Діти індиго, хто вони?
Скачати 15.41 Kb.
НазваДіти індиго, хто вони?
Дата конвертації09.08.2013
Розмір15.41 Kb.
ТипВопрос
uchni.com.ua > Фізика > Вопрос
ДІТИ ІНДИГО, ХТО ВОНИ?

Діти індиго – хто вони? На Британських островах – це “діти тисячоліття”, у Франції – “тефлонові”, а в Росії романтично і просто – “діти світла”.

На тлі однолітків вони відрізняються сильною і творчою натурою, високими показниками інтелекту, а також рішучістю і наполегливістю в поведінці. Досить часто вони йдуть проти правил і сучасні методи виховання на них просто не діють, а раціональний і часом оригінальний склад розуму змушує замислитися навіть дорослих.

Їх система поглядів не схильна до впливу ззовні, а якщо хтось намагається на них вплинути, то натикається або на агресію, або діти просто замикаються в собі. Цих дітей характеризує дуже хороша інтуїція і в своїх діях вони не вважають за потрібне давати пояснення за вчинки.

У таких дітей часто виражена любов до рослин і братів наших менших, до того ж вони дуже співпереживають будь-які події.

Вони знаходяться у постійному пошуку міцної та справжньої дружби і якщо не знаходять, то справляють враження замкнутих та закритих дітей.

У віковому плані часто сприймають себе набагато старше і вирізняються високими вимогами до себе і оточуючих, великою самооцінкою, самовпевненістю і гордістю.

Діти індиго намагаються виділитися на тлі інших не тільки інтелектуально, а й речами, якими вони володіють з самого раннього віку будь-то комбінована дитяча коляска або розвиваюча іграшка.

Саме діти індиго через норовливий характер часто йдуть на жорстокі вчинки, якщо на їх життєвому шляху зустрічається непереборна стіна нерозуміння і байдужості.
У загальносвітовому плані дітей “індиго” в деяких країнах сприймають як майбутніх рятівників цивілізації і в цьому є сенс.

Прийнято вважати, що діти, зазвичай, йдуть по стопах батьків і є їх надією, а “діти індиго” – це повна протилежність і їхній життєвий шлях – не протоптана дорога особливо в еру інформаційної насиченості, тому батьки зовсім не розуміють – як таких виховувати.

Суть виховання таких дітей полягає не в накачуванні їх знаннями, а у зв’язуванні їх життєвого світогляду з сучасними поняттям “життя”.

У виховному процесі варто ставити в приклад – дорослих. При цьому показати за якими законами ми живемо, як на нас впливає природа і ми на неї, а так само якої мети добиваємося – цим самим ми дамо ключ до розуміння і сприйняття навколишнього простору.

Схожі:

Діти індиго, хто вони? iconХто такі діти Індиго?
У японії для надання екстреної допомоги пацієнтам використовують соціальні мережі
Діти індиго, хто вони? icon«Важкі» діти стали об’єктом багатьох досліджень, адже вони важко...
Етіологія синдрому неясна. Цей феномен пов'язується із загальним процесом змін мозкових структур людини, зафіксованих в дослідженнях...
Діти індиго, хто вони? iconВ своїй хаті—своя правда, І сила, І воля! Учитеся, брати мої, Думайте,...
Кожний повинен знати, як жили наші діди й пра­діди, за що вони боролися, як добували собі ліпшу долю. Всі ми повинні знати, хто перед...
Діти індиго, хто вони? iconПлан-конспект уроку для учнів 3 класу з теми “Our Flat
Діти шукають свого партнера за допомогою шнурочків, які тримає вчитель посеред. Вчитель відпускає шнурочки І вони залишаються у руках...
Діти індиго, хто вони? iconСучасні діти, які вони?
Розпочалося нове тисячоліття. Нас всіх дедалі більше турбують проблеми незахищеності людини. Наші погляди звернені сьогодні в майбутнє,...
Діти індиго, хто вони? iconТема: Гуманне ставлення до людини
Діти, давайте на уроці помандруємо до Країни Права. Де головні жителі цієї Країни – діти. Згадаймо, які права вони мають?
Діти індиго, хто вони? iconХто такі діти з особливими потребами: відмінності розвитку та навчальної...
Діти з особливостями (порушеннями) психо­фізичного розвитку мають відхилення від нор­мального фізичного чи психічного розвитку, зу­мовлені...
Діти індиго, хто вони? iconДікун С. М., вихователь гпд, знз№35 м. Чернігова
Діти, запрошені на гру, сідають на пронумеровані місця. Деяка кількість номерів написана на лотерейних квитках І захована в пластикових...
Діти індиго, хто вони? iconІнклюзивна освіта в навчально виховному комплексі
Діти – майбутнє держави, дзеркало її суспільства, її багатство. Доля нації, країни залежить від того, якими виростуть наші діти,...
Діти індиго, хто вони? icon«Іди, іди, дощику»
Коли тривалий час не йде дощик всі рослини хочуть пити водичку, а без води засихають. Колись дуже давно якщо не йшов дощ, то люди...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка