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві.

Для участі у відбірковому етапі конкурсу необхідно до 12 квітня 2012 року подати конкурсні матеріали в електронному вигляді – на електронну адресу skrypnyka@ukr.net або на паперових носіях.

Начальник відділу освіти О.Гурман


Вик. Скрипник А.В.

Тел. 4-94-22

Додаток до листа

відділу освіти

Хмельницької РДА

від 22.03.2012 р.

Умови проведення

Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницького проектування та винахідництва
1 Загальні положення

1.1. Всеукраїнський конкурс науково-дослідницького проектування та винахідництва (далі − Конкурс) є щорічним індивідуально-командним змаганням талановитої учнівської молоді, яка займається дослідницькою діяльністю.

Результативність проходження конкурсного змагання відображається у вигляді бази даних віртуального депозитарію Центру молодіжних наукових досліджень.

1.2. Основними завданнями конкурсу є пошук і підтримка обдарованих учнів загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів, створення умов для творчої їх самореалізації, пошук інновацій в сфері експериментально-дослідницькій творчості талановитої учнівської молоді для представлення її на національному та міжнародному рівнях.
2. Організатор Конкурсу

Організатором Конкурсу є Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді.
3. Учасники Конкурсу

3.1. До участі в Конкурсі запрошуються учні загальноосвітніх і позашкільних навчальних закладів віком від 12 до 15 років включно, чиї наукові проекти підготовлені в 2011-2012 роках.

3.2. Участь у Конкурсі можна брати індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

3.3. Участь у Конкурсі можуть брати переможці всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів за умови відповідності їх проектів вимогам Конкурсу.
^ 4. Порядок проведення Конкурсу

4.1. Конкурс проходить у два етапи:

4.1. І етап − відбірковий (заочний конкурс тез) − проводиться протягом квітня;

4.2. Для участі в І етапі Конкурсу необхідно тези роботи подати організаційному комітету до 12 квітня 2012 року.

4.3. Тези роботи подаються українською мовою. Обсяг тез не повинен перевищувати 2 сторінки (6000 друкованих символів шрифтом Times New Roman, 12; формат роботи – MS Word). Малюнки, таблиці та інші графічні зображення, світлини оформляються окремим додатком.

4.4. У тезах має бути розкрита наступна інформація:

- тема наукового дослідження;

- прізвище та ім’я автора;

- місце навчання, клас, контактна інформація;

- термін проведення та короткий опис наукового дослідження: проблема, яка досліджується, гіпотеза, матеріали та методи дослідження, процедура проведення дослідження, дані експерименту та їх аналіз (основні графіки, таблиці), висновки (практичне значення, доцільність);

- бібліографія (1-2 основні джерела, які використовувались, або посилання на відповідні веб-сайти).

4.5. ІІ-й етап Конкурсу проходять у формі відкритого стендового (постерного) захисту науково-дослідницьких проектів або авторських розробок з винахідництва у кожній категорії:

- біологічні науки (ботаніка, зоологія, тощо);

- екологія та проблеми довкілля;

- науки про Землю (географія, геологія);

- науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров’я, психологія;

- хімія;

- інженерні науки та розробки в галузі штучного інтелекту.
^ 5. Вимоги до наукових проектів

5.1. Наукові проекти учасників Конкурсу мають бути оформлені у формі постеру. Розміри постеру: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина − 60 см та дві бічні − по 30 см кожна).

5.2. Наукові дослідження, презентовані на Конкурсі, мають бути проведені учнями самостійно з допомогою наукового керівника.

5.3. Конкурсні роботи мають базуватися на результатах самостійних досліджень учнів.

5.4. Правила оформлення постерів наукових проектів та винахідницьких робіт передбачають використання стенду як однієї з ключових частин проекту.

Структура постеру:

- назва (тема дослідження) має складатися з кількох слів і бути яскравою, творчою;

- проблема проекту (мотивація, актуальність);

- гіпотеза проекту;

- короткий виклад сутності проекту;

- матеріали дослідження;

- методи дослідження;

- основні етапи експерименту;

- аналіз отриманих даних (таблиці, графіки, фотографії, малюнки, тощо);

- висновки (доцільність, можливість практичного використання);

- бібліографія (основні джерела).

5.5. Учасником Конкурсу можуть бути подані додаткові матеріали: журнал дослідження, моделі, комп’ютерна презентація до стенду, наявність патенту, або заявки на патент. Зазначені документи не є обов’язковими, але їх наявність має сприяти кращому розумінню змісту проекту членами журі.
^ 6. Критерії оцінюванняп/п


Критерії оцінки

Максимальна кількість балів

Індивідуальний проект

Командний проект

1.

Актуальність дослідження, винаходу

15

15

2.

Творчий підхід та наукова новизна

20

20

3.

Наукова обґрунтованість дослідження, винаходу

15

8

4.

Навички проведення наукового дослідження

10

8

5.

Презентаційні навички, чіткість викладення матеріалу

5

5

6.

Вміння вести науковий діалог, аргументованість

5

5

7.

Можливість практичного застосування результатів дослідження

30

25

8.Робота в команді, взаємодія (для командних робіт)

_

14

ЗАГАЛОМ (максимальна кількість балів):

100

100


^ 7. Підведення підсумків Конкурсу

7.1. Переможці та призери Конкурсу визначаються конкурсним журі, склад якого формується організатором.

7.2. Переможці та призери Конкурсу визначаються за сумою набраних балів.

7.3. Переможці та призери Конкурсу нагороджуються дипломами відповідних ступенів Національного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді.

7.4. Під час проведення командного захисту проектів журі має право об’єднати окремих учасників або команди в юнацькі творчі колективи для вирішення прикладних задач на основі спільних науково-дослідницьких розробок.


Додаток 1

до Умов проведення Всеукраїнського

конкурсу науково-дослідницького

проектування та винахідництва
^ Склад організаційного комітету

Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницького проектування та винахідництва
Яковленко І.П. – голова оргкомітету, головний спеціаліст відділу освіти
Кошка О. А. – заступник голови оргкомітету, завметодкабінетом
Скрипник А. В. – член оргкомітету, методист РМК
Додаток 2

до Умов проведення Всеукраїнського

конкурсу науково-дослідницького

проектування та винахідництва


Склад журі

Всеукраїнського конкурсу науково-дослідницького проектування та винахідництва

Скрипник А.В. - голова журі, методист з біології райметодкабінету

Мельник І.В. – заступник голови журі, директор ЦДЮТ

Мельник О.В. – член журі, методист ЦДЮТ

Гіджеліцький І.К. – член журі, методист з виховної роботи

Схожі:

Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді в квітні – травні цього року буде проведений VІІ всеукраїнський конкурс...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурс відбувався у 2 етапи: заочний та очний. На заочному етапі...
Рво №447 від 04. 12. 12 у грудні 2012 року відбувся І (районний) етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconВідкритий
Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться протягом 2012/2013 навчального року. Для учнів початкових (1-4) класів...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconВідкритий
Міжнародна Олімпіада з основ наук (далі Олімпіада) проводиться протягом 2013/2014 навчального року. Для учнів початкових (1-4) класів...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурсу «Учитель року»
Хvіі всеукраїнському конкурсі «Учитель року» обласний оргкомітет повідомляє, що обласний тур конкурсу проводиться з 12 січня по 09...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурс проводиться в заочному форматі з січня по 30 квітня 2011 року
Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді з січня 2011 року проводить Всеукраїнський конкурс дитячого малюнку,,Зоологічна...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconВідповідно до наказу Міністерства освіти І науки, молоді та спорту України від 15. 08. 2011
«Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад І турнірів у 2011/2012 навчальному році» та згідно з листом іітзо №14. 1/10-163...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурс пройде у два етапи

Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconКонкурс проходитиме з 01 лютого 2014року до 01 серпня 2014року в два тури І фінальний етап
До відома підприємств, організацій, установ усіх форм власності, про проведення щорічного професійного Всеукраїнського конкурсу «Безпека...
Конкурс пройде у два етапи: І етап − відбірковий (заочний) проводиться протягом квітня; ІІ етап − фінальний (Всеукраїнський, очний) проводиться 15-17 травня 2012 року у м. Києві iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»)...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка