Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи
НазваЕнергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи
Сторінка1/6
Дата конвертації26.02.2013
Розмір1.05 Mb.
ТипДокументы
uchni.com.ua > Фізика > Документы
  1   2   3   4   5   6
енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи вище пупка), статева (десь посередині між копчиком і пупком - трохи вище лобка). Якщо організм людини здоровий, то при перенесенні рамки вздовж хребта, її траєкторія руху буде плавною і нагадуватиме відображену на малюнку (а). Якщо якась з систем ослаблена (порівняно з іншими), або має суттєві порушення (найчастіше пов’язані з хворобами або їх наслідками), картина буде мати вигляд малюнку (б). Перехід кінця рамки з права наліво (або навпаки, в залежності від розташування полюсів на енергетичній осі) відбувається, найчастіше, на рівні шиї.

Крім головної енергетичної осі людина має ще дві, пов’язані з кінцівками організму, а саме з руками і ногами. Якщо присвоїти умовно правій руці “плюс”, то ліва матиме “мінус”. Відповідна ситуація спостерігається і з ногами, особливо, якщо вони розташовані в позі “шпагат”, або “лотоса”. Саме з полярністю рук пов’язаний ефект протилежного напрямку руху рамки в залежності від руки, в якій знаходиться рамка. На кінцівках енергетичних спіралей розташовані два потужних енергетичних вихори, один під кінцівкою хребта, інший приблизно на межі головного мозку.

Від чакр до відповідних системних органів відходять енергетичні канали, які завдяки зв’язку між кожним органом і зовнішнею поверхнею організму утворюють сітку акупунктурних точок на шкірі. Оскільки рух енергії можливий лише по замкнутому контуру (від джерела до споживача і від споживача до джерела), то відповідні ділянки енергетичних каналів матимуть різні знаки: плюс на вході і мінус на вихідній ділянці. Загальна структура енергетичних каналів співпадає з структурою видимого біологічного тіла, але є первинною по відношенню до останнього, що підтверджується відомим ефектом Кіріліан. Якщо сфотографувати листок якоїсь рослини у високочастотному електричному полі, то на фотопластинці будуть чітко вирізнятись скелетні структури листка. Відрізавши частину листка і зробивши ще один знімок, виявимо той же малюнок скелетних структур, в тому числі і на місті відрізаної ділянки. Отриманий знімок відтворює не лише речовинну структуру, але й енергетичну, або, як її часто називають, ауру листка. Пояснити ефект Кіріліан можна подвійним чином: або ДНК створює енергетичний каркас і вже в залежності від останнього будується організм, або ж енергетичне (астральне) тіло взагалі самостійне і визначає з одного боку межі і можливості побудови біотіла за інформацією ДНК, з іншого поєднує біотіло з “душею”.

В першому випадку слід визнати, що початкова інформація про біополе знаходиться в ДНК, в другому - що енерготіло має свою власну “ДНК”, пристосовану під ДНК тіла фізичного (чи навпаки). Значну, якщо не вирішальну роль на ефективність симбіозу тіл людини відіграє синхронізація їх структур і процесів на рівні чакр. Кожна з чакр має свою робочу частоту - свою кількість пелюстків тисячелистника лотоса. Чакра керування має 2 пелюстки, енергетична (голосова) - 16, транспортна (серцева) - 12, захисна (сонячного сплетіння) - 10, травлення (пупкова) - 6 і статева - 4(х) Сьома чакра - тім’яна (дірка Брахми) - чакра зв’язку з космічними інформаційними потоками має безмежне число пелюстків, тобто в залежності від настройки може працювати на різних частотах. Її символ колочакра - кольоровий круг з повним спектром кольорів сонячного випромінення на поверхні Землі, безперервно переходячих з одного в інший з інтенсивністю, що дорівнює інтенсивності кожної частини в спектрі сонця. Ідеальна колочакра - це колочакра, яка при фіксації погляду перетворюється в білу, кольору випромінюючого сонця. Колочакра є сонячним символом і підкреслює глибинний взаємозв’язок життя на Землі з Сонцем. Асинхронність роботи чакр може привести до тяжких розладів як фізичного, так ментального і духовного тіл. Для синхронізації роботи чакр можна скористатись різними регулярними гармонійними структурами і процесами. Настройка провадиться по конкретних каналах і може бути просторовою (структурною), часовою (ритмовою) та інформаційно-енергетичною. В якості каналів настройки використовуються світловий, звуковий, смаковий та інші канали сприйняття інформації. Важливо, щоб те, що використовується для настройки було відповідним камертоном для даної системи. В каналі зору це варіації кольорів, з навколишнього середовища - фарби житла і одягу, кольорові візерунки, квіти, самоцвіти, все, що несе необхідну для конкретного випадку інформацію і настройку - налаштування, або спеціально створені “камертони”. В звуковому каналі - це пісня і музика, ритм барабана і щебетання пташок, шелест дощу і шум дерев, молитва і мантра, алгоритмічні набори слів і окремі звуки. Роль камертонів можуть відігравати ритмічні рухи (танці, гімнастичні вправи, прийоми гармонійних єдиноборств і т.п.), статичні пози тіла, регулярні структури (наприклад, бджолині соти, орнаменти, візуально правильні геометричні фігури).

Головна ідея настройки виходить с загальноприродного принципу “годинника-системи”, відповідно з яким в кожній скелетній системі повинен бути елемент, що задавав би ритм роботи всієї системи, синхронізував і упорядковував процеси, що протікають в системі.

Розміри і структури біополя залежать від багатьох факторів, але в першу чергу від стану організму. Люди, що мають потужне біополе, можуть бути донорами енергії для інших. Зважаючи на те, що енергетична система є замкнутою (як і кровеносна), витрати енергії на інших повинні компенсуватись. З одного боку втрачена енергія поповнюється природним шляхом, з іншого завжди є можливості поповнення енергетичного тіла спорідненою енергією Сонця, дерев, мінералів, тварин. Відомості про споріднені системи в природі подані в багатьох книжках, але майже ніде не звертається увага на те, що кожна споріднена система може бути як донором, так і споживачем (вампіром) необхідної людині енергії. Якщо система росте, набирає силу і міць - вона донор, якщо вже не змінюється, або починає руйнуватись, то вона вампір і негативно впливає на біополе людини. Так рослина, що розвивається аж до визрівання насіння - позитивно діє на людину, а після того, позитивний заряд мають лише ті її частини, що розвиваються дальше, або стають носіями майбутнього життя (насіння, бруньки, коріння і т.п.).

Зірвані, або зрізані частини рослини відразу ж втрачають свою енергію, а через деякий час взагалі починають руйнуватись, а тому можуть слугувати харчуванням лише для біологічного тіла. Аналогічна ситуація з продуктами тваринного походження, за виключенням молока, крові, та деяких компонентів статевого характеру. Але крім молока всі інші компоненти негативно впливають на інформаційне (ментальне) та духовне тіла. Тому вживати рослинні продукти бажано зразу ж після збору, а зберігати з довгостроковим вживанням бажано ті компоненти, що пов’язані з продовженням життя - насіння, мед (що містить пилок та інщі важливі компоненти, необхідне для становлення життя), молоко.

Підзарядка біологічного поля може бути ситуаційною і цілеспрямованою. Так, в сім’ї або колективі одна й та ж людина може бути і донором і вампіром; вона ділиться енергією з тими, у кого менш потужне біополе і забирає її у тих, у кого вона потужніша. Але є люди, які з різних причин не відтворюють власну біоенергію, або втратили здатність отримувати її від інших джерел, крім людей, і, іноді ще деяких інших істот (собак, коней і т.д.). Такі люди стають абсолютними вампірами і, оскільки їх життя залежить від наявності донорів людей, вони спрямовують свою діяльність на те, щоб стати на чолі колективів людей. В більшості - це керівники різних рівнів.

Найпотужніше джерело енергії - це космічній потік, що при відповідній настройці проникає через чакру “дірка Брахми”. Алгоритм настройки на космічний потік енергії приведено в творі А. Давід-Неель “Перемагаючі холод”, де розповідається про генерацію “тумо” - медитативної енергії в 10 етапів. Спочатку в уяві створюється образ центрального каналу енергії в волосину товщиною, наповнений полум’ям. При диханні через полум’я іде повітряний струмінь. Поступово канал розширюється до розмірів мізинця, потім руки, тіла. Відчуття тіла зникає, а канал розширюється до розмірів Всесвіту, в якому бушує полум’я, що роздувається вітром. Поступово буря стихає, і океан полум’я зменшується до розмірів тіла, руки, мізинця, волосини і, нарешті, зникає зовсім.

Передача енергії в середині тіла і на зовні в точку призначення виконується волевим імпульсом. При використанні волевого імпульсу створюється мислеформа впливу чи дії. Наприклад, при руйнуванні цеглини ударом руки, руйнація виконується не рукою, а імпульсом енергії мислеформи руйнування. Виявити канал передачи енергії можна ще деякий час після передачі імпульсу за допомогою біорамки. Вважається, що ефекти левітації і телекінезу досягаються завдяки використанню енергії біополя. Звичайно, не слід розуміти енергію біополя (чи те, з чого побудовано енергетичне тіло), як чисто фізичну енергію, бо під останнім розуміють ті види енергії, які служать для побудови і взаємодії речовинного світу. І хоча енергетичне тіло поєднує фізичне з душею і має зв’язок з речовиною, а відповідно і якісь компоненти фізичних полів, воно являє собою дещо більше, те, чого ми, нажаль, не розуміємо. Якщо ж щось і можна сказати про це тіло, то лише тому, що у Всесвіті діє принцип: подібне реагує на подібне; який за природою передавач, такий і приймач. Для того, щоб досліджувати “живе”, необхідно мати живі прилади. Бо коли роблять спробу досліджень живого фізичними приборами, то ці спроби нагадують бажання виміряти напругу і силу електричного струму за допомогою, наприклад, чашки чи шарикопідшипника.

Наступне тіло людини - інформаційне. Форми в загальноприйнятому, з точки зору геометрії нашого просторово-часового шару, воно не має. Існує воно не лише в нашому просторі-часі, але і ще в одному вимірі. Іншими словами, простір інформаційного тіла чотирьохвимірний, а число координат - просторових і часових в цілому п’ять. Для того, щоб краще уявити собі взаємодію фізичного і інформаційного тіл скористаємось дещо віддаленою аналогією. Уявіть лижника, що рухається з точки А до точки Б. У лижника є модель руху, але наявність особливостей рельєфу призводить до відхилень від маршруту і на місцевості і в часі. Так і в ситуації взаємодії інформаційного і фізичного тіла. Якщо фізичне тіло трьохвимірне - аналог двохвимірних лиж (товщиною знехтуємо), то інформаційне тіло (лижник) чотирьохвимірне. Логічно задати питання: де ж та четверта координата, що пов’язана з інформаційним аспектом?

Щоб відповісти на це питання, необхідно уточнити деякі уявлення відносно мірності простору. Як підкреслювалось на початку книги, простір - це похідна того Всесвіту, який створюється з початкового стану матерії. В цьому стані матерії відсутні категорії простору, часу, речовини, зарядів і звичних нам законів. З створенням нового просторово-часового шару закладається архітектура і зміст нового стану матерії. При цьому всі всесвіти, що створюються, існують “паралельно” (так і хочеться сказати “в одному місці і водночас” - але це наші категорії і вони не годяться для того, щоб зробити модель більше зрозумілою. Всесвіти не взаємодіють в звичному для нас змісті, бо наші поняття раніше чи пізніше, дальше чи ближче для існування всесвітів не годяться. Вони створюються з того, що ми називаємо вакуумом, який не має мірності. Вони існують “разом”, але, згідно з принципом Кюрі, “не взаємодіють” між собою в фізичному розумінні цього слова, за виключенням подібних. Про те, що інформаційне тіло являє самостійне утворення свідчать наступні аргументи. Існують десятки моделей роботи мозку, але кожна з них не може пояснити, як на структурах клітинок мозку, що весь час перебувають в стані “обміну речовин”, може бути записана довгострокова інформація. Згідно з другим початком термодинаміки людина ніяк не може її зберегти, бо кожну мить відмирає якась частка клітин головного мозку, а інші клітини весь час оновлюються. Запис інформації на таких структурах - те ж саме, що “писати” на поверхні течії ріки. Але ж кожному знайома та мить, коли в результаті якогось “подразнення” в нашій пам’яті спливають такі подробиці і така чітка “фотографія” давно минулих літ, що диву даєшся. Отже інформація прожитого “десь” зберігається і зберігається на структурах, що практично не змінюються десятками років. Таких незмінних структур ми знаємо нині лише дві - це елементарні частинки речовини та “вакуум”. Якщо говорити про елементарні частинки, а саме: електрони, протони і нейтрони, то необхідно визнати, що запис іде на значних масивах цих частинок, щоб при обміні речовин щось (і в достатній мірі) залишилось. Але в цьому випадку незрозуміло як “необ’ємна” інформація нашого життя може бути записана в одному електроні. Ймовірно, що запис інформації іде на якихось інших структурах, в вакуумі чи на вакуумі в межах близьких до розмірів головного мозку, але не на самих структурах мозку. Мозок - це лише процесор, де зберігається і переробляється оперативна інформація.

Ще одним аргументом на користь самостійного інформаційного тіла є наявність в нашій свідомості “архетипів” - образів, моделей і алгоритмів, закладених в нашу свідомість по З. Фрейду та К. Юнгу ще до народження. Іншими словами всього того, що в комп’ютерній техніці називають машинним програмуванням. В ДНК ця інформація не поміщається, там зберігається лише інформація на структуру організму (подібно інформації “на архітектуру комп’ютера”). В той же час, для нормальної роботи нашого мозку необхідно, щоб об’єм цієї, первинної, фундаментальної інформації становив близько 70¸80 відсотків. То де ж зберігається ця інформація?

І, нарешті, розміри і структура інформаційного тіла можуть бути досліджені за допомогою тієї ж “рамки-лозоходця”. Звичайно, “розміри” відносні, так само як і модельне уявлення про структури. Якщо взяти “розміри” (наприклад, умовний радіус інформаційного тіла) якоїсь людини за одиницю довжини, то “розміри” інформаційного тіла іншої людини можна заміряти відносно прийнятого. Більше того, проходячи шлях від точки, де повернулась рамка, до точки відліку ви проходитимете шлях формування інформаційного тіла впродовж вашого життя, але в зворотньому напрямку. В залежності від кута повороту рамки можна судити про інтенсивність росту інформаційного тіла в даний період, а по напрямку відхилення рамки - про позитивний чи негативний характер того інформаційного шару, що формувався в даний період.

Порівнюючи отриману інформацію з спогадами - отримаєте відповіді на багато запитань.

Подібним чином можна відстежити і минулі життя, заглянути аж до моменту створення ментального (інформаційного) тіла, “запрограмованого” через архетипи. Там же можна знайти багато чого про ваше призначення, ваш шлях у Всесвіті і вашу долю. Звичайно, те, що там є - це лише реалізація того, що надходить до вас через енерго-інформаційний програмний потік розвитку вашого і Всесвіту взагалі. І той, хто хоче дійсно узнати щось з майбутнього - може це зробити лише “занурившись” в цей потік.

Аналогічні дослідження можна провести з інформаційною “моделлю” якого завгодно об’єкта.

Розглянута модель приведена в “Розмовах з Космічним Розумом” групи тоді ще радянських контакторів. Доказів ні за, ні проти автор не має і сприймає дану модель, як одну з можливих, але при тому ще й цікавих версій.

Інформаційне тіло людини включає в себе органи збору і передачі інформації (нервова система), її переробки та оперативного збереження (мозок), довгострокового збереження (інформаційне кільце). Інформаційне кільце складають утворення із матерії, які умовно можна було б назвати чотирьохвимірною структурою з тонких енергій. Результати оперативної обробки інформації надходять в четвертий вимір, пов’язаний з функціями інформативності нашого Всесвіту. Звідти в наш трьохвимірний простір з одномірним часом надходить інформація на розвиток всіх подій (в вигляді програмних операторів) і туди ж повертаються результати всього, що відбулось, як від живого, так і неживого.

Як побудована та частина інформаційного тіла, що сягає четвертого виміру - невідомо. Існують лише нечислені моделі та свідчення тих, хто міг “зануритись” в “нірвану”. Згідно з однією з таких моделей інформаційне кільце - це розум (душа, тисячелистний лотос), що вміщує в себе інформацію, накопичену за всі цикли розвитку. Ядро інформаційного кільця - іскра Божа “народжується (?)” ієрархами, що перебувають на іншому рівні буття і не мають змоги втілитись в біологічне (фізичне) тіло. Навколо ядра інформаційного кільця циркулюють, рухаються “сущі” - пакети (згустки) позитивної інформації. Інформаційне кільце знаходиться “біля дірки Брахми” і сприймається нами як ореол навколо голови (який малюють навколо голів святих). Негативна інформація збирається і знаходиться в районі Кундаліні (кінець позвонкового стовпа), як протилежний полюс по відношенню до інформаційного кільця. Після смерті людини інформаційне кільце (душа) не руйнується і зберігається до наступного втілення. Біологічне тіло слугує для забезпечення діяльності інформаційного кільця і формування його свідомості через нервову систему і мозок. Думка формується в інформаційному кільці і повертається через мозок для виконання дії фізичним тілом. Позитивна інформація підкріплена позитивною дією перетворюється в сутності. Сутності розташовуються навколо ядра по ієрархії. Піднесені думки формуються всіма сутностями і знаходяться на верхньому плані. Якщо людина думає лише низькоплановими думками, вона опускається, і вищі сутності можуть бути втрачені. Ведучий ієрарх може підключити їх до прогресуючого інформаційного кільця іншої людини. Вісімнадцять тисяч років тому (до війни богів) інформаційне кільце розвивалось за одне життя; час якого складав кілька сот років. Інформаційне кільце встигало накопичити достатньо інформації і необхідний енергетичний потенціал для переходу на більш високий рівень розвитку. Інформація йшла від ієрарха і вміщувала знання законів природи, властивостей простору і часу, руху, можливостей живого. Але розвиток не є детермінованим - це випадковий (?) еволюційний процес. Люди невірно скористались наявною інформацією, даними їм знаннями (міфічне яблуко, зірване з дерева пізнання Адамом, що не встояв перед спокусами “Сатани”). В результаті “війни богів” більшість ієрархів Землі загинуло і людство майже повністю втратила зв’язок з Космічним Розумом. Жертвуючи собою, ієрархи запобігли загибелі людства, але внаслідок відсутності вчителів ще більше відхилилось від лінії гармонійного розвитку, і Ієрархи вищого (другого) рівня ввели “Коло Самсари” - послідовності біовтілень з можливістю корекції в наступному народженні, коли кожна людина в залежності від Карми і задач, що стоять перед нею, може народитись як чоловіком, так і жінкою. Жіночий початок слугує накопиченню властивостей і якостей, випробуваних на чоловікові, а чоловічий - порядку і ієрархічності. Чоловік, зустрічаючи “негативне”, повинен протистояти йому, звичайно, якщо в ньому є “сила” і відсутній “страх”.

Інформація про минуле і майбутнє блокується після кожної смерті (за винятком архетипів), з тим, щоб в новому втіленні не деформувати психічний стан і мати можливість корекції.

Два, заданих вище, енергетично - інформаційних кільця (одне під ступенями, друге вище “третього” ока - якщо воно сформовано) при відповідній різниці потенціалів можуть зняти блокіровку з пам’яті минулого. Якщо замкнути ці два кільця в єдине і підсилити енергетичний потенціал - можна збирати інформацію з навколишнього просторово-часового шару нашого Всесвіту.

Очі людини - це код і канали інформації. Через зіниці циркулює в обох напрямках астральна енергія. Сила погляду - категорія астральна і прирівнюється силі мислення. При потужній течії думки очима можна зробити “багато”, наприклад, дивлячись через дзеркало в свої віддзеркалені зіниці можна побачити дещо з своїх минулих втілень і отримати іншу інформацію з минулого.

Ведучі людини без її дозволу не мають права впливати на її свідомість, але в залежності від дозволеного і своїх можливостей допомагають їй.

Всі люди в залежності від змісту і вмістимості інформаційного кільця поділяються на “знаки” (оператори) і штампи (“числовий” або інший матеріал для рішення задачі). Знаки мають багато “сущих”, отриманих впродовж життя - якісної, накопиченої самою людиною інформації, а також наданою їй при народженні для рішення “поставлених” перед нею задач (операторів долі). У “штампа” багато народжень і шлях його тривалий. Знаки є такі, що сходять в дусі, і є ті, що опускаються. Якщо знак опуститься до рівня штампа, який регресує - процес стає незворотнім.

Свідомість кожної людини має дві складових: безпосередньо свідомість і підсвідомість. Інформаційне кільце пов’язане з свідомістю і містить інформацію про задачу людини, про її призначення (долю). Інформаційне кільце подібне автоматичній системі керування і пов’язане з однією з півсфер головного мозку (для більшості людей - це ліва півсфера). Підсвідомість пов’язують з другою півсферою мозку і її можна ототожнювати з каналом зв’язку з планетарним банком інформації біосфери. Саме через цей канал поступає додаткова інформація на подальші кроки в житті, а саме така, яку не можна було надати при народженні, або якій настала “черга” саме на даний момент. Глибина і потужність підсвідомого каналу інформації залежить від структури людини і жорстоко контролюється свідомістю. Для того, щоб “вартові” “пропустили” заборонену інформацію необхідно знати “пароль” або “відключити” “вартових” свідомості. Для “відключення” свідомості і сприйняття інформації з планетарного банку використовується дуже багато різних засобів. Це і гіпноз, і самогіпноз, і наркотичний вплив, прийоми йоги і т.д. і т.п.

Дуже цікава модель налаштування на потоки через підсвідомість приведена в книжках Карлоса Кастанеди.

Прадавні, які бачили недоступне нині, говорили про Силу, яку неможливо описати і яка є джерелом буття всіх істот. Цю силу вони називали “Орлом”, тому, що вона нагадувала щось подібне на безмежно великого чорно-білого “орла”. Вони бачили, що саме орел наділяє усвідомленням. Він створює живі істоти таким чином, щоб вони на протязі життя змогли збагачувати свідомість, отриману від нього разом з життям. І ще вони бачили, що саме “Орел” “поїдає” збагачену свідомість, відбираючи її у істот в мить її смерті. Свідомість живих істот відлітає в мить смерті подібно сяючим клубкам вати, піднімаючись прямо до “клюва” “Орла” і ним поглинається.

“Орел” не має ніякого відношення до візуального сприйняття. Той, що бачить, сприймає “Орла” всім своїм єством. Він пояснює процес бачення “Орла” тим, що людина “побудована” (чи складена) еманаціями “Орла” і для його сприйняття вона повинна звернутись до самого себе. Коли еманації в середині і зовні мають взаємну відповідність, свідомість втручається і дає інтерпретацію баченню “Орла” і його еманацій. В дійсності ні “Орла”, ні його еманацій не існує - існує щось таке, чого не в змозі усвідомити ніхто з людей.

Ті, що бачать і що здатні бачити еманації “Орла”, часто називають їх “командами”. Все в світі створюється еманаціями, але лише невелика їх частина знаходиться в межах досягнення людської свідомості, а з цієї частини лише незначна доля доступна сприйняттю людини. Те, що в принципі, доступне - це невідоме, все інше - не може бути пізнане людиною ніколи.

Організм любої істоти побудований таким чином, що захоплює лише полосу еманацій - свого діапазону. Вони спричиняють на Людину великий “тиск”, через який істота і сприймає в їх діапазоні картину світу. Для того, хто бачить, всі люди - випромінюючі істоти, світимість яких складена еманаціями, вміщеними в яйцеподібний “кокон”. Еманації неможливо описати, хоча вони й нагадують променисті нитки. Незрозумілими, неможливими для усвідомлення в них є те, що вони мають власну свідомість. Неможливо пояснити, що мається на увазі під свідомістю еманацій, але “нитки” еманацій - усвідомлюють себе, вони пульсують власним життям, і їх така кількість, що їх число втрачає всякий зміст. І кожна з них - сама вічність.

Сприйняття - це налаштування, коли еманації всередині “кокона” налаштовані на відповідні їм зовнішні еманації. Ті, що бачать, сприймають кожну істоту в вигляді пузиря білястого кольору.

Зовнішні і внутрішні еманації - це одні і ті ж потоки світлових волокон, а живі істоти - крихітні бульбашки, їми створені, крихітні точки світла прикріплені до цих безмежних струменуючих “ниток”. Еманації, що утворюють істоту, замкнуті в середині її “кокону”. В процесі сприйняття світимість еманацій поза “коконом” примушує внутрішні світитись більш інтенсивно. Зовнішня світимість притягує внутрішню, захоплює її і фіксує.

Еманації - це щось більше, ніж просто потік світлових волокон. Кожна з них водночас є джерелом енергії необмеженої потужності.

Усвідомлення людини - це особлива область світимості янтарного кольору, що відрізняється від інших волокон “кокона” підвищеною яскравістю і займає вузьку вертикальну полосу, простяглась по правому боці поверхні “кокону” зверху донизу. Якщо їх зміщати і розширити в сторони і в глибину, можна отримати нове усвідомлення, але при поверненні в початковий стан отримана інформація залишається в полосі розширення, і людина нічого не може згадати.

“Бачення” не має ніякого відношення до функції очей - це налаштування, що супроводжується “голосом” бачення (не через вуха) - “голосом” еманацій налаштування. Якщо всі внутрішні еманації налаштовані на зовнішні - людина стає вічною, текучою, рухливою. Налаштування можливе завдяки точці збірки. Точка збору знаходиться не в фізичному тілі, а в коконі” і має форму впадини, або щілини. Еманації завжди зібрані в пучки - великі полоси. Невимірно великий пучок утворює органічні істоти. Еманації в ньому “пухнасті”, прозорі і світяться власним світлом.

Кількість пучків еманацій безмежна, але в межах Землі їх сорок вісім, що відповідає сорока восьми структурам організації матерії. Із них сім полос відповідають за організацію неорганічних структур і сорок генерують організацію матерії без усвідомлення. Усвідомлення створюється трьома гігантськими пучками еманацій, що проходять через вісім великих полос і дозволяють сприймати відтінки. Бежево-розовий - характерний колір рослин, персиковий - для комах. Людина, в принципі, може сприймати дві полоси органічного життя і одну - неорганічного. Інші з тих, що проходять в межах Землі, вона не сприймає. Для органічних істот оболонки - це різні кокони, для інших - інші форми.

Все, що ми сприймаємо як світ матеріальних об’єктів - це лише утворення еманацій “Орла”. Ті, що “бачать”, нараховують сім полос, створюючих “бульбашками” усвідомлення неорганічного походження. Щоб краще уявити потік еманацій, можна думати про них, як про дерева, що дають плоди - вмістилища заповнені еманаціями, але лише вісім з них дають “їстівні” плоди - “бульбашки” усвідомлення. Органічні істоти з своїм величезним полем енергії є ініціаторами зв’язку з неорганічними істотами, а тонке і ускладнене слідування за ними - це область діяльності неорганічних істот. Вмістилищ еманацій неорганічних істот людина не сприймає зовсім.

Наведені моделі, без підтвердження власним досвідом, залишаються лише моделями, бо нічого ні “за” ні “проти” без додаткової інформації сказати неможливо. І все ж деяке продовження нашої думки можливе завдяки знанню загальних принципів і законів будови Всесвіту. Так з фізики відомо, що законом речовинного світу є те, що не існує в природі навіть двох абсолютно тотожних електронів. Іншими словами не існує другого електрона, який був би у цьому самому місці з такими ж параметрами і який би виконував ті ж функції. Цій закон носить назву статистики Фермі-Дірака, в той же час є “об’єкти”, що не підкоряються цьому принципу - це кванти взаємодії між частинками речовини - фотони - для електромагнітної взаємодії, іони - для ядерної і т.д. Особливістю цих об’єктів є те, що в одному і тому ж стані їх може перебувати безліч. Підкоряються ці частинки статистиці Бозе-Ейнштейна. Незвичайне в цій статистиці є те, що тією ж особливістю наділена і інформація. Якщо у мене є яблуко, і я хочу поділитись ним з товаришем, то у нас буде по половині яблука (статистика Фермі-Дірака). Але коли я щось знаю і розповім іншому, то і у мене залишається вся інформація, і у іншого вона теж буде повною (це вже статистика Бозе-Ейнштейна). Не будемо зупинятись на цікавих наслідках цих принципів природи, поговоримо про те, що відноситься до Людини.

Відповідно з принципом “розмноження інформації” (назвемо так статистику Бозе-Ейнштейна) людина може “переформувати” повністю (?) чи частково своє інформаційне тіло на інші структури, іншими словами “створити двійника”1. Такий двійник являтиме собою “інформаційного робота” з запрограмованими функціями і наданими йому можливостями в межах структури, на якій проведено “запис”. Після виконання задачі такий робот або самознищується, або ліквідується автором. Але в цих випадках слід пам’ятати, що все, що відбувається з вашим двійником повністю надходить до вашого спадку - до вашої Карми. А тому експерименти в цьому напрямку дуже небезпечні і небажані, звичайно, якщо рядом немає вчителя.

Особливістю інформаційного тіла є можливість його дослідження, про що говорилось вище. Оскільки для виміру “глибини”, “ємкості” і “якості” інформаційних структур не маємо відповідних “одиниць”, то можемо скористатись моделями. Наприклад, за одиницю ємкості можемо взяти “простір” інформаційного тіла якоїсь знайомої вам, або Людству взагалі, особи. Встановимо розмір цієї одиниці в межах від однієї точки в кімнаті до іншої. Задається питання: який розмір вашого власного (чи особи, що хоче це знати) інформаційного тіла? Йдете з рамкою до точки відліку, і відстань, на якій рамка повернеться, буде відповіддю на запитання. Якщо ви хочете дослідити характер набутої з роками інформації - ідіть далі і стежте за напрямком руху рамки та інтенсивністю її відхилення. Перше говорить про позитивну чи негативну якість інформації, друге - про її вплив на вас і вашу долю.

Четвертим тілом, про яке можна говорити і яке можна досліджувати, є духовне. Це серцевина вашої особистості, але про яку, на жаль, ми можемо сказати менше всього.

В нашій свідомості чітко не окреслені навіть ті складові, які можна віднести до духовного тіла. Це глибина і розмаїтість наших почуттів від самих негативних і до самих горніх, таких, коли в єдину мить любов’ю і серцем обіймається весь Всесвіт, це моральний кодекс, за Е. Кантом, в середині нас, це воля і стійкість, що наперекір всьому і через всі перепони ведуть нас до мети, це поклик душі до творчості і співтворчості з Богом, це усвідомлення причетності до чогось великого і незбагненного, що грає невідомими чарівними барвами і звуками, це відчуття гармонії, краси і досконалості в усьому і бажання самому творити подібне, це екстаз душі! І, нарешті, це надія на здійсненність наших планів і бажань, це віра в можливість їх здійснення. Це те, що перетворює нас в Людину і без чого людина, маючи подобу людини в своєму існуванні, поведінці і поступках не відрізняється від “братів наших менших”, від рослинного і тваринного світу. Може це зовсім окреме ствердження, а може розум (і розумове, інформаційне тіло) - то лише проекція духовного в речовинний всесвіт? Одне можемо сказати: Дух - це щось більше і вище за розум. Бо в жодній релігійній парадигмі розповідь починається не зі слів “і Розум Предвічний носився над безоднею...”, а “Дух Предвічний”. Так само, як і те, що першим творінням Бога був “Розум”... І все ж досліджувати духовне тіло Людини можна так само, як і інформаційне: розміри (звичайно відносні, бо і тут відповідного “метра” не маємо), ємність, характер нашарувань з роками (йдемо від нинішнього дня, або дня смерті, до дня народження), якості духовних структур.

Всі тіла Людини пов’язані між собою, розвиток і “здоров’я” кожного з них залежить від інших. Біологічне тіло дає змогу розвиватись і впливає на розвиток інформаційного, а останнє в свою чергу - на духовне, хоча будуються вони в зворотному порядку.

І кожне з цих тіл, як уже було сказано, має свою структуру, свої комунікації, свої органи взаємодії з навколишнім Всесвітом. Іншими словами маємо органи зору в усіх тілах, але це різні за фізичною природою і призначенням органи, і набір таких органів різний у різних тіл. І кожне з цих тіл для свого існування потребує своєї природи живлення, без якого “помирає” і руйнується. Але хвороба одного з них впливає на здоров’я і розвиток інших, а тому, коли мова заходить взагалі про здоров’я людини, то перш за все треба визначитись з тим, на якому рівні організації людини знаходиться причина хвороби. І вже в відповідності з першопричиною призначати ліки і лікувати. Згадайте Гіппократа, який говорив, що найліпші ліки - це слово.

Будова тіла людини не вичерпується чотирма: речовинним, енергетичним, ментальним і духовним. В межах Сонячної системи людина може мати вісім тіл, стільки, скільки видів різної ментальності (умовно) входить в її архітектуру. Планета, що має, наприклад, п’ять “матеріальностей”, не може сформувати тіла шостої і вище матеріальності”. І все ж, завдяки наявності матеріальності вищих планет і Сонця на Землі можливо втілення особистостей, що мають до восьми тіл.

Кожне з відомих планетарних тіл знаходиться на різних рівнях розвитку і можливостей. Так між Сонцем і Меркурієм обертаються дві планети відомі в астрології, але невідомі зору людини: Прозерпіна і Вулкан. Ці планети не мають речовинного тіла і існують як енерго-інформаційні матриці, своєрідні проекти або привиди. Меркурій має три тіла, Венера - чотири, Земля - п’ять, Місяць - (хоча на ньому є життя з п’ятьома матеріальностями Нептуна) два, Марс - два (до знедавна мав шість, з яких чотири вищих бути зруйновані близько 12000 років тому), Дайя (вона ж Фаетон - між Марсом і Юпітером) - одне (енерго-інформаційну матрицю; близько 120000 років тому існувала як планета з сімома тілами; під час планетарних змін - катастроф “пішла” з видимого плану нашого простору часу в інші шари Всесвіту). По сім тіл мають Юпітер, Сатурн і Уран, п’ять тіл - Нептун, який втратив два тіла в ті ж часи космічної катастрофи. І не лише їх, а й свого супутника Місяця, який став супутником Землі. Плутон має лише два тіла. Через одну Кеплерівську орбіту з планетою-привидом (за правилом Тіціуса-Боде) від Плутона обертається лише одна планета, яка по масі наближена до Нептуна і має три тіла, а ще через дві орбіти з планетами-привидами рухається планета, що дорівнює по масі Юпітеру і має два тіла. Колись ця планета мала сім тіл, але з якихось причин втратила їх - це мертва планета в повному змісті цього слова за “Юпітером - Б” планет Сонце не має. З супутників планет цілком розумними (і живими) є Титан (три тіла) - супутник Сатурна і Ганнімед (теж три тіла) - супутник Юпітера. Всі інші видимі нам космічні тіла в Сонячній системі мають по два тіла. Вісім “матеріальностей” входить в склад Сонця. В межах нашої Галактики відстежується 17 видів “матеріальностей”.

Мінімальне число тіл, яке може мати людина дорівнює трьом. Люди, що мають лише три тіла (енерго-інформаційну матрицю (біополе), речовинне (воно ж біологічне) тіло і ментальне (розумове) - є своєрідними біороботами. Таких людей можна відрізнити по рядку вірша Анни Баркової: “... Навіщо ситій скотині якісь глибина й височінь...” Таких людей на Землі зараз біля третини від загальної чисельності (точніше близько 35%). Серед людей, що мають всього три тіла, багато відомих політиків, бізнесменів і вчених. П’ятим тілом Людини є інтуїтивне - це тіло, що зв’язує людське “я” з планетарним біокомп’ютерам (нашого шару простору - часу), його можна назвати “каналом” зв’язку, але це не просто канал, а надзвичайно складна система, що частково вплітається в візерунок тіла після його зачаття з п’ятого по шостий місяць. П’ятим тілом наділено близько двох відсотків населення Землі, це ті, хто є провідниками в усіх сферах діяльності людства, його піонерами, першопроходцями, ідеологами, месіями локального значення.

Шосте тіло мали і мають лише окремі особистості на планеті. Це особистості, які завдяки цьому тілу відчували стан свого народу, як свій власний, “проростаючи” своїм серцем в серця своїх братів і сестер, своєю свідомістю в свідомість народу. Серед українців таким був Т.Г. Шевченко, духовний батько нації. Взагалі, за час існування людства подібних особистостей було всього кілька сот, а наразі, на всій планеті таких лише три: двоє в Європі і один в Латинській Америці. Шосте тіло починає “закладатись” ще до зачаття дитини на протязі трьох-шести місяців.

Ще менше було втілено на Землі особистостей з сьомим тілом - двадцять чотири. Серед них відомі всім Рама, Будда, Гермес, Мойсей - особистості, що змінювали хід історії і долі цілих народів. І лише чотири особистості планетарного рівня мали вісім тіл, з них відомі нам три:Одін, Ісус Христос і Крішна, народжені не від людини, а від Духу Святого, це особистості, що визначали плин історії на тисячоліття вперед. Сьоме тіло будується на шостому на протязі всієї вагітності матері. Восьме тіло готується до втілення за кілька років і вплітається ще кілька років після народження.

Розмова про будову Людини була б неповною без розповіді про Коло Самсари, Коло народжень і смертей людини. Подовженість існування (буття ) людини у Всесвіті в звичайній нам ролі визначається тривалістю задачі, яку вона повинна вирішити. Мінімальне число втілень на Землі - три, максимальне - близько семидесяти. Люди, що мають три тіла, можуть втілюватись і в інші форми розумного життя на Землі - від вищих рослин до тварин, це люди біороботи. Люди, що мають духовне тіло, можуть втілюватись лише в людське тіло.

Надзвичайно тривожним для подальшого існування і розвитку Людства є те, що уже на протязі трьох поколінь на Землю не приходять “першокласники” з духовним тілом, ті хто втілюється в перший раз. Іншими словами - Земля - це школа, в яку уже на протязі чотирьох “років” не набирають нових учнів. Земля поступово заповнюється людьми з трьома тілами. Чому? І чи не про них казав Ісус Христос: блаженні убогі духом, бо їх є Царство небесне?

Закінчуючи цей, досить протирічний розділ, маю нагадати читачеві початковий задум книги: навести різні моделі будови Людини, доповнюючи їх особистими спостереженнями і дослідженнями. Наскільки вони наближенні до реальності - судити важко, бо інформація, якою користувався автор, лише частково базується на власних висновках.
  1   2   3   4   5   6

Схожі:

Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconА визначте автономне споживання
Тмз при рівні наявного доходу 250 млн грн, якщо заплановані інвестиції будуть рівні 15 млн грн.?
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconК пед н., доц., докторант ддпу імені Івана Франка Смолінська О.Є
Основною причиною такого стану справ вважаю внутрішній фактор, а саме – визначений тип організаційної культури, що сформувався як...
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconНазва І короткий зміст змістового модуля, теми
Психічне відбиття як процес та його етапи. Специфіка психологічного відбиття. Рівні психічного відбиття: сенсорно-перцептивний, уявлення,...
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи icon1. Поділ кола на рівні частини частини
В побудовах зображень часто виникає необхідність поділу кола на рівні частини. Найчастіше треба поділити коло на 3 І на шість частин....
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconПозначення частин числа цифрами
Візьми листок паперу. Виріж круг, обвівши, наприклад, стакан. Поділи шляхом перегинання один круг із паперу на 2 рівні частини, другий...
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconУроку: Координати вектора Мета уроку
Мета уроку: Пояснити поняття координат вектора; вчити знаходити модуль вектора за його координатами й доводити, що рівні вектори...
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconПроблеми доведення порушених прав інтелектуальної власності в Україні
Аналіз свідчить, що дотримання положень законів України у сфері інтелектуальної власності в Україні залишається на недостатньому...
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconВимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів з української літератури
Учні відтворюють матеріал на елементарному рівні, називаючи окремий літературний факт або явище
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconВимоги до оцінювання навчальних досягнень учнів зі світової літератури
Учні відтворюють матеріал на елементарному рівні, називаючи окремий літературний факт або явище
Енергетична (на рівні поєднання тулуба з шиєю), сердечна (напроти серця) або транспортна; захисна (приблизно на рівні сонячного сплетіння), травлення (трохи iconЛітературне криворіжжя
Тут відображено розвиток різноманітного літературного І культурного життя нашого міста, біографії письменників – наших земляків,...
Додайте кнопку на своєму сайті:
Школьные материалы


База даних захищена авторським правом © 2014
звернутися до адміністрації
uchni.com.ua
Головна сторінка