Міський конкурс "Учитель року – 2009"
Скачати 32.26 Kb.
НазваМіський конкурс "Учитель року – 2009"
Дата конвертації20.07.2013
Розмір32.26 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Фізика > Конкурс
Міський конкурс "Учитель року – 2009"
Життя змінюється стрімко, часом непередбачувано. У січні 2009 р. міський конкурс "Учитель року – 2009" став історією. Він мав велике значення для всіх його учасників, дав можливість розширити коло майстрів своєї справи.

Праця вчителя в самій своїй суті є творчою. Ми маємо надбання великих національних педагогів Софії Русової і Василя Сухомлинського, Івана Огієнка і Антона Макаренка, однак є вчителі, які прагнуть віднайти свою власну педагогічну стежку до душі і серця кожної дитини.

 Саме їх побачили в колективі рідної школи, саме їх кандидатури представили на міський етап Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2009". Серед них молоді і в розквіті літ, є й ті, у кого на скронях сивина. Але всіх їх поєднує високий ступінь соціальної активності і громадської відповідальності, прагнення до творчості і любов до дітей. 
7 учасників конкурсу демонстрували свою педагогічну майстерність і ерудицію. Програма конкурсу передбачала декілька етапів.

На першому етапі кожний дав відкритий урок. Оргкомітет та журі конкурсу вважає цей етап найважливішим, адже урок – це серцевина творчості вчителя, джерело його педагогічного натхнення, його мистецький почерк. Найвищу оцінку отримав урок, проведений вчителем музики Птиченко Ганною Василівною (ЗОШ № 3).
Серед найкращих уроків названо також уроки Поклонської Оксани Миколаївни (Караванська ЗОШ), Дудки Оксани Анатоліївни (гімназія № 1).

На високому рівні проведені уроки Рожкової Тетяни Дмитрівни (МНВК), Гладух Олени Леонідівни (ЗОШ № 2), Пахомової Наталії Миколаївни (ЗОШ № 5). 

Членів журі вразив урок ще зовсім молодого вчителя Ювченка Миколи Петровича (ЗОШ № 4).

Другий етап – захист власних педагогічних ідей. Журі звертало увагу на актуальність обраної теми, зміст, структуру і оригінальність виступу, використання виразних засобів навчання. Найбільше запам`яталися тут Рожкова Тетяна Дмитрівна, Пахомова Наталія Миколаївна, Дудка Оксана Анатоліївна, Гладух Олена Леонідівна.

Третій етап – „Учитель-дослідник” передбачав виявлення фактичного рівня професійних знань і умінь вчителів. Найвищі бали з фаху отримали Дудка Оксана Анатоліївна, Поклонська Оксана Миколаївна, Пахомова Наталія Миколаївна, Птиченко Ганна Василівна.

Конкурс методичної документації конкурсантів дав можливість журі розкрити рівень професійної діяльності кожного педагога. Журі відзначили творчі напрацювання Пахомової Наталії Миколаївни, Гладух Олена Леонідівни, Поклонської Оксани Миколаївни.

16 січня 2009 р. на урочистому зібранні в міській раді в присутності заступника міського голови з соціально-економічних питань Кравченко Н.В., секретаря ради Нечипоренка С.В., учителів, учнів та гостей оголошені результати конкурсу. Абсолютним переможцем журі конкурсу визнало вчителя фізики ЗОШ № 5 Пахомову Наталію Миколаївну. Друге місце посіла вчитель музики ЗОШ № 3 Птиченко Ганна Василівна. Третє місце вчитель фізики Люботинської гімназії № 1 Дудка Оксана Анатоліївна.

А ще на цьому конкурсі ми побачили учителів у новому світлі: хтось відкрився для нас, а хтось відкрив, можливо, сам у собі приховані потенційні можливості творчої особистості. 

Думаю, конкурс довів: наш сучасний учитель – надзвичайно мудрий. Незважаючи на складності сьогодення, він робить усе, щоб втілити задумане, щоб не тьмяніли фарби і не зникала свіжість відчуттів, щоб нашим Українським світом правили Розум, Добро і Краса. 

А ще конкурс переконав у тому, що життя, світ навколо нас і сама людина – це неймовірно красиво й цікаво. Життя змушує нас пізнавати, радіти будь-якій справі, роботі, професії, ремеслу. 

Конкурсанти переймалися різними презентаціями, уроками, дослідженнями, а Люботинська гімназія № 1 та Будинок дитячої та юнацької творчості піклувалися про їх комфорт і затишок, гостинно їх зустрічали і проводжали. А тому хочу подякувати за це педагогічним колективам гімназії та будинку дитячої та юнацької творчості на чолі з директорами Катериною Абрамівною Заяць та Леонідом Васильовичем Мазуренком. 
Особливі слова подяки хочеться висловити Люботинській міській організації профспілки працівників освіти та науки України та її голові Бутенко Н.О., яка багато вже років піклується про відзначення переможців цього конкурсу призами. Цього року учасники конкурсу отримали грошові премії.

Відповідно до наказу Люботинського міського відділу освіти від 05.01.2008 року № 6 "Про результати міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2009" його переможці та учасники нагороджені грамотами, подяками та грошовими преміями в розмірі 20% посадового окладу.

Підводячи підсумки міського етапу Всеукраїнського конкурсу "Учитель року – 2009", хочу побажати всім його учасникам, всім, хто був причетний до його підготовки і проведення, щастя і задоволення від життя, тепла і сонця, віри в успіх!
Хай у кожного з нас буде більше світлих і радісних хвилин! 
Голова журі конкурсу, заступник начальника

Люботинського міського відділу освіти

В.В. Стрілець

Схожі:

Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconКонкурс «Учитель року» Загальні положення Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі Конкурс)
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» (далі – Конкурс) проводить Міністерство освіти І науки України на виконання Указу Президента...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconНа конкурс «учитель року 2009» з номінації «музика» сикульової ірини іванівни 2009
Прошу дозволити взяти участь у ІІ етапі конкурсу «Вчитель року – 2009». З умовами організації І проведення конкурсу ознайомлена І...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconПоложення про Всеукраїнський конкурс «Учитель року»
Всеукраїнський конкурс «Учитель року» є одним із заходів реалізації Державної національної програми «Освіта» («Україна XXI століття»)...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconНаказ
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconМетодичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «учитель року 2014»
«Учитель року – 2013» проведено всеукраїнський Конкурс «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Інформатика» (м. Красноград Харківської...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconМетодичні рекомендації з організації та проведення всеукраїнського конкурсу «учитель року 2014»
«Учитель року – 2013» проведено всеукраїнський Конкурс «Учитель року – 2013» у номінаціях: «Інформатика» (м. Красноград Харківської...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconКонкурс фестиваль "Учитель року 2007"
Хіі міжнародний конкурс фестиваль "Учитель року – 2007" на якому від Сумського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconМолоді та спорту україни
«Про всеукраїнський конкурс «Учитель року», Положення про всеукраїнський конкурс «Учитель року», затвердженого постановою Кабінету...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconКонкурс "Учитель року- 2012"(додаток №2)
Київської обласної державної адміністрації №300 від 20 вересня 2011 року "Про проведення І і ІІ турів Всеукраїнського конкурсу "Учитель...
Міський конкурс \"Учитель року – 2009\" iconВам необхідно для участі в конкурсі «Мій улюблений учитель», який...
Вам необхідно для участі в конкурсі «Мій улюблений учитель», який проводить міський сайт «Gorlovka ua» надати на 27. 09. 2012 року...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка