Конкурсів “Intel-Еко Україна”
Скачати 115.73 Kb.
НазваКонкурсів “Intel-Еко Україна”
Дата конвертації17.03.2013
Розмір115.73 Kb.
ТипКонкурс
uchni.com.ua > Фізика > Конкурс


Україна

Управління освіти і науки Рівненської облдержадміністрації

Рівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти

33028 м. Рівне, вул. В.Чорновола, 74; тел. 64-96-60, 64-96-64; факс 22-22-02

E-mail: roippo@mail.ru

........................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

21.11.2012 № 1553Начальникам відділів (управлінь) освіти районних державних адміністрацій (виконавчих комітетів рад міст обласного значення)
Директорам загальноосвітніх, професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів
^

Про проведення наукових

конкурсів “Intel-Еко Україна”

та “Intel-Техно Україна”

у 2012–2013 навчальному роціРівненський обласний інститут післядипломної педагогічної освіти рекомендує взяти участь у національному етапі міжнародного конкурсу науково-технічної творчості школярів Intel ISEF-2013 (умови додаються).

Національний етап включає в себе два конкурси: “Intel-Еко Україна” (установа-організатор – Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді) та “Intel-Техно Україна” (установа-організатор – Національний технічний університет України “Київський політехнічний інститут”).

^ Конкурс “Intel-Еко Україна” проводиться за категоріями:

біологія (ботаніка, зоологія, біоінженерія);

хімія, біохімія та хімічна інженерія;

науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);

науки про Землю (географія, геологія);

екологія (менеджмент екосистем, стан навколишнього середовища, земельні ресурси та лісове господарство, переробка відходів та їх обіг, екологічна інженерія та ін.).

^ Конкурс “Intel-Техно Україна” проводиться за категоріями:

математичні науки;

фізика та астрономія;

комп’ютерні науки;

інженерія (електротехніка, електроніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія);

енергетика (альтернативні джерела енергії, нові джерела енергії, відновлювальна енергетика, трансфер енергетичних ресурсів та інші).

^ До участі в конкурсах запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, яким станом на 1 травня 2013 року не виповниться 20 років). Наукові проекти, подані на конкурси, мають бути виконані учасниками протягом 2011-2012 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).

Конкурси “Intel-Еко Україна” та “Intel–Техно Україна” проводяться у два етапи.

І етап – реєстрація та заочний конкурс тез наукових проектів (“Intel-Еко Україна” – з 1 жовтня 2012 р. до 15 січня 2013 р.; “Intel-Техно Україна” – з 1 жовтня до 25 грудня 2012 р.).

Для участі в І етапі конкурсу “Intel-Еко Україна” необхідно до 15 січня 2013 року зареєструватися в режимі on-line на сайті http://nenc.gov.ua/isef а для участі в І етапі конкурсу “Intel–Техно Україна” – до 25 грудня 2012 року на сайті http://www.isef.pti.kpi.ua. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та про проект, тези проекту).

На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсів. Результати відбору оприлюднюються на сайтах http://www.nenc.gov.ua/isef до 10 лютого 2013 р. та http://www.isef.pti.kpi.ua до 19 січня 2013 р.

ІІ етап конкурсів у формі очного постерного захисту наукових проектів та інтерв’ю з журі відбудеться з 24 до 27 лютого 2013 р. для “Intel-Еко Україна”), з 19 до 22 лютого 2013 р. для “Intel-Техно Україна” .

Переможці конкурсів здобудуть право представляти свої проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 12 до 17 травня в м. Фінікс (штат Арізона, США).

У рамках конкурсів установи-організатори проведуть для керівників наукових проектів освітню академію Intel ISEF та фестиваль “Наука в школі”.

Умови участі у національних конкурсах – на сайтах:

“Intel-Еко Україна” – http://nenc.gov.ua/isef;

“Intel-Техно Україна” – http://www.isef.pti.kpi.ua

загальна інформація – http://isef.in.ua

Довідник для школярів-науковців розміщено на сайті www.societyforscience.org/isef/document.

Умови участі в Міжнародному конкурсі та вимоги до оформлення проектів – на сайті http://societyforscience.org/document.doc?id=398.

За детальною інформацією щодо конкурсу “Intel-Еко Україна” звертатися до Вікторії Тараненко: тел. 0 (44) 430-04-91, е-mail: victoriya@nenc.gov.ua.

За детальною інформацією

щодо конкурсу “Intel-Техно Україна” звертатися до Максима Дмитренка:

тел. 0 (44) 236-70-98, 0 (50) 516-01-90, е-mail: patent_ua@ukr.net

Антона Шпігунова: тел. 0 (67) 794-43-94, е-mail: anton.v.shpigunov@intel.com
^ Ректор Віднічук М. А.
Кузьмін Олена Євменівна

64-96-69

Умови проведення

конкурсів «Intel-Еко Україна» та «Intel-Техно Україна»

у 2012 -2013 навчальному році


 1. Мета конкурсів


1.1. Всеукраїнські конкурси “Іпtel-Еко Україна-2012” та “Intel-Техно Україна” (далі – конкурси) є національним етапом Міжнародного конкурсу Intel ISEF-2013, метою якого є інтеграція в міжнародний освітній простір і демонстрація найсучасніших наукових проектів.
1.2. Основними завданнями конкурсів є:

 • виявлення та підтримка учнівської молоді, обдарованої в різноманітних сферах науки й техніки;

 • розвиток інженерної думки серед молоді;

 • популяризація серед молоді науки як професії;

 • популяризація академічних досліджень молодих учених.
 1. Учасники конкурсів


2.1. До участі в Конкурсах запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів та учні (вихованці) професійно-технічних і позашкільних навчальних закладів, яким станом на 1 травня 2013 року не виповниться 20 років.
2.2. Наукові проекти, подані на Конкурси, мають бути виконані учасниками протягом 2011-2012 років індивідуально або у складі команди (2-3 дослідники, які працювали над спільною темою проекту).
2.3. Участь у конкурсах можуть брати переможці всеукраїнських науково-дослідницьких конкурсів за умови відповідності їх проектів вимогам конкурсів.
2.4. Учасники зобов’язані дотримуватись вимог цих Умов, програми конкурсів, норм поведінки та правил техніки безпеки.


 1. Порядок проведення конкурсів


3.1. Конкурс “Intel-Еко Україна” проводиться за категоріями:

біологія (ботаніка, зоологія, біоінженерія);

хімія, біохімія та хімічна інженерія;

науки про людину (анатомія, фізіологія, охорона здоров'я, психологія і поведінка людини);

науки про Землю (географія, геологія);

екологія (менеджмент екосистем, стан навколишнього середовища, земельні ресурси та лісове господарство, переробка відходів та їх обіг, екологічна інженерія та інші).
3.2. Конкурс “Intel-Техно Україна” проводиться за категоріями:

математичні науки;

фізика та астрономія;

комп’ютерні науки;

інженерія електротехніка, електроніка, системи керування, механіка, робототехніка, матеріалознавство, біоінженерія, хімічна інженерія, промислова інженерія, аерокосмічні системи, розробка двигунів, екологічна інженерія);

енергетика (альтернативні джерела енергії, нові джерела енергії, відновлювальна енергетика, трансфер енергетичних ресурсів та ін.).
3.3. Конкурси проводяться у два етапи.

3.3.1. І етап – реєстрація та заочний конкурс тез наукових проектів: “Intel-Еко Україна” – з 1 жовтня 2012 р. до 15 січня 2013 р.; “Intel-Техно Україна” – з 1 жовтня до 25 грудня 2012 р.

Для участі в І етапі конкурсу “Intel-Еко Україна” необхідно до 15 січня 2013 року зареєструватися в режимі on-line на сайті http://nenc.gov.ua/isef, а для участі в І етапі конкурсу “Intel–Техно Україна” – до 25 грудня 2012 року на сайті http://www.isef.pti.kpi.ua. Процес реєстрації включає в себе заповнення заявки учасника (загальна інформація про учасника та про проект, тези проекту).

3.3.2. Роботи в підкатегоріях “екологічна інженерія”, “біологічна інженерія”, “хімічна інженерія” з екологічною, біологічною та хімічною домінантою подаються на конкурс “Intel-Еко Україна”, а з інженерною – на конкурс “Intel-Техно Україна”. Вибір конкурсу, до участі в якому подавали роботу в цих категоріях, залишається на розсуд учасника та його наукового керівника.

3.3.3. Кожен учасник може подати лише одну роботу на один із конкурсів.

За умови подання одним учасником однієї й тієї ж роботи на обидва конкурси або подання кількох робіт учасник дискваліфікується без права участі в конкурсі в поточному році.

3.3.4. На підставі поданих матеріалів конкурсне журі проведе відбір учасників ІІ етапу конкурсів. Результати відбору щодо участі в ІІ етапі оприлюднюються на сайтах http://www.nenc.gov.ua/isef до 10 лютого 2013 р. та http://www.isef.pti.kpi.ua до 19 січня 2013 р.
3.4. ІІ етап проходитиме у формі очного постерного захисту проектів та інтерв’ю з журі: “Intel-Еко Україна» – з 24 до 27 лютого 2013 р.; “Intel-Техно Україна” – з 19 до 22 лютого 2013 р.

Для демонстрації проекту учасники можуть використовувати демонстраційні моделі або макети, які повинні відповідати правилам техніки безпеки та розміщуватись на робочому місці учасника.
3.5. Переможці конкурсів здобувають право представляти власні проекти на Всесвітньому фіналі Intel ISEF, який відбудеться з 12 до 17 травня в м. Фінікс (штат Арізона, США).


 1. Вимоги до наукових проектів та тез


4.1. Наукові проекти мають бути проведені учнями самостійно за наявності наукового керівника – кваліфікованого фахівця в даній галузі (педагогічного чи науково-педагогічного працівника навчального закладу).
4.2. Для більш повного висвітлення результатів дослідження проект може бути ілюстрований проектною книгою (робочим журналом, що містить графіки, діаграми, ескізи тощо) та описом дослідження (документом, в якому зазначено проблему, яку досліджує проект, гіпотезу, методи дослідження, отримані дані та їх аналіз, висновки, варіанти практичного застосування результатів дослідження тощо).
4.3. Наукові проекти, підготовлені у формі демонстрацій, інформаційних повідомлень, пояснювальних моделей або результатів досліджень літератури, конкурсними комісіями не розглядаються.
4.4. Наукове шахрайство (плагіат, підроблення, використання чи представлення чужих досліджень, недостовірність результатів тощо) або негідна поведінка щодо інших учасників конкурсів неприпустимі на будь-якому етапі процесу дослідження або конкурсів.
4.5. Подані на конкурси проекти проходять перевірку на відповідність правилам проведення досліджень міжнародного конкурсу, які забороняють учасникам працювати з важкими металами, радіоактивними, вибухонебезпечними матеріалами та іншими предметами, що можуть становити суттєву загрозу для людини. Крім того, під час дослідження забороняється наносити суттєву шкоду людям, тваринам та навколишньому середовищу тощо.
4.6. Доповідь про хід і результати проекту має бути оформлена у формі постера.

Структура постера:

- тема проекту;

- актуальність завдання;

- мета проекту;

- гіпотеза;

- матеріали дослідження;

- методи дослідження;

- результати експериментів;

- висновки;

- практичне застосування результатів проекту;

- подальші плани щодо розвитку дослідження;

- використані джерела.

Розміри постера: висота – 120 см, ширина – 120 см (центральна частина – 60 см, дві бічні – по 30 см кожна).
4.7. У тезах проекту має бути розкрита наступна інформація:

 • коротка назва проекту (висвітлює суть проекту);

 • актуальність теми;

 • мета та короткий виклад основних положень проекту;

 • гіпотеза;

 • матеріали та методи дослідження;

 • результати експериментів;

 • аналіз отриманих результатів (основні результати, оцінка їх новизни);

 • висновки;

 • шляхи подальшого розвитку дослідження;

 • перелік використаних джерел.


4.8. Тези проектів подаються державною мовою.

Обсяг тез – 2-3 сторінки формату А 4; шрифт – Times New Roman, 14; міжрядковий інтервал – 1,5; формат роботи – Microsoft Word; малюнки, таблиці та інші графічні зображення, а також фото додаються до тез окремо. Загальна кількість додатків не повинна перевищувати 10.


 1. Критерії оцінювання проектів


Подані на конкурси проекти журі оцінює за такими критеріями:


Критерії

Максимальна кількість балів

Індивідуаль-ний проект

Командний проект

Наукова обґрунтованість дослідження/

інженерна думка

25

20

Можливість практичного застосування

25

20

Актуальність дослідження

15

15

Чіткість викладення матеріалу, презентаційні навички

15

15

Методологічні підходи, наукові навички

10

10

Творчий підхід

10

10

Робота у команді10

Загалом

100

100

Схожі:

Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурсу “Intel-Eko Україна 2012”
Відділ освіти Погребищенської райдержадміністрації надсилає лист від 23. 09. 2011 №3667/12 управління освіти І науки облдержадміністрації...
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурс «Intel-Техно Україна» проводиться 14-17 лютого 2012 року...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти І науки та Київським національним університетом...
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурс «Intel-ЕкоУкраїна» проводиться 15-18 лютого 2011 року за...
Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді Міністерства освіти І науки та Київським національним університетом...
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурсу.Іпtel-Еко Україна-2012
Київ, проспект Перемоги, 10, тел. (044) 486 24 42, факс (044) 236-1049
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconУ зв’язку із проведенням дпа з 15. 05. 12. Кількість контрольних робіт
Алгебра, Кравчук В. Р., Янченко Г. М., Підручники та посібники, 2007 7кл. Геометрія, Бурда М.І., Тарасенкова Н. А., Зодіак -еко,...
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconМетодичні рекомендації по організації І проведенню свят та конкурсів...
Бажан Микола Васильович, учитель фізкультури вищої категорії, учитель-методист Оленівської зош І-ІІІ ст. Магдалинівського району
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconВідділ освіти, молоді та спорту
Запорізької обласної державної адміністрації 19. 02. 2013 №176 «Про підсумки участі учнівської молоді в обласних етапах Всеукраїнських...
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconНосівська зош І-ІІІ ступенів
Обладнання. На дошці записана тема: «Еко­логічний турнір знавців природи «Знай, люби, бережи» та епіграф до уроку
Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурсних предметів та творчих конкурсів

Конкурсів “Intel-Еко Україна” iconКонкурсних предметів та творчих конкурсів

Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка