Посадова інструкція №31
Скачати 40.42 Kb.
НазваПосадова інструкція №31
Дата конвертації07.03.2013
Розмір40.42 Kb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Фізика > Документы
Посадова інструкція № 31

робітника з обслуговування приміщень

І. Загальні положення

1.Дана посадова Інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційних характеристик професій «Робітник з комплексного обслуговування і ремонту будівель» 2-3 розрядів, який застосовується на підприємствах і в організаціях, розміщених на території України.

2.Робітник з обслуговування приміщень призначається на роботу і звільняється директором школи на основі представлення заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи з числа осіб, старших 18 років, які мають відповідну підготовку і(чи) досвід роботи.

3.Робітник з обслуговування приміщень підпорядковується безпо­середньо заступнику директора школи з адміністративно-господарської роботи.

II. Завдання та обов'язки

Основними напрямами діяльності робітника з обслуговування приміщень є:

1.Підтримування в належному стані будівель, а також території школи.

2.Підтримування в робочому стані систем центрального опалення, водопостачання, каналізації, газо- і енергопостачання, водостоків, тепло­постачання, вентиляції, кондиціювання повітря і подібного обладнання, що забезпечує нормальну роботу школи.

3.Проведення біжучих ремонтних робіт різного профілю. Робітник з обслуговування приміщень виконує такі обов'язки:

1.Прибирає і утримує в належному стані будівлю (будівлі) школи і прилеглу до неї територію (подвіря,тротуари, урни, приміщення спіль­ного користування,  підвали і т. п. ).

2.Проводить сезонну підготовку будівель, споруд, обладнання і механізмів.

3.Очищає від снігу і льоду подвір'я, тротуари, дахи та ін.

4.Проводить періодичний огляд технічного стану будівель, споруд, обладнання і механізмів, забезпечує їх технічне обслуговування і поточ­ний ремонт з виконанням усіх видів ремонтно-будівельних робіт (штука­турних, малярних, шпалерних, бетонних, столярних та ін.) та з викорис­танням підмосток, підвісних та інших страхувальних і підйомних пристосувань.

5.Здійснює поточний ремонт і технічне обслуговування систем цент­рального опалення, водопостачання, каналізації, газопостачання, водо­стоків, теплопостачання, вентиляції, кондиціонування повітря й іншого обладнання, механізмів і конструкцій з виконанням слюсарних, паяльних і зварювальних робіт.

6.Дотримується технології виконання ремонтно-будівельних, слюсар­них, електротехнічних і зварювальних робіт, правил експлуатації і утри­мання споруд, обладнання, механізмів, машин, будівель, правил техніки безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки.

7.Веде облік використання води, електроенергії, газу та інших видів енергоносіїв на основі показів лічильників.

III. Права

Робітник з обслуговування приміщень має право:

1.На забезпечення відповідним обладнанням, інструментами, матеріалами, індивідуальними засобами захисту і спецодягом згідно із встановленими нормами.

2.Забороняти використання несправних і небезпечних об'єктів експлу­атації (обладнання, машин, механізмів, приладів, конструкцій та ін.).

3.Відмовлятися від проведення небезпечних для здоров'я і життя робіт в умовах, коли відсутні і(або) не можуть бути прийняті необхідні заходи безпеки.

IV. Відповідальність

1.За невиконання або неналежне виконання без поважних причин Правил внутрішнього трудового розпорядку школи та інших локальних нормативних актів, посадових обов'язків, встановлених даною інст­рукцією, робітник з обслуговування приміщень несе дисциплінарну відповідальність у порядку, визначеному трудовим законодавством.

2.За зумисне спричинення школі чи учасникам навчального процесу збитків у зв'язку звиконанням (невиконанням) своїх посадових обов'язків робітник несе матеріальну відповідальність у порядку і в межах, визна­чених трудовим і (чи) цивільним законодавством.

^ V. Повинен знати

Робітник з обслуговування приміщень повинен знати:

- правила санітарії і гігієни вулиць, приміщень, сміттєпроводів:

- правила експлуатації обладнання;

- правила безпеки при виконанні прибирання, ремонтно-будівельних, слюсарних, електротехнічних і зварювальних робіт;

-  правила і норми охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту;

- Статут і Правила внутрішнього трудового розпорядку школи:

- дану інструкцію.

^ VI. Кваліфікаційні вимоги

У своїй роботі робітник з обслуговування приміщень керується постановами місцевих органів з питань санітарії, благоустрою, зовніш­нього вигляду і стану будівель; правилами санітарії і гігієни вулиць, приміщень, сміттєпроводів; правилами експлуатації обладнання; прави­лами безпеки при виконанні прибирання, ремонтно-будівельних, слюсарних, електротехнічних і зварювальних робіт; правилами і нормами охорони праці, техніки безпеки, виробничої санітарії і протипожежного захисту, а також Статутом і Правилами внутрішнього трудового розпо­рядку школи, даною інструкцією.

^ VII. Взаємовідносини (зв'язки за посадою)

Робітник з обслуговування приміщень:

1.Працює в режимі нормованого робочого дня за графіком, скла­деним, виходячи з 40-годинного робочого тижня, і затвердженим директором школи за представленням заступника директора школи з адміністративно-господарської роботи.

2.Проходить інструктаж з техніки безпеки, виробничої санітарії і пожежної безпеки під керівництвом заступника директора школи з адмі­ністративно-господарської роботи.

З інструкцією ознайомлений __________________ ______________

                                                                        (підпис)       (прізвище, ініціали)

Схожі:

Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція №32
...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція №29
...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція вихователя дошкільного закладу №2
Дана посадова інструкція розроблена на основі Закону України „ Про дошкільну освіту, Положення про дошкільний навчальний заклад
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція учителя математики
Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики вчителя. Під час розробки Інструкції враховано...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція учителя математики
Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики вчителя. Під час розробки Інструкції враховано...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція практичного психолога (код кп 2445. 2)
Ця посадова інструкція визначає функціональні обов’язки, права та відповідальність практичного психолога загальноосвітнього навчального...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція педагога соціального (код кп 2340) (
Ця посадова інструкція визначає функціональні обов’язки, права та відповідальність педагога соціального загальноосвітнього навчального...
Посадова інструкція №31 iconМіністерство освіти України Затверджую Відділ освіти райдержадміністрації...
Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-ква­ліфікаційної характеристики вчителя
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція №28
Дана посадова Інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики секретаря-машиністки, затвердженої наказом Міністерства...
Посадова інструкція №31 iconПосадова інструкція вихователя групи продовженого дня
Ця посадова інструкція розроблена на основі тарифно-кваліфікаційної характеристики вихователя. Під час складання інструкції враховано...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка